Skraj lasu

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Skraj lasu

Postprzez Celestia » 29 gru 2011, o 09:46

Przed ksi??niczk? Lun? pojawi? si? jeden z jednoro?ców-gwardzistów. Na jego szarym ciele b?yszcza?a si? z?ota zbroja. Ukl?kn?? i nie podnosz?c g?owy zacz?? mówi?.
- Dobrze, ?e jeste?, o Pani Ksi??yca. W mie?cie dosz?o do próby mordu. Niejaki ArtemExplicitov próbowa? zabi? kuca o imieniu Grinch, i na dodatek podpali? dom. Po?ar zosta? ugaszony, ale sam sprawca uciek?. Starali?my si? znale?? twoj? siostr?, ale nie ma jej w pa?acu, zatem ty musisz podj?? decyzj? co pocz?? z tym kucem.
Po czym podniós? g?ow? i z nieukrywan? wy?szo?ci? spojrza? na pegaza zw?cego si? Blanco Vagabundo.
- Ty jeste? Blanco, jako? tak. Zosta?em poinformowany by przekaza? ci, ?e w najbli?szym czasie masz zjawi? si? w Canterlot, jaka? twoja sprawa s?dowa. Nie przyjmujemy mo?liwo?ci odmowy, brak twojej osoby b?dzie równa? si? z kar? grzywny lub nawet wi?zienia.
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Soar » 29 gru 2011, o 10:05

Spokojnie ?o?nierzu.- Soar mówi? to z wy?szo?ci?, jak Porucznik do sier?anta.
Dopilnujemy ?eby tam dotar?.-U?miechn?? si? sadystycznie.- Dopilnujemy...
No, w ko?cu twoje problemy si? rozwi???.- Spojrza? na Blanca-Grinch zosta? ranny?-Lubi? go?cia.- Niemo?liwe. Nawet taki amator jak on za?atwi? by Artema. NO có? musia? u?y? zasadzki...
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Luna » 29 gru 2011, o 10:55

-Jaki? morderca grasuje w ponyville ?! To jest nie mo?liwe...Musze go znale?? by nie zrobi? krzywdy innym !-powiedzia?a s?ysz?c gwardzistów.
-Wszyscy musz? go szuka? ! wiemy jak wygl?da i gdzie moze si? znajdowa? ? Gdzie jest ta osoba która znikn??a?Moja siostra..ona te? to poczu?a ona zajmuje sie czym? wa?niejszym i powinnam jej pomóc ale czy przypadkiem nie b?d? jej przeszkadza?..i?? do niej czy zaj?? si? tym...och..no có? skoro ona zajmuje si? t? dziwn? magi? ja chyba powinnam zaj?? si? czym? innym. Najpierw trzeba go znale?? potem zobaczymy co ma do powiedzenia...-doda?a
-Blanco..a wi?c jak najszybciej musisz znale?? si? w Canterlocie..tylko prosz? Cie nie zbli?aj si? do kucyków..bo..sam wiesz..-powiedzia?a zwracaj?c si? do bia?ego pegaza..
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez BlancoVagabundo » 29 gru 2011, o 11:01

Blanco wróci? do ?wiata ?ywych w dobrej formie. Ca?e napi?cie zwi?zane z "TYMI" sprawami z niego zesz?o. Nikt tego nie zauwa?y? ale gdy Frozen na nim le?a? Blanco uwolni? z siebie "emocje"
-Ale mia?em fajny sen -powiedzia?
- i ju? mi lepiej.A wy -zwróci? si? do gwardzistów - sami wiecie co
<Blanco wykonuje bezwstydny gest za pomoc? mi??ni podbrzusza>
- Dzi?ki za zaproszenia ale ja taki nieogolony wi?c niestety musz? podzi?kowa?
"No chyba nie oczekuj? ?e sam zg?osz? si? na rozliczenie gwa?tów z drugiej strony jest szansa ?e Celestia wybaczy mi swawole,odczaruje i znów b?d? normalny.Cudownie!Gdyby si? jednak nie uda?o... chyba mog? z tym ?y? przynajmniej jest ... fajnie a na pewno ciekawie"
- Albo co mi tam prowad?cie -mówi?c to poca?owa? w policzek jednego z gwardzistów. Wydawa? mu si? uroczy

[zt]
Ostatnio edytowano 29 gru 2011, o 21:06 przez BlancoVagabundo, łącznie edytowano 1 raz
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Skraj lasu

Postprzez Rockstone » 29 gru 2011, o 16:17

-No to sprawa za?atwiona. Mam nadzieje, ?e nie b?dziemy wi?cej niepokojeni przez kuca-gwa?ciciela. Ja niestety musz? sp?ywa?. Do zobaczenia, wasza Ekscelencjo. See 'ya later, Soar. Lecz si?, Blanco.
Po czym szary pegaz wzniós? si? w powietrze i odlecia? w stron? Ponyville.

[z/t]
http://www.youtube.com/watch?v=KXpGe0ds5r4
Pomi?dzy biel? a czerni? istnieje tysi?c odcieni szaro?ci.
Avatar użytkownika
Rockstone
Wędrowiec
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 16:53
Lokalizacja: Ze ?wiata
Płeć: Nieustawiona

Re: Skraj lasu

Postprzez Celestia » 29 gru 2011, o 21:00

Do jednoro?ca doszed? drugi gwardzista, pegaz. Ten spogl?da? z nieskrywanym zdziwieniem jak bia?y pegaz ca?uej jednoro?ca w policzek. Podszed? do nich i cicho powiedzia? gwardzi?cie na ucho.
- Gej jaki czy co?
Tamten tylko spogl?da? z obraz? na pegaza, ale nie móg? nic zrobi?. Zacz?? zbiera? w sobie magi? by wykona? teleportacje na krótk? odleg?o??, wprost do Canterlot. Trzy osoby to by?o maksimum jak dla niego, wi?cej by nie by? w stanie zabra?. Sk?onili si? jeszcze Lunie i dwójka kucy znikn??a wraz z Blanco w b?ysku.

z/t( gwardzi?ci)

(Blanco, ty te? si? zabierasz. Zbyt d?ugiej sceny w Canterlot nie mam w planach, wi?c wrócisz na dzisiejsz? impreze)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Soar » 29 gru 2011, o 21:06

No to geja mamy z g?owy...Skoro on ju? nikomu nie zaszkodzi to ja si? ewakuuje... ?egnaj Ksi??niczko.
Soar powoli zaczyna? si? rozmazywa?.
Po chwili tylko ?lady na ?niegu ?wiadczy?y o jego niegdysiejszej obecno?ci.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Luna » 31 gru 2011, o 15:29

-No dobrze..a wi?c trzeba poszuka? Grincha...mo?e jest u siebie w domu ? Nie to by by?o za ?atwe...ale lepiej jednak zobaczy? najpierw tam trzeba..Id? do niego !-pomy?la?a ksi??niczka i wybra?a si? do domu Grincha. Wzlecia?a i pomy?la?a gdzie on mo?e by? szuka?a go d?ugo wpatruj?c si? to tu to tam sk?d mog?a wiedzie?.Puka?a do drzwi tu i tam pytaj?c gdzie mieszka niejaki Grinch. W ko?cu kto? wskaza? jej drog? i od razu polecia?a tam.[zt]
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez ArtemExplicitov » 2 sty 2012, o 20:34

Przed wej?ciem mo?na by?o zobaczy? kilka kucyków
8 osi?ków ci?gn?cych nienaturalnie spore taczki po 2 osi?kach na ka?d? i jednego chudego kucyka ziemnego
-szefie , serio chcesz to zrobi??
-tak... dosy? ju? mam tego . pora przej?? na ,hmm... emerytur??
-no skoro tak to sprzeciwi? si? nie mog? . Acha , mam to o co pro?i?e?
Artem odbiera od Free deada p?asz i kapelusz poczym si? ubiera
-dzi?ki , od razu lepiej.
ludzie Artema poszli do Canterlot a on sam odlecia? z powrotem do everfree.
[z/t]
Jestem potworem, i to jest we mnie straszne...
Avatar użytkownika
ArtemExplicitov
Buntownik
 
Posty: 50
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 18:20
Lokalizacja: Appleloosa
Płeć: Nieustawiona

Re: Skraj lasu

Postprzez Angel » 3 sty 2012, o 22:30

Angel wreszcie doszed? wraz z Shiny'm na skraj lasu. Przez chwil? zastanawia? si?, czy nie lepiej by zabrzmia?o s?owo "dotar?", jednak uzna?, ?e staje si? przewra?liwiony. Mia? zreszt? powód - za chwil? czeka?y go do?? ci??kie wyznania. Opar? si? plecami o drzewo i powoli si? zsun?? po pniu, siadaj?c wreszcie na ziemi. Okulary wyl?dowa?y na sta?e w torbie, wi?c nic nie blokowa?o jego udr?czonego spojrzenia, skierowanego prosto w przyjaciela.
- Od czego ja mam zacz??... Ja nie wiem co... Dlaczego by nie... Argh, dlaczego to wszystko musi by? takie trudne?
Schowa? twarz w kopytkach, jednak nie wybuch? p?aczem. Zastanawia? si? gor?czkowo, co takiego móg? powiedzie?, a tym gestem liczy? na zdobycie odrobiny czasu.
Byłem Angelem zanim stało się to mainstreamowe.
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Shiny Masquerade » 3 sty 2012, o 22:52

Shiny dowlók? si? pod las. W g?owie mia? m?tlik i kiedy stan?? przed Angelem, oczy ponownie zasz?y mu ?zami. Wyp?yn??y z nich ma?e kropelki, mocz?c zaschni?te ?lady. Ka?dy jego mi?sie? mia? problem z wykonaniem jakiegokolwiek zadania. Gdy Angel schowa? twarz w kopytka, Shiny... no, w?a?ciwie nie zrobi? nic. ?ledzi? ka?dy ruch pomara?czowego ogiera przera?onym wzrokiem, w którym tli?y si? malutkie iskierki nadziei. Tylko czego chcia? jego przyjaciel? Co zamierza? mu powiedzie?? Gwiazdy, nie przejmuj?ce si? ?adnymi dramatycznymi sytuacjami na ?wiecie, mruga?y bez wi?kszego celu. Mrug, mrug, mrug. To w ko?cu ich praca. Jednoro?ec wci?? wpatrywa? si? swoimi wielkimi, smutnymi oczami w Angela, który najwyra?niej nad czym? my?la?.
WS----BS----S-----T----PER---AG---INT----FEL---WP---HP
20-----34----32---22---33-----37--- 42---- 27---- 30----X
Obecnie jest w przebraniu (pelerynka, maska, takie tam).
Avatar użytkownika
Shiny Masquerade
Niewiniątko
 
Posty: 599
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 20:08
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Danio waniliowe
Uroczy Znaczek: Maska komedii i maska tragedii
Lubi: Marchewki, siebie, Canterlot, teatr
Nie Lubi: Nieporządku, ciasnych miejsc, braku marchewek
Strach: Wojna, burza, odpowiedzialność, podejmowanie decyzji
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Black Gallant - brat
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Angel » 3 sty 2012, o 23:29

?wiat my?li. P?dz?ce z ogromn? pr?dko?ci? strugi ?wiate?, czasem same wpadaj?ce do wyci?gni?tego kopytka, cz??ciej jednak wymykaj?ce si? i pozostaj?ce tu? poza zasi?giem. Zw?aszcza w takich sytuacjach jak ta. Angel nie by? w stanie z?apa? niczego, ani jednego pomys?u na dalsze poprowadzenie akcji. Jego zwykle pe?en idei mózg wydawa? si? zwróci? przeciw niemu w chwili, gdy najbardziej go potrzebowa?. Podniós? si? i spojrza? w niebo, wci?? g??boko zatopiony we w?asnym ?wiecie. Otworzy? usta i powiedzia? g?uchym g?osem.
- Shiny... Jeste? dla mnie najbli?szym przyjacielem, jednak nie mam zamiaru ci?gn?? tego, co si? wydarzy?o w namiocie. Widzia?em, ?e nie mia?by? nic przeciwko... Jednak tutaj nie chodzi o mnie czy o ciebie. - Rzuci? krótkie spojrzenie na swój znaczek. - Powiedzmy, ?e zawar?em pewn? umow? z kim? bardzo bliskim, kogo ju? nie ma na tym ?wiecie. Ja... Wybacz.
Sta? dalej w miejscu, wci?? nie maj?c odwagi spojrze? w kierunku przyjaciela. Par? ?ez pociek?o mu z oczu, bru?d??c ?cie?ki na pokrytych sadz? po wybuchu policzkach. Powolnym ruchem si?gn?? do torby i wyci?gn?? niewielk? ksi??eczk? oraz patyk. Zacz?? sun?? nim po ziemi, usilnie staraj?? si? nie zerka? w kierunku jednoro?ca.
Byłem Angelem zanim stało się to mainstreamowe.
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Shiny Masquerade » 4 sty 2012, o 00:03

Teraz ?zy pop?yn??y licznymi strugami kapi?c na ?nieg. Shiny rozumia?, co Angel czu? i próbowa? powiedzie?. Mniej wi?cej. By? nieco zawiedziony, ale wiedzia?, ?e to tylko jego wina - móg? si? tak nie ?udzi? i nie ulokowa? tego uczucia akurat w nim. Jednocze?nie si? w?ciek?, zawiód?,i poczu? szcz??liwy. Szcz??liwy, ?e ma takiego przyjaciela. Przyjaciela, który zauwa?y? nieco wi?cej, ni? zauwa?y?by jakikolwiek inny i próbowa? jak najlepiej to przekaza?. Jednoro?cowi nagle przysz?o do g?owy, ?e nie powinien p?aka?, ?e nie powinien uroni? ani jednej ?zy - z wdzi?czno?ci. Ale nie da? rady i z emocji rozszlocha? si? na dobre, po czym przytuli? Angela najmocniej jak potrafi?. Zmoczy? przy tym troch? jego futro swoimi ?zami.
- Angel - uda?o mu si? wyj?ka? podczas p?aczu, który bardzo powolutku przechodzi? w ?kanie - dzi?kuj?.
Mróz wcale mu nie przeszkadza?, teraz nie by?o nic poza przyjacielem, tylko on zajmowa? jego g?ow?, tylko on go tak dobrze rozumia?, tylko jemu móg? powierza? najwi?ksze sekrety...
- I.. i... p-p-prosz.. p-prosz? - chlipa? - n-nie o-odchod?..... n-nigdy... cok.. co-kol... wie.. k... by ss... s-s... sss... s-si? dz-dzdz... dzia?o... - i znów wróci? do p?aczu. No tak, nie mia? pewno?ci, czy ta pro?ba by?a teraz na miejscu, ale si? nie przejmowa?. Poczu? si? natomiast dziwnie ma?y, nieporadny i samotny. Nagle to wszystko znów sta?o si? wielkim m?tlikiem, a Shiny jedynie czu?, ?e przytula jedn? z najwa?niejszych i najbli?szych osób w jego ?yciu.
Avatar użytkownika
Shiny Masquerade
Niewiniątko
 
Posty: 599
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 20:08
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Danio waniliowe
Uroczy Znaczek: Maska komedii i maska tragedii
Lubi: Marchewki, siebie, Canterlot, teatr
Nie Lubi: Nieporządku, ciasnych miejsc, braku marchewek
Strach: Wojna, burza, odpowiedzialność, podejmowanie decyzji
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Black Gallant - brat
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Angel » 4 sty 2012, o 08:02

Angel si? zachwia? w swoim postanowieniu, widz?c reakcj? Shiny'ego, jednak szybkie zerkni?cie na znaczek pomog?o mu si? utrzyma?. W tym momencie zrozumia? jednak co? innego - bez wzgl?du na to, co si? wydarzy, od teraz zawsze b?dzie mia? w pobli?u kogo?, z kim b?dzie móg? dzieli? ka?d? drobn? rado??, smutek czy zawód. Dla kogo nie by?o wa?ne, co si? b?dzie dzia?o , poniewa? zawsze stanie po stronie pomara?czowego jednoro?ca. Angel u?miechn?? si? s?abo przez ?zy i niepewnie równie? u?ciska? Shiny'ego. Sta? przez chwil? w ca?kowitym milczeniu, po prostu ciesz?c si? z blisko?ci drugiej osoby. Dopiero po kilkunastu minutach niech?tnie si? odsun?? i poklepa? najbli?szego przyjaciela po plecach.
- No ju?, ju?. Obiecuj? ci, ?e je?eli cokolwiek b?dzie nie tak, pojawi? si? przy tobie. W ko?cu od tego s? przyjaciele, prawda? Chod?, wracajmy do miasteczka, robi si? ch?odno...
Wyci?gn?? z torby p?aszcz i za?o?y? na dygocz?cego jednoro?ca, cho? nie by? pewien, czy to z nadmiaru emocji, czy z zimna. Otar? kopytem ?zy i skierowa? si? ponownie ku miasteczku, zzi?bni?ty na zewn?trz, ale z sercem gorej?cym wspania?ym uczuciem posiadania kogo? bliskiego. Zastanowi? si? chwil?, kiedy ostatnio czu? si? w ten sposób... Poczu? zimne uk?ucie, spowodowane przez wspomnienia, jednak szybko si? otrz?sn??. Liczy?o si? tylko tu i teraz, obok jednoro?ca, który go doskonale rozumia?. Odwróci? si? do Shiny'ego.
- Jeszcze raz dzi?kuj?, ?e rozumiesz. Sta?e? si? dla mnie osob? niezwykle wa?n? i... - G?os mu si? na chwil? za?ama?, jednak uda?o mu si? opanowa? po d?u?szej chwili. - Ciesz? si?, ?e jeste? tutaj ze mn?. Taki przyjaciel to prawdziwy skarb i nale?y o niego dba?. Pami?taj, nie pozwol?, ?eby sta?o ci si? cokolwiek z?ego. Nigdy.
[zt]
Ostatnio edytowano 4 sty 2012, o 17:53 przez Angel, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: Skraj lasu

Postprzez Shiny Masquerade » 4 sty 2012, o 15:13

?kanie usta?o. Shiny spróbowa? otrze? ?zy, ale one postanowi?y przymarzn?? do twarzy. Tym sposobem oblicze kucyka zmieni?o si? w co?, czym mo?na torturowa? lub o?lepia?. Mia? to gdzie?.
- Dz.. dzi?kuj? - szepn?? i u?cisn?? Angela. Z oczu czasem kapa?y mu pojedyncze krople. - Dzi?kuj? - wypowiedzia? to drugi raz, dr??cym tonem, ale g?o?niej. - T-tak, ch-chod?my... ch?odno...
Zamilk? i powolnym krokiem ruszy? za Angelem. Wcale mu si? nie spieszy?o. Mia? przy sobie najlepszego przyjaciela, a tylko tyle teraz potrzebowa?. Id?c tak zacz?? rozmy?la? jak niezwyk?ym jest fakt, ?e sp?dzili ze sob? tak niewiele czasu i tak bardzo si? z?yli. A kopytka tymczasem nie przestawa?y robi? ?ladów w ?niegu. Skrzyp, skrzyp, skrzyp...

[zt]
Avatar użytkownika
Shiny Masquerade
Niewiniątko
 
Posty: 599
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 20:08
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Danio waniliowe
Uroczy Znaczek: Maska komedii i maska tragedii
Lubi: Marchewki, siebie, Canterlot, teatr
Nie Lubi: Nieporządku, ciasnych miejsc, braku marchewek
Strach: Wojna, burza, odpowiedzialność, podejmowanie decyzji
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Black Gallant - brat
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości