Polana

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Polana

Postprzez Tali » 11 mar 2012, o 15:27

Tali za?mia?a si? jeszcze g?o?niej po czym si?gn??a do no?a. Ostrze zacz??o si? powoli przesuwa? mi?dzy pazurami.
-Ah, czemu zgin??? To jest pytanie warte rozwa?a?. Niektórzy powiedz? ?e zgin?? bez powodu, ale inni zobacz? to inaczej. Jak dla mnie ten...ta... kupka popio?u znalaz?a si? w niew?a?ciwym miejscu, w niew?a?ciwym czasie. Poza tym sam wygl?da? jakby chcia? kogo? zabi?, wy?wiadczy?am temu komu? du?? przys?ug?.- powiedzia?a i znów wybuch?a psychopatycznym ?miechem.
"Ta dziewczyna ma dziwne oczy... ciekawe czy jakbym je wyd?uba?a to dalej by wygl?da?a tak ?miesznie..." pomy?la?a patrz?c na Shade. Mog?a to zrobi? w ka?dej chwili, te kucyki by? na ni? za s?abe, ale przy takiej grupce ryzykowa?a ucieczk? którego? z nich. W sumie ju? mog?a si? zastanawia? nad planami ewentualnej ucieczki i ukrycia.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Shade Night » 11 mar 2012, o 15:52

-Wygl?da? jakby mia? kogo? zabi? bo faktycznie mia? to zrobi?, a mianowicie mia? zabi? mnie. Po tych s?owach skrytobójczyni dok?adnie obejrza?a uzbrojenie gryfa. Z tej odleg?o?ci mog?a sporo zobaczy?, gryfica by?a bardzo dobrze uzbrojona. Niestety nie w cich? ani ma?? bro?, nawet nie stara?a si? jej ukry?.
- A tak poza tym sama bym sobie z nim poradzi?a, po nim widzia?am ?e by? raczej nowicjuszem dlatego tak ucieka?, inny zgin?? by w walce a nie uciekaj?c jak tchórz. Jest dobrze uzbrojona a to raczej zwiastuje niezbyt ciekaw? przysz?o??. Ale gryfy takie s?, obwieszaj? si? broni?. Nie znaj? si? na jej ukrywaniu a jako? musz? j? nosi?. W ogóle nie wyobra?am sobie gryfa zabójcy, pr?dzej wojownik. Pomy?la?a patrz?c na gryfa.
-A tak w ogóle po co ci ta krew Tali? Kolejne obrz?dy gryfów czy tak po prostu dla zabawy. Nie wiedzia?a jak tygryf zareaguje na wyjawienie jej imienia.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Arientar » 11 mar 2012, o 18:59

- Co racja, to racja. Jak ju? kto? zginie, to raczej nie obchodz? go przyczyny jego zgonu. Raczej nic go ju? nie obchodzi - stwierdzi? pegaz. Pomimo powagi sytuacji wci?? tryska? dobrym humorem. Przyjrza? si? dok?adnie uzbrojeniu tygryficy - by?a do?? dobrze uzbrojona. Mia? nadziej?, ?e nie b?dzie mia? okazji zobaczy? tej broni w akcji. Po chwili us?ysza? pytanie Shade:
- Shade zada?a bardzo dobre pytanie. Te? ciekawi mnie po co zbieraczy t? krew. Mi?o by?oby si? dowiedzie?. - po tych s?owach pegaz u?miechn?? si? w kierunku Tali.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Kelse » 11 mar 2012, o 19:36

Kelse obserwowa? jak rozwija si? sytuacje. Nagle zobaczy? jak tygryf si?ga bo bro?, wi?c w tej sytuacji chwyci? za r?koje?? miecza znajduj?cy si? na jego plecach i by? gotowy do walki. Nagle us?ysza? pytanie Shade skierowane do tygryfa i przy okazji us?ysza? imi? napastnika. Wi?c tak ma na imi? ten tygryf, lepiej je zapami?ta? na przysz?o??. Kelse równie? by? ciekawy po co Tali potrzebna jest krew, ale nie odezwa? si? ani jednym s?owem tylko czeka? co odpowie Tali.
Statystyki:

WS.:.BS.:.S.:.T.:.PER.:.AG...INT.:.FEL.:.WP.:.HP
38.:.21.:.39.:.40.:.32.:.35.:.34.:.25.:.33.:.7

Ekwipunek:
-Dwa miecze, na których znajduj? si? stare inskrypcje
-Metalowy pancerz
Avatar użytkownika
Kelse
Nadwrażliwy
 
Posty: 45
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 18:03
Lokalizacja: Stalliongrad
Płeć: Nieustawiona

Re: Polana

Postprzez Tali » 11 mar 2012, o 21:13

Tali u?miechne?a sie wrednie widz?c jak szaraczek si?ga po miecz. Niby przypadkiem nó? wypad? jej l?duj?c par? centymetrów od jego kopyta.
-Oj, chybi?am.-za?mia?a si? podnosz?c narz?dzie i wracaj?c do zabawy. Nie pasowa?o jej ?e znaj? jej imi?, ale niestety jej popularno?? wzros?a przez aren?. W sumie mog?a z ?atwoscia powyrzyna? te kuce tutaj, nawet by sie nie obejrzeli. Od kiedy mia?a kukri oprócz miecza ilo?? ciosów na sekund? podczas walki podwoi?a si? ku rado?ci szamanki.
-Gryfie? A co gryfy, ch?do?e?ce jedne wiedz? o rytu?a?ach... jedno s?owo powiem wam: Zebry. Ah, zebricikie rytua?y, jednoro?ce mog? si? schowa? z t? ich magi?.- powiedzia?a patrz?c wymownie na Shade. Biedna sko?nooka istotka my?la?a ?e schowa bro? przed latami ?wiczona szamank?. W sumie dziwi?a ja obecno?? tylu uzbrojonych kucy, kiedy? by?o lepiej, teraz ka?dy nosi bro?. Wi?cej w poczciwym Ponyville wojowników ni? normalnych kucyków jak Willow czy Diamond, sami skrytobójcy, wojownicy, magowie bojowi, no?ownicy, psychopaci i Discord wie co jeszcze. Siebie nie wlicza?a, bo za do ko?ca normaln? si? nie mia?a, ale jednak wcze?niej by?a zebr?, klacz? z kraju militarnego. Equestria by?a pokojowa wi?c co? jej tu nie pasowa?o. Mo?liwe ?e ju? kto? wywiesi? za ni? list go?czy i to wszystko te zamaskowane szuje z Canterlotu. Tak to mia?o sens.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Shade Night » 11 mar 2012, o 21:28

-To ?e jeste? a raczej by?a? zebr? nie ulega w?tpliwo?ci, Tylko ?e magia a rytua?y to s? dwie inne rzeczy, Ja zajmuj? si? bardziej alchemi? ale... Spojrza?a si? na zebr? zamieniona w tygrysa i my?la?a jak mog?o do tego doj??. Heh te zebry i ich rytua?y, tak si? ko?czy jak chce si? poeksperymentowa?. My?la?a tak dla tego ?e powoli zaczyna?a mie? dosy? tego samochwalstwa tego gryfa.
-Ciekawi mnie jak sta?a? si? pó? gryfem pó? zebr?. Teraz dopiero zda?a sobie spraw? ?e Kelse o ma?o co nie dosta? by sztyletem po kopytku. Nie wiem jak mo?na tak si? wychwala? i przechwala?. Powiedzia?a odwracaj?c si? do Arientara.
- Czy ty ca?y czas jeste? taki u?miechni?ty? Co jak co ale zadowolenie do sytuacji nie pasowa?o, ju? raczej powaga ale nie zadowolenie.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Arientar » 11 mar 2012, o 21:36

Arientar spojrza?, jak Kelse si?ga po bro? i zaraz po tym sztylet l?duje ko?o jego kopyt. Nie wygl?da?o to na prawdziwe chybienie, by? prawie pewny, ?e Tali wycelowa?a w to miejsce celowo. *Ten idiota zawsze chwyci za bro?, kiedy? to si? dla niego ?le sko?czy* pomy?la?.
Po chwili us?ysza? monolog tygryficy, z którego wynika?o, ?e zna zebrze rytua?y. Nie wró?y?o to nic dobrego.
Nast?pne co us?ysza?, to py?o pytanie Shade. Postanowi? na nie odpowiedzie?:
- A co mi da powaga albo smutek? Je?li zgin?, to chc?, ?eby moje ostatnie chwile by?y takie same jak wi?kszo?? mojego ?ycia: weso?e i ciekawe. - powiedzia? z u?miechem - ?ycie jest zbyt powa?ne, by traktowa? je na powa?nie. O wiele lepiej jest cieszy? si? i czeka?, co nadejdzie za chwil?. Nerwy tylko zepsuj? ci humor.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Kelse » 11 mar 2012, o 22:04

Gdy Kelse chwyci? za bro? nagle przed nim w ziemie wbi? si? sztylet. Nie zrobi?o na niego ?adnego wra?enia. Wyci?gn?? miecz do ko?ca i powiedzia? w spokojnym tonem - Nie martw si? Tali, nie zamierzam atakowa?. Po prosty co? mi mówi, abym trzyma? teraz miecz w r?ce. - a na twarzy pojawi? si? lekki u?miech.
Us?ysza? monolog tygryfa i pomy?la? *Ciekawe co ??czy j? z zebrami.*, nagle us?ysza? pytanie Shade skierowane do Arientara, a potem jego odpowiedz i doda? - On zawsze mia? takie g?upie podej?cie do ?ycia, wi?c si? nie przejmuj si? jego zachowaniem. - po czym odwróci? si? do Tali i bacznie obserwowa? jej kolejne ruchy.
Statystyki:

WS.:.BS.:.S.:.T.:.PER.:.AG...INT.:.FEL.:.WP.:.HP
38.:.21.:.39.:.40.:.32.:.35.:.34.:.25.:.33.:.7

Ekwipunek:
-Dwa miecze, na których znajduj? si? stare inskrypcje
-Metalowy pancerz
Avatar użytkownika
Kelse
Nadwrażliwy
 
Posty: 45
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 18:03
Lokalizacja: Stalliongrad
Płeć: Nieustawiona

Re: Polana

Postprzez Mistrz Gry » 11 mar 2012, o 22:59

Na samym ?rodku polany toczy?a si? bitwa. Bitwa mi?dzy dwoma kucami-szale?cami obserwowana przez jawn? kryminalistk? Tali. Do tego znajdowa?a tam si? te? podejrzana klacz w bia?ym p?aszczu. Wszyscy byli zamieszani w co?, co tutejszy komisarz móg? opisa? tylko dwoma s?owami: Przest?pczo?? Zorganizowana.

Oddzia? Policyjnych Kucyków ubrany w pe?ny pancerz taktyczny oraz w siod?a z wyrzutniami sieci i paralizatorami podszed? niepostrze?enie do do ca?ej grupy i wyczeka? momentu, gdy wszyscy skupi? si? na walcz?cych szale?cach.

Wtem rozleg? si? cichy huk i z krzaków wyskoczy?y kuce w pe?nych kamizelkach taktycznych o barwie ciemno niebiesko-czarnej.

- GLEBA, zadzwo? do mnie prosz? GLEBA!

Krzyczeli funkcjonariusze. Tygryfica, która z szoku zerwa?a sie do lotu, zosta?a natychmiast trafiona sieci? wystrzelon? z siod?a Komisarza i upad?a na ziemi?. Nastepnie podbiegli do niej Trenchcoat i Red Shot, i zaczeli ja pa?owa?.

Heavy Duty w tym czasie u?ywaj?c swojego magicznego rogu wys?a?a ?adunek elektryczny prosto w odzian? w bia?e szaty klacz i obezw?adni?a j? potem p?taj?c niczym cielaka swoj? przydzia?ow? lin? rodeo. Mo?na by?o dostrzec ponur? satysfakcje gdy juz skr?powan? aresztantk? pani patrolowiec potraktowa?a kolejhnym wy?adowaniem elektrycznym.

Kelse i Arientar zostali zgarni?ci w najmniej pomy?lny sposób. Jailbreak oraz Haywire przyszpilili ich do siebie szar?uj?c z barków i stukn?li ich g?owami tak mocno, ?e pomdleli...

Teraz, gdy zebrano wszystkich sp?tanych na polanie, Inspektor Trenchcoat rozpocz?? wst?pne CSI.


Komisarz Red Shot stan?? na przeciwko grupy i zacza? recytacj? praw. Na Tygryfa patrzy? wyj?tkowo ostro.

- Masz prawo do zachowania milczenia... Oby? koko euro spoko skorzysta?a... Masz prawo do adwokata... we?mie cie tylko taki z urz?du... wszystko co powiesz mo?e i ZOSTANIE u?yte przeciwko tobie...


I zabrano was do aresztu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkie postaci zostan? przeniesione do cel w komisariacie ^_^ Witamy w ?wiecie prawa.
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Tali » 11 mar 2012, o 23:37

Ervin oslaniajacy w?a?nie towarzyszke z drzewa za pomoc? wykalaczkowej snajperki zaklna?. Kamizelki glin nie zosta?y przebite przez jego pociski kal. 0,5mm. Zaklnal i zdesantowal sie na niewidzialnym spadochronie, porwal kukri Tali i powlokl je razem z pochwa niezauwazony. Jesli ten zielony idiota nic nie zrobi to przynajmniej bedzie móg? mu pogryzc kopyta. Wtem przed nim wyrós? jak z pod ziemi policjant, Ervin tylko poprawi? kapelusz i wycedzil pod nosem
-Baj baj maszkaro- po czym skoczyl i ugryzl kuca wyszarpujac mu powieke z oka. Zwinnie zeskoczyl i pobieg? z broni? swojej pani ku polanie.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Celestia » 13 cze 2012, o 22:57

Po chwili ?lepoty wreszcie ksi??niczki mog?y normalnie spojrze?. Nie znajdowa?y si? ju? w kr?gu ?wiat?a, ale i te? nie by?y to góry s?one. Znajdowa?y si? w lesie Everfree. Szybko rozejrza?a si?, szukaj?c ?ród?a tego fenomenu, ale nie by?o nikogo i niczego. Wykluczy?a dzia?anie heroldów, cho? jeden z nich zosta? pokonany, to nie mia?o to zwi?zku z t? teleportacj?. Istnia?y inne wyja?nienia- koniunkcja planet; otwarcie si? portali do wymiarów równole?nikowych; uwolnienie si? starego i zapomnianego wroga Equestrii; ingerencja po?eraczy ?wiatów... Westchn??a, gdy? pewnie i tak teraz si? tego nie dowie. Na szcz??cie siostra by?a obok niej, cho? dalej zagryza?a lisa.
- Musz? przyzna?, ?e to by?o dziwne, nawet dla mnie. Szkoda, ?e przy okazji ty nie zosta?a? wyleczona, no ale nie mo?na, jak wida?, mie? wszystkiego.

Drapi?c si? po intymnych miejscach spogl?da?a na otoczenie i dosy? szybko je rozpozna?a. To tutaj torturowa?a Soara gdy chcia?a si? dowiedzie? gdzie jest Reet( incydent jej ojca i kosy pewnego ogiera)! Tutaj równie? spotka?a tego idiot?... znaczy swojego osobistego gwardzist?, Blanco Vagabundo. Cho? nie by?o to mi?e spotkanie, gdy? cham jeden wyskoczy? do niej z mord?, i to jeszcze z pretensjami! Gdyby nie obecno?? Soara(ponowne spotkanie) i gwardzistów pewnie ukara?by go za jego pych?, tak jednak musia?a si? przyhamowa?. Wyry?a pazurami znak alicornów na jednym kamieniu by zachowa? to dobre miejsce dla przysz?ych pokole?.
- Mam pewne wspomnienia z tym miejscem, by? mo?e to jest powód, dla którego nas tutaj teleportowa?o. Ciekawi mnie tylko co by?o powodem naszego znalezienia si? tutaj, gdy? na pewno musi by? w tym jaki? cel.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Freki_Blackbane » 14 cze 2012, o 22:09

Z Lasu wy?oni? si? samotny wilk. zwabi? go nag?y b?ysk, oraz zapach gryfa.

Gdy dotar? na miejsce, dojrza? kolorowego gryfa, s?usznej, nietypowej dla gryfów, postury, oraz Ksi??niczk? Lun?. Po umaszczeniu gryfa i po ods?uchaniu kra??cych po kraju plotek, odgad? i? gryfica jest Ksi??niczk? Celesti?, panuj?c? g?ow? w kraju.

Tymczasem Ksi??niczka Luna zdradza?a symptomy niebezpiecznej choroby która po?o?y?a pokotem wiele wilków i psów z Canidy.

- Ksi??niczki... Chcia?bym was powita?... Cho? widz?, i? to chwile ci??kie dla wszystkich. Jestem Carewicz Freki Blackbane... Pe?noprawny w?adca Carstwa Canidy, na uchod?ctwie... Chcia?bym pomóc... Na przyk?ad z chorob? ksi???cej siostry... Na twoj? te? si? co? znajdzie, wasza wysoko??...

Popatrzy? na nie mog?c? si? powstrzyma? Celesti?...
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
45.....20....53.....40....34....25....31....34.....28...14

Pierścień fechtmistrza: +10 WS

Canida's Last Son
Freedom is the right of every sentient being.
- Optimus Prime
Avatar użytkownika
Freki_Blackbane
Nadwrażliwy
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 maja 2012, o 19:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Carewicz
Uroczy Znaczek: Wilki nie mają znaczków.
Lubi: Kości, polowania, wyć do księżyca, swoją sforę
Nie Lubi: Psów, Ludowej Republiki Canidzkiej, Arogancji, Braku szacunku.
Strach: Kagańce, Smycze
Stan: Kawaler.
Koneksje Rodzinne: Jego sfora to jego rodzina. Biologiczna rodzina została wybita do nogi przez Diamentowe Psy z Canidy.
Rasa: Wilk
Charakter: Praworządny Zły
Multikonto: TAK

Re: Polana

Postprzez Celestia » 14 cze 2012, o 22:36

Celestia ju? wcze?niej wyczu?a zbli?aj?c? si? istot?, nie wiedzia?a tylko kto to jest, ale by?a gotowa do obrony, lub ataku, je?li tego by wymaga?a sytuacja. Jaki? wilk wyszed? im na spotkanie, nie by?o to nic pokroju Diamentowego psa. Prezentowa? si? zacnie, co nie zmienia?o faktu, ?e móg? okaza? si? jakim? wys?annikiem heroldów. Po czym si? przedstawi?. Niemal si? za?mia?a s?ysz?c, ?e jest carewiczem, bo jednak by? kawa?ek do jego królestwa. Cho? i ona obecnie by?a legalnym w?adc? znajduj?cym si? na wygnaniu.
- Witaj Blackbane, jestem ksi??niczka Celestia, a to moja m?odsza siostra, ksi??niczka Luna. I zgodz? si? z tob?, ?e czasy nie s? przychylne dla nikogo.- Ksi??niczka zwalczy?a ch?? drapania si?, przez te wszystkie eony przyzwyczai?a si? do wielu niemi?ych rzeczy. Obecne choroby by?y bardziej denerwuj?ce ni? gro?ne.- Je?li masz jaki? lek na chorob? dr?cz?c? moj? siostr? to z ch?ci? z niego skorzystam. Wierz mi, ?e wynagrodz? ci to.

Có?, po zamieszaniu z heroldami ten ca?y Freki mo?e by? przydatny. Kto powiedzia? by nie zrobi? ma?ego przewrotu w tym jego pa?stwie?- My?l by?a nawet bardziej ni? kusz?ca..
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Freki_Blackbane » 15 cze 2012, o 21:43

Freki uk?oni? si? raz jeszcze.

- Owszem, posiadamy lek... Ale jest bardzo bolesny. To seria jedenastu zastrzyków... Mog? szybko sprowadzi? tutaj naszego lekarza, on si? zajmie chorob?. Od waszej wysoko?ci wyczuwam...

Freki wci?gn?? par? razy powietrze nosem. Potem szybko podszed? do Celestii i pow?cha? ja pod ogonem, i odskoczy? jak oparzony. Zaraz zala? si? rumie?cem.

- Um... Nie s?dzi?em i? wasza ksi???ca wysoko?? mo?e mie? TAKIE problemy...

Stara? si? nie patrze? w jej oczy.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
45.....20....53.....40....34....25....31....34.....28...14

Pierścień fechtmistrza: +10 WS

Canida's Last Son
Freedom is the right of every sentient being.
- Optimus Prime
Avatar użytkownika
Freki_Blackbane
Nadwrażliwy
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 maja 2012, o 19:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Carewicz
Uroczy Znaczek: Wilki nie mają znaczków.
Lubi: Kości, polowania, wyć do księżyca, swoją sforę
Nie Lubi: Psów, Ludowej Republiki Canidzkiej, Arogancji, Braku szacunku.
Strach: Kagańce, Smycze
Stan: Kawaler.
Koneksje Rodzinne: Jego sfora to jego rodzina. Biologiczna rodzina została wybita do nogi przez Diamentowe Psy z Canidy.
Rasa: Wilk
Charakter: Praworządny Zły
Multikonto: TAK

Re: Polana

Postprzez Celestia » 15 cze 2012, o 21:58

- Có?, moja siostra b?dzie musia?a jako? to przetrwa?.- U?miecha?a si? pod nosem na my?l, ?e jej m?odsza siostra przejdzie serie bolesnych zastrzyków. Przynajmniej to poprawi jej humor.- Nie mia?abym nic przeciwko sprowadzeniu owego lekarza.

Celestia nie przepada?a za takimi sytuacjami, gdy kto? zachodzi? j? od ty?u. Albo gdy bez zaproszenia sprawdza? jej stan. I tak ta choroba by?a na tyle upokarzaj?ca, ?e obieca?a sobie zem?ci? si? na heroldzie zarazy w ten sam sposób- oczywi?cie przed sprawiedliwym procesem i zas?u?on? egzekucj?. I mia?a nadziej?, ?e ten Freki tego nie wyczuje.

- Có?, teraz królestwem w?ada jaka? banda idiotów, ale niebezpiecznych idiotów. Jeden z nich w?ada chorobami i zes?a? co? na mnie i moj? siostr?.- Powiedzia?a to spokojnie, bez emocji. Zupe?nie jakby opowiada?a zas?yszan? informacj? nie dotycz?c? jej osoby.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron