Salon

Jest to sporej wielości farma znajdująca się miedzy farmą mlecznych krów a akrami słodkich jabłek rodziny Apple.
Sporą część farmy zajmują łaki i pastwiska. Z k koszona jest trawa, suszona w słońcu z przeznaczeniem na siano. Niewielka część pól jest przeznaczona na uprawę ziół i jako dodatku do siana np krwawnika, melisy, nagietka, bazylii mi?ty, tymianku, rumianku, szałwii i wielu wielu innych.
Pastwiska sę przeznaczone do wypasu bydła mlecznego. Są to tereny otwarte, dostępne dla wszystkich - jednak kucyki nie pasą się jak np krowy tylko wolał kupić gotowe siano w sklepie.
Farma, to także wielopiętrowy dom rodziny z czerwonej cegły otoczony żywopłotem oraz stodoła z przeznaczeniem przechowania siana.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr

Re: Salon

Postprzez Autumn Leaf » 17 sty 2012, o 21:03

- Hahahaaha tak jak si? spodziewa?em a co ty na to bym wys?a? odpowiedni list do tej twojej ukochanej Shiver z zapiskiem twoich zlece? i wszystkich dokona? ??cznie z twoimi mi?osnymi przygodami? - jamnik u?miechn?? si? z?o?liwie w stron? szarego kuca.
- Ciekawe co by pomy?la?a twoja ukochana jakby wszystkie czarne sprawki jej ukochanego nagle niespodziewanie wysz?y na ?wiat?o dziennie? - za?mia? si? jamnik dono?nie nalewaj?c trunku.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Reetmine » 17 sty 2012, o 21:15

- Jak ju? powiedzia?em on nie ma z tym nic wspólnego, daj MI t? robot? a jego zostaw w spokoju. I takie gro?enie to wybacz, ale w tym nie ma klasy, to jest zwyczajne psucie komu? relacji osobistych.- Patrzy? si? na jamnika z lekkim zdenerowaniem na twarzy, nie przepada? zbytnio gdy kto? miesza? si? do JEGO spraw, albo gdy kto? chcia? wmiesza? kogo? do jego spraw. Dodatkowo coraz bardziej jego samego Spinel zacz?? denerwowa?, coraz mniej dziwi? si? Celestii ?e ta nie za bardzo przepada za tatusiem.
- Ja mog? to zrobi?, ca?kiem za darmo tym razem, bez ?adnych nagród.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Salon

Postprzez QuietWord » 17 sty 2012, o 21:26

Word, gdyby nie to ?e by? ju? naturalnie szarego koloru, to teraz by zszarza?. Serce które ca?kiem niedawno przesta?o wali? jak z powodu do?? niedawnego stresu zwi?zanego z Shiver i Autumn'em, ponownie zacz??o uderza? w szale?czym tempie. Spojrza? si? to na jamnika, to na Reet'a, ca?y czas zachowuj?c kamienny wyraz twarzy. Normalnie to by przy nast?pnej wypowiedzi si? u?miechn??. Ale nie zrobi? tego. Postanowi? dzia?a? prawd?, chocia? je?li to co Reet mówi? by?o prawd?, to w?a?nie wpad? w szambo po uszy i tylko usta mu wystaj? tak by móg? oddycha?.
-Wiesz Kabanosie, je?li a? tyle wiesz, to zapewne zdajesz sobie spraw? z tego ?e je?li chodzi o podboje mi?osne to nie mam zbytniego pola do popisu... A od przesz?o?ci zawodowej postanowi?em si? odci??. Mi?o?? zmienia kuce, wyobra? sobie.-Powiedzia? w g??bi duszy ?a?uj?c ?e w ogóle tutaj wszed?. Oraz nie zamierza? siada?, mia? dziwne wra?enie ?e gdy usi?dzie, b?dzie to oznacza? poddanie si? warunkom jamnika. Jakkolwiek by to nie brzmia?o.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Salon

Postprzez Autumn Leaf » 17 sty 2012, o 21:42

- Reet ty si? nie wtr?caj ty ju? wykona?e? robot? i przesta? zgrywa? bohatera bo im nie jeste?. Niby tak zale?y ci na Wordzie ale ty jeste? cyniczny pegazie - zje?y? si? jamnik na s?owa bia?ego pegaza
- A ty Word - mrukn?? jamnik mru??c oczy w stron? szarego kuca - Jeste? kurierem twoim zadaniem jest zanoszenie zwojów z jednego miejsca na drugi nie zale?nie od poniesionego ryzyka. Powiedzmy ?e to twoje ostanie zadanie kurierskie w ?yciu. Zanie? ten list z piecz?ci? alcicornów do kopytek w?asnych ksi??niczce Celestii osobi?cie do zamku. Jakby ci? kto? po drodze zatrzymywa? poka? piecz?? na zwoju , ten kto? przepu?ci ci? od razu. Gdyby si? ksi??niczka pyta?a powiedz jej wszystko co wiesz. Zrób to a nigdy nie zobaczysz mnie ju? na oczy i nawet pob?ogos?awi? twój zwi?zek z klacz? Leaf. Je?li nie zrobi? z twojego ?ycia jeden wielki koszmar. Wi?c decyduj - zwój lewitowa? pod kopytka szarego kuca.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Reetmine » 17 sty 2012, o 21:50

- Ho, ja nie zgrywam bohatera. Ja po prostu nie lubi? gdy kogo? si? wtr?ca w moje sprawy, bo to s? niestety moje sprawy. I nie wyje?d?aj mi tu z cyniczno?ci?, bo to nie ja udaje sprawiedliwego szefa który jak przychodzi co do czego olewa swoich ludzi. B?d?my szczerzy mog?e? uwolni? wtedy Shade, mog?e? j? uniewinni?. I nie zas?aniaj mi si? tu jakimikolwiek kwestiami, bo w tym momencie tylko si? o?mieszysz. Mo?e to moje subiektywne stwierdzenie, ale powiniene? je sobie wzi?? do serca: sku...l z ciebie.

Formalnie to co oferowa? Wordowi nie mia?o haczyków, nie mo?na by?o wyczu? ?adnej pu?apki. Mimo wszystko je?li Tia nie przepada?a a? tak za ojcem... zreszt? kto wie co jest dok?adnie w tej wiadomo?ci. Przygl?da? si? Wordowi zastanawiaj?c si? co ten zrobi.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Salon

Postprzez QuietWord » 17 sty 2012, o 21:59

Word spojrza? si? podejrzliwie w stron? jamnika. Generalnie rzecz bior?c nie zna? tego psa. Ba, nawet nie mia? najmniejszego powodu by bra? to co ten czworonóg mówi na powa?nie. Tylko ?e kilka czynników wyra?nie mówi?o o tym ?e on nie jest tym na kogo wygl?da. Prze?kn?? ?lin? patrz?c si? na zwój. Czu? k?opoty tak wyra?nie jak nigdy dot?d.
-Co? mi si? zdaje ?e nie mówisz mi wszystkiego... Co jest naturalne przy wysy?aniu kucyka z listem, który ma trafi? do kopyt w?asnych. Dlaczego tylko mam wra?enie ?e strata g?owy jest niemal?e na wyci?gni?cie kopyta?-Powiedzia? ci?gle nie spuszczaj?c wzroku z jamnika. Mia? niezbyt przyjemne odczucia z tym zwi?zane, pomimo i? teoretycznie nie mia? ku temu ?adnego powodu. Mo?e dlatego ?e zleceniodawc? by? jamnik?
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Salon

Postprzez Autumn Leaf » 17 sty 2012, o 22:14

- Niech ci? ju? g?owa o to nie boli Word jakby co dostaniesz wsparcie którego nawet by? si? nie spodziewa?. - za?mia? si? g?o?no i w?ciekle jamnik - Wierz mi po tym co jej powiesz Celestia w ogóle na ciebie nie spojrzy b?dzie mi?a powa?niejsze rzeczy na g?owie ni? zawraca? sobie g?owy jakim? kurierem. Wiesz jakie ryzyko jest w tym zawodzie Word a boisz si? podj?? mojego zadania.
Powietrze w pokoju zrobi?o si? g??ciejsze i zrobi?o si? duszno jamnik z minuty na minut? by? coraz mniej przyjacielski coraz bardziej wkurzony. Je?li Word jeszcze raz mu odmówi zabije go.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Reetmine » 17 sty 2012, o 22:22

- Id? na to Word, to akurat ten sku...l któremu si? nie odmawia, to nawet nie by?aby g?upota, lecz b??d. Tam mo?esz zgin??. Mo?esz...

Sko?czy? dopala? i te fajk?, jak i wypi? do ko?ca to co mia? w szklance. Po?o?y? j? na stole, nie mia? ju? ochoty pi?, a na pewno nie w obecno?ci tego drania. Skierowa? si? do okna, otworzy? je i wyrzuci? równie? i ten niedopa?ek. Zreszt? co mia? do zrobienia tutaj zrobi?, jak i powiedzia? prawd? o Spinelu. Gdyby to od niego zale?a?o ju? dawno by st?d odszed?, ale nie zostawi szarego kuca na pastw? szalonego alicorna. Solidarno?? robocza, bo w sumie ten równie? mia? podobny zawód co Reet kiedy?.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Salon

Postprzez QuietWord » 17 sty 2012, o 22:29

Word zacisn?? z?by. Nie powiedzia? ?e ostatnimi czasy mu wyj?tkowo zacz??o zale?e? na jego w?asnej skórze, g?ównie ze wzgl?du na to ?e mia? dla kogo t? skór? trzyma?. Rzuci? spojrzeniem na bok, po czym wyci?gn?? kopyto po to co mia? dostarczy?, z czym zreszt? nie mia? zbyt weso?ych my?li.
-Niech ci b?dzie. Dostarcz? to.-Powiedzia? spokojnie, chocia? serce wali?o mu o dziwo bardzo mocno. Oddycha? g??boko, co da?o si? bardzo dobrze zauwa?y?.-Mam nadziej? ?e prze?yj?, bo jak nie to b?dziesz mia? naprawd? spore problemy. Mój brat ci nie wybaczy ?e nie zgin??em z jego kopyta.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Salon

Postprzez Autumn Leaf » 17 sty 2012, o 22:41

- Dobra id? ju? - jamnik zaczyna? si? powoli uspokaja? - Leaf!! - rykn?? na ?aciatego kuca, który sta? w k?cie w salonie a nie odezwa? si? ani s?owem przez ca?y czas - Pójdziesz z nim do zamku wiesz co masz robi?. We? ca?y swój ekwipunek. Autumn westchn?? smutno spu?ci? ?eb i wyszed? z pokoju. Zjawi? si? za chwil? - Chod?my Word - powiedzia? cicho do szarego kuca i wyszed? w stron? holu
Jamnik po?o?y? pod kopytka Worda zwój dla ksi??niczki ze z?ot? piecz?ci? alicornów
- Sko?czy?em tutaj - rzek? wyszed?szy z pokoju nawet nie ?egnaj?c si? z Reetem.

z/t
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....29....40....40....34...39....32....32.....31....16

Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia.
To osądzi mnie bezduszna wieczna noc.

Obrazek
Avatar użytkownika
Autumn Leaf
Wieczny Optymista
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 08:43
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Celestia Slave
Uroczy Znaczek: Jesienny Liść
Lubi: pomagać innym, księżniczka Celestia
Nie Lubi: moknąć, fałszywych i dwulicowych kucy
Strach: nietoperze, las Everfree
Stan: kawaler
Koneksje Rodzinne: wuj Steel siostry Shiver Summer Spring Winter
Rasa: Kuc Ziemny
Charakter: praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Salon

Postprzez Reetmine » 17 sty 2012, o 23:16

Pegaz zastanowi? si? nad tym co powiedzia? Spinel. A w zasadzie wiele nie musia? si? ju? zastanawia?, by?o dla niego po sprawie. Zastanawia? si? czy nie plun?? za jamnikiem, ale to jednak mog?oby by? niebezpieczne. Zreszt? najwy?ej powie wszystko Celestii, albo Autumn powie. To co zrobi? ju? zrobi?. Poszed? do holu, ubra? si? w kurtk? i postanowi? opu?ci? dom Autumna.
- Powodzenia w misji. Dla mnie niezbyt dobre by?oby teraz wraca? do pa?acu, chyba ?e jednak chcecie mojej pomocy. Ale na waszym miejscu ot tak bym ruszy? do Canterlot, g?ówn? drog?.
To powiedziawszy wyszed? z pokoju
z/t
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Salon

Postprzez QuietWord » 18 sty 2012, o 01:44

Word dopiero po d?u?szej chwili znieruchomienia si? poruszy?. Przez ten ca?y czas my?la?, rozmy?la? i planowa?. Jakkolwiek by na to nie patrzy?, nie wygl?da?o to dobrze. W ?aden sposób nie móg? sobie wyobrazi? by to si? mog?o sko?czy? szcz??liwie dla niego. Nie mia? ?adnego planu, je?li by kogokolwiek ze znajomych poprosi? o pomoc to w najlepszym razie zosta?by uznany za kogo? kto ma nie do ko?ca po kolei w g?owie. Westchn?? po czym uda? si? w stron? holu, w którym mia? szczer? nadziej? nikogo nie spotka?. Naprawd? mia? teraz ochot? pozosta? przez pewien czas sam. By móc sobie w spokoju powyrzuca? w?asn? g?upot? i ciekawo??, któr? normalnie udawa?o mu si? powstrzymywa?.

[zt]
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Salon

Postprzez QuietWord » 23 sty 2012, o 18:32

Word lekko si? za?mia? przez przymkni?te usta i przez chwil? delektowa? si? rodzynk? któr? da?a mu Shiver. Przez kilka minut rozp?ywa? si? w wspomnieniach, przypominaj?c sobie kiedy konkretnie widzia? wulkan. Zw?aszcza taki aktywny, bo te nieaktywne mo?na ?atwo przeoczy?.
-Dwa lata temu. Daleko na po?udniu, gdzie piaski pla? s? przez wi?ksz? cz??? roku nagrzane gor?cym s?o?cem, a drzewa znacznie ró?ni? si? od tych tutejszych. Dobre miejsce na urlop, szkoda ?e nie skorzysta?em wtedy z mo?liwo?ci.-Powiedzia? z lekkim u?miechem, po czym wci?gn?? nieco g??biej powietrze nosem.-Taki wulkan widzia?em z do?? daleka, ogólnie lepiej je ogl?da? z daleka ni? z bliska, bo to do?? niebezpieczne zaj?cie.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Re: Salon

Postprzez Shiver Leaf » 23 sty 2012, o 18:47

- To musia?o by? do?? niebezpieczne, dobrze ?e nic ci si? nie sta?o - rzek?a Shiver g?adz?c go delikatnie po policzku i drugim kopytkiem si?gaj?c po rodzynk? - Pegaz by odlecia? jednoro?ec si? deportowa? no a kucyk ziemny mo?e tylko liczy? na sprawno?? swoich kopyt - ?agodnie wtuli?a si? szyj? Worda zjadaj?c jednoczenie rodzynk? - Ja widzia?am tylko tornado do?? pot??ne które przesz?o nad Ponyville, musia?a integrowa? sama ksi??niczka Celestia bo jaki? pegaz co? zepsu? i tornado by?o nie w tym miejsc co potrzeba -z zachichota?a Shiver - ale na szcz??cie sko?czy?o si? jedynie na panice kucyków ni? poniszczonych domach.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....23....31....32...35... 40....35....33.....35....12

Obrazek

Dzi?ki Nomi za ikonk?!
Avatar użytkownika
Shiver Leaf
Dobra dusza
 
Posty: 312
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 20:24
Płeć: Nieustawiona

Re: Salon

Postprzez QuietWord » 23 sty 2012, o 19:09

Word u?miechn?? si? lekko, oddychaj?c ca?y czas przy tym g??boko. Bardzo lubi? na sobie czu? dotyk Shiver, sprawia?o mu to niema?? przyjemno??. Poczucie spe?nienia które go wtedy ogarnia?o, bardzo mu odpowiada?o.
-Nie by?o tak ?le. Wystarczy?o tylko odpowiednio szybko biec, kiedy si? zauwa?y?o p?yn?c? w twoj? stron? rzek?. A ?e to zbyt szybko jednak nie p?ynie...-Powiedzia? po czym si? za?mia? na krótk? chwil?. Obj?? delikatnie Shiver, nie odzywaj?c si? potem ani s?owem. Chcia? pos?ucha? jej g?osu, albo chocia?by tego jak oddycha.
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP - HP
40 - 28 - 27 - 32 - 43 - 33 - 45 - 35 - 28 - 13

Obrazek
Avatar użytkownika
QuietWord
Wędrowiec
 
Posty: 847
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:32
Płeć: Nieustawiona
Uroczy Znaczek: Zapisany zwój
Lubi: Spokój, towarzystwo Shiver
Nie Lubi: Tłoku, zwracania na siebie uwagi
Strach: Magia
Stan: Zakochany w Shiver
Koneksje Rodzinne: Rodzina Word
Rasa: Ziemniak, pyra, kartofel, bulwa
Charakter: Praworządny neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Farma rodziny Leaf

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości