Polana

Głęboki, piękny i majestatyczny las Everfree, wokół którego krążą różne, mniej lub bardziej mroczne legendy. Odważne kucyki lubią chadzać tam na spacery.. są też takie, które mieszkają tam w zgodzie z naturą.
W Lesie Everfree mieszkają różne, dzikie zwierzęta, na które można się natknąć w trakcie przechadzek...

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Polana

Postprzez Tali » 2 lis 2011, o 22:52

Gdy Tali zobaczy?a Silenta zg?upia?a zupe?nie.
- Co do wszystkich Kebabów tu sie stalo? No dobra niektórych rzeczy nie da sie wyjasnic- powiedzia?a cicho.
-Witaj towarzyszu, jestem Tali, a co do mojego stroju to zrobi?am go sama...- popatrzy?a na Blacka,
- Co on si? tak przysówa? I ten dziwny b?ysk w oku... Oj Tali co? si? szykuje...- pomy?la?a
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez SilentGrass » 2 lis 2011, o 23:24

Nag?y potok s?ów i pyta? wprowadzi?y zam?t w g?owi? Silenta, nie zdo?a? uzyska? ?adnej sensownej informacji poza imieniem czarnego kuca i co? o jakiej? iluzji.
-Co? Jak? Gdzie? Kto? *hic* odstawia? przedstawienie, a ja si? spó?ni?em. Po czym zrobi? smutn? min?.
Kiedy zacz??a mówi? zebra do jego uszu dotar?o s?owo. S?owo wyzwoli?o nag?y impuls w mózgu Silenta. Impuls podró?owa? od punktu A do punktu B zahaczaj?c przy okazji punkt C, który jak si? pó?niej okaza?o by? o?rodkiem mowy. Wró?my jednak do konkluzji spotkania impulsu z punktem C.

Silent szeroko rozprostowuj?c usta wyda? z siebie d?wi?k.
-KKKKKKKeeeeeeebbbaaaaabbb w cienkim cie?cie po nocach mi si? ?ni tidi didi di! Ju? mia? zaczyna? kolejn? linijk? ?piewu kiedy przypomnia? sobie o jeszcze nie sko?czonej butelce rumu, wi?c wróci? do dalszej kontemplacji znajduj?cego si? w niej p?ynu.
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Kojira » 3 lis 2011, o 16:56

Widok zielonego kuca, który pojawi? si? jak nigdy nic i nie zwraca? uwagi na zachowanie reszty by? nieco... nietypowy. Zacz?? by? jeszcze bardziej nietypowy, gdy zacz?? on ?piewa? o jedzeniu, a chwil? pó?niej znowu si? dorwa? do butelki. Có? on tam tak ?apczywie ci?gn??? Mumia przyjrza? si? butelce, ale nie móg? rozczyta? napisu. Si?gn?? do swojej torby, poszuka? czego? chwil? i wyci?gn?? butelk? z identyczn? plakietk?, jak na dobytku pirata.
- Hmm... Rum... - Zmru?y? lekko oczy, próbuj?c w nik?ym ?wietle przeczyta? wredny napis, który zdawa? si? ucieka? przed punktem spojrzenia oczu kuca. Butelk? skierowa? w stron? ogniska, aby zobaczy? ile tego jeszcze zosta?o.
- Eam... Prawie ca?a. - Oznajmi? bez emocji, popatrzy? jeszcze chwil? na ni?, po czym j? schowa?.
Troszk? irytuj?ca sytuacja w?ród pozosta?ych zacz??a go irytuj?co irytowa?, wi?c zirytowany podszed? blisko ogniska, aby by? ocieplany przez nie. Obejrza? si? woko?o. Pirat, który jest widocznie wstawiony, kilka kuców, z czego wi?kszo?? jest zdziwiona sytuacj? i dwie klacze, w tym jedna nietutejsza.
- Ehhh... - J?kn?? ze zm?czenia i usiad? wygodnie.
Avatar użytkownika
Kojira
Wieloświadomy
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 18:41
Lokalizacja: Od mamy i taty
Płeć: Nieustawiona

Re: Polana

Postprzez DiamondDust » 3 lis 2011, o 17:07

Diamond stan?? na nogi. Ci?gle lekko si? trz?s?, ale ju? mu to nie przeszkadza?o. Podszed? do Willow i usiad? ko?o niej.
Szepn?? jej do ucha.

-Hm. Niez?y ?art, musz? przyzna?. Chocia?, Silent jest uzale?niony od rumu i nie zdziwi?bym si?, gdyby naprawd? znikn?? tylko dlatego, ?e cho?by wyczu? jego zapach. A sam ten las jest przecie? przesi?kni?ty magi?.
Wsta? ponownie, magi? wysuszy? szczapy i kopytkowo rozpali? ognisko. Uzna?, ?e czy duch, czy nie duch, ciep?o musi by?. Kiedy p?omienie wybuja?y, odsun?? si? od nich i przysiad? ponownie.
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez SilverWater » 3 lis 2011, o 20:27

- Dzi?ki ?ó?ty, zimno by?o bez ogniska. Ale dalej znam tylko Willow i Gallanta, przedstawicie si? wreszcie? -Powiedzia? spokojnie.
- Hmm, nudno troch?. Mo?e by?my si? czego? napili, macie cokolwiek oprócz rumu?
I'm asshole !
Avatar użytkownika
SilverWater
Król śniegu
 
Posty: 64
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:17
Płeć: Nieustawiona

Re: Polana

Postprzez Willow Bark » 3 lis 2011, o 20:36

Willow spali?a buraka i usiad?a spowrotem przy ognisku obok Kuca-mumii.

- To by? ?ART? - zapyta?a wytrzeszczaj?c ga?y na Silent'a - Czy ty w ogóle...! - chcia?a powiedzie? mu co? do rozumu, ale chyba nie da?a by rady. Zielony kuc zadawa? si? nie kontaktowa?.

Pegaz westchn??a i opar?a g?ow? na kopytku.

- Od nich raczej nic innego nie dostaniesz - mrukn??a - Najlepiej spijmy si? wszyscy do nieprzytomno?ci i obud?my si? w niedwuznacznych pozach - doda?a z sarkazmem.
By?a z?a, ?e da?a si? przestraszy? w tak g?upi sposób. Na dodatek w lesie, którego nigdy si? nie ba?a. Musia?a przyzna?, ?e pijusy maj? talent do opowiadania takich historii.
Avatar użytkownika
Willow Bark
Niewiniątko
 
Posty: 510
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:52
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Wariatka
Uroczy Znaczek: Listek i piórko
Lubi: Wszystkich, którzy chcą jej pomóc lub ją w czymś wyręczyć, ptaki, słodycze z Cukrowego Kącika
Nie Lubi: Wrzasku swoich bahorów, powagi, latać
Strach: Małe, zamknięte pomieszczenia
Stan: Ciekły
Koneksje Rodzinne: Dwójka uciekniętych, bezimiennych dzieci.
Rasa: Pegaz
Charakter: Praworządnie zła. Ponoć.
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Tali » 3 lis 2011, o 20:49

-Jestem Tali, do picia nic nie mam, ale mam do jedzenia!- Zebra wytrzasn??a nie wiadomo sk?d kebaba i zacz??a go piec przy ognisku.
-Chce kto? troch?? Mam tego wi?cej!
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez SilentGrass » 3 lis 2011, o 21:07

Odklei? si? od butelki rumu i na pytanie Silvera szybko si? podniós?. Zdj?? z g?owy kapelusz i wykona? teatralny gest pochylenia, o ma?o przy okazji nie wsadzaj?c g?owy do ogniska.
-Kapitan Silent Grass do us?ug! Przedstawi? si? po czym si?gn?? do sakwy i zacz?? w niej grzeba?.
-Pami?tacie jak wspomina?em ?e znalaz?em kuca co ma rum w tej zapyzia?ej dziurze? Wyci?gn?? z sakwy sze?? kolejnych butelek rumu i z szerokim u?miechem kontynuowa?.
-Okaza?o si? ?e ma ca?? skrzynie! Znaczy mia?... Bo ju? nie ma.
Rozda? butelki siad? spokojnie i od razu zacz?? si? ?mia?.
-A ?eby?cie widzieli te wasze miny! W ?yciu nie widzia?em czego? bardziej zabawnego. S?ysz?c komentarz Willow lekko si? skrzywi?.
-?art? Pff... Wiecie by?o si? par? razy przekl?ty. I zacz?? dalej si? ?mia?.
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Kojira » 3 lis 2011, o 21:30

Mumia siedzia? przy ognisku, gdy zobaczy?, ?e kto? si? dosiada. Po chwili us?ysza? z dalszej cz??ci pro?b? o przedstawienie si?, po czym szybko obejrza? si? w tamt? stron? i powiedzia? g?o?no:
- Kojiro!

W tej samej chwili ?wiat?o ogniska roz?wietli?o twarz przyby?ej osoby, któr? by?a klacz. Nic nie zd??y? zrobi?, a w jego r?kach znalaz?a si? butelka rumu. Nie przej?? si? tym i schowa? j? w miar? szybko do troby, wyjmuj?c przy okazji co? mocniejszego.
- Witaj nieznajoma istotko. Mo?e wolisz co? mocniejszego od rumu? - Skierowa? pytanie do klaczy i u?miechn?? si? lekko w jej stron?.
- Tak w ogóle, to kim jeste?? - Doda? po chwili, odkr?caj?c butelk?, któr? trzyma?.
Avatar użytkownika
Kojira
Wieloświadomy
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 18:41
Lokalizacja: Od mamy i taty
Płeć: Nieustawiona

Re: Polana

Postprzez DiamondDust » 3 lis 2011, o 21:53

Diamond odwróci? si? w stron? fioletowego kuca. Sta? ju? ca?kowicie normalnie. Zerwa? sobie z g?owy kapelusz i przycisn?? go sobie do piersi.
-Diamond Dust, do us?ug.
Za?o?y? kapelusz z powrotem na g?ow?, jednak co? mu nie pasowa?o. Nagle zacz??o by? mu bardzo ciep?o w g?ow?. Spojrza? w gór? i zobaczy?, ?e cz??? jego nakrycia g?owy poch?aniaj? p?omienie! Zdj?? kapelusz ponownie z g?owy i rzuci? nim o ziemi?. Ten jednak by? zbyt lekki i zwia?o go do ogniska.
-Có?, i tak nie zamierza?em go wk?ada? na nast?pne Nightmare Night. Trzeba by? troch? oryginalnym, czy? nie?
Us?ysza? wtedy wypowied? mumii zwanej Kojiro i odwróci? si?. Przez sekund? mog?oby si? wydawa?, ?e jego oczy p?on? jak przed chwil? jego kapelusz, ale opanowa? si?. Nie mo?e by? a? tak zazdrosnym. trzeba by? spokojnym.
-Tak, spokojnym, b?d? taki, a on odbije twoj? TFU! nasz? dziewczyn?, czemu nie.
-Spokój. A ty, Sumienie, zamknij si?, z ?aski swojej.
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez SilverWater » 3 lis 2011, o 22:36

Silver z wachaniem wzi?? butelk?. - W?a?ciwie pij? tylko wino i szampana, no ale dzisiaj Noc Koszmarów. - U?miechn?? si?, otworzy? butelk?, poci?gn?? zdrowy ?yk i kontynuowa?: A w?a?ciwie sk?d brali?cie pomys?y na stroje? Ja dla przyk?adu przemalowa?em sie na Stefka, w??a rzecznego z którym mam znajomo??.
Silver poci?gn?? kolejny ?yk i zakaszla?. - Mocny ten twój rum, z k?d go bierzesz? A zreszt? to mnie nie obchodzi, rumu nie pije. Jak pomy?l?, to wychodzi ?e znam ju? was jako tako, a wy mnie w ogóle. Wi?c oznajmiam wam, ?e moje miano brzmi Ten którego imienia nie wolno wymawia? z rodziny de Horn. Nie patrzcie tak na mnie, nie ja to wymy?la?em.
I'm asshole !
Avatar użytkownika
SilverWater
Król śniegu
 
Posty: 64
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:17
Płeć: Nieustawiona

Re: Polana

Postprzez Black_Gallant » 3 lis 2011, o 22:48

Gallant stan?? blisko ogniska, wci?? zapatrzony w zebr?. Ju? mia? waln?? tyrad? na temat tego jak? to magnificencj? w?ród designerów mog?aby by? gdyby wzi??a si? za to zaj?cie na powa?nie, ale przecie? wtedy narobi?by sobie konkurencjii.. I do tego. Zamiast tego, cichutko zbli?y? sie do ognia i nie?mia?o podniós? kopytko w gór?.

- Ja reflektuj? na skosztowanie. Jeszcze nie mia?em okazji.

U?miechn?? si? szczerze i perli?cie do zebry.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Tali » 3 lis 2011, o 23:12

- Kucyk który chce kebaba? Prosz? bardzo. -Tali wr?czy?a Blackowi drugiego kebaba.
-Dobrym trunkiem nie pogardz?!- powiedzia?a z rado?ci? do pirata. I poci?gn??a ?yka z butelki.
-Uuuuaaa mocny rumik.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Willow Bark » 4 lis 2011, o 15:26

Willow zachichota?a nerwowo widz?c wyg?upy Diamonda z jego p?on?cym kapeluszem. Odwróci?a si? jednak spowrotem do kuca-mumii, która przedstawi? si? jako Kojiro.

- Ja? Willow Bark - odpowiedzia?a cicho na jego pytanie i wzi??a do r?ki butelk?, któr? jej poda? - Ale... co to jest? - zapyta?a w?chaj?c jej zawarto??.
Spojrza?a na Kojiro, spowrotem na butelk?, na reszt? kucy i... zdecydowa?a si? poci?gn?? ?yk.

- Ych... CO TO JEST? - wycharcza?a. Trunek by? bardzo mocny, a ona zazwyczaj nie mia?a okazji popi? nic a? tak mocnego.

Mimo to przewróci?a oczami i niby od niechcenia upi?a jeszcze jeden ?yk.

POST SPÓ?NIONY
Avatar użytkownika
Willow Bark
Niewiniątko
 
Posty: 510
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 10:52
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Wariatka
Uroczy Znaczek: Listek i piórko
Lubi: Wszystkich, którzy chcą jej pomóc lub ją w czymś wyręczyć, ptaki, słodycze z Cukrowego Kącika
Nie Lubi: Wrzasku swoich bahorów, powagi, latać
Strach: Małe, zamknięte pomieszczenia
Stan: Ciekły
Koneksje Rodzinne: Dwójka uciekniętych, bezimiennych dzieci.
Rasa: Pegaz
Charakter: Praworządnie zła. Ponoć.
Multikonto: NIE

Re: Polana

Postprzez Shiny Masquerade » 4 lis 2011, o 15:37

Shiny ockn?? si?, widocznie zagapi? si? w co? i na chwil? go zamroczy?o. A mo?e zasn??? W?a?ciwie nie pami?ta? co si? sta?o i czy uda?o mu si? zala? ognisko. Spojrza? na niebo. S?o?ce ju? wzesz?o, czy?by ca?? noc by? nieprzytomny? Spojrza? na wszystkich obecnych i u?miechn?? si?.
- Udana Noc Koszmarów, prawda? - spyta? wci?? trzymaj?c szeroki u?miech.


POST SPÓ?NIONY
Avatar użytkownika
Shiny Masquerade
Niewiniątko
 
Posty: 599
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 20:08
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Danio waniliowe
Uroczy Znaczek: Maska komedii i maska tragedii
Lubi: Marchewki, siebie, Canterlot, teatr
Nie Lubi: Nieporządku, ciasnych miejsc, braku marchewek
Strach: Wojna, burza, odpowiedzialność, podejmowanie decyzji
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Black Gallant - brat
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Las Everfree

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron