Domek na drzewie Willow Bark

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Domek na drzewie Willow Bark

Postprzez Reetmine » 20 lis 2012, o 22:37

Obrazek

Nagle pojawił się feniks, ale nie w blasku światła. Nie chciał straszyć dziecka choć wiedział, że dla niego raczej tak nie będzie wyglądać, bardziej interesująco, jak duża pluszowa zabawka. Mimo to wystawił skrzydła na boki i lewitując w powietrzu spoglądał na jednorożkę.

- Witaj April Moon, ty mnie nie znasz, a ja o tobie słyszałem. Nie mnie oceniać co zrobiłaś, ale złamałaś prawo, a za tobą został wysłany list gończy. Zostanie on anulowany jeśli przybędziesz do Canterlot, tam odbędzie się sprawa sądowa dotycząca praw rodzicielskich. Niestawienie się na nią będzie równoznaczne z rezygnacją z tych praw i odebraniem dziecka. Co zrobisz to zrobisz, ja przekazałem do powiedzenie co miałem.

Po tych słowach feniks stał się niematerialny i wyleciał przez ścianę.

z/t
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Domek na drzewie Willow Bark

Postprzez April Moon » 20 lis 2012, o 22:44

April przerażona obudziła się i spojrzała na gadającego od rzeczy feniksa. Że niby list gończy za nią? Po jednej nocy nieobecności? Inteligencja kucyków spadła już chyba na najniższe wyżyny, skoro zamiast poszukać klaczy i dziecka od razu wystawiają za nimi list gończy. Nie zwracała już uwagi na to co mówił Feniks. A już z całą pewnością nie pojawi się w Canterlocie. Nawet jej ukochana księżniczka Luna by jej nie pomogła. Wszyscy wokół już ją widać skazali. Jeżeli tak miało być, to tym bardziej musi uciekać. Rodzice byli w Prance. Na pewno uda jej się tam dotrzeć ze swoimi zarobkami.
Ubrała cieplutko córeczkę i ruszyła skoro świt. W stronę Manehattanu i w stronę granicy z Germaney. Starała się też nie obudzić małej, gdyż im dłużej spała, tym mniej miała szoku z powodu podróży.
- Żegnaj, Equestrio...

[z/t Dla April i Frozen]
Obrazek

WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
30....35.....28...35....33.....36....34....34.......37.....?
Avatar użytkownika
April Moon
Nadwrażliwy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 21:04
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Księżycowa Klacz
Uroczy Znaczek: Księżyc w aktualnej kwadrze oraz Szara gwiazdka.
Lubi: Księżyc, Gwiazdy, dobry s...erial.
Nie Lubi: Złego s...erialu, dnia, Nowiu.
Strach: Że nie wróci po nowiu.
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Rodzina w Manehattanie. Tato, Mama i młodsza siostra.
Rasa: Jednorożec.
Charakter: Praworządny zły - Chaotyczny neutralny.

Poprzednia strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron