Kryjówka Shade Night.

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Kryjówka Shade Night.

Postprzez Shade Night » 7 mar 2012, o 19:16

Z zewn?trz jest to zwyk?a klapa w ziemi zamaskowana za pomoc? magii. Natomiast w ?rodku jest to ca?kiem przestronna kryjówka która jest wyposa?ona w wszystkie wygody potrzebne do ?ycia. Panuj? tam zazwyczaj ?ad. Na ?cianach wisi bardzo du?o uzbrojenia i kilka sk?adników alchemicznych. Ca?? pomieszczenie bo jest tylko jedno jest nawet du?e bo jest zakopanie g??boko w ziemi. St?d d?ugie schody prowadz?ce w dó? do g?ównego pomieszczenia.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Shade Night » 7 mar 2012, o 19:22

Ca?y czas kierowa?a si? do ?rodka lasu. Przepraszam ?e moja kryjówka jest w ?rodku lasu ale nie mog? mieszka? w mie?cie. Shade podesz?a do ukrytej jeszcze klapy i na chwile jej róg zacz?? si? ?wieci?. Klapa ukaza?a si? dobrze ukryta pod li??mi. Odgarn??a li?cie i chwyci?a za pomoc? magii za uchwyt w klapie. Po chwili klapa podnios?a si? ukazuj?c schody w dó?. To co? Wchodzisz czy b?dziemy tu tak sta? ca?y czas? I zanurzy?a si? w bezkresnej ciemno?ci jej kryjówki. Po chwili pochodnie umieszczone na ?cianach zacz??y si? pali? a klacz czeka?a na Arientara w ?rodku.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Arientar » 7 mar 2012, o 19:33

Kuc wszed? za klacz? do ?rodka:
- Wszystkie najciekawsze osoby mieszkaj? w tym lesie. Ciekawa sprawa - za?mia? si?, po czym z weso?? min? rozejrza? si? po kryjówce Shade. - ??dnie si? tu urz?dzi?a?, widz? nawet wyroby z ku?ni mojego wuja. - podszed? do jednego stojaka z broni? - Wsz?dzie pozna?bym to wyko?czenie. Chocia? musia? robi? t? bro? bardzo dawno, jak na moje oko. ca?y czas ulepsza? swoje metody pracy, lubi? eksperymentowa?... - pegaz przerwa? na chwil? i zacz?? wspomina? swojego wychowawc?. Po chwili obróci? si? z powrotem do zielonej klaczy:
- Pami?tam, ?e jak by?em ma?y, to wuj przyj?? zamówienie na bro? od jaki? skrytobójców. Bardzo dobrze na tym zarobi?, pozwoli?o mu to na zbudowanie kilku urz?dze?, jednak potem nie chcia? wyrabia? ju? dla nich broni. - u?miechn?? si? do towarzyszki - Zarabiasz na chleb ?yciem innych?
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Shade Night » 7 mar 2012, o 19:45

Owszem ta bro? ma ju? swoje lata. Co nie znaczy ?e nie jest ju? skuteczna. Hmmm. Jednak nie jest taki g?upi i wie co robi?. Tak ta bro? ze Stallongradu by?a po prostu wspania?aTak masz racj?. Jestem skrytobójczyni?. Tylko prosz? nie mów o tym nikomu to b?dzie nasza tajemnica jeste? jedynym kucem który mnie normalnie potraktowa?. Mam nadzieje ?e nie jeste? jak ten bia?y pegaz który mnie uwiesi? na drzewie. Zreszt? to mia? by? mój cel. Ale bro? twojego wuja by?a wr?cz wspania?a. By?a bardzo wywa?ona i ostra. Nadal wyrabiasz bro? jak twój wuj czy nie? Chcia?by? si? czego? napi??
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Arientar » 7 mar 2012, o 19:51

- Wytworz? wszystko, co mo?e by? zrobione z metalu i op?acone. Nie obchodzi mnie, do czego zostanie u?yte. Nawet, jakbym odmówi? zrobienia broni zbójowi, to kupi?by sobie bro? gdzie indziej. Wi?c ocenianie innych nie ma sensu, robota to robota. - pegaz si? za?mia? - Zreszt? ty pewnie podchodzisz do tego podobnie. A co do traktowania: nie mnie ocenia? innych. Nie zawini?a? mi w niczym, wi?c czemu mam ci? ?le traktowa?? - mówi? tonem, jakby to by?a najoczywistsza rzecz na ?wiecie. - Nie zabi?a? tez nikogo z mojej rodziny lub bliskich, albo nie wiem, ze zabi?a?. - pegaz znowu wybuchn?? ?miechem - Ciesz? si?, ?e jeste? ze mn? szczera. Naprawd? to doceniam. Skoro chcesz, to twój zawód zostanie tajemnic?. Nie zdradz? tego nikomu. Chocia? prawda i tak zawsze wyjdzie pr?dzej, czy pó?niej na jaw. Przynajmniej tak mówi? moje do?wiadczenia.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Shade Night » 7 mar 2012, o 20:02

Dobrze ?e tak do tego podchodzisz. Masz racj?... Praca to praca. Wiesz co. Po prostu si? ba?am ?e raczej nikt nie pa?a do skrytobójców jak?? wielk? mi?o?ci? czy chod? by przyja?ni?. Po tym us?ysza?a co pegaz mówi? o zabójstwie cz?onka jego rodziny. Wierz mi nie mia?am po co zabija? kuców które mi dostarcza?y bro?. A co do tego ?e jestem szczera. Jeste? jedynym kucem któremu zaufa?am i powiedzia?am kim jestem. I nie jeste? moim celem. A co do tajemnicy. Wiem ?e to si? kiedy? wyda albo to powiem. Ale te kuce musz? by? zaufane przeze mnie i nie mog? pochodzi? z innego bractwa bo inaczej ju? bym nie ?y?a. Po chwili pomy?la?a ?e g?upio tak siedzie? o suchym pyszczku. Chcia?by? si? czego? napi?: Kawy,Herbaty czy co? mocniejszego? Nie kr?puj si? powiedzie?.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Arientar » 7 mar 2012, o 20:15

- jak masz czym pocz?stowa?, to ch?tnie si? napij?. - powiedzia? kuc. - A o moj? rodzin? si? nie martw. Moi rodzice zgin?li w katastrofie kolejowej, gdy by?em ?rebakiem. A mój wuj zmar?, gdy by?em nastolatkiem. Innej rodziny na razie nie mam, wi?c nie mam si? o co martwi? - kuc si? za?mia? - Gdy za?o?? rodzin?, b?d? si? o ni? martwi?. A na razie mam spokój - Arientar pokaza? swoje lekkie podej?cie do ?ycia.
- Rodziny i przyjació? chroni? a? do ?mierci. Ale sam z w?asnej inicjatywy nie zaatakuj? wroga. To tez kuce i te? chc? ?y?.

Kuc obejrza? jeszcze szybko reszt? stojaków z broniami.
- Wiem, jak zrobi? podkowy wyciszaj?ce, które sprawiaj?, ?e cie nie s?ycha?. Nie wygl?da na to, ?eby ci by?y potrzebne, ale mo?e ci? zainteresowa?. Bierze si? delikatn? metalow? podkow?, ??czy z jednej strony z pewnym rodzajem gumy i owija materia?em. By?o kilka technologów w Stalliongradzie, którym by?y potrzebne takie do pracy, dobrze p?acili. - pegaz u?miechn?? si? do wspomnie?.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Shade Night » 7 mar 2012, o 20:25

Mam czym ale wol? jednak by? mi powiedzia? dok?adnie w czym gustujesz. Gdy us?ysza?a jak? histori? opowiedzia? jej Arientar zrobi?o si? jej go ?al. Zauwa?y?a ze ogl?da on bardzo dok?adnie stojaki z broni?. Ale w ko?cu to kowal nie ma co si? dziwi?.Hmmmm A by?by? w stanie mi takie podkowy zrobi?. Wiesz na razie mam sporo pieni?dzy a mam nauczk? po ostatnim celu ?e musz? si? jeszcze ciszej podkrada?. Naprawd? zainteresowa? j? ten wynalazek a i przyda?o by si? jej co? takiego. Wiesz jak chcesz to i ja mog? dobrze zap?aci?. No ale wró?my do pierwszego tematu. Czego dok?adnie chcesz si? napi? bo mam tutaj sporo rzeczy.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Arientar » 7 mar 2012, o 20:43

Pro?ba Shade ucieszy?a pegaza. Lubi? pomaga? innym.
- Bardzo ch?tnie sprawi? ci takie podkowy. Za?atwi? sobie w ten sposób sta?ego klienta. Co par? miesi?cy trzeba te cacuszka wymienia? i spi?owywa? troch? kopytka. Ale mimo wszystko uwa?am, ?e warto je nosi?. Odpada zamartwianie si?, po czym chodzisz.
Po chwili pegaz us?ysza? pytanie o pocz?stunek.
- Zapewne s?ysza?a?, ?e mieszka?cy Stalliongradu to banda pijaków - pegaz u?miechn?? si? - Podtrzymam stereotyp i poprosz? o co? mocniejszego, skoro mam wybór - Arientar znowu zacz?? si? ?mia?. Gdy ju? si? uspokoi?, doda? jeszcze - ehh, jak dawno nie pi?em porz?dnej stalliongradzkiej nalewki. Wsz?dzie indziej maj? tylko te zdradzieckie s?abe alkohole...
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Shade Night » 7 mar 2012, o 20:53

Dobrze podkowy podkowami ale ile b?d? ci winna za nie. Ucieszy?a si? na my?l o tym ?e jeden problem z skradaniem si? b?dzie mia?a z g?owy. A bardziej chodzi mi o to ?eby skrada? si? jeszcze ciszej ni? dotychczas. Powiedzia?a z zamy?lenia. Us?ysza?a kolejn? cz??? wypowiedzi Arientara. S?ysza?am kilka takich plotek ale ja nie robi? sobie nic z stereotypów. Odwróci?a si? od niego i po chwili na stoliku ju? sta?a butelka pe?na trunku i dwie szklanki. Mocniejszego niczego nie mia?am. Mam nadziej? ?e to b?dzie dobre. Ja sama niezbyt gustuj? w alkoholach ale czasami lubi? czego? si? napi?. A i to jest najmocniejsze co mam w moim sk?adziku. A i nie mia?by? nic przeciwko lekkiemu dozbrojeniu mnie? Mam na my?li jak?? porz?dne ostrze i sztylet poniewa? jednego nie uda?o mi si? odzyska?. Powiedzia?a po czym nala?a sobie i go?ciowi. Mam tylko nadziej? ?e nie obudz? si? na kolejnym drzewie albo Luna wie gdzie indziej po tym Czeka?a teraz na go?cia a? usi?dzie przy niej.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Arientar » 7 mar 2012, o 21:12

Arientar nala? sobie szklank? trunku z butelki Shade. Na oko wygl?da?o to, jak wódka. *Jednak istnieje przemys? gorzelniczy poza Stalliongradem* pomy?la?, po czym wypi? durszkiem jedn? trzeci? szklanki. Na jego pyszczku nie pojawi? sie nawet najmniejszy grymas:
- W ka?dym stereotypie jest ziarnko prawdy. Poza tym mo?na robi? niez?e ?arty bazuj?c na stereotypach, które o tobie kr???. - za?mia? si?, po czym upi? kolejny spory ?yk ze szklanki - Co do ceny podków i broni: musz? sie zorientowa? jeszcze w tutejszych cenach, ?eby dobrze oszacowa? cen?. Chyba, ?e kto? przyniesie w?asne materia?y, wtedy bior? tylko za robocizn?. Nie zdzieram pieni?dzy z innych, wi?c nie martw si?, ?e chc? si? nahapa? na kim?. - po raz kolejny kuc si? za?mia?.
- Jeszcze co do tych broni i podków. Dobrze by by?o zebra? wymiary twoich kopyt. Oraz wymiary ko?czyn, którymi zamierzasz w?ada? t? broni?. Niestety trzeba bedzie to zrobi? potem, bo nie mam ?adnej miarki. Chyba, ?e pami?tasz swoje wymiary... - kuc na chwil? przerwa? - Chocia? nie wypada pyta? damy o takie rzeczy. Ale gafa - za?mia? si? znowu.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Shade Night » 7 mar 2012, o 21:21

Co do tych stereotypów wol? jednak ich nie uwzgl?dnia?. Nie wiem czemu ale jednak wol? nie mówi? o nikim dopóki go nie poznam. Po chwili us?ysza?a potrzeb? wymiarowania kopyt na podkowy. Raczej w tym jest dobre ?e nie musz? si? martwi? o wymiary kopyt do broni. Nie zauwa?y?e? jeszcze ?e jestem jednoro?cem? Powiedzia?a u?miechaj?c si? i lewituj?c butelk? w stron? szklanki a t? do ust. Wzi??a jeden du?y ?yk. Zauwa?y?a ?e wypi?a mniej ni? pegaz a lekko si? wykrzywi?a. A jednak nie wiedzia?am jak? to ma moc. Powiedzia?a bior?c kolejny ?yk. O sprawdzanie wymiarów si? nie martw na pewno kiedy? ci? jeszcze odwiedz? w twojej ku?ni. I pewnie b?dzie to dosy? nied?ugo. I przepraszam ?e mój dom tak wygl?da ale wola?am jednak zamieszka? tutaj ni?eli w mie?cie. Wzi??a kolejnego ?yka. Zobaczy?a ?e wypi?a ju? po?ow? szklanki. Widzisz i dla tego nie lubi? ocenia? kucy po stereotypach. Ja nie pochodz? ze Stallongradu a czasami lubi? si? napi?.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Arientar » 7 mar 2012, o 21:35

Pegaz si? za?mia? - Rzeczywi?cie, mo?esz lewitowa? swoj? bro?. Nie pomy?la?em o tym. W takim razie zrobi? te bronie mniej wiecej w rozmiarze tych, co s? u ciebie. Chyba, ?e masz inne ?yczenia.
Z u?miechem napi? sie kolejnego sporego ?yka z swojej szklanki. Postronny obserwator móg?by pomy?le?, ze pegaz pije zwyk?? wod?.
- Twoja kwatera nie wygl?da tak ?le. Nawet fajnie si? tu urz?dzi?a?
Obserwowa?, jak Shade wypi?a ?yk ze swojej szklanki. Te? kiedy? si? tak krzywi?.
- Zawsze mia?em trudno?ci w zaufaniu osobom, które nigdy nie wypi?y kropli alkoholu. To oznacza, ?e chc? ukry? prawd?. Alkohol rozwi?zuje j?zyki.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Shade Night » 7 mar 2012, o 21:45

Nie. Ten sztylet powinien by? takiej wielko?ci jak ten Spod jej p?aszcza zacz?? lewitowa? sztylet i wyl?dowa? ona na stole. We? go na jaki? czas. Tylko prosz? ci? niech on wróci di mnie w takim stanie w jakim jest teraz. Us?ysza?a co pegaz mówi? o jej kryjówce. Wiesz g?ównie stara?am si? by by?a ona przestronna i ?eby mo?na by?o w niej ?y? i tyle. A to ?e przenios?am tutaj troch? rzeczy to dla tego bo si? akurat mie?ci?y i by?y potrzebne. Moje ?ycie polega na czym? w stylu zabij lub b?d? zabity. Przez kogo pewnie chcesz wiedzie?? Mo?e by? to ka?dy. Mój cel który okaza? si? sprytniejszy ode mnie tek jak to dzisiaj by?o. Tak w?a?ciwie by? to pierwszy kontrakt który zawali?am. Ale wróc? do tematu bo odbiegam. Mog? to równie? by? cz?onkowie innego bractwa którzy ca?y czas na mnie poluj?. Tak swoj? drog? ciekawi mnie to czemu jeszcze ?yj?. Ju? dawno kto? z mojego bractwa powinien mnie zabi?. Mo?e postanowili mi da? drug? szans?? A mo?e nadal mnie szukaj?? Jednoro?ka powiedzia?a i znowu lewitowa?a szklank? do pyszczka. Tym razem wzi??a jeden ale du?y ?yk. A i jeszcze co?. Powiedzia?a po czym wsta?a i podesz?? do skrzynki która sta?a obok ?ó?ka czy nawet materaca. Po chwili otworzy?a skrzynk? a przed ni? lecia?a fiolka pe?na zielonkawej cieczy.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Kryjówka Shade Night.

Postprzez Arientar » 7 mar 2012, o 21:56

- Kolejna mikstura? - zdziwi? si? pegaz. - a ta tym razem od czego?
Arientar dopi? szklank? i wsta?. Nie by?o w ogóle zna? po nim wypitego alkoholu... Jeszcze. Pegaz wiedzia?, jak reaguje jego cia?o, wi?c wiedzia?, na ile mo?e sobie pozwoli?.
- Zadziwiaj?ce s? koleje ?ycia. Wiele osób twierdzi, ?e powinienem by? martwy od dawna. Podobno pham si? na bezczelnego w obj?cia ?mierci. - pegaz obejrza? sztyket i schowa? do jednej ze swoich kieszeni. - Mo?liwe, ?e po prostu zanim ?mier? upewni si?, ?e na prawd? robi? to co robi?, to ja ju? zd??? na chama wyrwa? si? z jej obj??. W sumie ta teoria najbardziej mi si? podoba. Jest najweselsza ze wszystkich.
To jak wróc? do siebie, to zajm? si? tym sztyletem. I zorganizuje materia? na podkowy.
- po zako?czeniu weso?ek mowy pegaz czeka? na odpowied? Shade.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Następna strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron