Jagodowy zagajnik

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Arientar » 7 mar 2012, o 18:58

- Kurcze, zapomnia?em si? przedstawi?? - zdziwi? si? pegaz - na imi? mi Arientar.
Kuc postanowi? jeszcze wróci? do w?tku o broni: - Dobrze zaaplikowany cios w g?ow? uspokoi pacjenta na dobre. Od odpowiedniej si?y zale?y czy na par? sekund, czy na zawsze. - pegaza nie obchodzi?o zupe?nie, ?e to nie temat do ?artów. Za?mia? si? ze swojego stwierdzenia, po czym kontynuowa?:
- A co do sklepu: niedawno otworzy?em tutaj ku?ni? w przekl?tym budynku. Sprz?tanie znios?o wi?kszo?? tej kl?twy, reszt? za?atwi remont. Trzeba uwa?a?, gdy si? chodzi, bo deski bardzo lubi? wyskakiwa? z pod?ogi na spotkanie z twarz?. Chyba, ?e tylko mnie tak lubi?... - kucyk wybuch? ?miechem po swoim ?arcie.
- A ty kim jeste?? Bo na zwyk?ego kuca to ty mi nie wygl?dasz. Pr?dzej na kogo? pracuj?cego na zlecenie. I s?dz?c po uzbrojeniu, nie s? to spokojne zlecenia.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Shade Night » 7 mar 2012, o 19:10

Mo?e z tym obuchem masz racj? ale niestety ja wol? ostrza. Dla mnie s? po prostu skuteczniejsze. Uwa?nie lustrowa?a wzrokiem nowego znajomego. Pochodzisz z Stallongradu tak? Hmmm s?ysza?am ?e tam si? wytwarza najlepsz? bro?. Po?owa tegoI w tej chwili pokaza?a na uzbrojenie. Pochodzi w?asnie z Stallongradu. Ja umiem robi? mikstury i ta która ci poda?am jest moim wyrobem. Po chwili us?ysza?a wiadomo?? która j? naprawd? ucieszy?a. Mam nadzieje ?e nie b?dziesz mia? nic przeciwko jak czasami wpadn? i si? dozbroj?? Po chwili us?ysza?a teorie Arientara o wyskakuj?cych deskach. Mnie nie wszyscy lubi?. Z reszt? widzia?e? gdzie si? znajdowa?am kilka minut wcze?niej. Jeden z nich mnie tak urz?dzi?. Us?ysza?a domys?y Arientara odno?nie jej pracy. Hmm czy mogliby?my o tym porozmawia? w jakim? mniej oficjalnym miejscu? To taka ma?a pro?ba. Po prostu id? za mn?. Powiedzia?a i posz?a w stron? g??bi lasu.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Arientar » 7 mar 2012, o 19:16

- Tia, Stalliongradzka stal. Wszystko rozbija si? o odpowiedni? obróbk? i cierpliwo?? przy pracy nad metalem. Mog? si? za?o?y?, ?e rozpozna?bym która bro? pochodzi z której ku?ni w Stalliongradzie. Ka?da rodzina kowalska ma tam swoje sekrety obróbki, z którymi nie dzieli si? z innymi. - pegaz si? u?miechn??. Zawsze mi?o by?o us?ysze? pochwa?? o rodakach. Nawet je?li z wi?kszo?ci? rodaków nie ?y? w wielkiej zgodzie.
- Skoro chcesz pogada? o tym na osobno?ci, to prowad? - odpowiedzia? na zaproszenie do domu klaczy, po czym zacz?? pod??a? za ni?.
[z/t]
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Rainbow Dash » 27 cze 2012, o 16:15

Dashie ?wiczy?a swoje akrobacje lotnicze nad lasem Everfree. Co chwila wznosi?a si? i opada?a, zwi?ksza?a i redukowa?a szybko?? oraz zmienia?a kierunek lotu w jak najbardziej zaskakuj?cy sposób. Po kilku minutach takiego wysi?ku klacz poczu?a si? g?odna. Nagle dostrzeg?a mi?dzy drzewami jagodowe krzewy. Szybko i zwinnie wyl?dowa?a w zagajniku i zacz??a zrywa? jagody z najbli?szego krzewu.
Aby mój avatar si? animowa?:
Google Chrome: http://tinyurl.com/gcapng
Mozilla Firefox i Opera: obs?uga APNG wbudowana :-)
Safari i Internet Explorer: nie obs?uguje APNG :-(
Avatar użytkownika
Rainbow Dash
Nadwrażliwy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 17:21
Płeć: Nieustawiona

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Shade Night » 27 cze 2012, o 16:27

Klacz wychodz?c z domu zobaczy?a nad drzewami pegaza który ewidentnie mia? za du?o energii. Postanowi?a poprzygl?da? mu si? jeszcze troch?. Sama nie mia?a nic do roboty ani nigdzie si? jej nie spieszy?o. Gdy pegaz wyl?dowa? postanowi?a podej?? i przyjrze? mu si?. Odruchowo zamaskowa?a si? u?ywaj?c odpowiedniego zakl?cia. Dopiero teraz zauwa?y?a ?e jest to klacz. Raczej nie jest niebezpieczna. Na pewno nie. Ale przezorny zawsze ubezpieczony. Podesz?a do linii drzew otaczaj?cej polank? z jagodami. Zrobi?a to tak ?eby niebieska pegaz zorientowa?a si? ?e kto? tam jest ale nie mog?a jej zauwa?y?.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Rainbow Dash » 27 cze 2012, o 18:08

Pegazka nagle zauwa?y?a jaki? ruch w okolicy drzew. Zacz??a patrze? w tamt? stron? strzyg?c uszkami.
- Hej, jest tam kto?? - zawo?a?a w stron? drzew, przerywaj?c zbieranie i konsumpcj? jagód. Powoli skierowa?a swoje kroki w stron?, gdzie zauwa?y?a ruch
- Jestem Rainbow Dash - zawo?a?a weso?o.
Aby mój avatar si? animowa?:
Google Chrome: http://tinyurl.com/gcapng
Mozilla Firefox i Opera: obs?uga APNG wbudowana :-)
Safari i Internet Explorer: nie obs?uguje APNG :-(
Avatar użytkownika
Rainbow Dash
Nadwrażliwy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 17:21
Płeć: Nieustawiona

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Shade Night » 27 cze 2012, o 18:16

Klacz us?ysza?a g?os niebieskiej pegaz. Albo jest g?upia albo po prostu nie jest czujna. Klacz wy?oni?a si? zza drzew stopniowo zdejmuj?c czar maskuj?cy.
-Witaj. Przepraszam ?e zapytam ostro ale... Co ci odbija by tutaj lata?? Masz przecie? ca?e Cloudsdale Mam nadziej? ?e to miejsce nie stanie si? z czasem kolejnym parkiem. Klacz sta?a naprzeciw niebieskiej patrz?c na ni?. Jako ?e niebieska klacz w ogóle nie po?wi?ca?a jej uwagi usiad?a opieraj?c si? plecami o drzewo.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Rainbow Dash » 27 cze 2012, o 18:30

Dashie patrza?a, jak w?ród drzew pojawia?a si? zielona jednoro?ka. Niestety zamiast przedstawi? si?, zacz??a opieprza? j?, ?e tutaj lata. Najwyra?niej widzia?a jej ?wiczenia.
- Hej, dobry pegaz powinien umie? lata? w ka?dych warunkach. A masz przed sob? najlepszego pegaza w Ponyville, Rainbow Dash - powiedzia?a, wypinaj?c dumnie pier? - A ty jak si? nazywasz? I czemu jeste? tutaj w lesie? - zapyta?a rozmówczyni?.
Aby mój avatar si? animowa?:
Google Chrome: http://tinyurl.com/gcapng
Mozilla Firefox i Opera: obs?uga APNG wbudowana :-)
Safari i Internet Explorer: nie obs?uguje APNG :-(
Avatar użytkownika
Rainbow Dash
Nadwrażliwy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 17:21
Płeć: Nieustawiona

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Shade Night » 27 cze 2012, o 18:44

-Owszem... Pegaz powinien umie? lata? wsz?dzie ale to jest niebezpieczne miejsce do tego typu ?wicze? Odpowiedzia?a klacz nadal wpatruj?c si? w pustk? i opieraj?c si? o drzewo.
-Powiem szczerze. Nie lubi? ciekawskich kucy. Klacz odpowiedzia?a nie owijaj?c niczego w bawe?n?, po prostu. To by?a jedna z jej cech której czasami ?a?owa?a ?e posiada.
-Jestem tutaj bo tego wymaga moja sytuacja.. A mojego imienia wola?abym na razie nie wymienia?. Klacz podnios?a si? a uzbrojenie w kieszeniach kamizeli wyda?o metaliczne szcz?kni?cie.
-Je?li ci przeszkodzi?am w jedzeniu nie kr?puj si?, jedz dalej.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Rainbow Dash » 27 cze 2012, o 18:57

- ?wiczy? nale?y wsz?dzie, gdzie si? da. W twn sposób zawsze b?dziesz gotowy - odpowiedzia?a pegazka - Nie lubisz ciekawskich kucy i nie chcesz poda? imienia? Ciekawa z ciebie osoba.
Po tych s?owach pegazka wróci?a do jedzenia jagód. By?y ca?kiem smaczne.
- Nie kr?puj? si?. - odpowiedzia?a na s?owa nieznajomej - Te jagody s? bardzo smaczne, nie chcia?aby? mo?e troszk??
Aby mój avatar si? animowa?:
Google Chrome: http://tinyurl.com/gcapng
Mozilla Firefox i Opera: obs?uga APNG wbudowana :-)
Safari i Internet Explorer: nie obs?uguje APNG :-(
Avatar użytkownika
Rainbow Dash
Nadwrażliwy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 17:21
Płeć: Nieustawiona

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Shade Night » 27 cze 2012, o 19:06

-Mo?esz mie? racj?. Ale radz? nie skaka? na g??bok? wod?.Klacz s?ucha?a tego co pegaz mówi. A jednak stara si? tak nie nadyma?. To dobrze, skromno?? to podstawa charakteru. Gdy us?ysza?a zach?t? niebieskiej odpowiedzia?a.
-Z ch?ci? spróbuj?. Powiedzia?a zbieraj?c jagody magi? i podaj?c je sobie do pyszczka. Nie umia?a korzysta? z kopyt.
-Sprowadzaj? ci? tutaj tylko ?wiczenia czy co? jeszcze innego? Powiedzia?a jedz?c jagody.
Sk?d? j? pami?tam. Tylko sk?d?
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Rainbow Dash » 29 cze 2012, o 11:41

- Jak si? nie przewrócisz, to si? nie nauczysz. - odpowiedzia?a na s?owa jednoro?ki, obserwuj?c jak u?ywa magii do zrywania i jedzenia jagód - Gdy chce si? zosta? najlepszym z najlepszych, trzeba ci??ko ?wiczy?. Chc? zosta? kiedy? cz?onkiem Wonderbolds - powiedzia?a o swoim marzeniu.
Po chwili klacz zapyta?a j?, czy co? jeszcze poza ?wiczeniami j? tutaj sprowadza.
- Nie, po prostu ?wiczy?am, a? znalaz?am si? tutaj. Gdy skupiasz si? na wykonywaniu ?wicze?, nie zawsze obserwujesz, gdzie si? znajdujesz. - powiedzia?a szczerze.
Aby mój avatar si? animowa?:
Google Chrome: http://tinyurl.com/gcapng
Mozilla Firefox i Opera: obs?uga APNG wbudowana :-)
Safari i Internet Explorer: nie obs?uguje APNG :-(
Avatar użytkownika
Rainbow Dash
Nadwrażliwy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 17:21
Płeć: Nieustawiona

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Shade Night » 29 cze 2012, o 11:49

-Co do tego mo?esz mie? racj? Odpowiedzia?a klacz nadal jedz?c jagody i staraj?c sobie przypomnie? sk?d pami?ta tego pegaza.
-Wanderbolds? S?ysza?am co? o nich ale nie za wiele. Wiem. Ona chyba jest jednym z elementów. Tylko jakim?
-Mo?e g?upio si? spytam. Czy ty przypadkiem nie jeste? jednym z elementów, co? mi si? kojarzy ale nie jestem tego pewna. Klacz znowu usiad?a pod drzewem po doko?czeniu jedzenia jagód.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Rainbow Dash » 29 cze 2012, o 11:55

- Wonderbolts to grupa najlepszych lotników w Equestrii. Bycie cz?onkiem tej grupy to wielki zaszczyt... - Rainbow si? rozmarzy?a. Wróci?a jednak do rzeczywisto?ci, gdy Shade zapyta?a si? o Elementy Harmonii:
- Jestem Elementem Lojalno?ci - powiedzia?a z dum? - Lojalno?? to szlachetna cecha, któr? powinien posiada? ka?dy. Zreszt? jest tak ze wszystkimi elementami. Chocia? nie jestem pewna co do Elementu Magii. Magi mog? u?ywa? tylko jednoro?ce... - pegazka zacze?a si? zastanawia? - A ty jak my?lisz... ? - zapyta?a si? rozmówczyni. Nieznajomo?? imienia jednoro?ki troch? utrudnia?a rozmow?.
Aby mój avatar si? animowa?:
Google Chrome: http://tinyurl.com/gcapng
Mozilla Firefox i Opera: obs?uga APNG wbudowana :-)
Safari i Internet Explorer: nie obs?uguje APNG :-(
Avatar użytkownika
Rainbow Dash
Nadwrażliwy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 17:21
Płeć: Nieustawiona

Re: Jagodowy zagajnik

Postprzez Shade Night » 29 cze 2012, o 12:02

Klacz s?ucha?a wywodu pegazki odno?nie Wanderbolts. Jeszcze bardziej zaciekawi?o j? potwierdzenie jej teorii odno?nie elementu. A wi?c to prawda. Rozmawiam w?a?nie z jednym z elementów.
-W pe?ni si? z tob? zgadzam. Ale nie ka?dy kuc jest lojalny albo uczciwy. Przez chwil? my?la?a co odpowiedzie? t?czowej klaczy na zadane przez ni? pytanie.
-Mi si? tak?e wydaje ?e magii mog? u?ywa? tylko jednoro?ce. Nie s?ysza?am jeszcze o takim wypadku ?eby inny rodzaj kuca móg? czarowa?. Zastanawia?a si? czy mo?e ju? ujawni? swoje imi? rozmówczyni. Je?li to element to mog? mu zaufa?.
-A tak przy okazji nazywam si? Shade Night. Powiedzia?a klacz u?miechaj?c si? do Rainbow. Przepraszam ?e dopiero teraz ale musia?am si? o czym? upewni?.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron