Nabór na moderatorów i Adminów

Jeżeli na forum zajdą jakieą zmiany, zostaniecie o nich poinformowani w tym dziale.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali

Nabór na moderatorów i Adminów

Postprzez ShadowFlame » 15 paź 2011, o 15:01

Poniewa? jestem sama jedna, nie dam sobie ze wszystkim rady, kiedy forum b?dzie ju? si? rozrasta?. Zreszt? ju? teraz ledwo wyrabiam przy rozbijaniu si? na inne fora. St?d: NABÓR.

Wybior? max 2 moderatorów z tych userów, którzy si? zg?osz? i b?d? darzy? ich jako takim zaufaniem. Moderatorzy musz? si? bezwzgl?dnie stosowa? do panuj?cych na forum zasad i pilnowa? porz?dku. usuwa? offtop i la? po ?bach je?li trzeba.

Admina wybior? na razie tylko jednego, ze wzgl?du na to, ?e nie jest nas jeszcze tak du?o. Musi to by? osoba, która mia?a ju? wcze?niej do czynienia z panelem administracyjnym mojeforum.net

propozycje prosz? zg?asza? tutaj, a wszelkie w?tpliwo?ci rozwi??emy pod numerem gg: 36678472
Avatar użytkownika
ShadowFlame
Admin
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 17:12
Płeć: Nieustawiona

Re: Nabór na moderatorów i Adminów

Postprzez SilverWater » 15 paź 2011, o 15:06

Ja si? zg?aszam w takim razie na Moda. Dlaczego? Bo mam du?o czasu, respektuje zasady i nie zamierzam wykorzystywa? tej funkcji do uprzykrzania ?ycia innym. Od razu zaznaczam, ?e nie piastowa?em dotychczas tej funkcji.
I'm asshole !
Avatar użytkownika
SilverWater
Król śniegu
 
Posty: 64
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:17
Płeć: Nieustawiona

Re: Nabór na moderatorów i Adminów

Postprzez ShadowFlame » 15 paź 2011, o 15:13

Okej, jestem sk?onna da? Ci? na moderatora, gdy? i? poniewa? i tak mi nie nabroisz zbytnio jako moderator ;3 co wi?cej, gdy ju? b?dziesz modem, dostaniesz mo?liwo?? moderowania zasobów danego forum. na dole ukazywa? Ci si? b?dzie komunikat:

Kod: Zaznacz cały
Mo?esz pisa? nowe tematy
Mo?esz odpowiada? w tematach
Mo?esz zmienia? swoje posty
Mo?esz usuwa? swoje posty
Mo?esz g?osowa? w ankietach
Mo?esz moderowa? to forum


b?dziesz móg? edytowa? posty innych, dzieli? forum na w?tki, usuwa? tematy i sortowa? je na "Cmentarzysko"
Avatar użytkownika
ShadowFlame
Admin
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 17:12
Płeć: Nieustawiona

Re: Nabór na moderatorów i Adminów

Postprzez Bumblebee » 16 paź 2011, o 16:59

A wi?c tak... chcia?a bym si? zg?osi? na MG lub Moda . Poniewa? cz?sto przebywam na forum, mam do?wiadczenie z forami i uwa?am i? jestem odpowiedzialna . Na pocz?tek mog?aby?/mogli?cie bym mnie przetestowa? . Dzi?kuj? .

** znacie mnie jako Bella Party **
Avatar użytkownika
Bumblebee
Nadwrażliwy
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 16:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Nabór na moderatorów i Adminów

Postprzez ShadowFlame » 16 paź 2011, o 18:45

Dam moda, bo MG ju? jest. Poza tym, MG nie mo?e by? ?adn? postaci? konkretn? na forum, gdy? grozi to tym, i? nie b?dzie w innym wypadku obiektywny.

Dodane po 2 minutach:

Tym samym zamykam nabór.
Avatar użytkownika
ShadowFlame
Admin
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 17:12
Płeć: Nieustawiona


Powrót do Od Administracji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron