Rzeka

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Rzeka

Postprzez Reetmine » 12 sty 2012, o 22:32

- Ano idziemy. Bywaj panie smoku, oby ci si? wiod?o dobrze, gór z?ota i damskich serc ci ?ycz?. I kosztowno?ci lepiej zostaw dla swej lubej, bo kobiety potrafi? doprowadzi? do bankructwa... No dobra Shade, my tu gadu gadu, a robota na nas czeka. To prowad? pani pi?kna.
Sk?oni? si? jeszcze smoku i ruszy? tam, gdzie pegazica postanowi?a i??.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Rzeka

Postprzez Shade Hunt » 12 sty 2012, o 22:43

- Pa pa wpadajcie czasem mnie odwiedzi? - pomacha? im smok na do widzenia dwóm odchodz?cym kucykom.
Shade prowadzi?a Reeta korytarzem i reszta ich podó?y odby?a si? bez przeszkód gdzieneigdzie tylko natrafiali na szkielety i porzucane kosci ale nie by?o tych ju? z?owieszczych s?odkich kulek. Najwyra?niej Abram je ju? swoj? obecno?ci? wystarszy?. Staneli przed drzwiami i Shade powiedzi?a
- Czas za?o?y? zbroj?. Wyci?gn??a swoj? zbroje z worka i przymierz?a pasowa?a prawie idealnie lekko j? gniot?a po bokach.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
29.... 35.... 31... 31...35....42....33.....54.... 45....11
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Rzeka

Postprzez Reetmine » 12 sty 2012, o 22:49

Pegaz te? zacz?? wchodzi? w zbroj?. Chyba by?a na klacz przygotowana, bo jego ju? bardziej gniot?a. Có?, na szybko?ci nie zrzuci?by paru kilogramów, musia? wi?c znosi? gniecenia i zapewne potarcia po misji. Czasem jeszcze rzuci? wzrokiem w kierunku jaskini, ale ani smoka nie by?o s?ycha?, ani tych morderczych kulek wida?. Schowa? przy skrzyd?ach swoje dwie kusze, jak zawsze gotowe do zabawy.
- Mam nadziej?, ?e nie zapomnia?a? zwoju? I pytam teraz- jak z drog? ucieczki, wracamy t? drog? czy szukamy innej? Stra?e pewno nie s? na nas przygotowane, a skoro o tym wiemy tylko my i Spinel doj?cie do biblioteki winno by? drobnostk?.Trudniej z wyj?ciem...
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Rzeka

Postprzez Shade Hunt » 12 sty 2012, o 23:06

- Z jak? biliotek? ?? O czym ty mówisz zwój jest na dole w podziemnych katakumbach. - zapyta?a zdziwiona Shade. Dlatego mówi? ?e pownno ?atwo pój?c. Sprawdzi?a czy ma zwój przy sobie. Z wej?ciem nigdy nie ma problemu u?yjemy jednego z portali znajdujacych sie w katakumbach i ju?. Pchn??a drzwi i rozejrza?a si? po korytarzu ani ?ywej duszy wesz?a do srodka.
Miejsce wyglada?o nieco inaczej ni? je zapamieta?a dywany ozdobienia i witra?e by?y ca?kiem inne ale drog? pamieta?a.
- Dziwne rzek?a rozgladajac si? nie mog? wyczu? Celesti ale mo?e to i lepiej - Albo jej nie ma albo ju? nie wyczuwamy si? ze sob? nawzajem.
Ruszy?a powoli korytarzem pewna siebie.

z/t
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
29.... 35.... 31... 31...35....42....33.....54.... 45....11
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Rzeka

Postprzez Reetmine » 12 sty 2012, o 23:18

- jakie katakumby? My?la?em, ?e idziemy do Canterlot po to, do tamtejszych bibliotek. Co? zbyt ?atwo to brzmi Shade, instynkt to mi podpowiada. Jak na razie los li?e nas po jajkach i to mi si? jednak nie podoba...
Rozgl?da? si? i witra?e, jak i dywany, nie pasowa?y zupe?nie do takich jaski?, i to na dodatek opuszczonych.
- To dla nas dobrze, nie wiem jak ty, ale ja wola?bym unikn?? spotkania z pani? w?adczyni?, nie mam z ni? zbyt dobrych stosunków. Zreszt? ona mog?aby nam to utrudni? jak si? domy?lam, kradzie? w sensie zwoju.
Po czym poszed? za ni?

z/t
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Rzeka

Postprzez Cold Air » 14 sty 2012, o 20:47

Cold Air powoli lecia? nad lasem. Nagle dostrzeg? wyrw? w ?ciania drzew, gdzie postanowi? wyl?dowa?. W?a?ciwie to bardziej przypomina?o to blizn?, lub jak?? szram?. Jednak schodz?cy do l?dowania pegaz nie zawraca? sobie g?owy takimi szczegó?ami. Powoli i ostro?nie wyl?dowa?, po czym rozejrza? si?po okolicy. P?yn??a tu rzeczka. Jako, ?e Cold nie mia? nic ciekawszego do roboty, postanowi? si?przej??. Skupiony na swoich my?lach powoli szed? brzegiem rzeki.
WS --- BS -- S - T -- Per - AG --- Int - - Fel - WP - Hp
34+6 - 31 - 34 - 40 - 32 - 36+4 - 23+5 - 16 - 22 - 14

There is no order and justice you were looking for in the dark;
It is meaningless- Just exist like f***ing reality.
Avatar użytkownika
Cold Air
Nadwrażliwy
 
Posty: 291
Dołączył(a): 8 lis 2011, o 11:31
Lokalizacja: Apleloosa
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Wędrowiec (do świtu)
Uroczy Znaczek: tobołek na kiju
Lubi: spokój, świeże powietrze, otwarte przestrzenie, dobrą muzykę
Nie Lubi: Kiedy się z niego śmieją, gdy musi pracować lub się uczyć
Strach: Zbłaźnienie przed Showy, spotkanie z Showy, nigdy się nie spotkać z Showy, itp.
Stan: Zadurzony w Showy Stage
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegaz
Charakter: Chaotyczny- dobry
Multikonto: NIE

Re: Rzeka

Postprzez BlancoVagabundo » 25 sty 2012, o 23:24

Bia?y pegaz przylecia? nad rzek? aby pomy?le? i u?o?y? sobie w g?owie co powie Autumnowi gdy go spotka.
- Kochany jeste? dla mnie wszystkim.
"S?abe"
- Tak mówisz? To mo?e od czasu gdy Cie spotka?em mam cel w ?yciu tym celem jest ...
"Zaci?gni?cie Ci? to ?ó?ka... nawet nawet" - Miser na?miewa? si? z Blanco
- Nigdy nic nie wymy?le .... to takie trudne a w?a?ciwie gdzie podzia? si? ten drugi ja?
"Nie pami?tasz? To co? znikn??o gdy wlatywali?my do lasu. S?aba magia, naprawd? s?aba...Blanco nie martw si? cokolwiek mu powiesz zadzia?a czuj? to"
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Rzeka

Postprzez Celestia » 25 sty 2012, o 23:34

Ksi??niczka przypomnia?a sobie o jeszcze jednej sprawie, o tej o której wspomnia? jej ojciec, a dotycz?cej pewnego bia?ego pegaza. Wiedzia?a pod czyj? by? moc? i to mog?o by? problematyczne gdyby nie da?o si? tego skontrolowa?. Teleportowa?a si? nad rzek?, tam wyczu?a jego obecno??, a nie chcia?a u?ywa? swoich w?asnych skrzyde? i traci? niepotrzebnie czas. Zauwa?y?a Blanco, nie spodziewa?a si? zobaczy? go jeszcze raz gdy? pami?ta?a ostatni? rozmo? z nim. Ale skoro to on by? dotkni?ty skaz?... Schowa?a swoje skrzyd?a i podesz?a cicho do niego.
- Witaj BlancoVagabundo, mam pewn? spraw? do ciebie.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Rzeka

Postprzez BlancoVagabundo » 25 sty 2012, o 23:38

Blanco drgn?? s?ysz?c g?os za sob?
"Pi?knie tylko jej tu brakowa?o...Ciekawe czego mo?e ode mnie chcie?"
"Blanco b?agam nie pozwól mnie skrzywdzi?. Przepraszam za to co by?o... Naprawd? przepraszam! Przecie? jeste?my przyjació?mi!" - Miser by? ewidentnie przera?ony
"Co tobie... nie rozumiem. Oczywi?cie ?e jeste?my przyjació?mi"
- Witaj ksi??niczko czego sobie ?yczysz?- Powiedzia? weso?o Blanco padaj?c na kolana przed ksi??niczk?
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Rzeka

Postprzez Celestia » 25 sty 2012, o 23:44

Zauwazy?a ?e ten jakby prowadzi? jak?? rozmow? z samym soba, ale tego w?a?nie si? spodziewa?a. Zastanawia?a si? czy zaraz jej nie zaatakuje lub nie b?dzie probowa? ucieka?, ale i na takie zachowania by?a gotowa.
- Jak ju? powiedzia?am mam pewn? spraw?, a ta sprawa dotyczy ciebie osobi?cie. Nie wiem w jaki sposób i czy ?wiadomie to zrobi?e? czy nie, ale jest w tobie cz??? Discorda. To ona powoduje, ?e jeste? nieco... inny.- Stara?a si? nie za?mia?, ale na jej twarzy i tak pojawi? si? u?miech. Mimo to mówi?a kamiennym tonem.- Nie wiem czy tobie si? to podoba i czy ci odpowiada, ale chce by? wiedzia? jedno- magia Discorda nigdy pó?niej nie wychodzi?a na dobre, cho?by? si? nie wiadomo jak stara?. Przysz?am tu ci pomóc, o ile rzecz jasna chcesz tej pomocy. Nie chce wp?ywa? na twoj? psychik? bez twej zgody, ale mog? j? przywróci? do stanu sprzed dostania daru od w?adcy chaosu.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Rzeka

Postprzez BlancoVagabundo » 25 sty 2012, o 23:50

- Mówisz o Miserze? Przykro mi ksi??niczko ale on nie jest sprawk? Discorda. Sam jeszcze do niedawna by?em przekonany ?e moja ... inno?? - Blanco si? roze?mia?. Jeszcze potrafi? si? ?mia? z rzeczy ma?ych. - zosta?a spowodowana przez Discorda jednak po wizycie u pewnego psychicznego... Przepraszam psychiatry zda?em sobie spraw? ?e to by?o we mnie od bardzo dawna. Ja zawsze by?em taki wi?c dzi?kuj? za ch?? pomocy lecz niepotrzebnie si? fatygowa?a? ksi??niczko - Pegaz mówi? pozornie powa?nie jednak w g??bi duszy by? rozbawiony ca?? t? sytuacj?.
"Dzi?kuj? Blanco kocham ci?!"
- Ja ciebie te? kocham! Przepraszam ksi??niczko to nie by?o do waszej wysoko?ci. Tak mi?dzy nami to ja nawet waszej wysoko?ci nie lubi?. Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo (...) bardzo nie lubi? - Blanco ponownie szeroko si? u?miechn??.
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Rzeka

Postprzez Celestia » 26 sty 2012, o 00:03

- Je?li tego naprawd? chcesz Blanco ja nie b?d? ciebie zmienia? bez twej woli, jednak chce by? zdawa? sobie z tego spraw?, ?e jesli ma to jednak zwi?zek z Discordem to nie inni b?d? zagro?eni, lecz najbardziej ty. Dodatkowo on b?dzie stara? uderza? sie w bliskie ci osoby, wp?ywac na nie i je zatruwa?. Jak powiedzia?am zastanów sie czy naprawde nie chcesz mojej pomocy. Bo je?li jednak ma to jaki? zwi?zek z t? istot? to zrobi? wszystko by to powstrzyma? je?li wydostanie si? spod kontroli. Nawet je?li b?dzie si? to wi?za?o ze zrobieniem ci krzywdy...
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Rzeka

Postprzez BlancoVagabundo » 26 sty 2012, o 00:10

"S?yszysz Blanco ona jest szalona...Bro? nas prosz?!"
Blanco stan?? na tylnych ?apach i przygotowa? ostrza do ataku.
-To na pewno nie ma z nim zwi?zku. Jestem o tym przekonany a je?li ksi??niczko zrobisz jeszcze jeden krok to daj? s?owo ?e b?d? si? broni? jak tylko potrafi?, inaczej mówi?c jeszcze krok i zobaczysz w?asne bebechy. Mimo to doceniam ch?? pomocy i rozumiem ?e mo?ecie si? martwi? dlatego te? ... Dzi?kuj?. Dzi?kuj? tak?e za u?askawienie mnie. To nie zmienia jednak faktu ?e je?li chcesz si? pozby? Misera musisz pozby? si? tak?e mnie - Blanco by? gotowy do oddania ?ycia za lokatora swego mózgu.
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Rzeka

Postprzez Celestia » 26 sty 2012, o 00:18

Celestia by?aby zdumiona, ale w tym mie?cie si? ju? do tego przyzwyczai?a, ?e ka?dy nowo napotkany kuc co do którego mia?a jakie? w?tpliwo?ci, okazywa? wobec niej wrogo?? i agresje, jak i ch?? ataku. Zastanawia?a si? czy ten naprawd? by to zrobi? i j? zaatakowa?, i w sumie chcia?a to sprawdzi?. Mo?e to jak tr?canie tygrysa, ale jako? dawno nie mia?a okazji si? bardziej wykaza?. Zrobi?a krok do przodu, a po nim drugi.
- Blanco, co ten Discord z tob? zrobi?. Jak ju? powiedzia?am nie chce ciebie skrzywdzi?, ani twojej pod?wiadomo?ci. Chce jedynie wyrzuci? z ciebie szkodliw? moc Discorda.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Rzeka

Postprzez BlancoVagabundo » 26 sty 2012, o 00:24

- Jak mówi?em jeden krok ksi??niczko i zobaczysz w?asne bebechy. - Blanco powiedzia? to weso?o jednak jego oczy by?y zimne. Pegaz nie rzuca? s?ów na wiatr.
- Nie ma we mnie mocy Discorda a nawet je?li jest to w?tpi? ?eby? mog?a to sprawdzi?. Martwe ksi??niczki chyba nie posiadaj? takich zdolno?ci prawda?
"a z martwego pegaza nie da si? odczyta? czy by? pod wp?ywem Discorda" - Blanco postanowi? pomy?le? o czym? co go mia?o roz?mieszy? aby pozby? si? strachu. Pegaz ba? si? konfrontacji z ksi??niczk? tym bardziej ?e nie by? pewny czy da si? j? zabi? zwyk?ymi sztyletami. By? jednak gotowy to sprawdzi? je?li zostanie do tego zmuszony.
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości