Rzeka

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Postprzez Angel » 5 paź 2012, o 18:40

Valor zdał sobie gwałtownie sprawę z faktu, że absolutnie nie wolno mu się bać. Klacz okazywała przerażenie za nich oboje, on natomiast musiał wziąć się w garść i szybko ją zaprowadzić do kucyków, którzy ją otoczą odpowiednią opieką. Pogłaskał ją delikatnie po głowie i powiedział uspokajająco.
- Dobrze, pomogę ci. Musimy dojść do Ponyville i wszystko będzie dobrze. Masz na to moje słowo.
Otoczył ją delikatnie kopytkiem i, podtrzymując ją, powoli wyprowadził na ścieżkę prowadzącą do miasteczka. Droga przez krzaki tym razem nie wydawała się dobrym pomysłem.
[z/t]
Byłem Angelem zanim stało się to mainstreamowe.
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: Rzeka

Postprzez Black Cloud » 27 paź 2012, o 16:14

Po Lesie wędrował najemny łowca potworów. Gdzie sięgnął wzrokiem tam uciekające szablozębne wiewiórki, króliki i inne ścierwa spieprzały od niego. W końcu czarownik doszedł nad rzekę. Podobało mu się to miejsce o tyle bardziej, że jego madalion wibrował jak szalony, pokazując przestrzeń o silnej aurze magicznej. Na to wyglądał, że znalazł idealne miejsce do medytacji. W dodatku, rosło tutaj dużo różnych ziół, krzewów, kwiatów i roślin, które wiedźmini wykorzystują do swoich eliksirów. Cloud przykucnął przed wodą, rozkładając luźno przednie kopyta i przymykając oczy. Nasycał się... spokojem, energią. Czuł, jak wchodzą w niego nowe siły, które pozwolą mu na kontynuowanie podróży...
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP...HP
31.....24....35....29....35....35....35.....23....36....11
Avatar użytkownika
Black Cloud
Nadwrażliwy
 
Posty: 201
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:12
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Czarny Gryf
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Mało rzeczy... trudno powiedzieć
Nie Lubi: Głównie kłamstwa, relatywizmu moralnego
Strach: Tylko głupiec się nie boi... ale jedynie na prawdę mądry zapanuje nad swym lękiem
Stan: Kawaler... blech
Koneksje Rodzinne: Nie ma rodziny... bu?
Rasa: Gdyby nie kilka udziwnień, można by było nazwać go kucem ziemnym
Charakter: Praworządnie neutralny

Re: Rzeka

Postprzez Stellar Storm » 27 paź 2012, o 16:36

Stellar czuł, że jego bezsensowna już tułaczka, wkrótce się skończy. Wszyscy, którzy pamiętali aferę z przed ponad stu lat, już dawno obrócili się w proch, albo są zgrzybiałymi staruchami. Ogier nie musiał się więc obawiać, że ktoś rozpozna w nim dawnego szlachcica, zwłaszcza że był daleko od Canterlotu. Ponyville zdawało się natomiast bardzo urokliwym i spokojnym miejscem. Stellar z całego serca chciał poznać tamtejszych mieszkańców, nawiązać nowe, interesujące znajomości. Nie należało jednak porywać się z motyką na słońce. Lepiej było obserwować ich przez pewien czas z dystansu i zamieszkać w lesie, który rósł nieopodal. Zagrożenia skrywające się wśród drzew nie były dla wampira przeszkodą. Jeśli zachowa się zdrowy rozsądek, to nic nie jest straszne. Przechadzając się w pobliżu rzeki, dostrzegł jednak dość niecodzienny widok, gdyż rzadko kiedy kucyki zapuszczały się w to miejsce, więc nikogo zwykle nie spotykał, a tu niespodzianka.
- Witam strudzonego wędrowca.- Stellar przełamał się i pierwszy zaczął rozmowę z nieznajomym.
Avatar użytkownika
Stellar Storm
Buntownik
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 17:55
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Światło w ciemności
Uroczy Znaczek: Krzyż nagrobny
Lubi: Uprzejme osoby, noc i książki.
Nie Lubi: Samolubów, światła i dyskryminacji.
Strach: Słońce i odrzucenie przez innych.
Stan: Kawaler.
Koneksje Rodzinne: Gdzieś w świecie żyją dzieci jego brata.
Rasa: Jednorożec... Chyba.
Charakter: Chaotyczny-dobry.
Multikonto: TAK

Re: Rzeka

Postprzez Black Cloud » 27 paź 2012, o 16:40

Czarny otworzył oczy. "Znowu..." Zamarudził w myślach i westchnął. Podniósł się i spojrzał na nieznajomego. - Witam. Jestem Black Cloud. Wiedźmin. - Mruknął w jego stronę i dotknął medalionu. Wymamrotał zaklęcie. Właśnie w tej chwili jego srebrny amulet, przedstawiający głowę gryfa, wydał z siebie dziwny dźwięk, ryczenie bestii. W tym momencie czarownik doznał lekkiego zdziwienia. - Czemu dalej wibruje...? - Rozejrzał się. Medalion drgał mimo tego, że przestawił go z szukania magii na szukanie potworów. Niczego i nikogo poza nimi samymi tutaj nie było... wiedźmin spojrzał tak na niego. - Kim jesteś? - Zapytał dość ostrym tonem.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP...HP
31.....24....35....29....35....35....35.....23....36....11
Avatar użytkownika
Black Cloud
Nadwrażliwy
 
Posty: 201
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:12
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Czarny Gryf
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Mało rzeczy... trudno powiedzieć
Nie Lubi: Głównie kłamstwa, relatywizmu moralnego
Strach: Tylko głupiec się nie boi... ale jedynie na prawdę mądry zapanuje nad swym lękiem
Stan: Kawaler... blech
Koneksje Rodzinne: Nie ma rodziny... bu?
Rasa: Gdyby nie kilka udziwnień, można by było nazwać go kucem ziemnym
Charakter: Praworządnie neutralny

Re: Rzeka

Postprzez Stellar Storm » 27 paź 2012, o 17:01

Ogier uśmiechnął się lekko słysząc, jaki fach posiada spotkana osoba. Bardzo go to zaciekawiło, dlatego bez lęku podszedł bliżej, a następnie lekko się ukłonił.
- Jam jest Stellar Storm. Miło mi cię poznać Black Cloudzie.- Przedstawił się grzecznie. Miał już trochę lat na karku, lecz nigdy nie zapominał o dobrych manierach, obowiązujących w każdym miejscu, o każdej porze.
- Czy mógłbym zapytać, co skierowało najemnego zabójcę potworów w te strony? Las Everfree wprawdzie do przyjaznych nie należy, lecz znajdujące się nieopodal miasteczko to doprawdy oaza spokoju.- Ocenił skromnie okolicę i przyjrzał się wiedźmińskiemu medalionowi, który nie tylko ostrzegał właściciela przed niebezpieczeństwem, lecz również informował innych, z jakiej wiedźmińskiej szkoły pochodzi dany wojownik. Stellar przypomniał sobie jednak, że nie godzi się długo wpatrywać w czyjąś własność, dlatego po chwili odwrócił wzrok.
Avatar użytkownika
Stellar Storm
Buntownik
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 17:55
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Światło w ciemności
Uroczy Znaczek: Krzyż nagrobny
Lubi: Uprzejme osoby, noc i książki.
Nie Lubi: Samolubów, światła i dyskryminacji.
Strach: Słońce i odrzucenie przez innych.
Stan: Kawaler.
Koneksje Rodzinne: Gdzieś w świecie żyją dzieci jego brata.
Rasa: Jednorożec... Chyba.
Charakter: Chaotyczny-dobry.
Multikonto: TAK

Re: Rzeka

Postprzez Black Cloud » 27 paź 2012, o 17:07

- Może i miło poznać, ale prawdopodobnie jesteś zagrożeniem dla tej właśnie spokojnej okolicy. - Odparł do niego i skrzyżował kopyta na klatce piersiowej, przyglądając mu się. - Jesteś wampirem najwyższym, czyż nie? - Zadał zaraz pytanie, przez moment przyglądając się medalionowi. No i problem... już go powoli denerwowały jego wibracje, a jakkolwiek go nie ustawi, dalej będzie mu drgał. "I tak źle i tak do dipy..." Znowu marudzenie w myślach. I jeszcze eliksirów nie miał żadnych... o, właśnie. Rośliny. Podniósł się z siadu i podszedł do jednego krzaczka. - Nie przejmuj się, taka drobna formalność... ja Cię słucham. - Powiedział obojętnie i zaczął sobie zbierać roślinki.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP...HP
31.....24....35....29....35....35....35.....23....36....11
Avatar użytkownika
Black Cloud
Nadwrażliwy
 
Posty: 201
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:12
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Czarny Gryf
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Mało rzeczy... trudno powiedzieć
Nie Lubi: Głównie kłamstwa, relatywizmu moralnego
Strach: Tylko głupiec się nie boi... ale jedynie na prawdę mądry zapanuje nad swym lękiem
Stan: Kawaler... blech
Koneksje Rodzinne: Nie ma rodziny... bu?
Rasa: Gdyby nie kilka udziwnień, można by było nazwać go kucem ziemnym
Charakter: Praworządnie neutralny

Re: Rzeka

Postprzez Gray Web » 28 paź 2012, o 20:44

Gray szedł sobie przez las, do którego trafił zupełnie przypadkiem. Przed tym spotkał kilka fanek, które wybłagały autograf, obiecując mu to i owo... Idiotki... Cóż. Sława to nie rzecz prosta, a trudna... Bo ciężko być sławnym i przystojnym jednocześnie. W końcu natrafił na jakąś rzeczkę. Przyjrzał się w lustrze wody swojemu słit psyszczkowi.
- Jeśli bycie zayebistym jest złe, to ja nie chcę być dobry! - powiedział sam do siebie.
Usłyszawszy, że nie jest sam, odwrócił się do wiedźkuca...
- Brywieczór. - rzucił chłodno, po czym usiadł sobie pod drzewkiem i wyciągnął sobie minimagnetofon spod płaszcza, który odtwarzał podkład.
Wkrótce zaczął śpiewać.
http://www.youtube.com/watch?v=ncTVStDwfK4
Thx Ari za avka.
Avatar użytkownika
Gray Web
Nadwrażliwy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 18:09
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Snob
Uroczy Znaczek: Piktogram (bioaktywność)
Lubi: Fanki, seks, pieniądze, muzykę, siebie, fanów, alkohol, dragi, pieniądze.
Nie Lubi: Moherkucy, kindermetali, dresów.
Strach: Brak popędu i pieniędzy.
Stan: Wolny i napalony na wszystko, co się rusza (i rucha).
Koneksje Rodzinne: Na kij mu rodzina?
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczny zły, w stronę neutralności.
Multikonto: TAK

Re: Rzeka

Postprzez Black Cloud » 28 paź 2012, o 20:47

- Dobry. - Odparł od razu do przybyłego kuca. Nie trudno zgadnąć, że Black spojrzał się na niego jak na idiotę... w końcu - latał sobie po tak niebezpiecznym lesie tylko po to, by podziwiać swoją urodę i śpiewać? Horror. - Lepiej zamknij się teraz, bo tylko krabopająków i bloedzingerów się nazlatuje, a ja nie mam ochoty nikogo teraz osłaniać... - Mruknął dość obojętnie, kiedy skończył zbierać zioła z jednego miejsca. Zaraz przeszedł do drugiego krzaka i również zaczął szperać w poszukiwaniu rożlin, ziół itd...
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP...HP
31.....24....35....29....35....35....35.....23....36....11
Avatar użytkownika
Black Cloud
Nadwrażliwy
 
Posty: 201
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:12
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Czarny Gryf
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Mało rzeczy... trudno powiedzieć
Nie Lubi: Głównie kłamstwa, relatywizmu moralnego
Strach: Tylko głupiec się nie boi... ale jedynie na prawdę mądry zapanuje nad swym lękiem
Stan: Kawaler... blech
Koneksje Rodzinne: Nie ma rodziny... bu?
Rasa: Gdyby nie kilka udziwnień, można by było nazwać go kucem ziemnym
Charakter: Praworządnie neutralny

Re: Rzeka

Postprzez Gray Web » 28 paź 2012, o 20:54

Wokalista odparł:
- U mojej starej w piwnicy takie coś latało kiedyś, ale zjadłem.
Po czym podgłośnił magnetofon, śpiewając kolejny "hicior" (http://www.youtube.com/watch?v=XHUsIU161w4). Cóż, dawno nie widział barbarzyńców w lesie Everfree... No i czemuż on nosi miecz na grzbiecie? To tak, jakby... Nosił tobołek! Bardzo nieporęczny tobołek, pełen gwoździ! Nagle jedna z wiewiórek sama podeszła do urządzonka i utopiła Greyowi w rzece...
- Ty złamany uju! - wydarł się - Zrobić ci z rzyci garaż, mały gryzoniu?
Gryzoń jednak zdążył uciec...
Thx Ari za avka.
Avatar użytkownika
Gray Web
Nadwrażliwy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 18:09
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Snob
Uroczy Znaczek: Piktogram (bioaktywność)
Lubi: Fanki, seks, pieniądze, muzykę, siebie, fanów, alkohol, dragi, pieniądze.
Nie Lubi: Moherkucy, kindermetali, dresów.
Strach: Brak popędu i pieniędzy.
Stan: Wolny i napalony na wszystko, co się rusza (i rucha).
Koneksje Rodzinne: Na kij mu rodzina?
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczny zły, w stronę neutralności.
Multikonto: TAK

Re: Rzeka

Postprzez Black Cloud » 28 paź 2012, o 20:58

Zdążył uciec. Ale zaraz z jego storny wróciło tuzin takich jak on. - Wiewiórki szablozębne. - Mruknął pod nosem wiedźmin, przyglądając się temu. Podniósł się. Małe potworki skoczyły w stronę śpiewaka. Cloud zrobił dwa kroki do przodu, potem jeden w bok... i wycelował odpowiednio. Złożył kopyta razem i machnął w stronę "chmary" potworzastych wiewiórek, wywołując Znak Aard, którzy trzepnął wszystkie na raz. Wyglądały, jakby młot je uderzył, nieptrzytomne wleciały do wody i krzaków. - Następnym razem strożniej. - Aż chciało się na końcu powiedzieć "łamago", ale... powstrzymał się. Podszedł do muzyka. Coś czuł, że musi go pilnować... a nóż wykorzysta Prawo Niespodzianki, jak tak dalej pójdzie. - Jestem Black Cloud. Wiedźmin.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP...HP
31.....24....35....29....35....35....35.....23....36....11
Avatar użytkownika
Black Cloud
Nadwrażliwy
 
Posty: 201
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:12
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Czarny Gryf
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Mało rzeczy... trudno powiedzieć
Nie Lubi: Głównie kłamstwa, relatywizmu moralnego
Strach: Tylko głupiec się nie boi... ale jedynie na prawdę mądry zapanuje nad swym lękiem
Stan: Kawaler... blech
Koneksje Rodzinne: Nie ma rodziny... bu?
Rasa: Gdyby nie kilka udziwnień, można by było nazwać go kucem ziemnym
Charakter: Praworządnie neutralny

Re: Rzeka

Postprzez Gray Web » 28 paź 2012, o 21:09

Widząc, jak Cloud odpycha wiewiórki, od razu spakował je do swojego podręcznego worka, łapiąc je niczym w siatkę. Był to worek mocny, wykonany z mithrillu. Mógł sobie na takie coś pozwolić, jako gwazda. Szybko go związał, by nie uciekły i włożyłgo do torby.
- Posrauo cię? To tylko futrzaki... Małe, które nic nie mogą mi zrobić... I tak wogóle, to od kiedy barbarzyńce umią tak robić?
Ech... Co za dziwny koleś z tego berserkera... I potrafi czarować.
- Albo umiesz czarować, albo wypaliłem o jedną dzidkę za dużo...
Kucyk miał już usiąść, gdy nagle... Z lasu wyskoczył wielki niedźwiedź "z dzidą" gotową do ataku. Ale nie był to zwykły niedźwiedź! Był to niedźwiedź-niewyżyty-mutant-z-dzidą.
- Uważaj, to niedźwiedź-niewyżyty-mutant-z-dzidą!
Gray rzucił w niego workiem wiewiórek szablodziąsłych, które w mig zagryzły napastnika.
- Och, o mały włos...
Thx Ari za avka.
Avatar użytkownika
Gray Web
Nadwrażliwy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 18:09
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Snob
Uroczy Znaczek: Piktogram (bioaktywność)
Lubi: Fanki, seks, pieniądze, muzykę, siebie, fanów, alkohol, dragi, pieniądze.
Nie Lubi: Moherkucy, kindermetali, dresów.
Strach: Brak popędu i pieniędzy.
Stan: Wolny i napalony na wszystko, co się rusza (i rucha).
Koneksje Rodzinne: Na kij mu rodzina?
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczny zły, w stronę neutralności.
Multikonto: TAK

Re: Rzeka

Postprzez Black Cloud » 28 paź 2012, o 21:14

- Małe, puchate, z zębami jak noże i oczami czerwonymi jak garniec krwi. - Skwitowal spokojnie. - Mówiłem... jestem wiedźminem. Jesteśmy wojownikami i magami jednocześnie. Prościej, czarownikami... - Nie odwrócił się do niedźwiedzia. Lewym kopytem zrobił dziwny rysunek na ziemi i stąpił jeden krok do przodu. Wtedy niedźwiedź nadepnął na "rysunek" Clouda... i został sparaliżowany. Był to Znak Yrden. Nie zrobił nic innego, bo zobaczył, jak gwiazdor rzuca wiewiórkami, które spokojnie mogły poradzić sobie z unieruchomionym, poranionym przez magiczną pułapkę celem. - Ja jestem mutantem. Na mnie też naślesz puchate burki? - Jednym ruchem wyjął miecz stalowy i zamachał nim jednej z wiewiórek, która postanowiła podejść za blisko wiedźmina, przed jej koślawym nosem. Cofnęła się szybciutko, tak samo jak reszta. - Jak już przełamaliśmy pierwsze lody, to może tak się przedstaw, wierszokleto?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP...HP
31.....24....35....29....35....35....35.....23....36....11
Avatar użytkownika
Black Cloud
Nadwrażliwy
 
Posty: 201
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:12
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Czarny Gryf
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Mało rzeczy... trudno powiedzieć
Nie Lubi: Głównie kłamstwa, relatywizmu moralnego
Strach: Tylko głupiec się nie boi... ale jedynie na prawdę mądry zapanuje nad swym lękiem
Stan: Kawaler... blech
Koneksje Rodzinne: Nie ma rodziny... bu?
Rasa: Gdyby nie kilka udziwnień, można by było nazwać go kucem ziemnym
Charakter: Praworządnie neutralny

Re: Rzeka

Postprzez Gray Web » 28 paź 2012, o 21:24

Gdy wiedźkuc mówił "jestem", gwiazdor odparł:
- Nie interesuje mnie kim jesteś! Jesteś tu nowy, a do mnie należy dbanie? o nowych... Znaczy uj mnie obchodzi, kim jesteś.
I faktycznie, miał to w dipie.
- A zoofilem jesteś, że mam w ciebie wierzakami rzucać? Chociaż w sumie, mógłym ci jakiegoś husky załatwić, jeśli chcesz... Hmmm...
Cóż...
- Ja się nie muszę przedstawiać, mnie się zna. Ale może w twojej ojczyźnie-barbarzyńców-mutantów nie znają industrial metalu i słuchają jakiegoś pieprzonego Black Hoof Peas. Jestem Gray Web, wokalista z Perverthoofa.
Nadął się kucyk z dumy, po czym... Zaatakował go doopny, zmutowany komar!
- Nie, czekaj! -zawołał,zanim wiedźkuc zechciał odciąć mu głowę i plasnął go kopytkiem (komara, zboczku :*)
Thx Ari za avka.
Avatar użytkownika
Gray Web
Nadwrażliwy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 18:09
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Snob
Uroczy Znaczek: Piktogram (bioaktywność)
Lubi: Fanki, seks, pieniądze, muzykę, siebie, fanów, alkohol, dragi, pieniądze.
Nie Lubi: Moherkucy, kindermetali, dresów.
Strach: Brak popędu i pieniędzy.
Stan: Wolny i napalony na wszystko, co się rusza (i rucha).
Koneksje Rodzinne: Na kij mu rodzina?
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczny zły, w stronę neutralności.
Multikonto: TAK

Re: Rzeka

Postprzez Black Cloud » 28 paź 2012, o 21:29

- Już wolę sam wejść do jaskini mantikor niż pozwolić, by ktoś taki o mnie dbał. - Mruknął ironicznie i schował miecz. - I mnie ?ajno obchodzi, czyś gwiazdor, czy babcia klozetowa... którą bardziej przypominasz, niż muzyka. - Przeciągnął się bezczelnie. - Chodziło mi o imię. Równie dobrze mogę do Ciebie mówić "muzyczna ciota", nie skłamię. - Zrobił dwa kroki w jego kierunku. - Widzisz, mam ważniejsze sprawy na głowie, niż znanie jakiegoś pseudo artysty... mam bronić słabszych i potrzebujących. Głupich niestety też, tak jak Ciebie przed chwilą... - Mruknął wyraźnie niezadowolony. - Chociaż może akurat te pluszaki by Ci nic nie zrobiły, niedaleko masz kanion wywern. W Rzece są utopce, ale nie wyjdą teraz, mimo nocy, bo jesteśmy tutaj od czasu, jak było jasno. Ogólnie... bardzo przyjazna okolica. - Rozejrzał się. - Lepiej, byś stąd spadał. Po prostu.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP...HP
31.....24....35....29....35....35....35.....23....36....11
Avatar użytkownika
Black Cloud
Nadwrażliwy
 
Posty: 201
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:12
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Czarny Gryf
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Mało rzeczy... trudno powiedzieć
Nie Lubi: Głównie kłamstwa, relatywizmu moralnego
Strach: Tylko głupiec się nie boi... ale jedynie na prawdę mądry zapanuje nad swym lękiem
Stan: Kawaler... blech
Koneksje Rodzinne: Nie ma rodziny... bu?
Rasa: Gdyby nie kilka udziwnień, można by było nazwać go kucem ziemnym
Charakter: Praworządnie neutralny

Re: Rzeka

Postprzez Gray Web » 28 paź 2012, o 21:37

Gray Web słuchał kucyka z uśmiechem.
- Ej, stary, daj namiary na dealera, bo chętnie też bym sobie niuchnął tego czegoś, coś ty niuchnął przed tym.
O tak, skoro ten dziwak miał halucynacje i wydawało mu się, że jest silny i groźny, to pewnie musiał coś wciągać... Gray też chce, a co!
- I nie jestem pseudoartystą. Pseudoartysty to są te rapery i lejdi zgagi. Swoją drogą, to dawno u tej szprychy nie byłem na domówce... Ciaśniutka.
Thx Ari za avka.
Avatar użytkownika
Gray Web
Nadwrażliwy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 18:09
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Snob
Uroczy Znaczek: Piktogram (bioaktywność)
Lubi: Fanki, seks, pieniądze, muzykę, siebie, fanów, alkohol, dragi, pieniądze.
Nie Lubi: Moherkucy, kindermetali, dresów.
Strach: Brak popędu i pieniędzy.
Stan: Wolny i napalony na wszystko, co się rusza (i rucha).
Koneksje Rodzinne: Na kij mu rodzina?
Rasa: Pegaz.
Charakter: Chaotyczny zły, w stronę neutralności.
Multikonto: TAK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron