Salon

Jest to sporej wielości farma znajdująca się miedzy farmą mlecznych krów a akrami słodkich jabłek rodziny Apple.
Sporą część farmy zajmują łaki i pastwiska. Z k koszona jest trawa, suszona w słońcu z przeznaczeniem na siano. Niewielka część pól jest przeznaczona na uprawę ziół i jako dodatku do siana np krwawnika, melisy, nagietka, bazylii mi?ty, tymianku, rumianku, szałwii i wielu wielu innych.
Pastwiska sę przeznaczone do wypasu bydła mlecznego. Są to tereny otwarte, dostępne dla wszystkich - jednak kucyki nie pasą się jak np krowy tylko wolał kupić gotowe siano w sklepie.
Farma, to także wielopiętrowy dom rodziny z czerwonej cegły otoczony żywopłotem oraz stodoła z przeznaczeniem przechowania siana.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr

Re: Salon

Postprzez Celestia » 3 sty 2012, o 09:45

Celestia ogl?da?a przedstawienie od po?owy. I cho? nieco inaczej to wszystko pami?ta?a, to jednak gra aktorska( szczególnie jej rola) si? jej spodoba?y. Nie zdziwi?a si? zbytnio pewnym zielonym ogierem ca?uj?cym tygryfa( prosta iluzja), jak i pewnym czarnym ogierem szar?uj?cym na tego?. Acz gdy Tali porwa?a ju? Blacka zacz??a si? zastanawia?, czy mo?e nie interweniowa?, ale szybko porzuci?a ten pomys?- w?tpi?a by ta chcia?a powrotu jej "m?sko?ci". Jak i pewien wybuch w namiocie równie? nie zrobi? na niej wra?enia, jak to kto? powiedzia? "co to za impreza bez trupów". W sumie Luna dzisiaj gra?a pierwsze skrzypce i to ona powinna zainterweniowa?, Celestia by?a tutaj incognito i mia?a wa?niejsze sprawy na g?owi? ni? jaki? jeden namiot. Zreszt? by?o tam wystarczaj?co wiele kuców by zaj?? si? rannymi.

Tak, ksi??niczka postanowi?a uda? si? do pewnego domu, który w jej wizjach gra? nieprzyjemn? rol?. Kierowa?a si? ku farmie rodziny Leaf, na szcz??cie wszyscy znajdowali si? w mie?cie i mog?a tam si? uda? na piechot?, nawet nie ukrywaj?c swojej obecno?ci. Jedynie jaki? ptak od czasu do czasu co? tam zapiszcza?, a tak to ani ?ywej duszy. Stan??a przed drzwiami, te przy pomocy telekinezy dosy? szybko si? otworzy?y. Wesz?a i je zamkn??a, kieruj?c si? ku salonowi niemal bezg?o?nie. Nie musia?a u?ywa? do tego magii, sama równie? przez te wieki czego? si? nauczy?a. Stan??a w salonie, niedaleko choinki, prezentów przez ni? zostawionych dawno ju? nie by?o. Wyczu?a, ?e w domku znajduj? si? jakie? kuce, ale nie chcia?a ich budzi?. By? mo?e przysz?a tu na marne. Acz je?li ten ca?y Autumn j? ok?ama?, marny jego los.

Nic si? nie sta?o, wi?c ksi??niczka opu?ci?a dom teleportuj?c si? poza niego, a stamt?d ju? normalnie, o w?asnych skrzyd?ach, skierowa?a si? do Canterlot by si? "bawi? w polityk?" i wznoszenie s?o?ca.

z/t
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez QuietWord » 7 sty 2012, o 15:46

Word po krótkiej chwili kr??enia po mieszkaniu, uda? si? do salonu. Dziwi?a go nieco panuj?ca w domu cisza, podejrzewa? ?e zapewne nie ma jeszcze wszystkich w mieszkaniu U?miechn?? si? siadaj?c na kanapie. Zacz?? si? zastanawia? nad tym jak mia?by wyt?umaczy? swoj? ch?? odej?cia. Parskn?? ?miechem kiedy sobie wyobrazi? twarze znajomych z pracy, na wie?? o tym ?e odchodzi.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Salon

Postprzez Reetmine » 17 sty 2012, o 19:09

Pegaz wyszed? od salonu, wyj?? jednego ze swoich papierosów i go zapali?. Od dawna nie mia? ?adnej fajki w ustach, a teraz by? odpowiedni do tego moment. U?miechn?? si?, zawsze lubi? gra? szale?ca, przez to ma?o kto bra? go wtedy powa?nie, a sporo informacji da?o si? przekaza?, szczególnie zainteresowanym osobom. Wszed? tam sk?d dobywa?a si? muzyka, to nawet lepiej, ich rozmowa b?dzie prywatna. Zacz?? rozgl?da? si? po pokoju, na szcz??cie nie by?o ?adnej siostry z rodziny Autumna.
- Spinel draniu, poka? si?...- Powiedzia? to ciszej ni? normalnie, pewien ?e ta istota i tak go us?yszy.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Salon

Postprzez Autumn Leaf » 17 sty 2012, o 19:20

Kaanos le?a? na kanapie rozci?gni?ty z pyszczkiem na poduszkach. Ziewn?? i przygl?da? si? kucowi z ciekawo?ci?
- I jak wycieczka do Canterlotu udana? - zarechota?. - Sko?czy?a si? powodzeniem czy totaln? kl?sk?? I co my?lisz o swoim nowym partnerze? Obok jamnika pojawia? si? flaszka koniaku i pies nala? sobie bursztynowego p?ynu do kieliszka zacz?? pi? bardzo powoli czekaj?c na odpowied? pegaza.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Reetmine » 17 sty 2012, o 19:23

Pegaz przygl?da? si? jamnikowi pij?cemu sobie dosy? interesuj?cy napój i pomy?la?, ?e ten jest chyba konkretnie por?bany, robi to czysto na z?o?? Reet'a. Ale musia? by? mi?y, przynajmniej jeszcze...
- Misja do zamku uda?a si?, zwój znaleziony i przekazany tutejszemu Autumnowi. Acz on do tego czego? potrzebuj? krwi alicorna, a o ile ty si? nie liczysz, to wchodz? w to twoje córki. Sam uznaj czy to sukces czy pora?ka. A co do Shade, ca?kiem interesuj?ca osoba musz? przyzna?. Pozwolisz, ?e zadam ci pytanie- co si? z ni? stanie po misji? I kiedy b?d? móg? odebra? nagrod??
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Salon

Postprzez Autumn Leaf » 17 sty 2012, o 19:39

- Mo?esz j? ju? nawet odebra? teraz. Niech ?aciaty ogier sam sobie radzi ale ten kurier mi si? bardzo przyda. Je?li chodzi o krew to sprawa te? jest oczywista i jasna ?e nied?ugo si? przeleje. Ma?y konflikt z gryfami który zainicjowa?em bardzo w tym pomo?e. - jamnik u?miechni?ty bawi? si? kieliszkiem patrz?c w g??bi? p?ynnego koniaku.
Co do Shade - westchn?? - pozwol? ci si? zabawi? w pana ?ycia i ?mierci. Po misji sam zadecydujesz czy mam j? u?mierci? czy pozwoli? jej odej?? i ?y?.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Reetmine » 17 sty 2012, o 19:50

- Ha, zainicjowanie ma?ej wojenki dla swoich celów, takie rzeczy mi si? akurat podobaj?. Mam tylko nadziej?, ?e to nie przerodzi si? w co? wi?kszego, nie wiem czy Equestria jest teraz gotowa do jakiego? wi?kszego konfliktu wojennego. I czy my?lisz, ?e Autumn sobie sam da rad? z tym, jak i ze zdobyciem krwi?
Tutaj zauwa?y?, ?e sko?czy? mu si? ju? papieros, zatem podszed? do okna i wyrzuci? niedopa?ek, po czym wróci? do Spinela.
- Pan ?ycia i ?mierci... ona co? mówi?a, ?e ty pewno j? po tym chyba zamkniesz z powrotem w tej ca?ej b?yskotce, to samo co zrobi?e? z ni? kiedy?.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Salon

Postprzez Autumn Leaf » 17 sty 2012, o 19:58

Jamnik prychn?? - Wszystko jest ju? ustawione i przygotowane i zbyt realistyczne by si? nie ba? powa?niejszego konfliktu ni? zorganizowana banda NLR-ocwów z gryfami po swojej stronie. Jaminik zaklaska? ?apami i pojawi? si? drugi kieliszek nala? koniaku i lewitowa? do kopytek Reeta
- Zatem czego chcesz pegazie za zdobycie zwoju? Pi? ju? mo?esz?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Reetmine » 17 sty 2012, o 20:09

Pegaz zastanowi? si?,ten móg? sobie z niego ?artowa?, chwyci? zatem kieliszek i go spróbowa?. iedy okaza?o si?, ?e rzeczywi?cie smak wróci?, zacz?? j? powoli s?czy?. Skoro móg? ju? pi? to i pewno ?pa? te?, od razu wzi?? jedn? pigu?? i j? po?kn??. Tak, ?wiat powoli zaczyna? wraca? do normy... U?miechn?? si? do jamnika.
- Ma?a grupka gryfów i rebeliantów z NRL? Zatem Equestria winna sobie z nimi szybko poradzi?. W zasadzie wiem ju? o co poprosi?, zaraz ci odpowiem. Ale ona mi pomaga?a, ciekawi mnie co z ni? po prostu b?dzie. Czy zamkniesz j? po tym w tej bransolecie?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Salon

Postprzez Autumn Leaf » 17 sty 2012, o 20:13

Jamnik wzdrygn?? si? na pytanie Reet o Shade. Pegaz zacz?? si? stawa? coraz bardziej upierdliwy - Ciekawski jeste? ??czy ci? z ni? co? wi?cej ni? zawodowa przyja???.
- Tak zamkn? ja w bransolecie na wieki tak jak planowa?em, zanim j? wypu?ci?em - jamnik upi? z kieliszka koniaku. Jamnik zmieni? p?yt? w gramofonie.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Reetmine » 17 sty 2012, o 20:31

- Hmmm bynajmniej, nic mnie z ni? nie ??czy. W zasadzie to ona nawet mnie denerwuje, uwa?a si? za nie wiadomo kogo, no i ogólnie mn? pomiata, to jednak osobi?cie mi si? nie podoba.- Tutaj zauwa?y?, ?e jego szklanka jest pusta, trzeba by?o ten stan naprawi?. Wzi?? zatem koniak, zape?ni? kieliszek, zakr?ci? nim par? razy, pow?cha? trunek i zacz?? go ponownie delektowa?. Bogowie jaka? to by?a rado?? ponownie móc próbowa? alkoholu, tylko wymuszony abstynent móg? co? o tym wiedzie?.
- Jak powiedzia?em zdecydowa?em si? o co ju? ciebie prosi?. Zniszczysz t? bransolet?, uwolnisz j? od tej kl?twy i dasz jej mo?liwo?? ponownie ?y?, tak od nowa.- Po tym wyj?? nast?pnego papierosa i go zapali?.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Salon

Postprzez QuietWord » 17 sty 2012, o 20:37

Word'owi co?, nie wiadomo do ko?ca co, podpowiedzia?o by nie pakowa? si? od razu do salonu tak by go od razu zauwa?ono. Tu? przy progu jednak zobaczy? co? co go zdziwi?o. Reet i ten jamnik najwyra?niej urz?dzili sobie pogaw?dk?. Co wi?cej, obaj zakrapiali t? rozmow? alkoholem. I to bynajmniej nie jakim? tanim jabolem. Word spojrza? si? to na pegaza to na jamnika, przy czym postanowi? wkroczy?. Albo ten absurd wybuchnie, albo si? oka?e ?e to wszystko ma sens.
-Reet, nie wiem czy wiesz, ale pojenie zwierz?t domowych alkoholem jest karalne.-Powiedzia? wchodz?c powoli do pomieszczenia.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Salon

Postprzez Autumn Leaf » 17 sty 2012, o 20:47

- Ok niech ci b?dzie - zarechota? g?o?nio jamnik poprawiajac sobie poduszk? - Cho? my?la?em ?e za?yczysz sobie bardziej egoistyczne ?yczenie. No có?. - westchn?? wypijaj?c do ko?ca trunek.
- Ach kogo to moje oczka widz? szary kuc kurier zaszczyci? nas swoj? obecno?ci?. Siadaj Word mam dla ciebie zlecenie - rzek? Kabanos który wyczarowa? w powietrzu kolejny kieliszek nape?ni? go trunkiem, który lewitowa? pod kopytka Worda.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Reetmine » 17 sty 2012, o 20:49

- Wiesz Spinel, uzna?em, ?e akurat to ?yczenie b?dzie najlepszym wyj?ciem, je?li chcesz mog? ci nawet poda? powody tego...- w tym momencie w salonie pojawi? si? QuietWord. Cholera, ten kuc nie móg? uda? si? gdzie? by zabwawi? si? z Shiver lub te? zaj?? si? jakimi? w?asnymi sprawami? W?a?nie pojawi? si? w z?ym miejscu o z?ym czasie, co mog?o si? ?le sko?czy? bior?c pod uwage Spinela. Word chyba na szcz??cie bra? to za jeden z objawów szale?stwa, o ile jamnik nie zrobi czego? g?upiego to ta wersja przejdzie.
- On nie ma z tym nic wspólnego, to nie jego sprawy.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Salon

Postprzez QuietWord » 17 sty 2012, o 20:57

Nie wiedzia? jak powa?ny jest jamnik. W ogóle nie wiedzia? czy powinien bra? tego psa na powa?nie. Zapewne równie zdrowy na umy?le kuc jak on normalnie wyba?uszy?by oczy, oraz otworzy? usta w wyrazie oniemienia. Word jednak do tej pory widzia? zdecydowanie zbyt du?o dziwnych rzeczy, w zwi?zku z tym nauczy? si? by si? zbyt cz?sto nie dziwi?. Ani nie ?mia? gdy si? kogo? nie zna, bo to mo?e si? jednak niedobrze sko?czy. Word spojrza? si? to na kieliszek, to na Reet'a, to na psa. Zdecydowa? si? przemówi? do psa, z Reet'em b?dzie móg? si? rozmówi? kiedy indziej.
-Zlecenie? Bierzesz mnie za jakiego? podrz?dnego najemnika?-Zapyta? si? spokojnie, jakby upewniaj?c si? czy s?owa jamnika nie s? ?artem.-?le trafi?e? mój drogi. Ja nie z tej bran?y.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Farma rodziny Leaf

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron