Opisz usera powyzej

Gry forumowe Wiadomo, gdy człowiek się nudzi na jakiś czas fabułę, nie ma weny lub czeka na akceptację KP ma ochotę nieco popisać bez większych ograniczeń, rozerwać się czy co tam chcecie. Tutaj znajdziesz popularne gry forumowe.

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Opisz usera powyzej

Postprzez ReflexivoArco » 7 lis 2011, o 20:18

W tym temacie b?dziemy opisywa? i ocenia? usera powy?ej. Oceniamy nast?puj?ce rzeczy:

charakter- Co s?dzimy o charakterze usera
posty- czy jego posty s? oryginalne, rozbudowane, zabawne
OC- co s?dzimy o jego kucu?
ogólnie- jakie s? nasze relacje z nim, co nas w nim wkurza, a co w nim lubimy



Mi?ej zabawy :D

(Jak chcecie, to mo?ecie doda? jeszcze co?, co b?dziemy ocenia?)
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez DarkFire » 7 lis 2011, o 23:08

Charakter - Wydajesz mi si? by? w miar? ok. Jestem neutralnie nastawiony.
Posty - Przyjemne do czytania. To mi wystarczy.
OC -Nie by?em w stanie pozna? dobrze ale chyba jest do?? przyjaznym i mi?ym kucem :)
Ogólnie - Nic niesamowitego :P Zwyk?y znajomy
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez SilentGrass » 8 lis 2011, o 00:59

Trzy ma?e kucyki le?n? sz?y drog?,
szuka?y celu i przeznaczenia.
Trójka niezmordowanych przyjació?, których ??czy?a jedna sprawa. Sprawa jasna i wa?na dla ka?dego ?rebaka. Odkrycie swego znaczka warto?ci? najwi?ksz? dla nich by?o. Kolejny dzie?, kolejne poszukiwania. Le?na polana idealna na testy i treningi. Ma?y jednoro?ec szeroko otworzy? oczy, uj?a? szereg konstelacji na czarnym niebie.Zamkn?? oczy, si?gn?? my?l? do ?wiata ma?e? i szcz??cia. Zap?on??a w jego sercu iskietka, ?za sp?yn??a po poliku. Tak zna? ju? swój cel i przeznaczenie, dotkn?? najprawdziwszego szcz??cia. Otworzy? powoli oczy.
Trzy ma?e kucyki le?a?y na le?nej polanie,
dwa spalone truch?a i p?acz?cy ze s?odkim znaczkiem.

Charakter: Teoretycznie wie co chce, ale nie do ko?ca jest tego pewien. Troch? boi si? i?? w tym kierunku, który mu si? marzy. Stara si? by? zabawny, chocia? to w wi?kszo?i on jest celem ?artów. Chwa?a mu za ten dystans co ma do siebie. Jak dla mnie troch? za ma?o stanowczy, wi?cej energi powinien wk?ada? w to co robi.

Posty: Proste bez zawijasów j?zykowych i ukrytych znacze?. Zazwyczaj wszystko jasno przedstawia. Jak dla mnie troch? za poprawne, brak tej iskierki szale?stwa.

OC: Niepoprawny romantyk, który shipuje si? z wszyskim co ma otwory? Troch? z Mary Sue, posiada niszczycielsk? moc która zarazem zniszczy?a mu dzieci?stwo. Dodatkowo ukryta druga osobowo?? morderczego maniaka, dodaje ?e posta? staj? si? ciekawsza. Za plus ma to ?e wytrzymuje z piratem, który nie raz rozwali? mu cha?up?.

Ogólnie: Pami?tasz Angel jak tworzy?e? 10 minutowe opowiadania? Foreshadowing? A tak troch? bardziej serio, jest dosy? ciekawym osobnikiem, który nieraz bywa inspiracj?.
Ostatnio edytowano 12 lis 2011, o 12:44 przez SilentGrass, łącznie edytowano 2 razy
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Willow Bark » 8 lis 2011, o 08:14

Charakter: Go?? w porz?dku, rozmowy z nim na SB nigdy nie s? nudne, zw?aszcza jak rzuci szkicem czy rysunkiem.
Posty: W ka?dym jest jaki? zabawny w?tek, niezale?nie od tego co si? dzieje, co oczywi?cie plus
OC: towarzyski pirat pijak? Sam pomys? jest ?wietny, wykonanie jeszcze ciekawsze
Ogólnie: Lubi? tego pana :D
Avatar użytkownika
Willow Bark
Niewiniątko
 
Posty: 510
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:52
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Wariatka
Uroczy Znaczek: Listek i piórko
Lubi: Wszystkich, którzy chcą jej pomóc lub ją w czymś wyręczyć, ptaki, słodycze z Cukrowego Kącika
Nie Lubi: Wrzasku swoich bahorów, powagi, latać
Strach: Małe, zamknięte pomieszczenia
Stan: Ciekły
Koneksje Rodzinne: Dwójka uciekniętych, bezimiennych dzieci.
Rasa: Pegaz
Charakter: Praworządnie zła. Ponoć.
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Kojira » 8 lis 2011, o 15:11

Charakter: Có?, niezbyt dobrze mi okre?li?. Niepoprawna nimfomanka, pruderyjna? (Dzi?ki Tim)

Posty: Raz d?ugie, raz krótkie. Daje si? ponie?? emocjom.

OC: Oooo, tu du?o do gadania. Ale jaka jest Willow - ka?dy widzi :3

Ogólnie: Fajnie si? pisze :D Natchnienie Angela.
Avatar użytkownika
Kojira
Wieloświadomy
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 18:41
Lokalizacja: Od mamy i taty
Płeć: Nieustawiona

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez ReflexivoArco » 8 lis 2011, o 15:21

Charakter: Miejscami podkipiewaj?cy sobie z innych cynik, z którym mimo wszystko fajnie i mi?o si? gada. Nie wyobra?am sobie forum bez tej nutki ironii ;-) .

Posty: Du?o opisów, dosy? specyficznie pisane posty. Czasami troch? si? w nich gubi?.

OC: NA STOS Z NIM!!!

Ogólnie: Naprawd? fajny cz?owiek z talentem graficznym, który ma swoje zdania i ?atwo od niego nie odst?pi. W po??czeniu z Timem po prostu wymiata XD! Silny charakter, ale wszyscy wiemy, ze wewn?trz to taki misiak :3 !
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Angel » 8 lis 2011, o 15:53

Charakter: Weso?y, towarzyski, fajnie si? z nim gada. Jego teksty na synchu i sb cz?sto s? tak perfekcyjne, ?e rozbrajaj? mnie kompletnie.

Posty: Pisze sporo, niez?ym stylem, ca?kiem zabawnie. Przyjemnie si? to wszystko czyta.

OC: Strzelec, kobieciarz, alkoholik, a przy tym ?wietny kumpel z lekkim ?wirem. Idealnie wpasowuje si? do ca?ej reszty wariatów z tego forum.

Ogólnie: Naprawd? go lubi?, go?? jest wspania?y. No, i g?ównie przez te jego ci?g?e marudzenie i zmuszanie mojego leniwego "ja" do pracy uda?o mi si? zrobi? to, co zrobi?em. Dzi?ki.
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Willow Bark » 8 lis 2011, o 16:47

Zacnie. Pani Zebra. A wi?c...

Charakter: Na razie piszemy g?ównie na SB, wi?c nie?atwo mi oceni?, ale wydaje mi si?, ?e tam daleko za komputerem siedzi kto? interesuj?cy. Niby clop'om nie, ale jak tylko co? zobaczy... :D

Posty: Czasami troch? byków walniesz, ale nie licz?c tego zwykle s? ok

OC: Bardzo lubi? posta? Tali. Wali prosto z mostu, jest pewn? siebie zebr?. Z tego powodu nie mog? si? doczeka?, by przeczyta? 3ZK. Jestem strasznie ciekawa co Tali b?dzie tam wyprawia?a. I kebaby! Mi?sko?erna zeberka...

Ogólnie: Tali to spoko ziom... a tak powa?nie, fajnie si? gada i gra. To zebry nam tu brakowa?o :)
Avatar użytkownika
Willow Bark
Niewiniątko
 
Posty: 510
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:52
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Wariatka
Uroczy Znaczek: Listek i piórko
Lubi: Wszystkich, którzy chcą jej pomóc lub ją w czymś wyręczyć, ptaki, słodycze z Cukrowego Kącika
Nie Lubi: Wrzasku swoich bahorów, powagi, latać
Strach: Małe, zamknięte pomieszczenia
Stan: Ciekły
Koneksje Rodzinne: Dwójka uciekniętych, bezimiennych dzieci.
Rasa: Pegaz
Charakter: Praworządnie zła. Ponoć.
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez ReflexivoArco » 8 lis 2011, o 16:48

Charakter: Spora doza ,,krejzolowo?ci'' w po??czeniu z poczuciem humoru? Dla mnie bomba! I do tego potrafisz si? ?mia? sama z siebie (ca?y clop Angela :D ), co bardzo cenie w ludziach. Rozmawia?em z ni? te? na GG, lu?ne pogaw?dki, a poprawiaj? humor ^^ .
Posty: Podoba mi si? jej sposób, w jaki pokaza?a niedo?wiadczon? w kontaktach z lud?mi (kucami?) mieszkank? Lasu Everfree. Ale czasami w po?cie dzieje si? po prostu za du?o! Willow zrobi?a to, podlecia?a tam, zagra?a na ukulele, za?mia?a si?, wróci?a na miejsce. Ale ogólnie wi?kszo?? jej postów odbieram bardzo pozytywnie :-)
OC: Dzikuska mieszkaj?ca sama w Lesie Everfree? Gadaj?ca z ptakami? Wbrew pozorom nie jest to ksero Tarzana, ale posta?, która odpowiednio prowadzona ( a tak w?a?nie dotychczas prowadzi?a j? Willow) mo?e zbudowa? ?wietn?, miejscami zabawn?, ale te? chwytaj?c? za serce histori?. Mnie osobi?cie Willow Bark po prostu rozczula :3.


____

Teraz si? uda?o ^^
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Kojira » 8 lis 2011, o 16:58

Charakter: ?mieszna, ma?a pierdo?ka, która ostatnio pokaza?a, ?e potrafi powiedzie? co? trafnie. Nietypowy sposób prowadzenia postaci, wiecznie przy swoim koledze.

Posty: S? dobre. S? pisane dosy? nietypowo, ale pasuj? do sytuacji.

OC: Czasami zbytnio szaleje. Przegina z alkoholem (chwa?a mu za to). Rzadko trzyma swoje zdanie, zazwyczaj przytakuje Diamondowi, a jak zrobi co? nie poprawnie, to ?ó?ty i tak go nastawi. Dosy? specyficzny, ale da si? lubi?.

Ogólnie: Powiedzia? bym, ?e go lubi?, ale nie mog?, bo by by?o nie fer wobec jego "NA STOS Z NIM!!!" w stosunku do mojej postaci. Ale gdyby nie to, to móg?bym go lubi? xD
Avatar użytkownika
Kojira
Wieloświadomy
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 18:41
Lokalizacja: Od mamy i taty
Płeć: Nieustawiona

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Angel » 8 lis 2011, o 17:14

Charakter: Z tego co widz?, ma straszn? uciech? z denerwowania innych. Kompletnie to rozumiem, sam to robi? z tak? jedn?... Niewa?ne. Cz?sto ironiczne, a prawie zawsze zabójczo trafne wpisy na shoucie. Cholernie ci??ki do okre?lenia.

Posty: Jedyne w swoim rodzaju, bole?nie dok?adne i nie zostawiaj?ce suchej nitki na ich celu.

OC: No, to jest ?wir jakich ma?o... Chocia? z drugiej strony to jeden z rozs?dniejszych kuców. Niczym si? nie przejmuje, jedzie przez ?wiat w swoim w?asnym stylu, odbija dziewczyny, wkurza ch?opaków... Wspaniale.

Ogólnie: Dobry go??, trzymaj?cy si? twardo swoich pogl?dów. Nie przej?? si? nawet za bardzo, gdy wlecia?em w ?rodku jego sceny romansowej przez sufit. Rarco ma jednak racj? - w ?rodku to taki misiaczek, zgrywa twardziela, a tak naprawd? chcia?by si? tylko przytuli? :3
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez SilentGrass » 8 lis 2011, o 20:30

Wrota piekie? powoli rozpostar?y si? ujawniaj?c posta? diabolicznego klucznika. Klucznik posiada? jak to nazwa wskazywa?a klucze, klucze do najgorszych cech i ??dz jakimi mog? targane by? kucyki. Rozpusta, zdrada, zemsta to jedne z wielu miejsc do jakich klucznik sprowadza? nie?wiadome tego kuce. Na domiar wszelkiej ironii nazwano go Anio?em.

Charakter: Jest z?y i jest tego doskonale ?wiadom, nic nie robi sobie z zahamowa? spo?ecznych ani poprawno?ci. Robi z ka?dym co chce i nie bierze pod uwag? sprzeciwu. Zarazem ?atwo jest go podpu?ci? do zrobienia czego? co teoretycznie przeczy z jego natur?.

Posty: Wida? w nich pewne do?wiadczenie w kunszcie literackim, s? pisane prosto, a zarazem melodyjnie i czyta si? je z przyjemno?ci?. Nie stroni od lekkich absurdów i grania emocjami.

OC: Jest swego rodzaju pokut? za sprowadzon? reakcje ?a?cuchow? "zepsucia" które zapanowa?o na forum. Stworzona pod impulsem "naprawienia" sytuacji. Nie jest jeszcze zbyt d?ugo aby dobrze okre?li? jego podej?cie. Na pierwszy rzut oka wydaj? si? by? przyjazny i szybko do??cza do grupy lubianych kucyków.

Ogólnie: Bez tej postaci forum mocno by utraci?o swoj? magi?. Mo?na by rzec ?e sprowadzi? na nasz? utopi? zepsucie i zniszczenie, które to uwielbili?my. Imi? "Angel" zdecydowanie tu nie pasuj?, osobi?cie uwa?am ?e powinien by? to Belzebub b?d? Mefistofeles.


Dzi?kuj? za uwag?.
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Heneor » 8 lis 2011, o 20:40

Charakter - z tego co zaobserwowa?em na zabawowy i weso?y cz?ek. Lubi malowa? obrazki przedstawiaj?ce sytuacje na forum, lub do nich nawi?zuj?ce.

Posty - ciekawe i dobrze oddaj?ce charakter postaci.

OC - Pirat i mi?o?nik rumu, bez niego na tym forum nie by?o by porz?dnego alkoholu.

Ogólnie - Bez rumu nie ma zabawy ale... - przerwa? na chwil? aby wzi?? ?yka soku owocowego - ...soczek te? jest dobry. - doko?czy?.
Crane is the best pony.
Avatar wykonała Tranquil Facade.
Avatar użytkownika
Heneor
Wieczny Marzyciel
 
Posty: 159
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 17:26
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kolekcjoner marzeń
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Słodycze
Nie Lubi: Wścibstwa
Stan: Samotnik
Rasa: Żuraw
Charakter: Neutralny Dobry/Chaotyczny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Tali » 8 lis 2011, o 21:27

Charakter - Nie mia?am okazji z nim jeszcze pisa? ale wydaje si? by? sympatyczny

Posty - Napisane bezb??dnie, sk?adnie i dok?adnie. Szczególnie: "koko euro spoko, co si? dzieje?!".

OC - ?uraw, z pocz?tku mnie to zdziwi?o. Ale po przeczytaniu paru jego postów zrozumia?am ?e ?wietnie wpasowuje si? w klimat forum. Kilka jego postów traktuje o rozmy?laniu, i s? napisane naprawd? niebanalnie.

Ogólnie - Podsumowuj?c, ?uraw ze sk?onno?ciami filozoficznymi ale nie b?d?cy odrealnionym jest chyba jedyn? osob? która tak epicko potrafi opisa? rozmy?lania i czynno?ci wykonywane w samotno?ci. Je mi?so, JA LUBI? MI?SO!
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Opisz usera powyzej

Postprzez Angel » 9 lis 2011, o 07:44

Charakter: Sympatyczna, mi?a osóbka. Je?eli czego? nie rozumie, nie boi si? zadawa? pyta?. Udziela si? na shoutboxie, jest pomys?owa i sprytna. Ca?kiem mi?o si? z ni? gada.

Posty: Maj? par? potkni??, ale nadrabiaj? poczuciem humoru autorki. Nie boi si? tworzy? sytuacji kr?puj?cych b?d? ryzykownych dla siebie i innych kucyków. Nie stroni od lekkiego szale?stwa, co doskonale wpasowuje si? w klimat tego zwichrowanego forum.

OC: Zebra robi?ca kebaby, pokonuj?ca szale?ca przez rock-off, my?l?ca, ?e zosta?a zgwa?cona... Taa, jak wy?ej - zwariowane forum, zwariowani OC.

Ogólnie: Lubi? j?, jak dot?d ?wietnie sobie radzi. Ma swój styl, ?wietnie si? bawi, potrafi zaj?? innych u?ytkowników - a o to w tym wszystkim chodzi, prawda?
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Następna strona

Powrót do Gry forumowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron