Jaskinia Arrow

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Arientar » 5 kwi 2012, o 18:27

- To? Kupi?am na wszelki wypadek na targu po tym, jak wysz?am z Sugarcube. - Ari na chwil? wróci? weso?y ton - Nie wiadomo, co komu mo?e odwali? przy takim dziwacznym dniu, jak dzisiaj. W jaki? sposób wydawa?o mi si?, ?e w razie czego przyda mi si? to. Zawsze si? robi dziwne rzeczy w szoku
Ari przyjrza?a si? ogierowi, gdy zrzuci? peleryn?. Jego cia?o prezentowa?o si? przepi?knie. Ari podesz?a i otar?a si? o jego bok. Cia?o Arrow by?o bardzo umi??nione. Po chwili Ari poca?owa?a swojego wybranka w policzek.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Black Arrow » 5 kwi 2012, o 18:41

- Aha.- Szepn??.- Masz nawet racj?. Takie zabawy mog?yby si? dziwnie sko?czy?... gdy wrócimy do dawnej postaci.- Obejrza? jeszcze raz gum? i spróbowa? ja za?o?y? na wiadome miejsce, przy u?yciu czarów. Nie chcia? by? nie mi?y dla ukochanej, ale im d?u?ej by? ogierem, tym gorzej si? czu? z nowymi "dodatkami". Gdy mu sie w ko?cu uda?o, spojrza? na Arineczk? i ponownie j? przytuli?. Gdyby nadal by? klacz?, na pewno zacz?? by si? przy tym ?mia?, lecz teraz wola? si? powstrzyma?. Gdy sko?czyli kolejny, równie przyjemne doznanie blisko?ci przy poca?unku, przyszed? czas na przej?cie do konkretów. Nie op?aca?o si? tego d?u?ej przeci?ga?. Arrow po?o?y? si? obok klaczy i przykry? ich oboje ko?dr?. Po chwili prze?y? swój pierwszy i jak?e pi?kny raz z ukochanym kucykiem.
Avatar użytkownika
Black Arrow
Nadwrażliwy
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:08
Lokalizacja: Las Everfree
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Wieloswiadoma
Uroczy Znaczek: Krwawa strzała
Lubi: Spacerować po lesie, podróże, spędzanie czasu z przyjaciółmi i mocne trunki od czasu do czasu.
Nie Lubi: Katastrof, tłumów i i braku klientów.
Strach: Powrót dawnych wrogów i związane z tym kłopoty.
Stan: W związku z Arientarem
Koneksje Rodzinne: Dużo nas, dużo nas...
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczna-neutralna
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Arientar » 5 kwi 2012, o 18:53

Ari wreszcie prze?y?a swój pierwszy raz. Z pocz?tku po czu?a ból, ale szybko zosta? on zast?piony przyjemno?ci?. Po zako?czeniu zabawy Arientarka le?a?a w ?ó?ku, wzdychaj?c z rozkoszy
- Nie dziwi? si?, ?e wszyscy tak to lubi?. Naprawd? to jest przyjemne. - Ari przytuli?a si? do ogiera - Ciekawi mnie, jak to wygl?da z drugiej strony, ale na pewno te? jest przyjemnie. Ciesz? si?, ?e mój pierwszy raz prze?y?am z tob?, to by?o wyj?tkowe prze?ycie... - Ari po raz kolejny poca?owa?a Arrow w policzek - Z wyj?tkowym kucykiem.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Black Arrow » 5 kwi 2012, o 19:08

Kiedy sko?czyli, Arrow poczu? lekkie zm?czenie, lecz by? szcz??liwy. Uczucie, które czu? podczas mi?o?ci z Arineczk? by?o trudne do opisania. Po prostu wspania?e i wyj?tkowe. Spojrza? weso?o na Arineczk?.
- Ja te? jestem przeszcz??liwy. Mam nawet nadziej?, ?e gdy wrócimy do swoich p?ci, to to powtórzymy.- Odwzajemni? poca?unek. Po pewnym czasie wsta? z ?ó?ka, zdj?? ochron? i wyrzuci? do ?mieci.
- Jakie masz pomys?y na sp?dzenie reszty dnia? Zgodz? si? na wszystko.- Z u?miechem na ustach patrzy? na le??c? Arineczk?. Po chwili si?gn?? po ciastko i chrupi?c je, troszk? odsapn??.
Avatar użytkownika
Black Arrow
Nadwrażliwy
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:08
Lokalizacja: Las Everfree
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Wieloswiadoma
Uroczy Znaczek: Krwawa strzała
Lubi: Spacerować po lesie, podróże, spędzanie czasu z przyjaciółmi i mocne trunki od czasu do czasu.
Nie Lubi: Katastrof, tłumów i i braku klientów.
Strach: Powrót dawnych wrogów i związane z tym kłopoty.
Stan: W związku z Arientarem
Koneksje Rodzinne: Dużo nas, dużo nas...
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczna-neutralna
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Arientar » 6 kwi 2012, o 08:16

- Bardzo ch?tnie prze?y?abym to jeszcze raz z "normalnej" perspektywy - za?mia?a si? Arineczka, tul?c si? do ogiera.
Po pewnym czasie Arrow wsta? i poszed? wyrzuci? zabezpieczenie. Po chwili zaproponowa? wspólne sp?dzenie czasu. Ari chwileczk? si? zastanowi?a, po czym odpowiedzia?a:
- bardzo ch?tnie przesz?abym si? jeszcze na spacer po lesie. To miejsce ma swój urok. Wspólna przechacka mog?aby by? ciekawa, co ty na to? - zapyta?a si? ogiera. Czekaj?c na odpowied? wsta?a z ?ó?ka i ubra?a swój kombinezon, który wci?? by? na ni? troch? za du?y.
"Je?li wkrótce ta zmiana si? nie odwróci, b?d? musia? kupi? sobie mniejsze ubranie" - pomy?la?a.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Tali » 6 kwi 2012, o 14:05

?ciana sufitu w pod?odze nagle zmieni?a si? w stos p?yt z Quakem 6. Nikogo by to nie zdziwi?o gdyby w Equestrii by?y komutery i Quake. Ale Quake'a nie by?o... komputerów chyba te?. Talon wygrzeba? si? spod p?yt zamieniaj?c je w pare setelk lataj?cych wiader. Byl w jaskini. Dobrze. Rozejrza? si? po obecnych. Jaki? dziwnie wygl?daj?cy kuc w stroju k?pielowym i ogier z d?ugimi w?osami. Ten d?ugow?osy... nadawa?a si? idealnie. Wysoki, dumny... znakomity na herolda. I teraz jakby tu zadzia?a?? Pro?b?? Gro?b??
-Yyyy... Ave!- powiedzia? i zamterializowa? na sobie swój he?m i p?aszcz. Pomy?la? chwile i przemówi?
-Z rozkazu genera?a... yyy... Drocsid'a jest pan wezwany do wypicia tego napoju w celu sprawdzenia pana to?samo?ci. Szukamy znanego pedofila i sprawdzamy wszystkie ogiery w obr?bie Ponyville. Mój sektor przewiduje pana, prosz? nie utrudnia? bo b?d? zmuszony zani?? pana na komisariat.- powiedzia? i poda? mu "chao?na butelk?". Szybko magia zamkn?? usta Arineczki. Wola? ?eby nie zepsu?a jego planu.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Black Arrow » 6 kwi 2012, o 14:51

Ju? zamierza? odpowiedzie? klaczy, gdy nagle wydarzy?o si? to... co?. Patrzy? na dziwaczne zdarzenie, my?l?c ?e to zapewne kolejny wybryk demona. Wydawa?by si? on nawet zabawny, gdyby nie pojawienie si? ma?ego tygryfa. Arrow patrzy? pytaj?co, to na Arineczk?, to na niespodziewanego go?cia. Po chwili zastanowienia jednak uzna?, ?e nale?y jednak jako? zareagowa?.
- Ave, ave czy mog? wiedzie?, dlaczego szukaj? jakiego? pedofila w?a?nie w Everfree? Nie mam nic przeciwko waszym procedurom, ale jeszcze rano by?em klaczom, wi?c ogierze gwa?ty to nie moja dzia?ka.-
Odpowiedzia?, pewny siebie, a jego wzrok wyl?dowa? na ?mietniku. To, co robi? z Arineczk? nie by?o przecie gwa?tem. Sama tego chcia?a, wi?c dlaczego...? Gdy tygryf poda? mu butelk?, przywo?a? j? i obejrza?.
" Pewnie kolejny wynalazek tych pajaców z Canterlotu"- Odkorkowa? butelk? i sprawdzi? zawarto??.
- Jak? mam pewno??, ?e to nie jest jaki? wkr?t?- Odrzek?.
Avatar użytkownika
Black Arrow
Nadwrażliwy
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:08
Lokalizacja: Las Everfree
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Wieloswiadoma
Uroczy Znaczek: Krwawa strzała
Lubi: Spacerować po lesie, podróże, spędzanie czasu z przyjaciółmi i mocne trunki od czasu do czasu.
Nie Lubi: Katastrof, tłumów i i braku klientów.
Strach: Powrót dawnych wrogów i związane z tym kłopoty.
Stan: W związku z Arientarem
Koneksje Rodzinne: Dużo nas, dużo nas...
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczna-neutralna
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Arientar » 6 kwi 2012, o 15:03

Ari przygl?da?a si? scenie z zaciekawieniem. Dzisiejszy dzie? by? na tyle oryginalny, ?e nic ju? nie by?o w stanie jej zdziwi?. Gdy zobaczy?a pytaj?ce spojrzenie Arrow, otworzy?a usta by odpowiedzie? i zorientowa?a si?, ?e straci?a g?os. Wzruszy?a wi?c tylko ramionami i si?gn??a kopytami po swój m?ot, by pokaza?, ?e jest czujna i w razie czego zareaguje.
Chocia? wiedzia?a, ?e niewiele by?aby w stanie zrobi? w swojej obecnej postaci, by?a spokojna. W razie czego co? si? wykombinuje. Na razie jest spokój, wi?c nie ma o co panikowa?.
Arineczka postanowi?a na razie obserwowa? rozwój wydarze?.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Tali » 6 kwi 2012, o 15:36

Talon stara? si? wygl?da? na jaknajcelestialniejszago jak móg?. Mimo ?e pancerz z?owrogo ?wieci? w p?kni?ciach niebieskawym fioletem a z oczu wida? by?o tylko ?wiec?ce t?czówki. Dodatkowo he?m tworzy? dziwne echo, zw?aszcza kiedy oddycha?.
-Jak? Mo?e tak.- powiedzia? i wyci?gn?? spod skrzyd?a odznak? straznika.

Tymczasem gdzie? w pa?acu porucznik Pickaxe zorientowa? si? ?e jago najwa?niejszy obecnie dokument (a w?a?ciwie symbol piastowanego zawodu) znikn?? z kieszeni. Za to znalaz?a si? tam paczka orzeszków z karteczk? "mi?ego przymusowego urlopu". Par? godzin pó?niej czerwony ze w?ciek?o?ci opó?cil Canterlot wyrzucony przez genera?a Gold Ore. Ruda wyrzuci?a kilof, oh ironia losu.

Tygryf pokaza? odznak? do ogiera i spojrzal na nieistniej?cy zegarek
-Szanowny panie Arrow. Czas nagli. Prosze pi? i nie zadawa? pyta? bo mi te? nie pasuje ta nag?a zmiana p?ci i chce si? zaj?c t? spraw?, a problem tego plugawca mi?uj?cego sie ma?ych klaczkach mi w tym przeszkadza.- na szcz??cie p?aszcz i he?m nie pozwala?y na zauwa?enie jego wieku. Wydawa? si? poprostu niski.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Black Arrow » 6 kwi 2012, o 15:44

Nie wiedzia? czy ?mia? si?, czy p?aka?. Ostatnimi czasy Equestria?ska policja przyjmowa?a bardzo "nietypowych" funkcjonariuszy. Prawdopodobnie Celestia nie mia?a ju? takiego pos?uchu, by kuce chcia?y jej w ten sposób s?u?y?. Musieli bra? nawet dzieci. Jeszcze raz zerkn?? na butelk?.
- Niech wam b?dzie Panie W?adzo.- W ko?cu uleg? i i zacz?? duszkiem pi? zawarto?? butelki. By? gotowy na wszystko i chyba wszystko by przetrzyma?. Przesta? nawet rozmy?la? nad ów dziwn? sytuacj?, a znów wróci? my?lami do problemu p?ci. To jak na razie by?o najgorsze w obecnej sytuacji.
Avatar użytkownika
Black Arrow
Nadwrażliwy
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:08
Lokalizacja: Las Everfree
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Wieloswiadoma
Uroczy Znaczek: Krwawa strzała
Lubi: Spacerować po lesie, podróże, spędzanie czasu z przyjaciółmi i mocne trunki od czasu do czasu.
Nie Lubi: Katastrof, tłumów i i braku klientów.
Strach: Powrót dawnych wrogów i związane z tym kłopoty.
Stan: W związku z Arientarem
Koneksje Rodzinne: Dużo nas, dużo nas...
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczna-neutralna
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Arientar » 6 kwi 2012, o 19:27

Arineczka przys?uchiwa?a si? rozmowie. Tymczasowa utrata mowy troch? jej w tym pomaga?a, przynajmniej nie zaburza?a przebiegu rozmowy swoimi komentarzami.
Komentarz gryfa o sprawie p?ci by? zastanawiaj?cy. Wynika?o z niego, ?e funkcjonariusz te? uleg? temu zjawisku. Ari mog?a te? przysi?c, ?e zanim gryf okry? si? p?aszczem, zobaczy?a ?e jest on paskowanego umaszczenia. Niczym tygrys. Pegaz szybko doda?a dwa do dwóch - star?nik móg? by? tygryfem o imieniu Tali.
Klacz niewiele wiedzia?a o Tali, ale wola?a na ni? uwa?a?. Nawet je?li by? to fa?szywy trop, lepiej by?o dmucha? na zimne.
Ari podesz?a do Arrow, zwracaj?c si? ku stra?nikowi. Co prawda przez jakis czar nie mog?a wydobyc z siebie g?osu, ale przekaza?a mu czytelnie mow? cia?a oraz wzrokiem, ?e je?li maj? zamiar gdzie? si? wybra?, to ona bezwzgl?dnie idzie z nimi.
Ostatnio edytowano 7 kwi 2012, o 01:23 przez Arientar, łącznie edytowano 1 raz
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Tali » 7 kwi 2012, o 00:41

Eliksir nie zadzialal. Pierwszy raz. Talon spojrza? na ogiera ktory mial zostac heroldem i zaklnal. Na dodatek jaki? niekompetentny alicorn postanowil nie naprawia? sprawy p?ci. Wida? to Krew b?dzie dzi? "tym dobrym".
-Dah- powiedzia? do siebie. Poczu? ?e p?ciowe problemy os?ab?y, ale nie odmienily nikogo. Czas zostac bohaterem.
-P?e? p?ci?, Celestii zjemy ko?ci! Do jasnej cholery, wracamy do normalnosci!- wykrzynal. Ciemonosc w helmie zajasniala i wype?ni?a blaskiem jaskinie. Kiedy wszystkim w jaskini zniknely mroczki odkryli ?e p?e? wróci?a do normy. Tali przywolala do siebie pusta butelke od Arrow i napelnila ja za pomoca magii. Poda? j? kowalowi i gestem pokazal zeby pil. Tymczasem stan?? na progu jaskini i rozlozyl szpony do nieba. Chmury nad Ponyville zmienily kolor na rozowy i zaczely sie krecic jak tu? przed powstaniem tornada.
-νιεψη ζυξε ρεςολθψξα! Νιεψηπλψιε ςροψα να σερ. μιεξσψα! Αωε Δισψορδια!- ryknela podwojonym g?osem w niebo. Chmury zablysly i grzmotami odpowiedzialy jej cos co w wolnym tlumaczeniu z Chaostia?skiego brzmia?o "Jak chcesz, ale nie z takiej odleg?o?ci".
-ku*wa mac, ja p*rdole wszystko sie j*eblo.- powiedzia?a pod nosem i zakln??a plugawie. Wróci?a do ?rodka i popatrzyla na kuce.
-Pij?e, mam ca?? Equestrie do odczynienia.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Black Arrow » 7 kwi 2012, o 11:03

Po wypiciu dziwnego czego?, Arrow spojrza?a na Talona. Najwidoczniej to nie by?a tym, kogo szukali. Zaraz...ona? Dopiero wtedy zorientowa?a si?, ?e znów wróci?a do swojej p?ci. Na reszcie nie musia?a by? tak skr?powana. U?miechn??a si? szczerze do Arientara, który równie? wróci? do postaci ogiera.
" Mam nadziej?, ?e to ju? nigdy nie wróci. Bycie ogierem jest takie... nieprzyjemne."- Pomy?la?a, zak?adaj?c peleryn?. Gdy tygryfka da?a ogierowi butelk? z dziwacznym p?ynem, Arrow lekko sie wzdrygn??a. Czy to znaczy?o, ?e Arientara tak?e podejrzewaj?? Kompletnie nie wiedzia?a, o co tak naprawd? chodzi.
Avatar użytkownika
Black Arrow
Nadwrażliwy
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:08
Lokalizacja: Las Everfree
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Wieloswiadoma
Uroczy Znaczek: Krwawa strzała
Lubi: Spacerować po lesie, podróże, spędzanie czasu z przyjaciółmi i mocne trunki od czasu do czasu.
Nie Lubi: Katastrof, tłumów i i braku klientów.
Strach: Powrót dawnych wrogów i związane z tym kłopoty.
Stan: W związku z Arientarem
Koneksje Rodzinne: Dużo nas, dużo nas...
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczna-neutralna
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Arientar » 7 kwi 2012, o 12:49

Pegaz spojrza?a si? na gryfa w zbroi. TO, ?e umie on czarowa? nie ulega?o wi?kszym w?tpliwo?ci?.
Poda?a jej butelk? i zacz??a odprawia? jaki? dziwny rytua?. Po chwili Ari poczu?a zwi?kszenie masy cia?a. Jej kombinezon roboczy znowu na ni? pasowa?. Po chwili te? kucyk zorientowa? si?, ?e jego rodzinne klejnoty te? wróci?y na miejsce. Ari sta? si? z powrotem ogierem. W sumie pasowa?a mu ta przemiana, jako? do m?skiej postaci by? bardziej przywi?zany.
Chcia? si? zapyta? co? gryfa, ale wci?? jego usta by?y zamkni?te magi?. Przynajmniej gryf równie? robi? gesty, ?eby mu co? przekaza?. Zawsze jaki? dialog.
Arientar u?miechn?? si? i spojrza? na Arrow, która równie? na powrót sta?a si? klacz?. W jej oczach wida? by?o, ?e nie ma bladego poj?cia o tym, co tutaj si? dzieje.
Po chwili najwyra?niej gryfica (jej p?e? równie? uleg?a zmianie) krzykn??a na niego g?osem, który pegaz rozpozna?. Tak, to by?a Tali.
"Có?, w ko?cu ich odczarowa?a, mo?e wi?c w tej butelce nie ma niczego gro?nego. A wypij?, raz si? ?yje" pomy?la? i przechyli? butelk?, osuszaj?c. j? powoli, aczkolwiek skutecznie.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Arrow

Postprzez Arientar » 7 kwi 2012, o 21:45

Po wypiciu butelki do dna Arientar poczu? si? dziwnie, Nie wiedzia?, co to by?o, ale musia?o by? mocne. Nagle poczu?, jakby jego cia?o si? zmienia?o. Pomimo, ?e nie by?o to bolesne odczucie, to jednak na tyle dziwne, ?e Kuca przebieg?y dreszcze.
Po paru minutach te uczucia min??y, jednak kuc wci?? czu? si? nieswojo.
- Co si? ze mn? sta?o? - wreszcie si? odezwa?. Najwyra?niej zakl?cie Tali przesta?o na niego dzia?a?. - Dziwnie si? czuj?, jakby co? si? ze mn? sta?o.
Arientar spojrza? na swoje kopyta: Jego strój roboczy znikn??, podkowy te?. Jego czapka le?a?a u jego kopyt, najwyra?niej musia?a z niego spa??, gdy mia? te dziwne odczucia.
- C-co si? ze mn? sta?o? Kurcze, przyda?o by mi si? lustro. - powiedzia?. Nagle poczu? dziwne uczucie na g?owie, a przed nim pojawi?o si? magiczne zwierciad?o. Kucyk przyjrza? si? swojemu nowemu ja. Ze zdziwieniem odkry? róg na swojej g?owie. Spróbowa? rozwin?? skrzyd?a - tak, je te? posiada?. To oznacza?o tylko jedno.
- Sta?em si? Aricornem? Ciekawy dzie?, najpierw zmieniam si? w klacz, a teraz w alicorna. - Arientar si? u?miechn?? - Mo?esz mi to wyt?umaczy?, Tali?
Nie czekaj?c na odpowied? podniós? czapk? za pomoc? Magii i za?o?y? na g?ow? Black Arrow i powiedzia?.
- By?bym ci bardzo wdzi?czny, gdyby? zaopiekowa?a si? moja czapk?. Jest dla mnie cholernie wa?ne, by by?a ca?a, a na razie nie wiem, co si? ze mn? dzieje. A tylko tobie mog? zaufa?, kochanie.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron