Polana

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Polana

Postprzez ReflexivoArco » 3 mar 2012, o 18:44

Rarco i Tali od jakiej? pó? godziny spacerowali po lesie. ?ucznik przystosowany do bezszelestnego poruszania si? w takich terenach by? praktycznie nies?yszalny. Spod nóg tygryficy z kolei co chwila s?ycha? by?o trzask ?amanych ga??zek i szelest skrzyde? ocieraj?cych si? o ga??zie. Normalnie ?adne stworzenie nie zwróci?oby na to uwagi, ale Rarco s?ysza? to jakby jego dziewczyna stepowa?a w korkach jednocze?nie graj?c na ukulele. Westchn?? z lekka i dalej pruli przez chaszcze. Nie rozmawiali, gdy? obaj wiedzieli, ?e z Lasem Everfree nie ma ?artów, ale cieszyli si? swoj? obecno?ci?. Nagle ich oczom ukaza?a si? bezdrzewna polana. Kuc u?miechn?? si? w cieniu kaptura. A wiec dobrze pami?ta? drog?. W?a?nie na tej polanie odby?a si? walka z Silent Waterem.
-No, tutaj ju? mo?na czu? si? w miar? swobodnie- powiedzia? zrzucaj?c materia? z g?owy. Wyci?gn?? z BS koc, roz?o?y? go na ziemi i postawi? butelk? wina i dwa kieliszki.
-No, klapnij sie- powiedzia? weso?o ca?kowicie psuj?c nastrój, po czym sam usiad? na jednym z rogów koca.
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Tali » 3 mar 2012, o 19:18

Tali usiad?a na kocu uwa?nie badaj?c okolice wzrokiem. Lubi?a Everfree ale ba?a sie atakow z zaskoczenia. Wyjela miecz i wbila w ziemi? obok, by miec go od pod szponem nawet jak siedzi.
-?adna ta polanka, co? tu nie gra. Od kiedy w Everfree sa ?adne miejsca? - zauwazyla, po chwili jej wzrok przykul trunek
-Zacny alkohol wyczuwam milordzie, nalej mi takze- poprosila na?laduj?c napuszone jednorogi z Canterlotu. Mia?a ju? z nimi do czynienia kiedy mieszka?a w stolicy. "Och, te paski, take wyzywaj?ce! Wstydz sie mloda damo". Na my?l o tym splun?la i chwycila w szpony swoj prezent od Rarco. Rozwi?za?a wstazke i wyjela ostrze z pochwy.
-My?la?am ze nie sprzedaja ich poza Zebric?, a i tam by?y dla mnie za drogie. Gdzie to kupiles?- zapyta?a wa??c nó? w "d?oni"
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez ReflexivoArco » 3 mar 2012, o 19:30

?ucznik nala? uwa?nie wina do obu kieliszków
-Wiesz, kiedy by?em na szlaku spotka?em takiego jednego Zebriciana. Jego syn zgubi? si? podczas zabawy w lesie. Odnalaz?em go, a ten w podzi?ce da? mi ?wistek, na którego mocy jego pracownik z Ponyville sprzeda mi po zani?onej cenie cokolwiek sobie wybior?. ?wistek znalaz?em gdy szuka?em kieliszków w Sakwie i postanowi?em go wykorzysta?- powiedzia? podaj?c Tali naczynie, po czym stukn?? sie swoim kieliszkiem z jej i upi? ?yk. Pomimo, i? za winami nie przepada? to mu wyj?tkowo posmakowa?o. Bogaty bukiet, delikatny, kwaskowy smak napoju i atmosfera tego miejsca zapewni?y winom skok o jedno miejsce wzwy? w Rarcowym Rankingu Alkoholi (RRA) .
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Tali » 3 mar 2012, o 19:48

Tali napila si? z kieliszka, cmoknela dziobem, posmakowala i przelknela. Alkohol by? naprawd? dobry, a towarzystwo dodatwalo mu warto?ci. Rozsiadla si? wygodniej na kocu i ponownie napila sie bawiac sie kukri w szponie.
-Naprawd?, dzieki ze o mnie pamietales- powiedzia?a patrz?c si? Rarcowi w oczy spod przymknietych powiek. Zastanawia?a si? czy nie powiedzie? mu o "przygodzie" z Coyem, ale jednak zdecydowala zeby zachowa? to dla siebie i zabic pirata jak tylko go spotka
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez ReflexivoArco » 3 mar 2012, o 20:03

?ucznik odwzajemni? spojrzenie
-Mówi?em, zas?ugujesz na to- powtórzy? to, co mówi? wcze?niej, na wzgórzu, po czym lekko cmokn?? tygryfa- Kocham ci?*.
Rarco upi? kolejny ?yczek alkoholu. Patrzyli na siebie w milczeniu przez chwil?.
-Z tego, co si? orientuj? mieszka?a? w Canerlocie. Co tam robi?a??- zapyta?. Blaze kilkukrotnie zabiera? go do Canterlot gdy zdawa? raport z podleg?ego mu lenna. Zachwyca?a go tamtejsza architektura, pot??ne budynki otoczone kolumnami, sam zamek Canterlot, ale tamtejsze jednoro?ce s? strasznie pró?ne i zapatrzone w siebie. Tali taka nie by?a.


*Zabije j? poczucie winy, trololololo ]:->
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Tali » 3 mar 2012, o 22:08

Tali rzuci?a Rarcowi spojrzenie mówi?ce "Nie przypominaj mi".
-Naprawd? chcesz o tym s?ucha?? No dobra...

Jesli dobrze znasz si? na historii wiesz ?e Canterlot par? lat temu by? o wiele mniejszy. By? otoczony kamiennym murem z mnóstwem punktów bojowych, baszt i ma?ych zbrojowni. Pó?niej mur wyburzono, a baszty zosta?y. Otó? kiedy przyby?am do Canterlotu, ju? bez mojej przyjació?ki Zecory, by?am zagubiona w tym gigantycznym mie?cie. Budynki by?y porozstawiane bez ?adu i sk?adu, a mia?am plan tam zamieszka?. U nas, zebr, budynki w miastach by?y porozstawiane wzd?u? jednej g?ównej ulicy. Miasta by?y pod?u?ne, nic nie wychodzi?o poza t? jedn? alej?, a ka?dy dom si? czym? wyró?nia?. Jeden by? wy?szy od pozosta?ych, inny oczojebnie ró?owy, a jeszcze inny nafaszerowany by? otworami na armaty. Za to Canterlot...Canterlot by? labiryntem uliczek w?ród niczym nie wyró?niaj?cych si? budynków. Po d?ugich negocjacjach, uchodz?cych obecnie za napa?? i terroryzm uda?o mi si? zakupi? baszt?. Jedn? z tych baszt pozosta?ych po starym murze. Jak ju? si? osiedli?am, by?am n?kana przez te ch?do?one szlachcia?skie jednorogi. Uwa?a?y ?e magia nale?y tylko do nich, i nic co nie posiada rogu nie mo?e czarowa?. Najpi?kniejsze jest to ?e nie widzia?y prawdziwej Zebrickiej magii. Widzia?y eliksiry. W dodatku uwa?a?y ?e jestem prostytutk? bo nie nosze nic na sobie poza paskami w dziwnych miejscach. Kiedy zacz??am si? ubiera? wzi??y mnie za masowego zabójc? bo przy moim pi?knym czarnym p?aszczu z kapturem nie wida? by?o ?e mo?e trzymam bro?. By?am w?ciek?a. W stolicy mo?na znale?? moje plany konstrukcji Czy?ciciela. To taka zebricka legenda. Mieszanka potrafi?ca niszczy? ca?e miasta. Ale... podczas jego produkcji zabrak?o mi mi?sa do kebabów. Jako ?e te pieprzone szlachcice by?y zbyt chude, nie by?o co ?apa? do jedzenia. Wyruszy?am do Ponyville, do Everfree. I tu ju? zosta?am.- zako?czy?a ex zebra i wypi?a kieliszek do reszty.

Czy?ciciela w sumie mog?a jeszcze doko?czy?...ale tu znalaz?a przyjació? i mi?o??. Nie mog?a tak poprostu odej??. Spodoba?o si? jej to miejsce.
-A ty? Gdzie mieszkasz?
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez ReflexivoArco » 3 mar 2012, o 22:17

?ucznik z zainteresowaniem wys?ucha? opowie?ci eks-zebry co jaki? czas przytakuj?c. Rozumia? j? doskonale, d?u?sze obcowanie z tamtymi snobami mo?e spowodowa? trwa?? nerwic?. Gdy us?ysza? pytanie Tali tylko si? za?mia?
-A na co komu mieszkanie?- odpowiedzia? pytaniem na pytanie- ?pi? zazwyczaj w namiocie... W sumie powinienem ju? da? rad? odkopa? go spod resztek ?niegu... Tak czy inaczej ?pi? albo w namiocie, albo u jakiego? ?yczliwego kuca, albo na drzewie.-powiedzia?- Na d?u?sz? met? w mieszkaniu czu?bym si? nieswojo... Chocia?, gdyby to by?a taka drewniana chata w okolicy lasu, jak ta, w której mieszka?em z Blaze'm...- ?ucznikowi zacz?? rodzi? si? w g?owie pewien pomys?. Zacz?? rozgl?da? si? po okolicy. Teren by? p?aski, dobry do budowy, niedaleko s?ycha? by?o szum strumyka...
-A gdyby tak...- zacz?? g?o?no mysle?
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Tali » 3 mar 2012, o 22:41

Tali popatrzy?a na ?ucznika badawczo.
-Hmm, co ci wpad?o do g?owy?- zapyta?a. Troch? zasmuci? j? los biednego bezdomnego ogiera, zw?aszcza to o spaniu na drzewie. Zebry zwykle podczas wojny namioty w obozach skleca?y z kilku skór zszytych ?ci?gnami zwierz?t... lub wrogów. Techniki obozowo-survivalowe zebr by?y wykszta?cone du?o bardziej ni? u kucyków. ?aden kucyk nie wiedzia? ?e kopi?c kopytkiem w odpowiedniej ziemi mo?na ?atwo natrafi? na wod?. To by?a jedna z jej pierwszych umiej?tno?ci. Kiedy? nawet my?la?a ?e zdob?dzie z tego znaczek.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez ReflexivoArco » 3 mar 2012, o 22:46

?ucznik odpowiedzia?, ale nie przerwa? rozmy?lania, dalej uwa?nie przygl?da? si? okolicy. Drewna z pewno?ci? nie zabraknie, w okolicy widzia? troch? steatytu, nadawa?oby si? na dachówki...
-Tak sobie my?l?, czy by tutaj nie zbudowa? sobie czego?.- powiedzia?, dopi? kieliszek i wsta?. Zacz?? mierzy? krokami teren i robi? ró?ne inne dziwne rzeczy, które to robi Rarco gdy wpadnie na pomys?.
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Tali » 3 mar 2012, o 23:31

-Zamierzasz... dom postawic?!- absurd tej idei przerastal Tali. W po?owie ich "randki" ogier wsta? i zaczal przygotowywac miejsce pod budow?. To bylo tak g?upie, beznadziejne, absurdalne, idiotyczne i niemo?liwe ze tygryfica wprost nie mog?a si? powstrzymac od pytania
-Jak ju? zrobisz... to moge.. si? tego...no... wprowadzi??- zapyta?a u?miechaj?c si? niewinnie. Od przybycia do ponyville nie miala gdzie mieszkac, a blisko?? swietego lasu Discorda byla bardzo dobra zaleta.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez ReflexivoArco » 3 mar 2012, o 23:39

?ucznik sko?czy? pomiary i zacz?? grzeba? w Bezdennej Sakwie. Po chwili wyci?gn?? siekier? i przywi?zan? do niej mask? hokejow?, któr? po?piesznie schowa?. Po chwili zabrzmia?o pytanie Najpi?kniejszego (wg. Rarca) Stworzenia Equestrii i Okolic.
-Co? Naprawd? chcia?aby??- spyta? do?? zaskoczony, ale w pozytywny sposób- Jasne, pewnie, nie ma najmniejszego problemu- odpowiedzia? zadowolony z faktu, ze nie b?dzie sam w tym lesie, po czym zabra? si? za ?cinanie drzewa. W po?owie roboty zada? tygryficy pytanie
-A co u Silenta? Dawno go nie widzia?em.
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Tali » 3 mar 2012, o 23:59

-Silent? Dah. Znalaz? se jak?? kochank? w moim wieku, mam ochote j? rozszarpac na strzepy. Pasztet z jak?? chorob? skóry. Na dodatek z kiepskim gustem ubriorowym.- powiedzia?a Tali i splun??a. Nienawidzila Sal jak swojego najgorszego wroga. Jak tylko j? widzi ma ochot? wbic topór w jej parszywy leb pe?en parszywych my?li. Miala szczere marzenie by zetrzec na proch t? dziwk?... ale nie mog?a. Silent j? kocha? i moglaby go skrzywdzic.
-Suka jedna.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez ReflexivoArco » 4 mar 2012, o 00:25

?ucznik pomy?la?, ze dawno nie pi? z piersiówki, co te? uczyni?.
-Ojtam, dobrze, ?e kogo? sobie znalaz?.- odpar?- Jako? zawsze wydawa? mi si? samotny.- Zamachn?? si? siekier? i zwali? pierwsze drzewo, które z hukiem upad?o na ziemi?. Rarco zabra? si? za kolejne.
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Tali » 4 mar 2012, o 00:47

Tygryfica patrzy?a ponuro jak Rarco zcina drzewo
-Gwach. Budowa zajmie lata.- wyjeczala spogl?daj?c na dlugosc pracy. Chciala juz mieszkac a nie czekac. Czekanie jest dla idiotow prawdziwa zebra... dziala.
-Rarco, jest pomys?, moze wyrobimy sie w pare dni. Ale musisz jak najszybciej zwali? jak najwiecej drzew.- powiedzia?a spogladajac na ksiezyc zasloniety obecnie przez dziwnie czerwona chmure. -

-Krwawy ksiezyc wstaje,
ja sie nie poddaje.
Czarny sakrament odprawic juz czas,
moc pradawnych jest wsrod nas- zanuci?a Tali.

Stara Zebricka przyspiewka opowiadajaca o rytulalach i pradawnej magii zebr. Krwawy ksiezyc byl jedynie symbolem, do niczego nie potrzebnym. Tygryfica siegnela do torby i wyciagnela z niej eliksir oraz czarny woreczek.
-Mówi? ci juz ktos ze nie tylko jednoro?ce czaruj??- zapytala zagladajac do woreczka wypelnionego czerwonym prochem. Wskazala na eliksir
-Wypij, wiecej sily b?dziesz mial. Dziala 13 godzin.- wyjasnila podajac mu flaszeczke z czerwonym plynem. Sama zajela sie grzebaniem w torbie i wyciaganiem rozmaitych rzeczy wsrod ktorych znalazly sie swiece i pióra pegaza
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez ReflexivoArco » 4 mar 2012, o 00:58

?ucznik kiwn?? g?ow?. Chyba rozumia?, co tygryf planuje. Albo si? domy?la. Nie trac?c czasu na gadanie przela? mikstur? do piersiówki, wstrz?sn?? i wypi? duszkiem. Poczu? si? dziwnie, jakby jego krew zamieni?a si? w lód, a mi??nie z kolei przeszy?a fala gor?ca.
-Ca?y czas mnie zadziwiasz, Tali- powiedzia? podnosz?c siekier? i zamachuj?c si?. Ku swojemu zdziwieniu ostrze wbi?o si? g??boko w drewno, a po popchni?ciu drzewo si? wywróci?o. Spojrza? z niedowierzeniem na pust? buteleczk?.
-A ja s?dzi?em, ?e bimber Blaze'a jest mocny...- powiedzia? do siebie, po czym wzi?? si? do powalania kolejnych drzew. Robota sz?a nad wyraz sprawnie. Wida? m?dra i pi?kna Wy?sza Istota* czuwa?a nad nim.

*Lion- ;* (ale ?eby a? miesi?c? To sie nie godzi, milady :<)
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Następna strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron