Polana

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Polana

Postprzez Celestia » 27 cze 2012, o 09:14

Celestia spojrza?a na swoj? siostr?, która dostawa?a zastrzyki. Od razu przypomnia?o jej si? dzieci?stwo, ale nie chcia?a o tym zbytnio teraz mówi?. Gdy lekarz sko?czy? swoje dzia?ania u?miechn??a si? do niego.
- Dzi?kuje ci za pomoc, wezm? to pod uwag?. Cho? w?tpi?, by postanowi?a kogo? ugry??.
Nie zdziwi?a si? zbytnio tym, ?e Lunie mog?a si? nie spodoba? pomoc od wilków, sama w normalnej sytuacji raczej by z tego nie skorzysta?a. No ale jak mus to mus. Nawet s?odko to wygl?da?o gdy ona kichn??a i przytuli?a si? do nogi pani s?o?ca. To by?a przyjemniejsza cz???. Mniej przyjemna by?a ta, ?e kto? j? b?dzie musia? nie?? i prawdopodobnie tym kim? b?dzie sama Celestia. Westchn??a i zarzuci?a j? sobie na plecy, zdziwi?a si? bo nie poczu?a jakiego? zbytniego ci??aru. To prawdopodobnie z powodu zmiany w gryfa, jej si?a fizyczna wzros?a kosztem zdolno?ci magicznych.
- Có?, siedz?c tutaj niewiele wskóram. Udam si? do Ponyville, mo?e sama tam si? dowiem czego? wi?cej. Je?li chcesz mo?esz mi towarzyszy?.- I maj?c Lun? na plecach skierowa?a si? do miasta

z/t Celestia i Luna
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Shade Night » 29 cze 2012, o 20:15

Klacz d?ugo sz?a na polan? poniewa? by?? ona sporo oddalona od zagajnika z którego wyruszy?y. Chcia?a? si? przewietrzy? a pozna?a? element harmonii. Heh ale masz szcz??cie. Gdy wreszcie dotar?a na polane poczeka?a na niebiesk? towarzyszk?. Wida? by?o ?e wi?cej lata?a ni? chodzi?a.
-To tutaj. Pi?kne miejsce prawda? Powiedzia?a klacz gdy wreszcie wysz?a na s?oneczna polan? i zatrzyma?a si? na jej skraju. Ciekawi mnie tylko dla czego elementy nic nie robi? by uspokoi? albo zako?czy? te wojn? domow?. Ale nie wa?ne. Nie czas i miejsce ?eby si? o to martwi?.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Rainbow Dash » 11 lip 2012, o 18:37

Dashie lecia?a za swoj? towarzyszk?, zastanawiaj?c si?, gdzie te? ona j? prowadzi. Wkrótce znalaz?y si? na do?? ?adnej polanie w ?rodku lasu.
- Masz racj?, ?adnie tu- powiedzia?a l?duj?c na trawie - Cz?sto tu przychodzisz? - zapyta?a si? klaczy w bia?ym p?aszczu.
Wkrótce Rainbow Dash znowu wzbi?a si? w powietrze, nie umia?a d?ugo usta? na twardym l?dzie.
Aby mój avatar si? animowa?:
Google Chrome: http://tinyurl.com/gcapng
Mozilla Firefox i Opera: obs?uga APNG wbudowana :-)
Safari i Internet Explorer: nie obs?uguje APNG :-(
Avatar użytkownika
Rainbow Dash
Nadwrażliwy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 17:21
Płeć: Nieustawiona

Re: Polana

Postprzez Shade Night » 11 lip 2012, o 18:40

-Bardzo cz?sto. Do miasta chodz? tylko po niezb?dne mi rzeczy. Reszt? czasu sp?dzam tu albo pracuj?c. Klacz zobaczy?a ?e pegazka nie mo?e zbyt d?ugo wytrzyma? na ziemi. Jest troszk?... nadpobudliwa. Ale co zrobi??
-A ty? Gdzie zwykle przebywasz? Spyta?a si? klacz patrz?c na lataj?c? Rainbow. Ciekawi mnie gdzie s? wszystkie inne elementy. Klacz bardzo zaciekawi? temat wojny domowej. Ale skoro pegaz nie chcia?a o tym mówi? to nie b?dzie naciska?a.
-Ciekawi mnie jak wygl?da ?ycie elementu harmonii. Opowiesz mi co? o tym?
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Rainbow Dash » 11 lip 2012, o 18:54

- Latam cz?sto nad Ponyville i okolicami. Lubi? lata? - odpowiedzia?a na pytanie swojej rozmówczyni. Gdy ta zapyta?a j? o ?ycie elementu harmonii, Rainbow wyl?dowa?a przed jednoro?k?
- Nie prowadz? jakiego? nadzwyczajnego ?ycia. Spotykam si? z przyjació?mi, ?wicz? latanie w wolnych chwilach, pracuj? jako pegaz pogodowy. Czasem prze?yj? jak?? ciekaw? przygod?, ale poza tym jest ?yj? jak ka?dy inny kucyk - odpowiedzia?a weso?o swojej rozmówczyni.
Aby mój avatar si? animowa?:
Google Chrome: http://tinyurl.com/gcapng
Mozilla Firefox i Opera: obs?uga APNG wbudowana :-)
Safari i Internet Explorer: nie obs?uguje APNG :-(
Avatar użytkownika
Rainbow Dash
Nadwrażliwy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 17:21
Płeć: Nieustawiona

Re: Polana

Postprzez Shade Night » 11 lip 2012, o 19:00

-To ?e lubisz lata? mo?na wywnioskowa? z twojego zachowania. Ale spokojnie. Nie przeszkadza mi to.
Gdy klacz przed ni? wyl?dowa?a Shade spojrza?a si? na ni? a ta zacz??a odpowiada? na jej pytanie. A wi?c tak ?yj? elementy. Dobra metoda na zamaskowanie tego kim si? jest Klacz rozmy?la?a nawet by takiej metody spróbowa? ale raczej to by nie zda?o egzaminu. Mo?e kiedy?. Ale z pewno?ci? nie teraz.
- Pracujesz jako pegaz pogowy? Ciekawe. Strasznie ciekawi? j? wygl?d Cloudstale ale nie mia?a jak go niestety zobaczy?. Nie umia?a sta? na chmurach tak jak pagazy. Mo?e kiedy? magia to umo?liwi.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Rainbow Dash » 11 lip 2012, o 19:08

- Praca jak praca. Zabawa z chmurami jest fajna, ale szybko si? przyzwyczajasz. Jak z ka?d? prac?. Mimo to lubi? swoj? prac?, fajna jest. - pegazka opowiedzia?a o swojej pracy. Dashie przyjrza?a si? zielonej klaczy. Ta rozmowa sprawi?a, ?e pegazka zacz??a zastanawia? si?, czym te? trudzi si? jej rozmówczyni - A ty czym si? zajmujesz? - zapyta?a w ko?cu i z niecierpliwo?ci? czeka?a na odpowied?, unosz?c si? kilka centymetrów nad ziemi?.
Aby mój avatar si? animowa?:
Google Chrome: http://tinyurl.com/gcapng
Mozilla Firefox i Opera: obs?uga APNG wbudowana :-)
Safari i Internet Explorer: nie obs?uguje APNG :-(
Avatar użytkownika
Rainbow Dash
Nadwrażliwy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 17:21
Płeć: Nieustawiona

Re: Polana

Postprzez Shade Night » 11 lip 2012, o 19:15

Tego pytania klacz si? obawia?a. No i co jej powiedzie?? Klacz chwil? my?la?a nad odpowiedzi?. Postanowi?a ?e na razie postara si? przemilcze? jako? t? spraw?. Na pewno nie powie jej czym si? naprawd? zajmuj? bo to mog?o by j? zaniepokoi?. Na razie sama by?a lekko zaniepokojona do czego ta rozmowa zmierza.
-Eee tam. Nic nadzwyczajnego. Klacz bardzo szybko postara?a si? zmieni? temat rozmowy.
-Zastanawiam si? jak to jest by? pegazem i móc lata?.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Rainbow Dash » 11 lip 2012, o 19:46

- ka?da praca musi by? ciekawa - powiedzia?a weso?o Dashie, z powrotem l?duj?c na ziemi - Nie wstyd? si?, ?adna praca nie ha?bi.
Po chwili jednak jednoro?ka zaj??a b??kitn? klacz czym? innym... Mianowicie wspomnia?a o lataniu.
- Latanie jest cudowne! To uczucie wiatru we w?osach! Te pi?kne widoki! TO jedna z najwspanialszych rzeczy, które mi si? przytrafi?y! - niemal krzycza?a, opowiadaj?c rado?nie o zaletach latania.
Aby mój avatar si? animowa?:
Google Chrome: http://tinyurl.com/gcapng
Mozilla Firefox i Opera: obs?uga APNG wbudowana :-)
Safari i Internet Explorer: nie obs?uguje APNG :-(
Avatar użytkownika
Rainbow Dash
Nadwrażliwy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 17:21
Płeć: Nieustawiona

Re: Polana

Postprzez Shade Night » 11 lip 2012, o 19:53

Wiedzia?a ?e uda si? jej odci?gn?? pegaz od tematu dzi?ki takiemu pytaniu.
-Musi by? cudownie. Ale to nie powód ?eby krzycze? na ca?y las. Mieszkaj? tutaj te? inne zwierz?ta. A nie wszystkie s? przyja?nie nastawione do kuców. Jednoro?ka stara?a si? nie przestraszy? pegaz ale tylko j? ostrzec o tym jakie niebezpiecze?stwa mog? spotka? kuca w lesie. Cieszy?a si? ?e uda?o si? jej odbi? od tematu niebezpiecznego dla jej zaufania. Nie okazywa?a tego ale si? lekko cieszy?a.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Rainbow Dash » 12 lip 2012, o 11:15

- wybacz, czasami mnie ponosi - pegazka wyra?nie si? zmiesza?a i zarumieni?a. Podrapa?a si? kopytkiem za g?ow?, nie wiedz?c co dalej robi? - Nie martw si?, z nie jednym zwierzakiem ju? da?am sobie rad? razem z przyjació?kami. Zawsze jest jakie? wyj?cie z opresji - powiedzia?a.
Po tych s?owach rozejrza?a si? jeszcze raz po polanie - Du?o innych kucyków mieszka w tym lesie poza tob?? - zapyta?a si? jednoro?ki.
Aby mój avatar si? animowa?:
Google Chrome: http://tinyurl.com/gcapng
Mozilla Firefox i Opera: obs?uga APNG wbudowana :-)
Safari i Internet Explorer: nie obs?uguje APNG :-(
Avatar użytkownika
Rainbow Dash
Nadwrażliwy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 17:21
Płeć: Nieustawiona

Re: Polana

Postprzez Shade Night » 12 lip 2012, o 11:24

-Nic si? nie sta?o. Klacz odpowiedzia?a jak zobaczy?a ?e Rainbow czuje si? zak?opotana. W to wierz? ale nie przeceniaj swoich mo?liwo?ci, a teraz jeste? sama.
-Nie zawsze ale przewa?nie. Wtr?ci?a jednoro?ka s?ysz?c co powiedzia?a pegaz.
-Wed?ug mnie nie. Pozna?am tylko jedn? klacz która jeszcze ?yje w tym lesie. Wydaje mi si? ?e nikt inny. Co prawda nie jest to zbyt mi?e miejsce do mieszkania ale idzie jako? przywykn??. Odpowiedzia?a klacz.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Rainbow Dash » 12 lip 2012, o 11:28

- Rozumiem - odpowiedzia?a pegazka, po czym spojrza?a na niebo. S?o?ce ju? zachodzi?o i powoli nadchodzi? wieczór - Pó?no ju?. Wybacz, ale musz? ju? lecie? do domu. - powiedzia?a Rainbow Dash i po?egna?a si? z jednoro?k? - Na pewno jeszcze kiedy? porozmawiamy. - powiedzia?a ciep?o i wzbi?a si? w powietrze, po czym polecia?a w stron? Ponyville.

[z/t]
Aby mój avatar si? animowa?:
Google Chrome: http://tinyurl.com/gcapng
Mozilla Firefox i Opera: obs?uga APNG wbudowana :-)
Safari i Internet Explorer: nie obs?uguje APNG :-(
Avatar użytkownika
Rainbow Dash
Nadwrażliwy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 17:21
Płeć: Nieustawiona

Re: Polana

Postprzez Shade Night » 12 lip 2012, o 11:32

-Dobrze wi?c, do zobaczenia. I mam nadzieje ?e jeszcze kiedy? si? spotkamy. Powiedzia?a klacz patrz?c jak niebieska pegaz odlatuje. Jeszcze chwil? patrzy?a w stron? Ponyville. Ciekawe jak to jest by? elementem. Klacz odesz?a w stron? ?rodka lasu. [z/t]
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Black Cloud » 10 lis 2012, o 22:53

Po spotkaniu z bardzo miłą nauczycielką, która w sumie mogłaby jego uczyć indywidualnie, doszło do niego, że jednak musi odwiedzić Zecorę. Jednak ni cholery nie wiedział, jak do niej dotrzeć... przynajmniej poczekałby przy jej chacie, pomedytował. Ale nie, musiał się zgubić... bez eliksirów, z ograniczonym wyposażeniem... zasrane szczęście. Dotarł do dość ciekawego miejsca, wyraźnie napełnionego ciekawą energią. Zresztą, w tym lesie to chyba było normalne. Cały ten zbiór zagajników był przepełniony magią... to pewnie ona tak rodziła potwory w tym miejscu. A może i ona powołała do życia ten las? Kto wie? Kto wie. Podszedł do w miarę płaskiego miejsca. - Dobra... i tak do niej nie dojdę za szybko. - Stwierdził i wyciągnął parę przyrządów ze swojej torby. Nazbierał też gałęzi i użył Znaku Igni, by rozpalić ognisko. Ułożył nad nim i rozłożył sprzęty, umieszczając w nich puste fiolki, tak by nagrzewały się od ognia. Lał do nich alkohol i wkładał składniki... prościej? Ważył eliksiry. Potrzebował swoich mikstur. Bez nich przeżyły jeszcze krócej, niż normalnie...
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP...HP
31.....24....35....29....35....35....35.....23....36....11
Avatar użytkownika
Black Cloud
Nadwrażliwy
 
Posty: 201
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:12
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Czarny Gryf
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Mało rzeczy... trudno powiedzieć
Nie Lubi: Głównie kłamstwa, relatywizmu moralnego
Strach: Tylko głupiec się nie boi... ale jedynie na prawdę mądry zapanuje nad swym lękiem
Stan: Kawaler... blech
Koneksje Rodzinne: Nie ma rodziny... bu?
Rasa: Gdyby nie kilka udziwnień, można by było nazwać go kucem ziemnym
Charakter: Praworządnie neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron