Opisz usera powyzej

Gry forumowe Wiadomo, gdy człowiek się nudzi na jakiś czas fabułę, nie ma weny lub czeka na akceptację KP ma ochotę nieco popisać bez większych ograniczeń, rozerwać się czy co tam chcecie. Tutaj znajdziesz popularne gry forumowe.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Fluttershy » 23 gru 2011, o 23:19

Um... Przepraszam, ale stwierdzi?am, ?e mo?e ruszymy ponownie ten temat, oczywi?cie, je?eli nikt nie ma nic przeciwko. Czyta?am par? postów tego kuca powy?ej i... i... meep.

Charakter: Z wiadomo?ci na shoutboxie wynika, ?e to do?? inteligentny cz?owiek, z dystansem podchodz?cy do w?asnej postaci... Ale obawiam si? umys?u, który móg? stworzy? kogo? takiego. Na dodatek wydaje si? czasem by?... ob??kany? Nie chcia?abym chyba na niego trafi? w prawdziwym ?yciu...

Posty: Tutaj mia?am okazj? uwa?niej ?ledzi? tylko jego pobyt w pubie i w pokoju na pi?trze, razem z Willow Bark... Na tej podstawie mog? stwierdzi?, ?e dobrze si? wczuwa w swojego OC. Co w tym wypadku oznacza tylko tyle, ?e doskonale udaje kuca chorego psychicznie. Przynajmniej mam nadziej?, ?e udaje...

OC: Chyba do?? wyra?nie wida? na powy?szym, co o nim s?dz?. Jest to kuc szalony, zakr?cony i...niepokoj?co odpowiedni. Je?eli kiedykolwiek si? spotkamy... wola?abym mie? pomi?dzy nami kilka kilometrów. A najlepiej kilka miast. Jednak wydaje mi si?, ?e b?dzie mi musia?o wystarcze? postawienie pomi?dzy nami Angela... Ju? po mnie.

Ogólnie: Wydaje mi si?, ?e gdzie? pod tym wszystkim kryje si? mi?y, delikatny cz?owiek, który odcina si? od reszty ?wiata ?cian? nienawi?ci i szale?stwa. Mam nadziej?, ?e jednak kiedy? otworzy si? przed nami...
Avatar użytkownika
Fluttershy
Miłosnik przyrody
 
Posty: 184
Dołączył(a): 12 gru 2011, o 21:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Motylki
Lubi: Być miłą, małe smoki, przyjaciół, zwierzątka, jak jest spokojnie, oraz kiedy nie ma kontaktu z czymś strasznym
Strach: Właściwie to prawie wszystkiego się boi...
Stan: Panna
Rasa: Pegaz
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Angel » 27 gru 2011, o 03:58

Czas na odskoczni? od pisania fica. 3:33 na moim zegarku, gdy pisz? te s?owa. ?wietny czas na opisanie naszej tygryficy. Chocia? mo?e to ju? robi?em... Dah, niewa?ne. Jest cholernie pó?no, wolno mi.

Charakter: Co mi wiadomo o tej osobie? Jest otwarta, bezpo?rednia i uderza prosto w interesuj?cy j? cel. Nie boi si? prawie ?adnego tematu, ca?kiem nie?le nas zepsu?a swoimi opowiadankami... Huh.

Posty: D?ugo?? si? waha, jednak prawie s? przyzwoitej d?ugo?ci. Niezbyt liczne b??dy, czasem tylko zdarzaj? si? niewielkie wpadki j?zykowe... Jak prawie ka?demu zreszt?.

OC: S?odka zebra, lubi?ca kebaby i... Chwila, to ju? nie ta bajka. Teraz mamy... mieszank? tygrysa i gryfa, w dodatku maj?c? problemy z lataniem. Z t? Tali nie mia?em okazji rozmawia?, jednak nie wydaje si? za bardzo zmieniona. Szale?stwo czasem j? dopada, niegorzej ni? paru naszych prymusów w tej kategorii (Tak, patrz? na ciebie, Silent)

Ogólnie. CLOP CLOP CLOP.
Nie, powa?niej. Sprawia do?? przyjemne wra?enie, a ja ju? nie mam si?y pisa?.

03:57. A jeszcze ogl?da?em kawa?ek livestreama, subskrybowa?em na youtubie i dopisa?em kolejne zdania w ficu. Not bad.
Byłem Angelem zanim stało się to mainstreamowe.
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez DiamondDust » 27 gru 2011, o 18:44

I oto jest Angel.

Charakter: Rzucaj?cy docinki, denerwuj?cy innych go??. Mimo tego, ?e "zepsu?" Utopi?, ma granice moralne. Mimo tego, uwa?am, ?e w g??bi serca... Bleh, co ja pisz?. chodzi mi o to, ?e pod tym jest pewien zwyk?y cz?owiek, nie ró?ni?cy si? od innych. Hm. Technicznie rzecz bior?c, wszyscy na tym forum s? lud?mi. E tam, najwa?niejszy jest przekaz.

Posty: ?redniej d?ugo?ci, zachowuj?ce wszelkie zasady sk?adni i ortografii. Aby zwróci? uwag? innych na nieprzestrzeganie regulaminu, cz?sto dos?ownie nagina czasoprzestrze?. Zreszt?, robi to te? wtedy, kiedy mu si? nudzi.

OC: Jak ju? pisa?em, dosy? cz?sto zagina czasoprzestrze?, ale nie w takim stopniu jak Silent Grass. Mimo tego, do?? mi?y kuc. Trudno mi napisa? co? wi?cej.

Ogólnie: Ten, który "zniszczy?" Utopi?. Cz?owiek, który jest ci?gle poganiany do pisania, poniewa? najpierw zobowi?zuje si? do tego, a potem za nic mu si? nie chce. Admin przypominaj?cy o regulaminie w niekonwencjonalny sposób.
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Kojira » 1 sty 2012, o 16:20

Wielkie wrota otworzy?y si?, a w nich ukaza?a si? sylwetka dosy? wysokiej postaci. Posta? ubrana by?a w d?ug? szat?, która opada?a a? do pod?ogi, rozlewaj?c nadmiar materia?u wokó? stóp sylwetki. Szata by?a czarna, ze z?otymi wzorami w kszta?cie p?omieni przy brzegach le??cych na ziemi, przez co wydawa?o si?, jakby z postaci s?czy?a si? jaka? dziwna, niespotykana energia, przybieraj?ca form? ognia i wypalaj?c wszystko wokó?. Na g?owie posta? mia?a dosy? wysok? czapk?, jakby czarodziejsk?, zako?czon? szpikulcem. Z niego za? wyplata?o si? kilka szarf, na których ko?cach, znajduj?cych si? mniej-wi?cej na wysoko?ci bioder wisia?y czaszki ró?nych stworze?. Z ich oczodo?ów wycieka? jaki? czarny, tajemniczy p?yn, zostawiaj?cy smutne plamy na posadzce. Za sylwetk? sta?a jakby klatka. Posta? unios?a d?o? do góry, strzeli?a palcami, a w nast?pnej chwili pojawi?a si? w niej laga, która po mocnym b?ysku spad?a z góry. Kij uderzy? w ty? klatki i pewnym ruchem przesun?? j? do przodu. Rozleg? si? og?uszaj?cy d?wi?k, z przera?aj?cym echem. By?o to strzelenie palcami. Klatka si? otworzy?a wystrzeli?a na par? metrów wzwy? i do przodu. W czasie lotu wylecia? z niej pokracznie ?ó?ty kuc, jednoro?ec. Tajemnicza posta? stanowczo uderzy?a lag? o pod?og?, wywo?uj?c huk i pojawienie si? kilku p?omieni po dotkni?ciu ko?cem posadzki. Drug? r?k? wyci?gn?? do przodu i wskaza? palcem w ?lep? dal.
- WYNOCHA ST?D NIEDOJDO! NIE POTRZEBUJ? TAKIEJ PORA?KI JAK TY! - rozleg? si? jakim? magicznym sposobem z ka?dej strony mocny, stary i dono?ny g?os. W nast?pnej chwili laga zab?ys?a a jednoro?ec znowu zosta? pchni?ty niewidzialn? si?? w przód, jakby mia? by? wyganiany z jego pomoc?.
W chwili, gdy parzystokopytny wyl?dowa?, wrota si? zamkn??y z ogromnym hukiem, wznosz?c wokó? ob?oki kurzu i strasz?c wszelkie ptactwo w odleg?o?ci kilkudziesi?ciu metrów. Posta? ruszy?a w stron? schodów, które znajdowa?y si? na przeciwleg?ym ko?cu sali. Po drodze osoba pokr?ci?a g?ow? kilka razy i pomrucza?a co? pod nosem. Gdy starzec dotar? do schodów i zszed? na dó?, zatrzyma? si? na chwil? przed drzwiami.
- Cholerna niezdara. Mo?e wreszcie kiedy? mu si? poszcz??ci. - mrukn?? troch? g?o?niej pod nosem, po czym otworzy? drzwi, wszed? do ?rodka i zakl?ciem spowodowa? ich zamkni?cie. Sytuacj? zwie?czy?o nast?pne uderzenie o futryny, po czym nasta?a przygn?biaj?ca cisza.



Charakter: Dosy? mi?y, nieco roztrzepany. ?atwo si? denerwuje, za bardzo bierze niektóre rzeczy do siebie. Raczej pomocny. Zachowuje si? doro?lej, ni? wskazuje na to jego wiek.

Posty: ?adnie napisane, przekazuj?ce uczucia. Mówi? tyle, ile powinny, raczej nie wi?cej. Spor? ich cz??? bardzo cz?sto zajmuj? wspomniane dialogi z sumieniem.

OC: Niezdara ?yciowa. Jeden z nielicznych doros?ych kuców, które nie maj? znaczka. Trzy razy si? zakocha?, do trzech razy sztuka, mo?e tym razem uda mu si? "zosta? na d?u?ej". Niezaradny, niby daje si? ponosi? emocjom, ale s? to rzadkie wypadki. Bardziej zaj?ty rozmowami ze swoim sumieniem ni? z innymi postaciami.

Ogólnie: Raczej dosy? lubiany, dr?czony za pierdo?owato?? swojego OC, ale przyjemny. Potrzebny jest tu, w ko?cu Darky musi mie? jak?? konkurencj? w zakochiwaniu si? w klaczach. Nie mog? si? doczeka?, a? obaj b?d? wzdychali do tej samej osoby.
Avatar użytkownika
Kojira
Wieloświadomy
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 18:41
Lokalizacja: Od mamy i taty
Płeć: Nieustawiona

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Kaja Redsky » 1 lut 2012, o 11:52

Jam archeolog! I psycholog!

Charakter: Hmmm...Wydaje si? by? dra?liwy i nie do ko?ca stabilny, za to jest nadzwyczaj mi?y i grzeczny, co stara si? ukry? w internecie. Nie skrzywdzi?by muchy, chyba, ?e pod wp?ywem emocji, a wtedy by tego ?a?owa?. Zbyt powa?nie podchodzi do ?ycia i wszystkiego innego.

Posty: ?adne, sk?adne. Co najwa?niejsze: poprawne i ciekawe. Wida?, ?e czerpie zabaw? pisania. Jedyne ale: zbyt suche jak dla mnie opisy, zleca?bym wi?cej epitetów.

OC: Jakie? dziwne, nielogiczne zachowanie. Niby taka ranga ale ?eby najpierw to, a potem p?aka?... Ja rozumiem nast?pnego dnia z kwiatami itd. Jednak wyra?nie brakuje mi konsekwencji. Poza tym jaki? taki zwyczajnie przyjemny, chcia?oby si? z nim napi?. Magia wielo?wiadomo?ci. To jak totolotek, nie wiesz kiedy Ci wylosuje :P

Ogólnie: Ma w sobie co?, co utrudnia zarówno lubienie go jak i nielubienie go, bohater tragiczny o którym ci??ko wyrobi? sobie zdanie. To si? akurat zgadza.


// HA-HA-HA. Zdech?em, bo ?miech?em i jeb?em. Ma?o co si? zgadza :P - Koji
Ostatnio edytowano 3 lut 2012, o 08:50 przez Kaja Redsky, łącznie edytowano 2 razy
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez ReflexivoArco » 1 lut 2012, o 14:25

Charakter: Najwi?kszy baboch?op na forum, którego zdj?cie wygl?da niczym parodia wojownika Ninja. Ale to nie zmienia faktu, ?e naprawd? ja lubi?, mi?o si? rozmawia czy to na GG, czy na SB. Cholernie lubi, jak si? j? chwali, czasami zachowuj? si? odrobin? dziecinnie, ale to jest norma na tym forum ^^ .

Posty: Czasami wychodz? jej do?? sztucznie, ale gdy si? zwróci?o jej na to uwag? zauwa?y?em znaczn? popraw?. Bardzo lubi? czyta? jej opisy, zarówno rozrywania kogo? na kwa?ki, jak i clopów. Da?bym im 4/6

OC: Szalona tygryfica b?d?ca zebr? b?d?ca nawet facetem. Troszczy si? o ojca niczym o ma?e dziecko, jest gotowa dla niego zabi?. Zadziorna i seksowna, a swoim spojrzeniem podbi?a serce pewnego ?ucznika :] .

Ogólnie: Bez niej forum wiele by utraci?o, jej fici maj? tzw. peirdolni?cie i chwa?a im za to ^^. Nie wyobra?am sobie juz utopii bez tej dziobatej wredoty :3 .
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Bright Dawn » 1 lut 2012, o 14:49

Charakter: Zabawny m?ody cz?owiek, z du?ym dystansem do siebie i otoczenia. Sympatyczny, ugodowy, nie szukaj?cy niepotrzebnych konfliktów. Bardzo przyjemnie si? z nim rozmawia, zarówno na ''powa?ne'' i podnios?e tematy, jak i na zasadzie czystego trollingu : P.

Posty: (ocena ca?kiem subiektywna) Ogólnie, niczym si? nie wyró?niaj?ce. Nie s? s?abe i krótkie, ale te? nie przesadnie epickie i szczegó?owe. Czasem zdarzaj? si? dosy? nadnaturalne sytuacje, ale tylko w celu rozlu?nienia atmosfery. Ogó?em, posty dobre, ale nie nadzwyczajne.

OC: Zielony ziemniak z ogromnym dystansem do siebie, ?yj?cy chwil? i nie maj?cy ?adnych planów na przysz?o??. ?yje od jednej pijackiej imprezy do drugiej, przy czym mówi ?e jest wytrawnym ?ucznikiem. Posta?, która jak przedawkuje alkohol staje si? niebezpieczna. : P

Ogólnie: Fajnie, ?miesznie, dziwnie. Tak mo?na podsumowa?.
viewtopic.php?f=3&t=24&start=105#p46348

nowoczesna samopowtarzalna kusza - 5 obr. + przebicie
krótki wysuwany mieczyk - 3 obr.

38-33-25-24-33-43-37-32-34-6
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP-HP
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Feather » 2 lut 2012, o 20:56

Charakter: mo?e by?
Posty: ciekawe
Oc: Nerd majsterkowicz - ciekawie. Wygl?d spoko.
Ogólnie: posiada warsztat. Cz?sto w nim przbywa. Stworzy?a kusze b?benkow?(?)

Opiszcie mnie plz ^^
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Kaja Redsky » 2 lut 2012, o 21:13

Charakter: Pan powa?ny. Za ma?o dystansu do siebie, ale za to mi?y i uprzejmy. Do ta?ca i do ró?a?ca.

Posty: Za krótkie, ubogie s?ownictwo, pok?óci? si? ze wszystkimi s?ownikami, jakie istniej?, jednak, co dziwne, s? ciekawe i bardzo poczytne.

OC: ZAAAJEBIAAAAASZZCZY! Pan ?askotek to obecnie jedno z moich ulubionych OC. Szkoda, ?e wci?? hetero :(

Ogólnie: Super si? z nim gada na SB, Utopia bez niego by?aby mo?e bardziej poprawna j?zykowo, jednak znacznie nudniejsza.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Angel » 23 lut 2012, o 09:57

Tak mi si? nudzi, ?e od?wie?am. Chocia? bardzo krótko.

Charakter: Pan "Wolno?? s?owa", próbuj?cy mnie wkurzy? na ka?dym kroku. W?a?ciwie nawet go lubi?, jest tak s?odko irytuj?cy.

Posty: D?ugie, ?adne, b??dów nie stwierdzi?em. Nawet ich nie czyta?em.

OC: Jaka? pomy?ka, niedorobiony pirat, zero, null, nic. Podobno ca?kiem inny ni? osoba go prowadz?ca... Huh, okay.

Ogólnie: Mi?o si? go warnuje, kiedy go nie ma jest przyjemniej na forum... Taa, mo?e by?, w sumie mnie to wisi.
Byłem Angelem zanim stało się to mainstreamowe.
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Black Arrow » 23 lut 2012, o 15:15

Troch? sobie o tobie przeczyta?am, wi?c...

Charakter: Je?li nie b?dzie ci si? wpada? w parad?, ani przesadnie zachwyca? swoj? wiar?, to mo?e by? mi?a rozmowa. Jak ju? Reetmine zd??y? napisa?, jeste? typem b??dnego rycerza. Szlachetny, lecz troch? nie poprawny.

Posty: Ciekawie piszesz, a d?ugo?? odpowiednia. ?redniowieczny klimat.

OC: Kuc zapomnia?, ?e ?yjemy ju? w innych czasach. Nadrabia to jednak urokiem osobistym i znajomo?ci? dobrych manier. Jest zagorza?ym wyznawc? smoczej religii. Jedyne, co by mu si? przyda?o, to troch? wi?cej tolerancji. A oprócz tego jest fajny.

Ogólnie: ?y?, nie umiera?. Mamy w?asnego "krzy?aka".
Avatar użytkownika
Black Arrow
Nadwrażliwy
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:08
Lokalizacja: Las Everfree
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Wieloswiadoma
Uroczy Znaczek: Krwawa strzała
Lubi: Spacerować po lesie, podróże, spędzanie czasu z przyjaciółmi i mocne trunki od czasu do czasu.
Nie Lubi: Katastrof, tłumów i i braku klientów.
Strach: Powrót dawnych wrogów i związane z tym kłopoty.
Stan: W związku z Arientarem
Koneksje Rodzinne: Dużo nas, dużo nas...
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczna-neutralna
Multikonto: TAK

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Carrot Top » 26 lut 2012, o 11:36

Mog? wej?? do zabawy, co mi tam.

Charakter: Wydajesz mi si? osob? do?? mi?? i rzeteln?. Nie podejmujesz zbyt pochopnych decyzji i masz jasno okre?lony plan na prowadzenie swojej postaci.

Posty: Nie uda?o mi si? znale?? w nich wi?kszych b??dów, a do tego naprawd? potrafi? si? przyczepi?. D?ugo?? te? jest jak najbardziej przyzwoita, nie znajduj? ?adnych serii postów trzylinijkowych.

OC: Interesuj?ca historia, wygl?da te? na to , ?e dobrze si? wczuwasz w swoj? posta?. Ponownie przyczepi? si? nie mog?.

Ogólnie: Nie sp?dzili?my razem czasu, ale widz?, ?e dobrze si? wpasowujesz w ?ycie tego forum.
Avatar użytkownika
Carrot Top
Nimfomanka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 14 lut 2012, o 20:44
Płeć: Nieustawiona

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Feather » 26 lut 2012, o 12:03

Charakter...hm...co by tu powiedzie?...raczej w porz?dku

Posty: dla mnie s? niez?e. Szczególnie "te" "tam" ^^
D?ugo?ci? na tyle dobre, ?e nie zad?ugie i nie za krótkie. Nie lubi? czyta? referatów o tym, jak kto? siedzi na kiblu (czyli lania wody), a tu tego nie ma :)

OC: mi?y, ?adnie go prowadzisz.

Ogólnie: Przyjmny oc, jeszcze jak bym wiedzia? kto nim gra, to by by?o super.
HP: 8
WS: 50 amulet Eldena(zdjęty amulet = (-10) pkt)
BS: 31
S: 26
T: 35
PER: 26
AG: 43 amulet Eldena
INT: 20
FEL: 50
WP: 30
Avatar użytkownika
Feather
Perwersyjny
 
Posty: 2427
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 22:18
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pan Łaskotek
Uroczy Znaczek: Piórko
Lubi: Łaskotki, czytać, łaskotki, zawierać znajomości, łaskotki, rozmawiać,
Nie Lubi: Krytyki, dwulicowych kucyków, cwaniactwa,
Strach: Pająki, posądzenie o molestowanie/wykorzystanie.
Stan: Zaręczony ze Spearmint
Koneksje Rodzinne: Nie wypiszę wszystkiego, bo ma największe na forum.
Córka- Feather Sway
Narzeczona- Spearmint
Synowie- Sunny i Shadow.
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry, perwersyjny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Nomiki » 26 lut 2012, o 13:20

Charakter- Mi?y, ?mieszny i ciekawy osobnik. Jest do?? dziwny ale fajny.

Posty-Do?? fajne mimo, i? nie do ko?ca rozbudowane (i kto to mówi >.>). Mo?na by do nich w?o?y? troch? wi?cej. Jednak zazwyczaj mnie rozbawiaj?..zw?aszcza gdy s? to posty w "piwnicy"

OC-Czego? takiego jeszcze tu nie by?o. Ciekawy kuc który znajduje ofiare,zaci?ga do domu, dodaje do picia pigu?k? samogwa?..wróc...?rodki nasenne, bierze do piwnicy i....?askocze...podczas gdy jego dziewczyna ?pi sobie w innym pokoju..

Ogólnie- Jak nie lubi? takiego ?miesznego ludka? Mimo, ?e czasem wkurza to zazwyczaj rozbawia.. Nazywany przez wszystkich Pan ?askotek (Dla mnie zawsze b?dzie to...MAJONEZ!)


Krótko bo...mi sie nie chce :p
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
~Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Nomiki
Miłosnik przyrody
 
Posty: 536
Dołączył(a): 16 gru 2011, o 19:59
Lokalizacja:
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: <3
Uroczy Znaczek: Serduszka
Lubi: Wszystko.
Nie Lubi: Niczego.
Strach: Wszystko.
Stan: Panna~
Rasa: Pokem... jednorożec ^^'
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Kaja Redsky » 26 lut 2012, o 13:40

Charakter - Przyjemna w obyciu, mi?a, grzeczna, s?odka i tak dalej. Jednakowo?, kiedy zaczyna narzeka? na siebie, to przypominam sobie, ?e jest tej dziewczyn?. Nie chcia?aby? przeprowadzi? jakie? operacji zmiany p?ci?

Posty - Nie s? z?e, ale wida?, ?e si? nie stara. Cz?sto si? m?czy przy ich pisaniu, co jest wtedy widoczne.

OC - Ca?kowity brak spójno?ci. Imho przyda?by si? jaki? motyw przewodni, który by okre?li? kim w?a?ciwie jest. Bo fakt bycia wampirem w?a?ciwie nic nie zmienia w zachowaniu OC.

Ogólnie - Bardzo przyjazna osóbka, niestety jeszcze mentalnie dziecko :P
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry forumowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron