Jaskinia Mieszkalna April Moon

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Reetmine » 14 maja 2013, o 19:02

Obrazek

Rozpaliłeś swój piec, byłeś tym podekscytowany jak ostatnio nigdy. Seks, śmierć i spalenie... Gdy piec zaczął już przypominać ten z obozów koncentracyjnych usłyszałeś dźwięk jakby nastawianych kręgów. Gdy się odwróciłeś zauważyłeś, że Fate siedzi i spogląda na piec z którego wydmuchiwało ogień.
- Ale nadwyrężyłeś to ciało. Nieźle się tutaj urządziłeś, jestem pod wrażeniem. - Wstała i spojrzała wprost na ciebie. - Może mózgów nie macie, ale jaja już tak. Szkoda, że używacie ich tylko do seksu, nie dziwię się, że Equestrię muszą ratować klacze.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Dreaded Fate » 15 maja 2013, o 06:54

- Świetnie... Widzę, że nadal ciekawe rzeczy się dzieją...
Zamknął klapę od ognia i spojrzał na nią z ciekawością.
- Daj mi dwa powody, żeby nie wrzucić cie do tego pieca mimo wszystko?
Oparł się o ścianę i na nią spojrzał.
Obrazek

WS: 38|| BS: 39|| S: 33|| T:39 || Per: 33|| AG: 28|| Int: 31|| FEL: 22|| WP: 27|| HP: N/A
Avatar użytkownika
Dreaded Fate
Nadwrażliwy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 08:55
Lokalizacja: Tattoine
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Łowca Nagród
Uroczy Znaczek: Nieznany
Lubi: Tropić cel, odbierać nagrody.
Nie Lubi: Gdy ucieka mu cel.
Strach: Nikt nie wie jaki
Stan: Nieznany
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Nieznany lecz na pewno bezwzględny
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Reetmine » 15 maja 2013, o 13:23

Obrazek
Zrobiła krok do przodu, dalej uśmiechnięta. Głos miała pewniejszy, silniejszy, przez oczy jej przebiegł błysk.

- Chowasz się za tą zbroją i dziesiątkami sztuczek, ale jesteś sprytny, i to podziwiam. Pierwszy powód to taki, że nie dasz rady. Drugi jest jeszcze prostszy, a wynika z pierwszego: twoja tępota. Nie wierzę, że ktoś był aż tak głupi by złapać się w taką sztuczkę. Miałeś swoją szansę, nie znałem swoich możliwości i bałem się, że coś mi się może stać. Gdybyś wziął mnie na tortury wygadałbym się, gdyż bałbym się, że mogę zginąć. Ale postanowiłeś zgwałcić i przekonałem się, że nic mi się nie stanie. - Zrobiła znów kilka kroków do przodu i podeszła do pieca, dotykając go kopytem. Zdziwiło cię to gdyż powinno to ją poparzyć, a tutaj nic.
- Rozumiesz mnie? Miałeś szansę na wygraną, ale straciłeś ją gdy wyjąłeś fiuta z spodni.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Dreaded Fate » 15 maja 2013, o 13:48

- Hmmm... To może powiesz mi, po co tak gadałeś o tym gwałceniu i gwałceniu i gwałceniu? Głupie to to, i szedłeś w to dalej pomimo ostrzeżeń. Kto tu jest głupi? Ja tylko pokazałem że jestem w stanie spełnić swoją groźbę. Potem przestało mnie to obchodzić. Taki jestem. Obchodzi mnie mój zysk i wykonanie zadania.
Przyjrzał się jej kopytu. Nie odczuwała widać bólu, ale ciekawiło go, czy obrażenia wciąż się jej ciału dzieją.
- Nieumarłość, tak? Ciekawe... Ten tutejszy mag chyba miał filakterium więc pewnie był nekromantą.
Zastanawiał się na głos.
- Moja zbroja i moje sztuczki, tak samo jak techniki wynikają właśnie ze sprytu. Mów czego chcesz.
Obrazek

WS: 38|| BS: 39|| S: 33|| T:39 || Per: 33|| AG: 28|| Int: 31|| FEL: 22|| WP: 27|| HP: N/A
Avatar użytkownika
Dreaded Fate
Nadwrażliwy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 08:55
Lokalizacja: Tattoine
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Łowca Nagród
Uroczy Znaczek: Nieznany
Lubi: Tropić cel, odbierać nagrody.
Nie Lubi: Gdy ucieka mu cel.
Strach: Nikt nie wie jaki
Stan: Nieznany
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Nieznany lecz na pewno bezwzględny
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Reetmine » 15 maja 2013, o 20:24

Obrazek

- Nekromancja? Przydatny to dział magii, wiele oferujący. Czego chce? - Odeszła od kotła i wróciła na swoje miejsce początkowe, tam gdzie wcześniej stała. - Od ciebie początkowo nic nie chciałem, miałem inne zamiary. Myślę jednak... - Tutaj zrobiła pauzę i podniosła głowę do góry. - że mi się na coś przydałeś. Więc tak się teraz wyjaśnia gwałt? Nie przyszło ci do głowy, że klacz mogła być zupełnie niewinna? Być czyjąś siostrą, która chciała zaimponować bratu; zwyczajną najemniczką która robiła to dla pieniędzy czy choćby gwardzistką lunarną która dostała misję udawania tej? Mniejsza z tym, wiesz jak w przeszłości karano gwałcicieli? Wydłubywano im oczy, wyciągano jądra przez mosznę i zamieniano miejscami. Nie wiedziałem, że zgoda od księżniczek zezwala ci na aż takie łamanie prawa. Powiedz mi, ilu już klaczom to zrobiłeś?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Dreaded Fate » 17 maja 2013, o 22:58

Dreaded postanowił, że skoro został totalnie olany, i że nie chce z nim rozmawiać na tematy jakie sam ustala, potraktuje ją tak samo.
- Będę na górze, robił wodę z cukrem. Jak postanowisz zacząć gadać do rzeczy, podejdź.
Powiedział i odszedł, pozornie nieostrożnie, na górę, by zrobić rzeczoną wodę z cukrem, jego ulubiony napój. Uważał by nie oberwać przypadkiem w plecy jednakżę.
Obrazek

WS: 38|| BS: 39|| S: 33|| T:39 || Per: 33|| AG: 28|| Int: 31|| FEL: 22|| WP: 27|| HP: N/A
Avatar użytkownika
Dreaded Fate
Nadwrażliwy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 08:55
Lokalizacja: Tattoine
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Łowca Nagród
Uroczy Znaczek: Nieznany
Lubi: Tropić cel, odbierać nagrody.
Nie Lubi: Gdy ucieka mu cel.
Strach: Nikt nie wie jaki
Stan: Nieznany
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Nieznany lecz na pewno bezwzględny
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Reetmine » 18 maja 2013, o 00:14

Obrazek

Klacz spojrzała za odchodzącym łowcą nagród, poszła za nim na górę by zobaczyć czy rzeczywiście zrobi wodę z cukrem. Och jakie to było trywialne, pora by ona zachowała się równie trywialnie.
- Mam ci coś do powiedzenia, od rzeczy. Otóż by sprawiedliwości stało się zadość, za gwałt musisz zostać ukarany. - Oficjalny ton, tak zabawnie to brzmiało. Zastanowiła się co zrobić? Kastracja? Nie. Wydłubanie oczu? Nie. Kamieniołomy? A gdzie są teraz takowe? Uśmiechnęła się i podeszła do niego.- Wiem. Dreaded Fate, zwany również (...), masz powiedzieć co tutaj zrobiłeś któremuś z obecnych Elementów Harmonii. Który to będzie zostawiam tobie. Jeśli tego nie zrobisz, z każdym dniem będziesz słabł, aż w końcu staniesz się warzywem. Masz na to... dwa dni? Miłej zabawy.

( Nałożona klątwa- z każdym dniem realnym, nie growym, postać traci 10 pkt Th, gdy spadnie do 0 trafia do szpitala. Później będzie traciła 10 pkt Int, gdy spadnie do 0 staje się warzywem i tracisz nad nią kontrolę. Powiedzenie któremuś z Elementów Harmonii o "wyczynie" zdejmuje automatycznie klątwę i przywraca punkty do normy).

Podeszła do ściany i dotknęła jej kopytem, troskliwie przejeżdzając po niej.
- Orichalcon, rzadko spotykany materiał. Skuteczny i drogi, ale ma jeden minus. Z czasem kruszeje i staje się słaby jak szkło. Wejdź mi w drogę a nie skończy się na klątwie. - Ściana rozsypała się jak glina, magiczny materiał nie stanowił żadnego wyzwania. Fate zrobiła parę chwiejnych kroków, wyczuła obecność Shadowa. Kierowała się do wyjścia z jaskinii, ale upadła na ziemię, młody pegaz mógł bez problemów ją dojrzeć kilka metrów od siebie.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Dreaded Fate » 18 maja 2013, o 06:59

- Klatwa... Poważna sprawa... Heh... Niech tak będzie. Co mi tam.
Powiedział spokojnie. Następnie dopił swoją wodę z cukrem i wyszedł.
[z/t]
Obrazek

WS: 38|| BS: 39|| S: 33|| T:39 || Per: 33|| AG: 28|| Int: 31|| FEL: 22|| WP: 27|| HP: N/A
Avatar użytkownika
Dreaded Fate
Nadwrażliwy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 08:55
Lokalizacja: Tattoine
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Łowca Nagród
Uroczy Znaczek: Nieznany
Lubi: Tropić cel, odbierać nagrody.
Nie Lubi: Gdy ucieka mu cel.
Strach: Nikt nie wie jaki
Stan: Nieznany
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Nieznany lecz na pewno bezwzględny
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Dreaded Fate » 18 maja 2013, o 07:08

Wrócił dość szybko, gdy załatwił już sprawę z klątwą. Nie obchodziło go co sie stanie z gwardzistką lunarną, ale wolał by nie wpadłą w łapy Shadowa. Zabrał ją padnietą, z powrotem do swojej jaskini i znów zamaskował wejśćie. Shadow gdzieś się tam pałętał ale na szczęście był zbyt otumaniony snem czy tam nocą by zareagować.
- No... To teraz, kiedy zrobiłem co chciałeś, wyjaśnij mi co dalej.
Powiedział z udawaną ciekawością do nieumarłej klaczy, gdy wrócili do orichalconowego mieszkania.
Obrazek

WS: 38|| BS: 39|| S: 33|| T:39 || Per: 33|| AG: 28|| Int: 31|| FEL: 22|| WP: 27|| HP: N/A
Avatar użytkownika
Dreaded Fate
Nadwrażliwy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 08:55
Lokalizacja: Tattoine
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Łowca Nagród
Uroczy Znaczek: Nieznany
Lubi: Tropić cel, odbierać nagrody.
Nie Lubi: Gdy ucieka mu cel.
Strach: Nikt nie wie jaki
Stan: Nieznany
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Nieznany lecz na pewno bezwzględny
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Shadow Sky » 18 maja 2013, o 07:14

Biegający jak popierdzielony kuc w zbroi, padnięta Fate... To było dziwne, serio. Gdy Shadow zobaczył, że klacz padła, podszedł by zobaczyć jej stan. Na szczęście Dreadeda nie było na tyle długo, by zdołał go ocenić. Gdy usłyszał znowu tupot kopyt, wzbił się w powietrze i przywarł do sufitu w ukrytym pomieszczeniu, podtrzymywany zarówno swoją magią, przytrzymując się kopytami kilku wystających kawałków skał. Słuchał z uwagą, co ciekawego jeszcze powie ten paskudny kuc. Na szczęście miał zbyt ograniczone pole widzenia przez ten swój wizjer, by go zobaczyć.
HP:9
WS: 50 (+15 za walkę na arenie)
BS: 30
S: 33
T: 41 (+10 za sesję z alicornem)
PER: 41 (+ 10 pkt za sesję NN)
AG: 60 (+ 10 pkt za sesję NN, +5 za sesję z alicornem)
INT: 31
FEL: 29
WP: 24
Avatar użytkownika
Shadow Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 554
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:41
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Czarne słońce
Lubi: Klacze, zabawy, odwagę, wojsko, praca w kuchnii
Nie Lubi: Głupkowatego śmiechu, nieporządku
Strach: Nudna praca, choroba
Stan: Kawaler, tęskni za Ventaze
Koneksje Rodzinne: Brat Sunny, "bratowa" Flame, ojciec Feather
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny neutralny
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Reetmine » 18 maja 2013, o 08:13

MG
[ Dobra Dread, parę spraw. Songo z błyskawiczną transmisją to ty nie jesteś. Po pierwsze ona wyszła ze ściany w miejscu, gdzie był Shadow- tam w niby domku April. On ją widział już kiedy twoje OC wybiegało, miał odpowiednio dużo czasu na zbadanie jej stanu kiedy ty biegłeś do Pinkie. Pobiegnięcie do PP i powrót na pewno zajęło ci kilka minut- wystarczająco by on wziął ją i zwiał.
Po drugie, jak napisałem, "młody pegaz mógł ją ujrzeć kilka metrów od siebie", tak więc i ujrzał dziurę w ścianie przez którą wyszła. Miał wystarczająco wiele czasu aby wejść do twojej siedziby i ją spalić.
To, że jest kilka postów tuż pod siebie nie znaczy, że one muszą zostać uznane.)
Btw nie wiem jak można by zamaskowac dziurę w ścianie w jaskinii, raczej pola maskującego nie posiadasz, ale uznajmy, że coś tam w miarę zrobiłeś. ]

Obrazek

Dreaded wybiegł, nie zwracał uwagi na to czy ktoś jest tuż obok. A był tam niejaki Shadow Sky. Gdy już nie było zbrojnego pegaz mógł ją bezpiecznei zbadać. Widziałeś Shadow, że jej stan był stabilny, choć łowca nagród zdecydowanie coś z nią robił, nie wiesz co, ale na pewno nie było to dla niej miłe. Spojrzała na ciebie i krzywo się uśmiechnęła. Dodatkowo wyglądała na zmęczoną, a także miała bliznę przy policzku. Ale żyła.
- Znów w kłopotach... Uważaj na tego łowcę.

Wtem do twoich uszu dobiegł tętent kopyt, wszedłeś do jego siedziby i schowałeś się na suficie, Dread znów wziął Fate i wprowadził ją do środka, był zbyt zajęty jej osobą by przeszukać czy sprawdzić, czy ktokolwiek jest w jego siedzibie. A, starał się zamaskować dziurę, ale ta była zbyt duża, dlatego zrobiłeś to co byłeś w stanie tak szybko zrobić i z tego co posiadałeś- fuszerkę. Łowca znów wprowadził ją do sali przesłuchań i postawił na ziemi. Ta nie starała się wstawać, tylko podniosła głowę do góry. Chciał się bawić dalej, to i ona, a może raczej on, się pobawi.
- Proszę, już dość mnie nie skrzywdziłeś?
Shadow z góry był świadkiem jak Dread znów chciał wypytywać Fate...
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Shadow Sky » 18 maja 2013, o 08:29

No proszę proszę, mili państwo, cóż za hipokryzja. Jemu mówił, że ma uważać by Fate nie wniosła oskarżenia i takie tam, a tu sam załatwił jej bliznę, wymęczył, zrobił jej coś jeszcze... Domyślał się nawet co.
Siedział więc cichutko, tkwiąc przy stropie, otaczając się przy okazji zaklęciem, które miało go maskować i tłumić jego odgłosy, by zabezpieczyć się przed wykryciem. Słuchał uważnie, starając się wydobyć jak najwięcej o Dreadedzie. Jeszcze się nie zdecydował, czy ma go tylko zabić czy zgwałcić. Nie lubił gdy ktoś coś robił klaczom, w tym Fate, dlatego teraz sam miał problemy z sobą, ale hipokryzja już go w tej chwili porządnie denerwowała.
HP:9
WS: 50 (+15 za walkę na arenie)
BS: 30
S: 33
T: 41 (+10 za sesję z alicornem)
PER: 41 (+ 10 pkt za sesję NN)
AG: 60 (+ 10 pkt za sesję NN, +5 za sesję z alicornem)
INT: 31
FEL: 29
WP: 24
Avatar użytkownika
Shadow Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 554
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:41
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Czarne słońce
Lubi: Klacze, zabawy, odwagę, wojsko, praca w kuchnii
Nie Lubi: Głupkowatego śmiechu, nieporządku
Strach: Nudna praca, choroba
Stan: Kawaler, tęskni za Ventaze
Koneksje Rodzinne: Brat Sunny, "bratowa" Flame, ojciec Feather
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny neutralny
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Dreaded Fate » 18 maja 2013, o 09:56

(na nastepny raz pisz wyraźniej. Pisałeś że kierowała się do wyjscia z jaskini, zrozumiałem że tego, którym wyszedł Dread. I ciężko nie zauwazyć czegoś co jest na niewysokim suficie w jaskini tak btw. Nie rób z łowcy idioty. Bo nim nie jest.)

Dreaded jak doświadczony łowca, gdy wszedł do mieszkania omiótł je całe spojrzeniem, nie ruszając zbytnio głowa, ale bardziej kręcąc oczami. Jeżeli ten pegaz myślał, ze nie zauwazy go w niskim pomieszczeniu, w którym ciężko jest latać, to się grubo mylił. Ostatecznie coś o tym wiedział.
Udawał, że go nie zauważył, ani tego, jak próbuje zniknąć. Zapamiętał gdzie był i zrobi to, co napisał w poprzednim posćie. Fate powiedziała co jej i wydawała sie jakby żywotniejsza... Dziwna rzecz jak na kogoś, kto umarł.
- Ja cię skrzywdziłem? Przepraszam bardzo, twoje "poprzednie" ja cały czas o tym mówiło. Nie obwiniaj mnie teraz juz to omaw...
Stanął akurat nieco pod Shadowem, ale też i nie dokłądnie pod nim i gestykulując wymierzył w Fate z kuszy ze strzałką paraliżującą. Wciąż mając ją na muszce, pistolet sieciowy z pleców wystrzelił prosto w Shadowa.
Obrazek

WS: 38|| BS: 39|| S: 33|| T:39 || Per: 33|| AG: 28|| Int: 31|| FEL: 22|| WP: 27|| HP: N/A
Avatar użytkownika
Dreaded Fate
Nadwrażliwy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 08:55
Lokalizacja: Tattoine
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Łowca Nagród
Uroczy Znaczek: Nieznany
Lubi: Tropić cel, odbierać nagrody.
Nie Lubi: Gdy ucieka mu cel.
Strach: Nikt nie wie jaki
Stan: Nieznany
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Nieznany lecz na pewno bezwzględny
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Shadow Sky » 18 maja 2013, o 11:59

Dobra, to czekanie robiło się nudne, zwłaszcza, że Dreaded zaczął celować w Fate z kuszy, a do tego coś mówił o jej "poprzednim" ja. Shadow oderwał się od sufitu, odpychając się mocno dla nabrania impetu, i runął na Dreadeda jak anioł śmierci, celując w tył jego głowy kopytami, by pierwszy atak go oszołomił, a najlepiej - ogłuszył. Potem przyjdzie czas na dosadniejsze środki perswazji...

//mam sms od Reeta - mamy teraz czekać na jego odpis. Dziękuję i pozdrawiam.
HP:9
WS: 50 (+15 za walkę na arenie)
BS: 30
S: 33
T: 41 (+10 za sesję z alicornem)
PER: 41 (+ 10 pkt za sesję NN)
AG: 60 (+ 10 pkt za sesję NN, +5 za sesję z alicornem)
INT: 31
FEL: 29
WP: 24
Avatar użytkownika
Shadow Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 554
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:41
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Czarne słońce
Lubi: Klacze, zabawy, odwagę, wojsko, praca w kuchnii
Nie Lubi: Głupkowatego śmiechu, nieporządku
Strach: Nudna praca, choroba
Stan: Kawaler, tęskni za Ventaze
Koneksje Rodzinne: Brat Sunny, "bratowa" Flame, ojciec Feather
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny neutralny
Multikonto: TAK

Re: Jaskinia Mieszkalna April Moon

Postprzez Reetmine » 18 maja 2013, o 19:57

MG
BS Dreada- 76, fail.
WS Shadowa- 90, nice fail.


Rozpoczęła się walka gigantów. Najpierw Dread strzelił ze swej sieci, tylko że to tak niefartownie wystrzeliło z powodu zabyrzenia grawitacji( podniesione kopyto), że wbiła się w sufit tuż obok Shadowa.

Shadow musiał skoczyć nieco w bok by uniknąć sieci, niestety nie mógł przez to zaatakować Dreada, ale wylądował tuż obok niego, z mieczem w gotowości do wyjęcia.

Fate spoglądała z przestrachem na sytuacje tuż przed nią, szczególnie gdy łowca celował do niej ze strzałki. Zrobiła krok do tyłu by nie stać się celem ataku. A może tylko udawała, któż to wie...
nieważne, piszcie co robicie.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron