Skraj lasu

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Skraj lasu

Postprzez Lucky Star » 7 gru 2012, o 21:16

Lucky złapała Fire.
-Dlaczego płaczesz? Nikt nie chce cię zamknąć. Nie pozwolę na to. Po moim trupie. Chyba że chce cię zamknąć w zabawie, to się przyłącze. - Lucky popatrzyła na w końcu na pomnik i zauważyła kogo on reprezentuje.
-O nie! - wystraszyła się. -To nie wina Fire że nie ofiarował cukierków!- Padała do nóg posągu. -Cukierki się spaliły! Ja prawie też! Nie zabieraj mi Siostry!
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Skraj lasu

Postprzez Fire Hell » 7 gru 2012, o 22:17

Fire popatrzyła na Lucky ze zdziwieniem
-Panno Star wszystko w porządku, Ona nikogo nie zabierze. A ja nienawidzę więzów, Wiezień i niewoli. to moje największe obawy-
Fire otarła się policzkiem o pomnik jakby kradła jego głaskanie.
-Ja już nie wiem co robić. nie lubię dnia-
Jednorożka przymknęła oczy
-Słońce mnie męczy. A czasem bym chciała by to wszystko się już skończyło... najgorsze że czuję jak medalion mnie woła. Woła bym go odzyskała i napoiła krwią. To straszne, dotąd nia zdawałam sobie sprawy z tego wołania...-
Hell zapatrzyła się w pomnik
-Jak myślisz Luna była by zła gdybym zabrała jej chwilę czasu na podzielenie się z nią tymi obserwacjami? i powiedzenie jej o niedawnym wybuchu agresji? Czuję że było by nie w porządku to zatajać...-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Lucky Star » 8 gru 2012, o 10:18

Słowa Fire uspokoiły Lucky momentalnie.
-Och co za ulga. -po czym usłyszała kolejne rozważania Siostry.
-Jak można nie lubić dnia? Przecież za dnia wszystko widać. Luna? Ona i zła? Na ciebie? To nie możliwe. -Złapała Hell za twarz. -Jak można się gniewać na taką uroczą klacz? Jak będziesz szczera z nią to wszystko będzie dobrze. -Lucky pocałowała jednorożke w usta. Poprawiło to humor Azuremu, to dlaczego nie miało poprawić humor Hell.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Skraj lasu

Postprzez Fire Hell » 8 gru 2012, o 13:29

Na pysku Fire pokazała się pełna krytyka. Całowanie bi-sexualnej klaczy to dość kiepski pomysł. Do tego tak nie umiejętnie.
-Całować to ty nie umiesz. Pozwól że ci pokaże i wytłumacze kilka spraw.-
Hell złożyła całus na czole Lucky.
-Tak całujesz dziecko lub kogoś młodszego tu dziesz siostre lub brata najczęściej na pożegnanie. Tu...-
Pocałowała ją w policzek
-Na przywitanie, tak-
Całus złożyła na policzku ale blisko ust
-Całujesz kogoś kogo kochasz na przywitanie-
Pocałowała ją w usta
-Tak całusz kogoś z kim chodziś, a tak-
Usta jednorożki dotknęły ust Star i poczeły je delikatnie pieścić i masować wargi co trwało dłóższą chwile na koniec oddalając usta delikatnie skubnęła jej wargę.
-Tak całujesz kochanka. Nauczyła bym cię całować z języczkiem ale wtedy raczej nie oparła bym się pokusie by nauczyć cię jak doprowadzić klacz do ekstazy-
Fire uśmiechła się i przytuliła Lucky.
-Lubię cię wiesz.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Lucky Star » 8 gru 2012, o 15:18

Za każdym razem kiedy Fire całowała Lucky, ona chichotała ze szczęścia.
-Ja cię kocham, siostro. -przytuliła mocno Fire. -I nie martw się, wszystko będzie teraz lepiej. Teraz to potrafię całować. To bardzo mi pomogło, bo jak tak pocałowałam Azurea to , się dziwnie poczułam. Tera jednak wszystko jest dla mnie jasne, jak słońce. Tylko jedno mnie zastanawia. Dlaczego byłam jeszcze raz w wanie u Sweet?
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Skraj lasu

Postprzez Fire Hell » 8 gru 2012, o 16:56

Fire skubnęła ucho Lucky
-Naćpałaś się czarciego żartu i zachowywałaś się jak zwykły nudny kuc. To było okropne, więc chwyciłam cię za fraki i wrzuciłam do przygotowanego uprzednio wywaru leczącego z efektów tego świństwa.-
Fire pogładziła ją po głowie i dodała z wyrzutem.
-i nie chciałaś się stać taka jak cię kocham, siostrzyczko.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Lucky Star » 8 gru 2012, o 21:05

-Co?! Nie chciałam się stać? Przecież ja lubię być sobą. -Uściskała znów Fire.
-Dzięki że mnie naprawiłaś. Jesteś naprawdę super. -popatrzyła za siebie. -Wiesz że te miejsce jest jakieś dziwne? Nie wiem dlaczego ale coś mi tutaj nie pasuje. -Zaczęła drapać się po głowie. -Już wiem! Nie. Jednak nie wiem. Chyba że .. Nie . Może , nie. Właściwie mi się tuj podoba.
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Skraj lasu

Postprzez Fire Hell » 9 gru 2012, o 04:48

-Wiesz kochana, zrobiłam to dla siebie. W tamtym stanie mnie wkurzałaś.-
Szczere słowa padły z ust klaczy w kierunku przyjaciółki.
-Nie wiem czemu ale mi tu dobrze.-
Fire zerknęła w górę i uśmiechła się do pomnika.
-podoba mi się tutaj-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Lucky Star » 9 gru 2012, o 19:05

Lucky opadły uszy .
-Oj przepraszam nie chciałam. -popatrzyła jak Hell patrzy na pomnik.
-Pewnie dlatego że to pomnik twej drugiej rodziny. Teraz masz już trzecią. -Powiedziała bezmyślnie rozglądajac się Lucky.
-Słuchajchce jeszcze coś załatwic, spodkajmy się później dobrze? Na razie!-Usciskała Fire i pobiegła w strone miasta.
z/t
Avatar użytkownika
Lucky Star
Wieczny Optymista
 
Posty: 249
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 17:01
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Rozbita szklanka
Lubi: prawie wszystkich iwszystko
Nie Lubi: Bycia samej
Strach: Przed Pajakami
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Starsza siostra Shooting Satra
Rasa: Kucyk ziemny
Charakter: Wieczna optymistka

Re: Skraj lasu

Postprzez Fire Hell » 9 gru 2012, o 19:28

Fire patrzyła chwile jak Lucky odchodzi po czym skupiła się na celu- brama przed zamkiem. Może uda jej się zamienić kilka słów z Luną. Właściwie to w to szczerze wątpiła. No ale póki nie sprawdzi to nie będzie wiedzieć. Znikła
Z.t.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Alice Kokoro » 5 sty 2013, o 19:39

Na skraju lasu było widać ciało leżącej, prawdopodobnie nieprzytomnej jednorożki. Nagle postać się poruszyła i wstała. Klacz rozejrzała się, zdezorientowanym spojrzeniem po czym podreptała powoli ścieżką, która prowadziła do Ponyville.
- Ciekawe co tam jest?- Spytała siebie na głos, po czym ruszyła pewniejszym krokiem w obranym kierunku.

[z/t]
Avatar użytkownika
Alice Kokoro
Wieczny Optymista
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 19:42
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Zagubiona
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Czekolada, muzyka, książki, komiksy
Nie Lubi: papryki
Strach: pszczoły
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: jednorożec
Charakter: neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Fire Hell » 11 mar 2013, o 19:16

Fire nagle pojawiła się tuż przed pomnikiem Nightmare Moon i z płaczem do niego podbiegła by skryć się między jego kamiennymi nogami. Trzęsła się ze strachu i płakała z zamkniętymi oczami. Co się jej stało to już sama wie. Wpadła w panikę przy które mrygnęła w jedyne miejsce które zdawało jej się bezpieczne... Gdyby tylko Luna ją bardziej akceptowała to pewnie teraz by płakała do jej boku, lecz szacunek i strach przed niebyciem zaakceptowaną powstrzymywał ją przed skok ku klaczy którą uznawała za swą panią. Tak też wylądowała u nóg tej którą do niedawna wyznawała.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Luna » 13 mar 2013, o 16:50

Coś zabłysło, i w kłębie dymu też za Fire pojawiła się Księżniczka Nocy, tuż obok jej głowy lewitowała babeczka. Ale nie byle jaka babeczka, bo "codzienna obowiązkowa popołudniowa królewska święta babeczka Władczyni Nocy". Alicorn spojrzał to na babeczke, to na Fire, to na posąg po czym westchnął. Przerwała jeden z ważniejszych posiłków dnia, widząc że ktoś samotnie zbliża się do posągu w Everfree, podejrzewała kultystów, na szczęście od wysłania kogoś powstrzymało ją to że rozpoznała Fire. Postanowiła załatwić to sama.
-Fire Hell. Poszukujesz pomocy w posągu Nightmare Moon?- zapytała rozczarowana wpatrując się w oczy jednorożki
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Fire Hell » 13 mar 2013, o 17:27

Fire popatrzyła w stronę głosu. W jej oczach były łzy. Może fakt tego w jakim była stanie sprawił że mimo swojego głębokiego szacunku do klaczy podbiegła z płaczem do niej. Zamknęła ochy i wtuliła się w bok klaczy. było jej już obojętne czy ta ją odepchnie czy przytuli. Bała się tego co niedawno się stał. tego jak jej magia została zachwiana. Płakała jak wystraszone źrebię szukając pomocy.
-Prze....praszam-
Łkała nie mogąc nic więcej z siebie wydusić. Jej ciało drżało, a im dłużej była wtulona w Lune tym bardziej uświadamiała sobie jak nietaktowne są jej posunięcia i tym bardziej się bała.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Luna » 13 mar 2013, o 21:35

Luna nieco odsuneła głowę, zdzwiona nagłym atakiem czułości od klaczy. Miała już paru takich co to na publiczych przemówieniach potrafili wyskoczyć z tłumu i mimo stanowczego "Stop Right there you criminal scum" ze strony straży, delikwenci uznawali tulenie Lunarnej księzniczki za cel w życiu. Dziwacy.
-Em...?- księzniczka objęła ją kopytkiem. Chyba wypadłoby zapytać co się stało... W sumie sama nie wiedziała co zrobić, nigdy wcześniej nikt sie jej nie wyżalał... nie miała w końcu jakiś większych przyjaźni. 1000 lat opóźnia
-Co się stało?
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron