Pokój Shiver

Jest to sporej wielości farma znajdująca się miedzy farmą mlecznych krów a akrami słodkich jabłek rodziny Apple.
Sporą część farmy zajmują łaki i pastwiska. Z k koszona jest trawa, suszona w słońcu z przeznaczeniem na siano. Niewielka część pól jest przeznaczona na uprawę ziół i jako dodatku do siana np krwawnika, melisy, nagietka, bazylii mi?ty, tymianku, rumianku, szałwii i wielu wielu innych.
Pastwiska sę przeznaczone do wypasu bydła mlecznego. Są to tereny otwarte, dostępne dla wszystkich - jednak kucyki nie pasą się jak np krowy tylko wolał kupić gotowe siano w sklepie.
Farma, to także wielopiętrowy dom rodziny z czerwonej cegły otoczony żywopłotem oraz stodoła z przeznaczeniem przechowania siana.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr

Re: Pokój Shiver

Postprzez Shiver Leaf » 1 maja 2012, o 20:37

Shiver nie wiedzia?a jak d?ugo le?a?a na ?ó?ku z poduszk? w kopytkach w któr? wtula?a swój ?epek . Poduszka by?a przesi?kni?ta jej ?zami. Najwidoczniej z tego wszystkiego musia?a straci? przytomno??. Podesz?a do biurka i usiad?a. Si?gn??a po kartk? papieru i zacz??a pisa? list do Worda par? ?ez mimowolnie sp?yn??o perli?cie niczym drogocenny sznur , po policzku klaczy, na papier mocz?c go ale wysech? równie szybko jak si? tam pojawi?y ?zy. Shiver pisa?a szybko wylewaj?c ca?e swoje uczucia w stosunku do szarego kucyka, którego kocha?a ponad ?ycie i nawet negatywne nastawienie wuja nie mog?o tego zmieni?. Nie zaprz?ta?a sobie na razie g?owy tym jak dostarczy list do Worda, który znajdowa? si? setki, a mo?e nawet tysi?ce mil od niej, od Ponyville. Tylko jedno si? liczy?o po prostu wiedzia?a, ?e znajdzie sposób by mu go dostarczy? . Nagle drzwi do jej pokoju otworzy?y si? z delikatnie skrzypni?ciem . Do ?rodka wszed? bez wcze?niejszego uprzedzenia u bez pukania bia?y pegaz którego wcze?niej spotka?a w holu Shiver zamruga?a zdziwiona szybko zacz??a kopytkiem wyciera? oczy by nie dojrza? jej ?ez, By?a za wolna, ogier zauwa?y? jej ?zy. Spu?ci? ?eb zastanawiaj?c si? prze z chwile co powiedzie? by j? pocieszy? widz?c jej g??boki ?al . Zdj?? he?m i spojrza? na ni? swoimi niebieskim oczami. Trzeba by?o przyzna?, ?e by? przystojny. Mia? nienagannie czyst?, wyszczotkowan? sier?? i krótk? ?licznie ?ci?ta grzyw? - S?oneczko - rzek? kompletnie nie przejmuj?c si? jak si? do niej zwraca?, zreszt? tym prefiksem oznacza? wszelkie klacze - czy mog? pozna? powód twojego smutku i ?ez . Klacz tak urodziwa i sympatyczna ja ty nie powinna si? smuci?. Owszem to czas smutku, ale jednak twoja rado??, a nie smutek powinna wspiera? m??nych wojowników walcz?cych za wolno?? Equestrii .
Shiver powinna by? z?a, ?e pegaz bez jej wiedzy wszed? do jej pokoju i gada? bez sensu kompletnie nie wiedz?c o co chodzi, ale z?? nie by?a raczej zszokowan?. Przez ten ca?y p?acz nie potrafi?a wykrzesa? z siebie gniewu. - W?a?ciwie to ja… to nie o to chodzi. – Shiver zacz??a niepewnie ,nie wiedzia?a co powiedzie? by?a g??boko zmieszana, kompletnie, a jej ?zy nie by?y wynikiem jej zmartwie? o los wojny czy ?o?nierzy. Pegaz kontynuowa? widz?c jej zmieszanie – Nazywam si? Vincent Amor i s?u?? w 3 pu?ku si? powietrznych w Cloudsdale - rzek? ogier k?aniaj?c si? w pas i ca?uj?c jej kopytko - Uwa?am ze jeste? pi?kn? klacz?, a pi?kn? k?acz? i nie powinna? roni? niepotrzebnie ?ez. Wiem, ?e mi nie powiesz powodu swojego ?alu. Czy mog? zatem sprawi? by ukoi? twój ból kwiatuszku? Shiver chwil? zastanawia?a si? nad s?owami pegaza co te? mo?e mie? na my?li. Amor podszed? do niej bli?ej i delikatnie zacz?? j? ca?owa?. Poca?unek by? dziwnie przyjemny i lekki niczym mu?niecie piórka, totalnie inny ni? pami?ta?a jaki zna?a od Worda. W ko?cu sta? si? mocniejszy i usta pegaza jak i klaczy spotka?y si? gwa?townie. Shiver go nie chcia?a, ale równocze?nie by? przyjemny i koj?cy ból. Szybko przenie?li si? na ló?ko i po?o?ywszy j? na nim Vicent Amor zacz?? delikatnie ca?owa? jej policzki po czym przechodzi? coraz ni?ej po szyi. Jego poca?unki sta?y si? mocniejsze i powodowa?y mocniejsze erotyczne doznania u Shiver . Nagle Shiver wróci?a do realnego ?wiata i odepchn??a od siebie ogiera – Wybacz mi - rzek?a cicho rumieni?c si? ca?a. By?a z?a na siebie, ?e tak ?atwo uleg?a wp?ywowi ?licznego ?o?nierza - ale ja nie mog?. Kocham innego i nie mog? tak po prostu. Tamten u?miechn?? si? jakby ze zrozumieniem – W porz?dku, mam tylko nadziej?, ?e tamten ogier wie co posiada i jak wielkim jest szcz??ciarzem. ?ycz mi szcz??cia kwiatuszku by? mo?e ju? wi?cej si? nie zobaczymy. Wojna to paskudna sprawa – u?miechn?? si? do niej znowu si?gn?? po swój he?m i na?o?y? go g?ow? po czym wyszed? pozostawiaj?c klacz w ciszy sam?. Shiver przez chwil? zastanawia?a si? z?o?y?a list i zaklei?a go piecz?ci? woskow? Leafów . Spogl?da?a na zachodz?ce s?o?ce i zastawia?a si? gdzie teraz jest Word. Czy my?li o niej tak samo gor?co jak ona my?la?a o nim w tej chwili. Wybieg?a na zewn?trz do holu w tym w?a?nie momencie rozp?ta?o si? piek?o w salonie, po czym wybieg?a na zewn?trz. Na polanie znowu wpad?a na trójk? które widzia?a w salonie wcze?niej.

Shiver z/t
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Pokój Shiver

Postprzez Celestia » 4 sie 2012, o 22:32

Ksi??niczka s?o?ca pojawi?a si? w domu Leaf. co prawda mia?a plany wobec tej klaczy, ale zdecydowanie musia?a je przesun?? na pó?niej. Nie wiedzia?a ile tamtym zajmie droga do New Saddle, a s?dz?c po ich obecnym tempie mog?a zaj?? d?ugo. A nie mog?a jej mie? ca?y czas przy sobie... zastanawia?a si? czemu ta straci?a przytomno??, có? takiego ona zobaczy?a w knajpie. No trudno, mia?a sama ju? do?? wra?e? na jaki? czas, musia?a odpocz??. Postanowi?a, ?e zajmie si? ni? gdy tamci ju? opuszcz? "miasto wojny". Albo zleci to komu? innemu...
Mimo wszystko musia?a mie? pewno??, ?e jej si? nic nie sta?o podczas teleportacji. Postanowi?a zatem poczeka? a? ta si? nie obudzi i wtedy dopiero zniknie.
Ostatnio edytowano 4 sie 2012, o 23:03 przez Celestia, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Pokój Shiver

Postprzez Shiver Leaf » 5 sie 2012, o 12:18

Shiver obudzi?a si?. Kopytkami przetar?a zaspane oczy. A wi?c wszystko co wydarzy?o si? wcze?niej by?o tylko jej dziwnym snem. Straszliwie realistyczn? mar? senn?. Czy to wszystko by?o mo?liwe. A mo?e wydarzy?o si? na prawd?. Shiver zastanawia?a si? przez chwil?. Wsta?a i rozejrza?a si? po pomieszczaniu. Le?a?a na wygodnym ?ó?ku, w swoim pokoju, na farmie, a obok jej ?ó?ka sta?a cierpliwie jej wysoko?? ksi??niczka Celestia. Shiver zapiszcza?a cichutko i zeskoczy?a z ?ó?ka staj?c na przeciwko s?onecznego alicorna - Ksi??niczko Celestio, ja bardzo przepraszam. Chyba si? troch? zdrzemn??am, co ksi??niczk? sprowadza na nasz? farm?? - natychmiast przypomnia?a sobie o li?cie, który wcze?niej napisa?a. Le?a? na ?ó?ku, podbieg?a, chwyci?a go kopytkami po czym znowu odezwa?a si? do alicorna swoim s?odkim cichutkim g?osikiem - Ksi?zniczko czy mog?abym ci? porposi? o wys?anie tego listu do mojego ukochanego Quiet Worda, bardzo, bardzo, bardzo ci? prosz? - mówi?c to kuli?a si? w sobie i mia?a dziwne wra?enie deja vu, ?e ju? kiedy? zwraca?a si? z Celesti? z tak? sam? pro?b?, ale przecie? wcze?niej to by? jej sen.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Pokój Shiver

Postprzez Celestia » 5 sie 2012, o 13:12

Ksi??niczka wreszcie si? doczeka?a, Shiver si? obudzi?a. Zdziwi?a si? s?ysz?c ponownie jej pro?b?, my?la?a ?e ta sobie ?artuje, ale zaraz do niej dosz?o to, ?e ta prawdopodobnie uzna?a ich spotkanie za sen. To nawet lepiej, nie chcia?a traci? czasu na wyja?nianie jej co si? sta?o.
- Oczywi?cie, ?e wy?l? ten list, zawsze staram si? pomaga? swoim poddanym jak tylko mog?.- Wzi??o od niej list i przy pomocy magii wyczu?a gdzie znajduje si? Spike, gdy? Word powinien by? z nim. B?ysk- i list polecia? do fioletowego smoczka.
- Gotowe, twój ukochany powinien szybko dosta? ten list. Co do tego jak tu si? znalaz?am to po s?dzie poprosi?a? mnie o to bym ciebie teleportowa?a do domu. Jak wida? mog?o to u ciebie spowodowa? ma?? amnezj?.- Nie mia?a si? wyja?nia? jej wszystkiego co zasz?o, nie chcia?o jej si? po prostu.- Pozwolisz, ?e zostawi? ciebie sam?, sama jestem zm?czona i musz? odpocz??.- Nie czekaj?c na jej odpowied? teleportowa?a si? wprost do pa?acu, do swojej sypialni.
z/t
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Pokój Shiver

Postprzez Celestia » 9 sie 2012, o 20:28

A wi?c znów musia?a si? tutaj pojawi?. Ale maj?c do wyboru mo?liwo?? spotkania si? nie tylko z normalnymi kucykami, ale te? i swoim wojskiem( jak i cz??ciowo dowództwem) Celestia postanowi?a za?atwi? to na uboczu- a mog?o by? co? lepszego ni? pokój klaczy z któr? postanowi?a si? skomunikowa?? A? zdziwi?a si?, ile kuców mog?o znajdowa? si? na ziemiach rodu Leaf. Usiad?a na ziemi i wys?a?a mentaln? informacje do Shiver o prostej tre?ci- "przybywaj do swojego pokoju".
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Pokój Shiver

Postprzez Autumn Leaf » 9 sie 2012, o 20:49

Chyba wiadomo?? nie dotar?a do konkretnego odbiorcy, albo Celstia by?a tak zm?czona ?e wys?a?a wiadomo?? do najbli?szego ?ywego kuca który by? w pobli?u. Steel przechadzaj?c si? po domu s?ysz?c g?os, wszed? do pokoju pos?usznie. - Wasza wysoko?? - zacz?? zmieszany - có? wasza wysoko?? tutaj robi? Od kilku godzin czekamy na twoje rozkazy. Twoi lojalni dowódczy i pu?kownicy powa?nie ranni w walce z wrogiem i s? obecnie hospitalizowani. Lecz zast?p twojej doborowej tysi?cznej armii stacjonuje na farmie bacznie i czeka cierpliwie. Daj sygna?, o wielka ksi??niczko do ataku a uderzymy na nieprzyjaciela i zmia?d?ymy go jednym ciosem - pegaz dumnie uniós? g?ow? do góry, wypowiadaj?c te s?owa Steel nie wiedzia? o pokonaniu heroldów . - Jakie? s? zatem twoje rozkazy ksi??niczko Celestio.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Pokój Shiver

Postprzez Celestia » 9 sie 2012, o 21:04

Celestia nie by?a zadowolona, rozkaz nie trafi? tam, gdzie powinien. Ale i tak przybycie Steel leafa mia?o swoje plusy, szczególnie bior?c pod uwag? to, ?e by?o tutaj wojsko i najwy?sze dowództwo wojskowe. Zastanawia?a si? czy ich teraz nie odwiedzi?, ale uzna?a, ?e nie- zostawi to Lunie, pani s?o?ca wystarczaj?co wiele zrobi?a ostatnimi czasy. Wojsko naprawd? musia?o mie? niez?y bajzel skoro jeden z najwy?szych rang? nie wiedzia? o tym, ?e wojna si? sko?czy?a.
- Ciesz? si?, ?e ciebie widz? w pe?ni zdrowego. Atak nie b?dzie potrzebny, heroldzi zostali pokonani,a ich rewolucja si? sko?czy?a. Skoro pozostali dowódcy s? niedysponowani to tobie daj? na chwil? obecn? najwy?sz? w?adz? wojskow?. Acz nie wiem czy jest sens trzymania tutaj ?o?nierzy praktycznie po nic...- Wyjrza?a przez okno, k??bi?y si? t?umy pegazów, jednoro?ców i ziemnych, gotowych na jakikolwiek rozkaz.- Ode?lij ich do domów, niech wróc? do swych rodzin i bliskich. Jak i wypada?oby odbudowa? to, co heroldowie zniszczyli. Mam do ciebie ma?? pro?b?: móg?by? tutaj przys?a? Shiver Leaf, mam do niej pewn? spraw?. Mo?esz odej??, pu?kowniku.
Steel'a mog?o to troch? zdziwi?, gdy? jak wcze?niej pami?ta? by? ni?ej rang? ni? ksi??niczka si? do niego teraz zwróci?a.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Pokój Shiver

Postprzez Autumn Leaf » 9 sie 2012, o 21:19

Steel szczerzy? si?, a w duszy ta?czy? ze szcz??cia.Teraz on tu rz?dzi? i by? najwa?niejszy. Móg? wszystkim rozkazywa?. Wszyscy musieli si? go s?ucha? i to bez wyj?tku. By? to jego dzie? triumfu nad majorem Fearbanem, którego nienawidzi? i czeka? na jego wielki upadek. Dzi? ten dzie? nadszed?. Czeka? na to tyle lat. Warto by?o. U?miech szybko znikn?? z jego pyszczka. Steel ponownie spowa?nia? przybieraj?c mask? wynios?ego i powa?nego dowódcy. - Jak rozka?esz wasza wysoko??. Jak tylko burza si? sko?czy, ode?l? oddzia? Richter'a do domu. Maj? najdalej, a do pomocy i odbudowy wy?l? jednoro?ce Shinng Armora. Oni ?wietnie si? do tego nadadz?. - z?o?liwy u?miech znowu na chwil? zago?ci? na pyszczku Steela po czym znikn?? tak szybko jak si? pojawi?. Steel nie mia? dobrego zdania o tym bufonowatym wedle jego mniemania jednoro?cu. - Ale? oczywi?cie wasza wysoko?? - pegaz uk?oni? si? nisko - Zaraz przyprowadz? tutaj swoj? bratanic?. - po tych s?owach wyszed? z pokoju.

Steel z/t
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Pokój Shiver

Postprzez Shiver Leaf » 9 sie 2012, o 22:20

Shiver wesz?a spokojnym krokiem do swojego pokoju i stan??a naprzeciw pot??nego bia?ego alicrna, stoj?cego na ?rodku, tu? obok fortepianu. Najwyra?niej Celestia czeka?a na ni? cierpliwie, podziwiaj?c kunsztownie wykonany instrument.
- Wasza wysoko??, wzywa?a? mnie wi?c jestem. - rzek?a ?agodnie, k?aniaj?c si? ksi??niczce na powitanie. By?a ciekawa czemu ksi??niczka wezwa?a j? i jak? piln? spraw? mia?a do niej.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Pokój Shiver

Postprzez Celestia » 9 sie 2012, o 22:28

Celestia przygl?da?a si? jej pokojowi, a szczególnie fortepianowi. Gdy za pierwszym razem pojawi?a si? tutaj nie mia?a zbytnio czasu na to. Shiver przysz?a szybciej ni? si? spodziewa?a, nie min??a chwila od odej?cia Steela by jego bratanica przekroczy?a próg. Wiedzia?a jak by? zadowolony z jej decyzji, jak i awansu. Zastanawia?a si? czy post?pi?a s?usznie, ale by? mo?e na chwil? obecn? by? jedynym tak wysoko postawionym wojskowym, który by? dysponowany. Mia?a nadziej?, ?e nie wykorzysta tej pozycji g?ównie dla swoich prywatnych spraw.
- Witaj, w istocie mam do ciebie spraw?. Twój ukochany przes?a? do ciebie list i uzna?am, ?e jak najszybciej nale?a?oby ci go przekaza?.- K?ama?a z tym drugim, nie by?a poczt? Equestria?sk?. Fakt, chcia?a przekaza? jej ten list, ale nie g?ównie z tego powodu. Celestia wyj??a list spod skrzyd?a i przy pomocy telekinezy poda?a go Shiver.- Mam nadziej?, ?e s? tam dobre wie?ci.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Pokój Shiver

Postprzez Shiver Leaf » 9 sie 2012, o 22:52

Shiver przeczyta?a list i troch? posmutnia?a - Powinnam teraz z nim by?. Powinnam teraz przy nim by?. I go wspiera?, pomaga? mu jak tylko najmocniej potrafi?. - powtarza?a sobie cichutko, ale na tyle g?o?no by doskona?e uszy Celestii us?ysza?y. - Wasza wysoko?? - ?aciata klacz zwróci?a si? do alicorna, poczu?a nag?y przyp?yw odwagi - Je?li jest taka mo?liwo?? równie? i ja bym chcia?a wzi?? udzia? w misji. Na pewno si? przydam i nie zawiod? waszej wysoko?ci. - mówi?a dumnie i z odwag? kieruj?c swoje spojrzenie b??kitnych oczu w g??bie fioletowych oczu alicorna.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Pokój Shiver

Postprzez Celestia » 9 sie 2012, o 23:17

Celestia u?miechn??a si? ciep?o, nawet ona mia?a uczucia, cho? cz?sto tego nie pokazywa?a. Przez te wszystkie wieki tyle widzia?a przemijaj?cych sobie bliskich kuców, ?e czasem ci??ko jej si? by?o wczu? w normalnego ?miertelnika. Zreszt? chcia?a mie? w tej dru?ynie czysto "swojego kuca", tak na wszelki wypadek.
- Mam nadziej?, ?e rozumiesz o co prosisz. Wiedz, ?e mo?e tam by? niebezpiecznie.- Wola?a by? z ni? szczera, jednak g?upio by si? czu?a wiedz?c, ?e mo?e j? wys?a? na pewn? ?mier?. A mia?a nadziej?, ?e na to akurat Shiver nie trafi.- Zgoda, wy?l? ciebie na t? wypraw?, ale pod jednym warunkiem. Tamte kuce maj? odzyska? pewne rzeczy nale??ce do Luny. Pilnuj by ?aden z kuców sobie nie przyw?aszczy? jej w?asno?ci, a je?li tak to prosi?abym o me poinformowanie. A teraz si? przygotuj.

Ju? chcia?a powiedzie? "prezenty", ale jak by to brzmia?o, ?e wys?a?a na ryzykown? misj? kucyki tylko po "urodzinowe zabawki" jej siostry? Stan??a w rozkroku, jednocze?nie wypowiadaj?c na g?os s?owa przesi?kni?te magi?. Postanowi?a wys?a? j? do miasta przybrze?nego, tam pr?dzej czy pó?niej dru?yna si? pojawi. Jednego nie przewidzia?a- ?e dawne zakrzywienie czasoprzestrzenne dalej b?dzie mog?o zak?óca? czarowanie. Zamiast b?ysku ?wiat?a w miejscu gdzie sta?a Shiver pojawi?a si? zielono-czarna, obracaj?ca si? wyrwa w czasoprzestrzeni, która co prawda wys?a?a Shiver do miejsca docelowego, no ale w?a?nie...
- Ups... mam nadziej?, ?e to nie b?dzie co? powa?nego.- Mimo wszystko Celestia postanowi?a szybko opu?ci? jej pokój.

z/t
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Pokój Shiver

Postprzez Shiver Leaf » 5 wrz 2012, o 10:44

Shiver obudziła się. Ależ jej się dobrze spało nie pamiętała nocy, którą tak dobrze by przespała. Przeciągnęła się i zrzuciła kołdrę na podłogę. Nie przejmując się tym ruszyła kłusem do łazienki. Wróciła za jakiś czas z ręcznikiem owiniętym dookoła głowy. Otworzyła szafę i jęknęła, że nie ma w co się ubrać. Na szczęście gdzieś bardzo głęboko na dnie szafy znalazła granatową lateksową krótką spódniczkę. Przeczesując dokładnie szafę i wyrzucając wszystko na zewnątrz znalazła też, słodkie, czarne, koronkowe seksowne stringi które szybko ubrała na swój kształtny tyłeczek. Ubrała spódnicę i od razu poczuła się lepiej. Siadła przed lustrem i zabrała się za makijaż, mocny, ekspresyjny, adekwatny do jej koloru ubioru. Rozczesała włosy, ale nie suszyła ich postanowiła je zostawić w bezwiednym nieładzie. Również ogona nie uczesała by dodać swojemu wyglądowi nieco drapieżności i agresji.
Podeszła do łóżka i nacisnęła guzik na ramie, ściana otworzyła ukazując sporą kolekcję noży. Sięgnęła z dzikim uśmiechem po jeden z ulubionych i przypięła go pod sukienką. To miało być na wypadek gdyby jakiś nieostrożny ogier próbował ją zaczepiać. Tak ubrana radośnie zbiegła na dół nie przejmując się by posprzątać pokój i rozrzucone rzeczy.

z/t
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Pokój Shiver

Postprzez Shiver Leaf » 20 sty 2013, o 19:38

Siver leżała w swoim pokoju w swoim łóżku pod ciepłą kołdrą i termoforem nie wyglądała najlepiej. Miała opuchnięty pyszczek, zatkany katarem nos, podkrążone oczy. Ogólnie wyglądała i czuła się kiepsko. Była rozpalona i miała gorączkę Apsik, apsik apsik, kichnęła słodko trzy razy sięgając jednocześnie kopytkiem po chusteczkę, lezącym na nocnym stoliczku
- Wybacz Wordziu że przeze mnie nie wzięliśmy udziału w tej wyprawie organizowanej przez panią burmistrz. - mówiła cichutko. Zatkany nos sprawiał, że była cichsza niż zwykle. Zaszalała czując jak ją dusi w gardełku uniemożliwiając jej mówić - Pieniążki by się przydały, fajna zabawa się szykowała a tu jak na złość dopadła mnie angina - Shiver po raz kolejny zakaszlała i wysmarkała czerwony nosek w chusteczkę. - Na razie nie czuję się zbyt dobrze by zejść do kuchni ui gotować, więc możesz poprosić kogoś o pomoc, albo sam spróbować coś upichcić - kaszlała dalej. - Jeszcze raz cię przepraszam - mówiła smutnym głosem patrząc podkrążonymi oczami w stronę szarego kucyka.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Pokój Shiver

Postprzez QuietWord » 20 sty 2013, o 23:02

-Spokojnie Shiver, dam sobie radę. Leż spokojnie i zdrowiej...-Powiedział Word uśmiechając się nieco zakłopotany. Głupio mu było z powodu choroby Shiver, ale stwierdził że nie ma co rozpaczać. Nie wyglądało to wyjątkowo poważnie, ale najwyraźniej będzie trochę leżeć.
-Zejdę do kuchni, coś zrobię. Jak będę miał kłopoty to poznasz to po płonącej reszcie domu. Taki żarcik.-Uśmiechnął się lekko i musnął kopytkiem grzywę klaczy. Wstał i oglądając się na klacz wyszedł z pomieszczenia zmierzając do kuchni.

[zt]
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Poprzednia strona

Powrót do Farma rodziny Leaf

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron