Wybory czas zacząć

Jeżeli na forum zajdą jakieą zmiany, zostaniecie o nich poinformowani w tym dziale.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, ReflexivoArco, Tali

Wybory czas zacząć

Postprzez Polonia » 8 lip 2013, o 07:01

Witajcie użytkownicy pbf Utopia.

Nazywam się Polonia i zostałam oddelegowana do przeprowadzenia wyborów na tym forum.

Przechodząc do sedna sprawy oto lista kandydatów, która zgłosiła się:

Sal Ghatorr
Tali
Black Gallant
Heneor
Quiet Word
Willow Bark
ReflexivoArco


Głosowanie odbywa się w następujący sposób:

Każdy z użytkowników < jeśli chce> wybory nie są przymusowe, oddaje maksymalnie 4 głosy na wybranych przez siebie kandydatów. < może oddać 2 może 1, ale maksymalnie 4 głosy>

Wysyłacie pw z "nazwiskami" kandydatów do mnie czyli do Polonii. Wysłanie pw na inne konto < np administracji> będzie oznaczać, że oddany głos jest nieważny i nie będzie się liczył.

Nie oddajemy głosów z kont będących multikontami, czyli ogólnie mówiąc nie dublujemy oddanych głosów.

Jeśli ktoś odda głos z multikonta, a mogę napisać do administracji o sprawdzenie, głos automatycznie będzie nieważny.

Informację o osobach które próbują fałszować wybory będę umieszczać w tym wątku.

Wybory trwają do 10 sierpnia, gdyż część osób przebywa obecnie na wakacjach, a chcę dać możliwość głosowania każdemu użytkownikowi.


Ahh, zapomniałam o najważniejszym. NIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA SAMEGO SIEBIE !

Zatem wybory czas, zacząć. Kandydatom życzę powodzenia.
rysunek tymczasowy, orginał należy do Scarlet Warrior
Avatar użytkownika
Polonia
Nadwrażliwy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 16:40
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: RariFruit
Uroczy Znaczek: trzy szlachetne kamienie z fioletowym jabłkiem
Lubi: pośmiać się,bawić się z innymi,słuchać muzyki,pisać swój pamiętnik,ciemność
Nie Lubi: nudy,smutku,płaczu
Strach: las EverFree
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: nie zbyt miłe
Rasa: jednorożec
Charakter: dobra,przyjazna,gotowa na nowe przygody,dzielna
Multikonto: NIE

Powrót do Od Administracji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron