Jadalnia i kuchnia

Jest to sporej wielości farma znajdująca się miedzy farmą mlecznych krów a akrami słodkich jabłek rodziny Apple.
Sporą część farmy zajmują łaki i pastwiska. Z k koszona jest trawa, suszona w słońcu z przeznaczeniem na siano. Niewielka część pól jest przeznaczona na uprawę ziół i jako dodatku do siana np krwawnika, melisy, nagietka, bazylii mi?ty, tymianku, rumianku, szałwii i wielu wielu innych.
Pastwiska sę przeznaczone do wypasu bydła mlecznego. Są to tereny otwarte, dostępne dla wszystkich - jednak kucyki nie pasą się jak np krowy tylko wolał kupić gotowe siano w sklepie.
Farma, to także wielopiętrowy dom rodziny z czerwonej cegły otoczony żywopłotem oraz stodoła z przeznaczeniem przechowania siana.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez QuietWord » 14 mar 2013, o 13:43

-Melisa nie byłaby zła.-Odpowiedział Word, patrząc się nieco zarumieniony po słowach białej klaczy to na Shiver to na nią. W sumie, wyglądało to bardzo zagadkowo. Uśmiechnął się jednak, pomimo iż nie był pewien czy to dobrze że się uśmiecha do niej, pomimo iż łysą klaczkę tak doświadczył los. Ponownie ją pogłaskał, i rozejrzał się niepewnie. Przysiągłby, że całkiem niedawno było tutaj źrebię. A teraz nie było, to naprawdę zagadkowe.
-Czujesz się już lepiej?-Zapytał się, zdając sobie sprawę z tego, że nie skierował pytania do żadnej konkretnej klaczy. No tak, obie były lekko chore.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Jadalnia i kuchnia

Postprzez White » 15 mar 2013, o 14:19

Łysa Myszka wtuliła się w Worda, niczym szczenię w swoją matkę. Jego dotyk był tak miły, taki kojący, pocieszający... Prawie jak dotyk Fiołeczki.
- Tak - rzuciła pusto, gapiąc się za okno - A poszukamy Fiołeczki? Wiecie, gdzie ona jest? Tęsknię za nią... Ale za tamtymi doktorami nie tęsknię. Ich nie będziemy szukać, dobrze? Oni nie robili mi tak ładnie za uchem i nie przynosili cukierków. I nie uczyli mnie różnych ciekawych rzeczy, jak czytanie. Umiesz czytać, Quiet Word? A ty Shiver? - spytała - Tylko Fiołeczka mówiła mi, że żałuje, że nie może mi przynieść zabawek. Co to są zabawki?
***
Po pogadaniu z miłą parką, postanowiła uciec sobie przez okno.
z/t
-multi Feathera-
Avatar użytkownika
White
Nadwrażliwy
 
Posty: 81
Dołączył(a): 12 sty 2013, o 23:42
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Zdobywa Tożsamość
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Być zdrowa, swoją "rodzinę", zabawę z "rodzeństwem". Pieszczoty.
Nie Lubi: Zagrożenie ze strony lekarzy.
Strach: Śmierć i molestowanie seksualne
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Fire Blast - przybrany ojciec.
Blast - przybrany brat
Blue Shell - przybrana siostra
Fire Hell - przybrana ciocia
Fiołeczka - ???
Rasa: Jednorożec
Charakter: Prawdziwie neutralny.
Multikonto: TAK

Poprzednia strona

Powrót do Farma rodziny Leaf

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron