Silos na klifie

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Silos na klifie

Postprzez Tomas Willians » 6 sty 2012, o 11:52

To, co na pierwszy rzut oka wyg?da na kilka stert ?mieci jest w rzeczywisto?ci budynkiem przypominaj?cym Stalliongradzki hangar lotnictwa. Zielony dach i ?ciany wtapiaj? si? w t?o. Na ty?ach silosu le?y ha?da stalowych cz??ci, wykorzystywanych przy tworzeniu prostych urz?dze?, zas?oni?ta od góry p?acht? w barwach moro. 30 metrów ni?ej, u stóp klifu znajduje si? napr?dce wykopany, d?ugi na 10 metrów dó? wype?niony wod?.

Na skraju urwiska stoi br?zowy kuc z metalow? konstrukcj? przypominaj?c? kszta?tem skrzyd?a pegaza przytwierdzon? skórzanymi pasami do cia?a. Po kilku minutach grzebania w swoich "skrzyd?ach" patrzy w dó?, prze?yka ?lin? i przygotowuje si? do skoku.
-Ta cz?stotliwo?? drga? powinna zadzia?a?.W kocu sterownik soniczny jest ustawiony na odpowiedni?.......-kuc rozpocz?? jeden ze swoich monologów.Po chwili wyrwa? si? z zamy?lenia, skupi? si? na w??czeniu obu o?rodków kontroli w jego kieszeniach, po czym skoczy?, czemu towarzyszy? g?o?ny syk...


----------------------------------------------------

Lata?. On lata?! Nareszcie, po tylu latach uda?o si?--wniebowzi?cie wynalazcy przerwa? zgrzyt a potem nag?y huk.
-Nie nie nie nieeeee...
Po chili w ca?ej okolicy da?o si? us?ysze? donios?e plu?ni?cie.
-Gaah! Znowu! Co posz?o nie tak tym razem?! Przecie? wszystko dok?adnie sprawdzi?em!-Wykrzykn?? sfrustrowany, mokry kuc.
-Przynajmniej basen spe?ni? swoj? rol?!-powiedzia?, po czym wygramoli? si? z akwenu i ruszy? w stron? pospiesznie zbudowanych drewnianych schodów prowadz?cych na szczyt klifu.


---------------------------------------------------

Kolejny dzie?, kolejne nieudane eksperymenty, kolejne bezsensowne testy. Zaczyna? powoli w?tpi? w to, ?e kiedy? uda mu si? zrealizowa? chocia? jeden z staro?ytnych projektów. Po szybkiej toalecie po?o?y? si? na macie wewn?trz silosu i pogr??y? si? w wspomnieniach, czekaj?c na zbawczy sen.
Ostatnio edytowano 9 sty 2012, o 18:05 przez Tomas Willians, łącznie edytowano 3 razy
WS--BS--S--T--Per--AG-- Int--Fel--WP--HP
31---31-35-38--35--28---36---26--40--7..."Nam HP pisać nie kazano"
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/19.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
Avatar użytkownika
Tomas Willians
Nadwrażliwy
 
Posty: 175
Dołączył(a): 5 sty 2012, o 23:23
Lokalizacja: Farma Williansów
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Majsterkowicz
Uroczy Znaczek: koło zębate z dwoma błyskawicami
Lubi: majsterkować, destylować napary herbaciane
Nie Lubi: wilgoci, zimna, ciepła, wodnistej herbaty
Strach: upokorzenie
Stan: kawaler
Rasa: kuc ziemny
Charakter: chaotyczny neutralny/zły
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez DiamondDust » 7 sty 2012, o 20:39

Bright uda?o si? dopi?? swego. Dust nie móg? spa? przez ca?? noc. W ko?cu, nie mog?c wytrzyma? bezczynno?ci, poszed? na spacer. Mysl?? o tym, jak potoczy?y si? ostatnio wydarzenia w jego ?yciu, uderzy? w co?, co z wi?kszej odleg?o?ci móg? bez problemu nazwa? kup? ?mieci. Kiedy jednak przyjrzal si? bli?ej, rozpozna? co?, co przypomina?o hangar. Obejrzal go z ka?dej strony a? w ko?cu uderzy? par? razy kopytkiem w ?cian?. Uzna?, ?e skoro i tak nie ma nic do zrobienia, sprawdzi, po co stoi tutaj ten budynek. Zawo?a?:
-Halo! Jest tam kto!?
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez Soar » 7 sty 2012, o 20:47

Soar uwidoczni? si? obok Diamonda.
Cze?? Diamond, kochasiu-Rzuci? Soar na Przywitanie
Co ty tutaj robisz- Zapyta?, niemal natychmiast.
I to na serio z tob? i Bright, czy Uzd Sobie ze mnie znowu jaja Robi?-Doda?
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez Tomas Willians » 7 sty 2012, o 21:25

-Czego?-wykrzykn?? Tomas. Od dawna próbowa? zasn??. Bezsenno?? nie by?a dla niego niczym nowym, ale bezczelne kuce dobijaj?ce si? w ?rodku nocy to ju? stanowczo za du?o.
-Kolejny "uczony" pragnie udowodni? ?e moje badania nie maj? sensu a ja jestem idiot? tylko dla tego, ?e nie umiem lata? ani czarowa??-Sczerze mówi?c, od dawna z nikim nie rozmawia?. W tak? noc jak ta towarzystwo by?o mile widziane. Mia? nadziej?, ?e nie przyjdzie mu k?uci? si? z kolejnym pysza?kowatym naukowcem. Nawet godziny wpatrywania si? w sufit hangaru by?y lepsze od bezsensownej dysputy.
Ostatnio edytowano 9 sty 2012, o 18:01 przez Tomas Willians, łącznie edytowano 2 razy
WS--BS--S--T--Per--AG-- Int--Fel--WP--HP
31---31-35-38--35--28---36---26--40--7..."Nam HP pisać nie kazano"
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/19.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
Avatar użytkownika
Tomas Willians
Nadwrażliwy
 
Posty: 175
Dołączył(a): 5 sty 2012, o 23:23
Lokalizacja: Farma Williansów
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Majsterkowicz
Uroczy Znaczek: koło zębate z dwoma błyskawicami
Lubi: majsterkować, destylować napary herbaciane
Nie Lubi: wilgoci, zimna, ciepła, wodnistej herbaty
Strach: upokorzenie
Stan: kawaler
Rasa: kuc ziemny
Charakter: chaotyczny neutralny/zły
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez DiamondDust » 7 sty 2012, o 21:58

Diamond wzdrygn?? si?, gdy za nim pojawi? si? Soar. Odwróci? si? i, wyra?nie zdenerwowany, odpowiedzia?:
-Móg?by? si? tak nie podkrada?? My?la?em, ?e jestem sam! Po drugie, co Ci? obchodz? ja i Bright. Po trzecie, co Ty tutaj robisz?
Westchn?? i, nie czekaj?c na odpowied? jednoro?ca, zwróci? si? do mieszka?ca hangaru:
-Hej! Chcieli?my -Odwróci? si? w stron? Soara i poprawi? si?- Znaczy si?, chcia?em si? z Tob? przywita?. Jeszcze Ciebie nie widzia?em w naszym mie?cie. Nazywam si? Diamond Dust. A Ty? Je?li to pytanie Ci? nie ura?a, czy co?.
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez Soar » 7 sty 2012, o 22:17

-Ja? Ja jestem na patrolu. I nic mnie nie obchodz? twoje stosunki Diamondzie.- Soar patrzy? na Diamonda pustym wzrokiem.
-Poza tym ja si? nie skrada?em. Ja tak zawrze chodz?. No prawie zawsze.
-Zamierza?em Sprawdzi? t? konstrukcj?, ale skoro jest zamieszkana to wpadn? kiedy indziej- Rzuci? Soar do kuca ziemnego.
-Do zobaczenia Diamond...
Soar znikn?? a ?lady jego kopyt oddali?y si? od Hangaru...


Z/T
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez Tomas Willians » 7 sty 2012, o 23:13

-Je?eli nie chodzi o sprawy naukowe to zapraszam. I tak nie spa?em. Nazywam si? Tomas willians, ale to do?? d?ugie imi?, wi?c po prostu Tomas.- odpowiedzia? kuc. Gdy otworzy? lufcik w drzwiach silosu, ujrza? jednoro?ca ubranego w czarny kombinezon maskuj?cy. Uderzy?o go podobie?stwo kuca do Stalliongradzkich komunistycznych szpiegów. Po chwili niepokoju opanowa? sie i wyja?ni? sobie w my?lach, ?e ZSSR dawno upad?. Gdy Tomas otworzy? drzwi zauwa?y? drugiego, jasno?ó?tego kuca z wyra?nie zdenerwowan? min?. Williams wyszed? na zewn?trz i wyrafinowanym gestem zaprosi? ich do ?rodka.
Ostatnio edytowano 9 sty 2012, o 18:01 przez Tomas Willians, łącznie edytowano 2 razy
WS--BS--S--T--Per--AG-- Int--Fel--WP--HP
31---31-35-38--35--28---36---26--40--7..."Nam HP pisać nie kazano"
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/19.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
Avatar użytkownika
Tomas Willians
Nadwrażliwy
 
Posty: 175
Dołączył(a): 5 sty 2012, o 23:23
Lokalizacja: Farma Williansów
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Majsterkowicz
Uroczy Znaczek: koło zębate z dwoma błyskawicami
Lubi: majsterkować, destylować napary herbaciane
Nie Lubi: wilgoci, zimna, ciepła, wodnistej herbaty
Strach: upokorzenie
Stan: kawaler
Rasa: kuc ziemny
Charakter: chaotyczny neutralny/zły
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez DiamondDust » 8 sty 2012, o 00:12

Dust przewróci? oczami, s?ysz?c odpowied? jednoro?ca. Odetchn?? z ulg?, kiedy ten w ko?cu zacz?? si? oddala? w tylko sobie znanym kierunku. Dust patrzy? si? za nim przez d?u?szy czas, aby mie? pewno??, ?e nie wywinie zbyt szybko numeru z tymczasow? niewidzialno?ci?. Gdy Soar znikn?? ju? za krzakiem, krzykn??:
-?egnaj Soar! Mi?ego dnia!
Odwróci? si? ponownie w stron? hangaru i, wchodz?c, sk?oni? lekko g?ow? gospodarzowi. Gwizdn?? z podziwem, widz?c przestronne wn?trze budynku. Nadal ogl?daj?c sufit hangaru, rzuci? do kuca:
-Nie martw si?, to nic naukowego. Chcia?em Ci? powita? w naszych okolicach. Od dawna tu mieszkasz? Ciekawe miejsce, nie ma co. Do czego go u?ywasz? Normalnemu... Uznawanemu za normalnego kucowi nie jest potrzebny hangar, wystarczy im dom.
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez Tomas Willians » 8 sty 2012, o 10:43

Soar. Wyj?tkowo podejrzany osobnik. Dysponuje wysoce zaawansowanym sprz?tem. Odnotowa? i dowiedzie? si? wi?cej.
- Zbudowa?em ten hangar niedawno. Pomy?la?em, ?e lkas Everfree jest do?? spokojnym miejscem, a wi?c tu powsta?a moja samotnia. Cisza bardzo pomaga w badaniach naukowych. Szczerze jeszcze ani razu nie by?em w mie?cie w okolicy, nie licz?c kilku wizyt na szortach.-rzek? z wyra?nym rosyjskim akcentem. Mo?e w ko?cu b?dzie móg? z kim? normalnie pogada?.
Ostatnio edytowano 9 sty 2012, o 18:00 przez Tomas Willians, łącznie edytowano 1 raz
WS--BS--S--T--Per--AG-- Int--Fel--WP--HP
31---31-35-38--35--28---36---26--40--7..."Nam HP pisać nie kazano"
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/19.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
Avatar użytkownika
Tomas Willians
Nadwrażliwy
 
Posty: 175
Dołączył(a): 5 sty 2012, o 23:23
Lokalizacja: Farma Williansów
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Majsterkowicz
Uroczy Znaczek: koło zębate z dwoma błyskawicami
Lubi: majsterkować, destylować napary herbaciane
Nie Lubi: wilgoci, zimna, ciepła, wodnistej herbaty
Strach: upokorzenie
Stan: kawaler
Rasa: kuc ziemny
Charakter: chaotyczny neutralny/zły
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez Grinch » 8 sty 2012, o 20:06

Grinch stan?? przed niewielkim Hangarem, samo poruszanie si? po lesie, wymusi?o wzi?cie z domu i ubranie standardowego wyposa?enia, czyli :
- Czarnej kamizelki taktycznej Confor Modular MVP
- Googli Bojowych Bobster Prowler Military
- He?mu Rothco PASGT o kolorze czarnym
- Zegarek Kalashnikov Justice AK2282
Ogier w po uprzednim sprawdzeniu ca?ego ekwipunku, zacz?? "oblatywa?" Hangar w celu znalezienia wej?cia które chwile pó?niej znalaz?. Kuc ustawi? si? w pozycji bojowej i zapuka?...
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez DiamondDust » 8 sty 2012, o 20:21

Dust spojrza? z zaciekawieniem na Tomasa, gdy powiedzia? o badaniach naukowych. Bior?c pod uwag? wygl?d jego samotni, pewnie pracuje nad broni? lub dla armii...
-Bada?, powiadasz? Ciekawa rzecz. A co takiego badasz? Ciekawi? mnie nowinki techniczne i tym podobne, dlatego pytam.
Kiedy tylko przebrzmia?y echem ostatnie s?owa Dusta, kto? zapuka?. Zdziwiony obróci? si? z powrotem w stron? drzwi i rzuci? do gospodarza:
-Có?, chyba b?dziesz mia? wi?cej go?ci ni? ja, Tomasie. Spodziewasz si? kogo??
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez Tomas Willians » 8 sty 2012, o 20:34

Odpowied? Tomasa zak?uci?y d?wi?k lotu a po chwili dudnienia w drzwi z blachy falistej.
Robi si? tu nieprzyjemnie t?oczno. Trzy kuce w ci?gu jednego dnia, w ty dwa podejrzanie dobrze wyposa?one. Przed hangarem sta? br?zowy pegaz- brunet.
-Zapewne kolejny patrol? Je?eli nie chodzi o nauk?, to zapraszam.- Wyrecytowa? wr?cz powitanie po czym zapyta?:
-Jak si? nazywasz i czy Soar ci? przys?a?? Taki czarny jednoro?ec w kombinezonie.
Ostatnio edytowano 9 sty 2012, o 18:08 przez Tomas Willians, łącznie edytowano 2 razy
WS--BS--S--T--Per--AG-- Int--Fel--WP--HP
31---31-35-38--35--28---36---26--40--7..."Nam HP pisać nie kazano"
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/19.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
Avatar użytkownika
Tomas Willians
Nadwrażliwy
 
Posty: 175
Dołączył(a): 5 sty 2012, o 23:23
Lokalizacja: Farma Williansów
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Majsterkowicz
Uroczy Znaczek: koło zębate z dwoma błyskawicami
Lubi: majsterkować, destylować napary herbaciane
Nie Lubi: wilgoci, zimna, ciepła, wodnistej herbaty
Strach: upokorzenie
Stan: kawaler
Rasa: kuc ziemny
Charakter: chaotyczny neutralny/zły
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez Grinch » 8 sty 2012, o 20:43

- Witaj jestem Grinch i nie, nie mam nic wspólnego z nauk? prócz kombinezonu bojowego "kolos". Ale do rzeczy, szukam ?ó?tego kuca o br?zowej grzywie, nazywa si? Diamond Dust - Powiedzia? ogier opadaj?c na ziemie, mia? nadzieje ?e znajdzie Diamonda, by? potrzebny jego siostrze.
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez DiamondDust » 8 sty 2012, o 20:52

Ucho Dusta zadr?a?o, gdy us?ysza? swoje imi?. Powoli podszed? do rozmawiaj?cych kucy. Wyci?gn?? kopytko do przybysza i przerwa? rozmawiaj?cym, ignoruj?c zasady dobrego wychowania.
-Us?ysza?em przypadkowo, ?e mnie szukasz. Nazywam si? Diamond Dust i mi?o mi Ciebie pozna?. Czemu mnie szukasz i po có? Ci jestem potrzebny? Jak dot?d Ci? nie widzia?em.
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Silos na klifie

Postprzez Tomas Willians » 8 sty 2012, o 21:35

Tomas przys?uchiwa? si? rozmowie dziej?cej si? obok niego. Zirytowa?o go przerwanie wypowiedzi przez ?ó?tego jednoro?ca, ale po chwili zrozumia?, ?e chodzi o sprawy rodzinne.
- Swoj? drog?, to nazywam si? Tomas i je?li nie przychodzisz z piln? spraw? która musi by? szybko zrealizowana to zapraszam do ?rodka na kubek herbaty. Niestety z pewnych powodów nie mog? zaproponowa? alkohholu.- Kto wie, mo?e ta noc nie b?dzie taka nudna, na jak? si? zdawa?o?
Ostatnio edytowano 9 sty 2012, o 18:09 przez Tomas Willians, łącznie edytowano 1 raz
WS--BS--S--T--Per--AG-- Int--Fel--WP--HP
31---31-35-38--35--28---36---26--40--7..."Nam HP pisać nie kazano"
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/19.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
Avatar użytkownika
Tomas Willians
Nadwrażliwy
 
Posty: 175
Dołączył(a): 5 sty 2012, o 23:23
Lokalizacja: Farma Williansów
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Majsterkowicz
Uroczy Znaczek: koło zębate z dwoma błyskawicami
Lubi: majsterkować, destylować napary herbaciane
Nie Lubi: wilgoci, zimna, ciepła, wodnistej herbaty
Strach: upokorzenie
Stan: kawaler
Rasa: kuc ziemny
Charakter: chaotyczny neutralny/zły
Multikonto: NIE

Następna strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron