Salon

Jest to sporej wielości farma znajdująca się miedzy farmą mlecznych krów a akrami słodkich jabłek rodziny Apple.
Sporą część farmy zajmują łaki i pastwiska. Z k koszona jest trawa, suszona w słońcu z przeznaczeniem na siano. Niewielka część pól jest przeznaczona na uprawę ziół i jako dodatku do siana np krwawnika, melisy, nagietka, bazylii mi?ty, tymianku, rumianku, szałwii i wielu wielu innych.
Pastwiska sę przeznaczone do wypasu bydła mlecznego. Są to tereny otwarte, dostępne dla wszystkich - jednak kucyki nie pasą się jak np krowy tylko wolał kupić gotowe siano w sklepie.
Farma, to także wielopiętrowy dom rodziny z czerwonej cegły otoczony żywopłotem oraz stodoła z przeznaczeniem przechowania siana.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr

Re: Salon

Postprzez Celestia » 23 gru 2011, o 19:17

Ksi??niczka najpierw wys?ucha?a Shiver i a? lekko si? zdziwi?a. W zasadzie to, co ona powiedzia?a by?o prawd?, acz by?y to mocne s?owa. Z jej s?ów mog?a zrozumie?, ?e kara dla Reet'a winna by? najwy?sza. QuietWord równie? ??da? kary, ale ju? mniej stanowczych. Mog?a zrozumie? jego zdanie( gdy? sam pe?ni? rol? wywiadowcz?), jak i argument o Ponyville, ale ma?o który kuc tutaj mia? na sumieniu ?rebaki. Po chwili pegaz wyrzuci? bro? przed siebie i zacza? si? bawi? w swoj? gr? psychologiczn?. Pewnie zdenerwowa?aby si? na to gdyby nie to, ?e ten wcze?niej by? za?amany, a teraz ju? nie mia? nic do stracenia.
- Dwa kuce ju? powiedzia?y swoje zdanie. Jest jeszcze jeden, który równie? powinien zabra? g?os.
Po czym przy pomocy magii postanowi?a wybudzi? Autumna.
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Autumn Leaf » 23 gru 2011, o 19:21

Przys?uchiwa?em si? waszej rozmowie b?d?c w ?nie wiec nie musicie mi nic wyja?nia? - rzek? Autumn bardzo powoli wstaj?c z ló?ka. Kr?ci?o mu si? g?owie to pewnie od tej magicznego dotyku Celestii, która tak na niego zadzia?a? Od czego by tu zacz?? pomy?la? ogier przyk?adaj?c kopytko do g?owy i mocno debatuj?c nad tym co ma zamiar powiedzie? zebranym w salonie. W ko?cu spojrza? an wszystkich i rzek?
- To co teraz powiem pewnie was zaszokuje ale nie mam powodu, ?eby w tym memencie, ?adnemu z was k?ama?.
Wpierw zwróci? si? w swojej siostry, kieruj?c na ni? przeszywaj?co mocny wzrok - Rozumiem Shiver jakie intencje tob? kierowa?y kiedy wypowiada?a? te s?owa o Reetmine i nie mam cie tego za z?e, ale nie mo?esz szufladkowa? i ocenia? wzgl?dem w?asnego widzimisie, ka?dego napotkanego kuca za to zrobi? . Wiem z czego wynika twoja nienawi?? do szpiegów szanuje i rozumiem, to ale nie mo?esz stawia? na równi z równym ka?dego. Troch? poby?em z Reetem i wiem ?e nie do ko?ca mówi on prawd? i mas? rzeczy ukrywa ale jest zbyt dumny by o tym wszystkim mówi? otwarcie i by si? przyzna? si? nawet do bledu.
Jest jeszcze co? co mi ka?de stan?? w obronie Reetmine – wzi?? g??boki oddech westchn?? i prze?kn?? ?link? A wiec kochani uroczy?cie przed wami mówi? - Ale ja jestem biseksulany. I zakocha?em si? w tobie Reet od pierwszego wejrzenia . Co mnie w tobie zachwyci?o nie wiem – Autumn potrz?sn?? ?bem – Nie pytaj si? mnie. Nie wi? mnie równie? za to. Czasem tak si? w ?yciu uk?ada. Nie jestem równie? w stanie wybra? pomi?dzy tob? a Celesti? któr? równie? kocham nad ?ycie, jako swoj? ksi??niczk? ale nie mam zamiaru da? ci zgina?. Jestem racjonalist?, ale ta?cz?cym na cienkiej granicy rzeczywisto?ci i snu. Wiem ?e i tak pomi?dzy tob? a mn? nic by nie wysz?o, ale czasami trzeba wszystko postawi? na jedn? kart? i zaryzykowa?. Zreszt? – urwa? na chwil? i spojrza? an równie zszokowan? Celsti? - ksi??niczka to nierealne marzenie za którym bym bieg? jak g?upiec do ko?ca ?ycia. Jestem ci wdzi?czny za uratowanie mi ?ycia. Bardzo si? ciesz? ?e los chcia? to w?a?nie ty, niezale?nie od twoich intencji tam sie pojawi?e? i dokona?e? wyboru. Wcale nie musia?e? tego robi?, zwa?ywszy na twoj? przesz?o?? i na s?owa jakie wypowiedzia?e? wcze?niej. Mam jednak szczer? nadzieje, ?e cokolwiek teraz zrobi? ty nie uczynisz nic g?upiego by zmarnowa? swojej szansy na ?ycie.
Zobaczy?, ?e Shiver zblad?a s?ysz?c s?owa brata. Jej fioletowe plamy by?y ja?niejsze ni? kiedykolwiek wi?c postanowi? jeszcze co? doda? od siebie zwracaj?c si? w jej kierunku.
- Hej ale czy ja jeden w rodzinie by?em inny - spojrza? na swoje drzewo genealogiczne i zastanawia? si? ile z tych kucy ?y?o w strachu przed o?mieszeniem i cywiln? ?mierci?, boj?c si? powiedzie? innym prawdy o swojej orientacji
Word - rzek? spokojnie spogl?daj?c w stron? szarego ogiera - ty nie jeste? w moim typie wiec nie masz si? o co obawia? – u?miechn?? si? szeroko po czym na powrót spowa?nia? i prosz? nie nienawid? mojej siostry za to co powiedzia?a o Reetcie. Zaopiekuj si? ni? jak potrafisz najlepiej. Ufam ci i wierze w ciebie.

Nast?pnie utkwi? swój wzrok w bia?ej klaczy alicorna na granicy ob??du i szale?stwa. Teraz b?dzie ta najtrudniejsza cze?? pomy?la?.
- O wybacz mi moja kochana ksi??niczko Celestio za moje pyszne i wynios?e s?owa które teraz p?yn? z moich ust, lecz one z wynikaj? dobroci mojego serca i ukrócenia spirali szale?stwa jakie zagnie?dzi?o si? w Equestrii,. Nie pozwol? ci zabi? Reeta nie tutaj, nie w tym domu nie przy tej okazji. Reet mo?e i zabija? kuce, ale czy on jeden. Tego go nauczono wi?c kto ponosi wi?ksz? odpowiedzialno?? i win?. Kuc który go tego nauczy? czy kuc który si?gnie po ?elaziwo i zada cios. Zawsze uwa?a?em, ?e zabijanie nie jest rozwi?zaniem i tylko tchórze si? do tego uciekaj?. Tak Reet jeste? tchórzem jeste? nim podszyty a? po same ko?ci, ale ka?dy powiniene? dosta? drug? szans?. Mimo wszystko nie wolno ocenia? i skazywa? nikogo nie znaj?c w pe?ni jego intencji.

Wybacz mi kochana Celestio i prosz? ci? o przebaczenia za to co za chwil? zrobi? Autumn stan?? przed Reetem ,os?aniaj?c go. Mocno stan?? na kopytach spu?ci? ?eb w dó? jakby si? k?ania? zamkn?? oczy i na g?os zacz?? inkantowa? tekst przysi?gi . Celestia si? przerazi?a do g??bi swojego serca gdy? kuc ziemny przemawia? w j?zyku nieznanym innym kucom j?zykiem alicornów.
W jego pysku b?yskawicznie teleportowa?a si? kosa. Ostrze zaskwiercza?o rozrzucaj?c na oko?o salonu iskry i wyd?u?y?o si? przypominaj?cy ?wiec?cy na niebie sierp ksi??yca. Celestia pozna?a znak ksi??yca ta?cz?cy na ostrzu. Autumn stan?? d?ba i by? gotowy by zada? cios.
Nagle czarny alicorn stan?? przed oczami Celesti i ksi??niczka poczu?a, ?e spada w dó? w czarn? mroczn? przepa??.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Shiver Leaf » 23 gru 2011, o 19:22

Shiver widz?c co sie dzieje, ?e Autumn ?mie atakowa? Celesti? chwyci?a wcze?niej porzucon? przez Reetminie’a kusz? i wycelowa?a w pier? brata. Be?t ze ?wistem polecia? i trafi? prosto w zamierzony cel . Autumn zar?a? i jak ra?ony piorunem upad? na mi?kki dywan brocz?c krwi?. Kosa opad?a z ?omotem na pod?og? trac?c swoje magiczne zdolno?ci. Ziemia zadr?a?a a dom trz?s? si? w posadach. Wydrukowane z?otymi literami imi? Autumna na drzewie genealogicznym rodziny Leaf zacz??o przechodzi? w czarn? barw?. Ju? mia?o si? zako?czy? na ostatniej literze gdy nagle pot??ny poryw powietrza odrzuci? wszystkie kuce znajduj?ce si? w salonie.

Reet na powrót by? w karczmie w swoim pokoju i budzi? si? w?a?nie ze straszliwego koszmaru obudzony szczekaniem swojego jamnika który domaga? si? pilnego wyj?cia na dwór.
Celestia by?a na powrót w swojej komnacie, zaj?ta my?lami o nag?ym dziwnym zjawisku magicznym gdy us?ysza?a ?omot kopytek Luny dobijaj?cej si? do jej pokoju.
Shiver i Word siedzieli spokojnie na kanapie w salonie. Word przygl?da? sie z zainteresowaniem jej szyde?kowaniu.
Zegar g?o?no wybi? 16.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon

Postprzez QuietWord » 23 gru 2011, o 20:20

Word przygl?da? si? z u?miechem szyde?kuj?cej Shiver. Czu? si? lekko dziwnie, ale zwala? win? na blisk? obecno?? klaczy. Przygl?da? si? zr?cznej pracy kopytek siostry Autumn'a, zupe?nie jakby nie zna? bardziej fascynuj?cych zaj??. Pokiwa? g?ow? z uznaniem.
-Niesamowite, naprawd? poj?cia nie mam jak tak da si? robi?.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Salon

Postprzez Shiver Leaf » 23 gru 2011, o 20:48

Word chcia?abym ci co? pokaza? - powiedzia?a ?agodnie u?miechaj?c si? do niego i ko?cz?c swoje robótki.
Wsta?a i od?o?y?a prawie sko?czony szalik do komody
- Chod? ze mn? do mojego pokoju.
Ostatnio edytowano 23 gru 2011, o 20:58 przez Shiver Leaf, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon

Postprzez QuietWord » 23 gru 2011, o 21:22

-W porz?dku. Prowad?.- Powiedzia? wstaj?c zainteresowany. Poj?cia nie mia? co mo?e chcie? mu pokaza? Shiver, poczu? dziwny u?cisk w ?o??dku. Podejrzewa? ?e mo?liwe i? nalewka któr? go pocz?stowa? kilka dni wcze?niej Reet wci?? daje sobie zna? problemami ?o??dkowymi.
-Jestem gotowy by ruszy?.-Powiedzia? u?miechaj?c si? lekko w jej stron?.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Salon

Postprzez Shiny Masquerade » 23 gru 2011, o 23:52

Jednoro?ec zajrza? do pokoju. Po namy?le wszed? do ?rodka i usiad? w fotelu obok gramofonu. Nie zauwa?y? tutaj gruntownych zmian w wystroju, bo po prostu si? nie odby?y. Za oknem jak zwykle szala?a ?nie?yca, ale ?ciany obejmuj?ce pomieszczenie t?umi?y wycie wiatru i zapewnia?y przyjemne ciep?o. W kominku weso?o tli? si? p?omie?, a wszystko by?o przesi?kni?te cisz? i spokojem. Shiny przymkn?? oczy, przechyli? g?ow? na bok i po chwili zasn??.

Up?yn?? pewien odst?p czasu, w którym mog?a wybuchn?? niejedna wojna czy co? w tym stylu. Jednak jednoro?ec obudzi? si? w pokoju w pokoju - w sumie te? zasn?? w pokoju w pokoju. Tym b?ogim, piel?gnowanym przez ksi??niczki pokojem, ocieka?a ca?a Equestria. Bez wyj?tku. Tak samo ten ma?y, nic nieznacz?cy, pe?en wspomnie? jakiego? kuca ziemnego pokój ocieka? pokojem jak t?uszczem. Pokój wdziera? si? na ?ciany pokoju, ta?czy? z iskrami w kominku, przeskakiwa? z obrazu na obraz czy stuka? w okna. Norma. Shiny poczu? si? niespokojnie. Co? by?o nie tak. Czy z nim czy z otoczeniem to nie wiedzia?, jednak szybko odrzuci? od siebie jak?kolwiek mo?liwo?? zniszczenia obu pokojów. Zaraz, je?li zniszczono by pokój, to wojna doprowadzi?aby do zniszczenia pokoju, prawda? Ogiera niemi?osiernie rozbola?a g?owa, a mózg wrzasn??: "AAAAAA". Shiny nie drgn?? z fotela.
- Ych och.
Avatar użytkownika
Shiny Masquerade
Niewiniątko
 
Posty: 599
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 20:08
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Danio waniliowe
Uroczy Znaczek: Maska komedii i maska tragedii
Lubi: Marchewki, siebie, Canterlot, teatr
Nie Lubi: Nieporządku, ciasnych miejsc, braku marchewek
Strach: Wojna, burza, odpowiedzialność, podejmowanie decyzji
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Black Gallant - brat
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Reetmine » 27 gru 2011, o 00:29

Pegaz wszed? do salonu wraz z psem by zobaczy? jaka? to choinka za?atwi?a tego ogiera. No, drzewo by?o sporych rozmiarów i wygl?da?o te? na grube, pewnie ogier ?cina? i nie zauwa?y?, ?e na niego zaraz spadnie. To by?o nawet wi?cej ni? prawdopodobne, sporo kuców pope?nia?o takie wr?cz dziecinne b??dy. Pan Marsza?ek zauwa?y? drzewo i chcia? si? na nie zesika?, ale pegaz go tr?ci? kopytem.

- Przesta?, pewnie to jest rewir tego drugiego psiaka, a on wygl?da? na kogo?, kto móg?by skopa? ci zad. Ale drzewko porz?dne, trza przyzna?.

Zauwa?y? prezenty, ale ich nie rusza?. Pewnie nie by?o w nich z?ota, nie by?o wi?c si? czym interesowa?.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Salon

Postprzez Autumn Leaf » 27 gru 2011, o 00:37

Reetmine'a wzrok nagle przyku? olbrzymi obraz widniej?cy nad kominkiem i pegaz si? zrobi? bledszy ni? kiedykolwiek. Na obrazie wysmarowanym d?emem widnia?y litery SILVERSTONE
- Co jest do licha co to jest Sil- nie doko?czy? Autumn który wszed? do salonu nagle ale odwróci? g?ow? gdy us?ysza? krzyk swoich sióstr zbiegaj?cych ze schodów na ?niadanie.
- Sorki Reet opuszcz? ci? na chwil? musz? si? zaj?? siostrami - Autumn wyszed? z salonu skonfundowany.
Kto? zacz?? mocno wali? do drzwi .
- Reet otwórz prosz? !!!!- zakrzykn?? z kuchni Autumn - Bo jestem zaj?ty.
Jamnik Kabanos wpad? w szale?czy ?miech ci?gle wpatruj?c si? w Reeta jego szczekanie przypomina?o ?miech pegaza.
Ostatnio edytowano 27 gru 2011, o 09:39 przez Autumn Leaf, łącznie edytowano 1 raz
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Reetmine » 27 gru 2011, o 00:44

Pegaz pomy?la? sobie, ?e ogier robi sobie z niego jaja, ale sprawa wcale nie by?a taka zabawna. Je?li ten dra? si? dowiedzia? nale?a?o si? go pozby?, dla w?asnego bezpiecze?stwa. Podszed? do obrazu i oczy?ci? go z napisu, po czym spojrza? na jamnika Autumna i rzek? mu cicho.

- Milcz g?upi psie chyba, ?e wolisz zosta? wykastrowany? Wtedy sobie b?dziesz ?piewa? altem, sopranem czy innymi ?piewkami eunuchów.

Sprawdzi? i kusze mia? przy sobie. To dobry znak. Podszed? do drzwi wej?ciowych i je otworzy?.

z/t
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Salon

Postprzez Autumn Leaf » 28 gru 2011, o 09:59

Autumn wszed? do salonu. Wszystkie prezenty by?y ju? odpakowane, a papier wala? si? wsz?dzie po dywanie/ ?rebaki bawi?y si? podarunkami od Celesti. Autumn spojrza? na obraz ale napis znikn? i nie by?o po nim ?ladu. Co tam by?o. Autumn pami?ta? tylko pierwsze trzy litery. Ziewn?? i po?o?y? si? na kanapie rozci?gaj?c si?. Jedn? z zamszowych poduszek wsadzi? pod obola?e ?ebra. A w drugiej zatopi? swój pyszczek, ani zauwa?y? jak zasn?? twardym snem. Jego siostry wykorzysta?y okazj? by znowu zacz?? ulubion? zabaw? w czesanie kucyka.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Autumn Leaf » 28 gru 2011, o 17:31

Autumn obudzi? si? d?uga drzemka dobrze mu zrobi?a przeci?gn?? si?. Zszed? z kanapy i poszed? na obiad. Kiedy ju? poczu? si? syty i odchodzi? od sto?u Kabanos zast?pi? mu drog?.
- Wychodz? - rzek? do Shiver nie wiem kiedy b?d?. Zabieram ze sob? kabanosa przyda mu sie spacer. Zacz?? si? ubiera? w holu.
- Zaczekaj - wrzasn??a za nim Shiver - Zaraz spakuj? obiad dla Worda i t? niespodziank? co mu obieca?am przygotowa?. A jeszcze dam ci list? zakupów i dzi?ki ?e pami?ta?e? o prezentach dal dziewczynek - da?a mu gor?cego buziaka i zacz??a rozkulbacza? brata mas? toreb
Autumn zrobi? zdziwion? min? - My?la?em ?e to ty kupi?a? preee. - ale nie doko?czy? bo siostra znowu waln??a mu jaka? torb? na plecy i to ci??k? a z jego z?amanymi ?ebrami wcale nie by?o mu l?ej,
- Ty przygotowa?a? jedzenie dla ca?ej armii. Sam nie wiem jak to wszystko Word ma zje??.
Shiver zachichota?a i machn??a kopytkiem od przybytku g?owa nie boli -
- Cz??? zanie?? Reetowi to w podzi?ce ?e ci? poinformowa? biedaczyna ci?gle g?odny chodzi widzia?e? jaki on jest chudy same ko?ci.
Autumn nic nie powiedzia? tylko przewróci? oczami mocniej zawi?za? szalik i wszed? na mróz udajac si? powoli w stron? Ponyville.

z/t
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Shiny Masquerade » 28 gru 2011, o 20:29

Kucyk wsta? i zauwa?y? rozrzucone prezenty, strz?py papieru i zabawek... Yy, zabawki by?y ca?e. U?miechn?? si? pod nosem i nuc?c bli?ej niezidentyfikowan? melodi? wyszed? z salonu. Kiedy przechodzi? przez próg, odniós? wra?enie, ?e co? jest nie tak. Ale to tylko przeczucie... Kopytka stuka?y: stuk, stuk, stuk, stuk, stuk, stuk, stuk... Nawet nie wiecie jak kopytka Shiny'ego przyjemnie stukaj?... Stuk, stuk, stuk, stuk....

[zt]

(bezsensowne lanie wody, ?eby mie? trzy regulaminowe linijki? czek)
Avatar użytkownika
Shiny Masquerade
Niewiniątko
 
Posty: 599
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 20:08
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Danio waniliowe
Uroczy Znaczek: Maska komedii i maska tragedii
Lubi: Marchewki, siebie, Canterlot, teatr
Nie Lubi: Nieporządku, ciasnych miejsc, braku marchewek
Strach: Wojna, burza, odpowiedzialność, podejmowanie decyzji
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Black Gallant - brat
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez QuietWord » 2 sty 2012, o 17:13

Word wszed? do salonu i odetchn?? g??biej. Zdecydowanie da?o si? czu? ?wi?tecznego ducha, u?miechn?? si? mimowolnie, zastanawiaj?c przy okazji nad tym jak do tego mog?o doj??. Jednak szybko przesta? si? zastanawia? nad tym i podszed? do gramofonu, niedaleko którego znajdowa?a si? poka?na, w jego mniemaniu, ilo?? p?yt. Wzruszy? kopytami nie wiedz?c któr? by uruchomi?, wszystkie wygl?da?y podobnie a tytu?y nic mu nie mówi?y. Wygl?da?o na to ?e b?dzie trzeba zda? si? na Shiver.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Salon

Postprzez Shiver Leaf » 2 sty 2012, o 17:57

Shiver troch? zaj??o przygotowanie wszystkiego. Najpierw zadzwoni?a do rodzinny Apple i upewni?a si? ?e jej siostry mog? tam nocowa?. Zatem do jutra wieczora mia?a problem sióstr z g?owy. Wiedzia?a te? ?e Autumn te? zjawi si? wcze?niej ni? przed po?udniem. Zachichota? bo wpad?a na szalony pomys? posz?a na gór? i si? przebra?a.
- Ju? do ciebie id? Word - krzykn??a rado?nie z kuchni i wesz?a do salonu ubrana w seksowny czarno bia?y strój kelnerki, mia?a jeszcze na sobie po?czochy z oczkami. W jednym kopytku trzyma?a butelk? nalewki w drugim tac? z dwoma kieliszkami, pierniczkami oraz banda?ami na zmian?. U?miechn??a si? rado?nie do Worda czekaj?c na jego reakcj?.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Farma rodziny Leaf

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości