Jadalnia i kuchnia

Jest to sporej wielości farma znajdująca się miedzy farmą mlecznych krów a akrami słodkich jabłek rodziny Apple.
Sporą część farmy zajmują łaki i pastwiska. Z k koszona jest trawa, suszona w słońcu z przeznaczeniem na siano. Niewielka część pól jest przeznaczona na uprawę ziół i jako dodatku do siana np krwawnika, melisy, nagietka, bazylii mi?ty, tymianku, rumianku, szałwii i wielu wielu innych.
Pastwiska sę przeznaczone do wypasu bydła mlecznego. Są to tereny otwarte, dostępne dla wszystkich - jednak kucyki nie pasą się jak np krowy tylko wolał kupić gotowe siano w sklepie.
Farma, to także wielopiętrowy dom rodziny z czerwonej cegły otoczony żywopłotem oraz stodoła z przeznaczeniem przechowania siana.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Autumn Leaf » 12 sty 2012, o 19:09

- Mleko ? Ma mleko - rzek? Autumn otwierajac lodówk? i nalewaj?c mu pe?na szklank? i kompletnie nie jarz?c aluzji. Nadal jeszcze nie doszed? do siebie bo wczorajszej alkoholowej libacji.
- Blanco ale? ja nie daje mleka samice daj? faceci raczej nie chyba ?e ja o czym? nie wiem - odpowiada? mu dalej z pe?n? powag? Autumn zaczynaj?c zastanawia? si? czy faceci nie daj? mleka przecie? te? maj? sutki w ko?cu z dezaprobacj? pokiwa? g?ow? . Dwa tosty wyskoczy w sam? por? z tostera.

- Em Blanco wszystko dobrze? - skin?? ?bem lekko zaniepokojony zachowaniem bia?ego pegaza i po?o?y? przed szklank? mleka d?em orz talerz z dwoma tostami z nadrukiem ?miej?cej si? Celesti na jednym widnia? napis Mam pi?kne skrzyde?ka a na drugim Lubie zawiera? nowe przyja?nie.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez BlancoVagabundo » 12 sty 2012, o 19:58

- Tak dzi?ki ?e pytasz chyba by?em po prosto ten... zm?czony.
"Ale on mi?y udaje ?e nie zauwa?y?. A mo?e? Nie to nie jest mo?liwe... a je?li inne kuce maj? taki sam problem jak ja?" - Bi? si? z my?lami Blanco siadaj?c do sto?u jednak ju? po chwili gdy zobaczy? "tosty" spad? znów na ziemi?
- Wybacz ostatnio za cz?sto spadam ze sto?ków - za?artowa? Blanco z wymuszonym u?miechem czu? si? tak jakby podano mu czarn? polewk?.

"To chyba jakie? ?arty mi?o?nik ksi??niczki... lubi? go jest w porz?dku mo?e nawet bardziej ni? lubi? ale Celestia?"

- Wiesz... ta Celestia na tostach... to znaczy... - Blanco wzi?? g??boki oddech
- Nienawidz? jej. Przez ni? moje ?ycie jest zrujnowane ale jednak niedawno pomog?a mi chod? nie musia?a. Mieszkasz tu od dawna musia?e? wiele s?ysze? wiesz mo?e co? o niej ? Móg?by? mi opowiedzie?? Prosz? to dla mnie bardzo wa?ne! - krzykn?? rozklejaj?c si? ca?kowicie.
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Autumn Leaf » 12 sty 2012, o 20:05

Autumn si?gn?? po swoj? szklank? i czeka? a? tabletki musuj?ce si? rozpuszcz? . Zdziwi? si? nag?? agresj? i reakcj? pegaza bardziej ni? wcze?niejszym odstawionym przez niego showem - Dlaczego jej nienawidzisz ? Zrobi?a ci co?? Ja nic nie wiem. ale jakby? mi powiedzia? mo?e by?bym w stanie pomóc - rzek? Autumn z j?kiem czuj?c ?e znowu si? co? wpakuje si?gn?? po jednego toasta gapi? si? przez chwil? na niego po czym odgryz? Celesti kawa?ek zadu.
Po czym popi? szklank? wody.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez BlancoVagabundo » 12 sty 2012, o 20:11

- Przez ni? straci?em wszystko. Zosta?em nies?usznie skazany na ?mier? któr? jakim? cudem zamienili mi na banicje, straci?em dom, rodzin? od tego czasu nie mam nawet przyjació?. Par? dni temu ksi??niczka podpisa?a jednak moje u?askawienie. Nie wiem co o tym my?le?. Przepraszam Autumn nie powinienem Cie zadr?cza? moimi problemami. Ja tylko... naprawd? nie wiem co o niej my?le? - Blanco popatrzy? na krowiego kuca smutnym wzrokiem a nast?pnie odgryz? Celestii na swoim to?cie g?ow?.
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Autumn Leaf » 12 sty 2012, o 20:23

- Emmmm Nie wiem co ci odpowiedzie? Blanco moja rodzina od pokole? wiernie s?u?y Celestiii i nigdy mi si? krzywda od niej nie sta?a. Ale jak si? z ni? spotkam zapytam o ciebie i o t? spraw?. - powiedzia? spokojnym tonem Autumn wzdychaj?c i wiedz?c ?e pewnie Tia ca?y swój gniew skieruje na niego jak si? jej zacznie wypytywa? o takie rzeczy ale kumplowi trzeba pomóc - A teraz nie martw si? i jedz ?niadanie - poklepa? ogiera po plecach. Jak chcesz mo?esz tutaj zosta? dopóki nie wyja?ni si? ta ca?a dziwna moim zdaniem historia. Autumn ziewn?? szeroko przecieraj?c oczka. - Wybacz Blanco ?e ci? opuszcz? ale id? si? przespa?. Pó?niej moja sistra da ci klucze od twojego pokoju. Autumn wsta? od sto?u po?egna? si? z Blanco i ruszy? na gór? do swojego pokoju
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez BlancoVagabundo » 12 sty 2012, o 20:28

- Dzi?ki Autumn to naprawd? wiele dla mnie znaczy i jeszcze raz przepraszam.. za wszystko - krzykn?? wzruszony pegaz za odchodz?cym kucykiem.
- Nie tak to mia?o wygl?da? - powiedzia? smutno sam do siebie
"Skoro nie on to mo?e jego siostra? Pomy?l Blanco ona te? jest niczego sobie. Wyobra? sobie jak razem...."

Pegaz z ca?ej si?y uderzy? g?ow? w stó? - Straci? przytomno?? ale by? wolny od tego g?osu.
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Shiver Leaf » 14 sty 2012, o 14:43

Shiver wesz?a najpierw do holu rozebra?a si? z ubranka
- Br - wstrz?sn?wszy kopytkami - ale zimno id? zaparzy? gor?cej herbaty i przygotuje jakie? na szybko drugie ?niadanie - Masz na co? ochot? konkretnie? - zapyta?a wchodz?c do jadalni.
Zobaczy?a ?pi?cego tudzie? nieprzytomnego bia?ego pegaza - Ojejeje - j?kn??a nie wiedz?c co ma zrobi?. Wybieg?a z powrotem do holu i stan??a obok Worda - Emmm jaki? kucyk którego nie znam jest w jadalni. Mo?e ty go znasz zapyta?a - z lekkim niepokojem w g?osie Shiver.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez QuietWord » 14 sty 2012, o 14:57

Word ?ci?gn?? brwi ku sobie i poszed? tam gdzie wskazywa?a Shiver. Zobaczy? bia?ego pegaza o do?? dziwnym wed?ug niego wygl?dzie, przybli?y? g?ow? i odetchn?? z ulg?.
-Dobra nasza, ?yje.-Powiedzia? g?o?no do Shiver. Szturchn?? go kopytem kilkakrotnie, maj?c nadziej? ?e to go jako? wybudzi.-Hej, budzisz si? czy nie?
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez BlancoVagabundo » 14 sty 2012, o 22:25

- Uhh... Cze?? - powiedzia? pegaz zdaj?c sobie spraw? z dziwno?ci sytuacji
"No tak le?e z wielkim guzem w obcym domu to wcale nie jest dziwne"
- Jestem Blanco. ?adna pogoda prawda?
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Shiver Leaf » 15 sty 2012, o 10:55

- Tak ?adna ....- u?miechn??a si? s?odko i nie?mia?e Shiver która nadal nie wiedzia?a czego ma si? spodziewa? po nieznanym go?ciu w jej domu, ale przynajmniej Word tu by? wi?c czu?a si? w miar? bezpiecznie. -Jeste? przyjacielem mojego brata? - zapyta?a ?agodnie. Nie dos?ysza?a odpowiedzi gdy nagle us?ysza?a pukanie do drzwi - Pójd? otworzy? - po czym ruszy?a w stron? holu by zobaczy? kto znowu nawiedza ich dom. Zostawi?a Worda i bia?ego pegaza samego w jadalni. Ostatnimi czasy zrobi?o si? do?? t?oczno i ruchliwie w na farmie. Ale jej to odpowiada?o lubi?a jak co? si? dzia?o. Lubi?a kiedy odwiedza?y farm? inne kuce. Oczywi?cie takie co ma?y dobre zamiary.

z/t
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez QuietWord » 15 sty 2012, o 11:12

Word spojrza? si? nieco zdziwiony pytaniem na pegaza, ale widocznie Shiver nie widzia?a w jego zachowaniu niczego dziwnego. Wygl?da?o na to ?e takie zachowania w tym miasteczku by?y na porz?dku dziennym.
-Dobra... Pogoda jest w porz?dku.-Powiedzia? kiedy po wyj?ciu Shiver zdecydowa? si? w ko?cu odezwa? do pegaza. Spojrza? si? na niego krytycznym wzrokiem.-Mo?na wiedzie? co? ty spróbowa? zrobi?? Czekaj. Nie... Nie chc? jednak wiedzie?.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Reetmine » 15 sty 2012, o 18:22

Pegaz wszed? dziarskim, pewnym siebie krokiem. Dom niewiele si? zmieni? od jego ostatniej wizyty, cho? choink? ci??ko by?o ju? dojrze?. Obecno?? Worda go nie zdziwi?a, ten w ko?cu by? kochankiem Shiver, ale pewien bia?y pegaz(jak dobrze pami?ta? ten mia? Blanco na imi?) ju? móg? zastanawia? zw?aszcza, ?e ostatnio w karczmie klei? si? do Autumna. No trudno, kto by si? przejmowa? jednym homoseksualist?. Usiad? na krze?le przy stole i kiwn?? g?ow? do Worda.
- Witaj, co tam u ciebie s?ycha?? Widz?, ?e ju? si? tutaj zadomowi?e?.- Po czym pu?ci? mu oczko.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez QuietWord » 15 sty 2012, o 18:27

-Taaa... Mo?na to w?a?ciwie tak nazwa?.-Powiedzia? odwracaj?c wzrok od bia?ego pegaza i spojrza? si? na ?ród?o g?osu Reet'a. Podniós? zauwa?alnie praw? brew, nieco zdziwiony tym co zobaczy?. Gdyby nie to ?e z tego kuca jeszcze przed chwil? dobiega? do?? dobrze znany mu g?os, to by mia? pewnie trudno?ci z skojarzeniem pegaza.-Reet, co? ty do cholery z sob? zrobi?? Na randk? si? wybiera?e? czy jak?
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Shiver Leaf » 15 sty 2012, o 18:34

Shiver zachichota? s?ysz?c s?owa Worda o randce Reeta i jakie? obcej klaczy i ?e on tak dla niej si? przefarbowa? - musia? j? bardzo kocha? pomy?la?a.
- Dobrze kawa dla Reetmine a dla ciebie ? - u?miechn??a si? ?agodnie zwróciwszy si? w stron? szarego kuca. Chcia?a da? buziaka Wordowi ale dwa bia?e pegazy troch? j? onie?miela?y.
- I co chcia?by? zje?? na obiad masz jakie? ?yczenia ? - pyta?a si? dalej.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez Reetmine » 15 sty 2012, o 18:37

- A, chodzi ci o ten kolor i znaczek. Wiesz, skoro kobiety mog? sp?dza? godziny przed lustrem i pudrowa? sobie noski, kolorowa? rz?sy i takie tam to postanowi?em nie by? gorszy, zreszt? co? ostatnio jako? s?abo mi sz?o z podrywaniem klaczy to mo?e jak ca?kowicie zmieni? wygl?d to pójdzie mi nieco lepiej. Tylko ten znaczek mi nie pasuje, no ale trudno, innych tatua?y nie mieli. A grzywa sama odro?nie, za jaki? czas...
Pegaz czeka? na kaw? i postanowi? im nie przeszkadza? we wzajemnym sp?dzaniu czasu.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Farma rodziny Leaf

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron