Dom Kamowa

Pegazy przecież też muszą mieć, gdzie mieszkać. Wiadomym jest, że tylko kucyki posiadające skrzydła potrafią stąpać po chmurach. Poza tym, w wielkich chmurach buduje się również pegazowe domy!

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr

Dom Kamowa

Postprzez Reetmine » 21 gru 2011, o 21:10

Dawno nie by? w Cloudsdale, zdecydowanie zbyt d?ugo. Zauwa?y?, ?e ?wieci?o si? ?wiat?o wewn?trz jego starego domu. A wi?c kto? go jednak kupi?, ciekawe co za idiota by wykupywa? na takim zadu...u? Skierowa? si? do dzielnicy, która znajdowa?a si? niedaleko Cloudiseum, do jednego z domów nad którego drzwiami wisia?y z?by rekina. ?e te? ten idiota jeszcze ich nie zdj??...
- Kamow jeste?? Odpowiadaj draniu.
Naprzeciwko szarawego pegaza wyszed? drugi, wy?szy o pó? g?owy, barwy z?otawej o czerwonych w?osach. Na jego widok przytuli? go mocno, niemal ?ami?c pegazowi ?ebra.
- Reet ile? to ju? czasu, niemal rok si? nie widzieli?my. Przy okazji twoja dzia?ka za to, ?e mnie wtedy nie wystawi?e? gdy stra?e na mnie dyba?y.
- Sko?cz z t? dobroci?, sam zreszt? wiesz, ?e mia?bym k?opoty. Co do dzia?ki nie dawaj, mam spraw?...
- O to dobrze, bo ja te? mam. S?ysza?em, ?e otworzy?e? karczm? i mo?e przyda?oby ci si? troch? alkoholu?- Nie zdziwi? si?, ?e Kamow ju? o tym wiedzia?, w ko?cu mia? wszelkiego rodzaju kontakty z "czarnym rynkiem", diamentowymi psami i przemytnikami.- Wiesz, co? stra?e zacz??y w?szy?, a akurat mam ju? do?? problemów z nimi. Po znajomo?ci promocyjne ceny! Do?ó? troch? monet, ja zapomn? o sprawie z nie wydaniem stra?y swego czasu i kwita b?dziemy. No i dam ci jeszcze jedn? informacje...
Pegaz si? zastanowi?, to nie by? taki z?y deal. Pewnie, ?e to by? kradziony... znaczy si? po?yczony na d?u?ej towar, ale takich cen, bez akcyzy czy podatków, nigdzie by si? nie znalaz?o. Acz ta informacja go bardziej zaciekawi?a. Da? mu mieszek z monetami, zostawiaj?c sobie troch?.
- Mów!
- W twoi mie?cie, Ponyville, pojawi? si? jaki? najmus czy te? ?owca nagród, jedno cholerstwo.
- Wie o naszych sprawkach?- Pegaz zapyta? si? lekko przestraszony, co? takiego to nie by?y przelewki
- Ma?o prawdopodobne, wiedzia?bym o tym. Dobrze zabezpieczyli?my temat jak byli?my jeszcze w s?u?bach, nawet Celestia by si? nie skapn??a, niech s?o?ce ?wieci nad jej g?ow?. Acz uwa?aj, lojalnie ostrzegam...
- Dobra, wezm? to pod uwag?. A, macie tu jakie? schronisko dla zwierz?t?
- Schronisko? gdzie? na ziemi, po drodze do twojego miasteczka jest jakie? ma?e. Czy?by? a? tak zmi?k??
- Trzymaj si? Kamow, odwiedz? ciebie jeszcze.
- Pewno, alkohol przyleci pegazami, jeszcze dzi?.

Reet wyszed? z domku i zlecia? z Cloudsdale, przypatruj?c si? ziemi.

z/t
Ostatnio edytowano 8 sty 2012, o 22:46 przez Reetmine, łącznie edytowano 1 raz
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Reetmine » 8 sty 2012, o 22:45

Pegazy posz?y do centrum, Pinkie Pie nie by?a jedynym kucem w mie?cie maj?cym balon. Mo?e to nie by?o tak widoczne, ale wiele kuców te? chcia?o przez chwil? poczu? wiatr we w?osach, a to by?a jedyna mo?liwo??. Sporo kasy posz?o na wynajem balonu, w?a?ciciel zgodzi? si? na to bo zna? Reet'a jako w?a?ciciela karczmy, a to wystarczy?o. Je?li balon nie wróci, pójdzie w?a?ciciel do karczmy... a? by zobaczy? wzrok Angela i Silenta. Nie by? to nadzwyczajny balon, ot du?y kosz na 4 kuce.
Pogoda na lot by?a idealna, nie pada?o, a niebo by?o krystalicznie czyste. Co prawda by?o ch?odno i troszk? wia?o, ale nie na tyle by przeszkodzi?o w locie do Cloudsdale. Acz by?o ch?odno, pegaz zdj?? swój p?aszcz i za?o?y? do Shade, zapalenie p?uc na pewno nie mog?o by? gorsze od lochów Celestii. Lecieli tak sobie mi?o, pegaz jednak nie pyta? zbytnio Shade o nic, zastanawia? si? nad tym jak to dalej rozegra?.

W ko?cu dolecieli do Cloudsdale, miasto za nocy te? ?y?o, cho? na pewno nie tak jak Ponyville. Zostawi? balon w miejscu do tego przystosowanym i szed? na chmur?. Dawno po nich nie chodzi? i ucieszy? si?, jednak to by?o miejsce ka?dego pegaza- nie ziemia. Zaprowadzi? j? do domu le??cego tu? przy Cloudiseum i zapuka? to dwa, to trzy razy. Stary kod zaufanych kuców, po tym wszed? do ?rodka. Shade mog?a zauwa?y? mnóstwo rze?b, obrazów i innych bogatych rzeczy, cho? i znajdowa?y si? w?ród nich podróbki. Zaprowadzi? j? do salonu, na du?ej i zdobionej sofie siedzia? sobiey mocno zbudowany z?oty pegaz o czerwonych w?osach uplecionych w kok.
- Witaj Si... Reet. Nie mówi?e?, ?e przyprowadzisz kogo? ze sob?, a ja taki nieprzygotowany.
Pegaz wsta?, sk?oni? si? klaczy i u?miechn?? si?, pokazuj?c trzy z?ote z?by na przedzie.
- Kamow mnie wo?aj?, witam w moich skromnych progach tak urocz? istot?. Jak mog? wam pomóc?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Shade Hunt » 8 sty 2012, o 22:52

- Witam jestem Shade Hunt - rzek?a pegazica wyci?gaj?c kopytko na przywitanie ogierowi i licz?c mo?e na uca?owanie - Przyda?by nam si? lokum na jaki? czas i chyba Reet ma do ciebie piln? spraw? nieciepi?c? zw?oki. Wszystko mog? przygotowa?, ale potrzebuje ciszy i spokoju. - rzek?a Shade po czym cicho rzek?a do Reeta- Jeste? pewien ?e mo?na mu ufa??
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
29.... 35.... 31... 31...35....42....33.....54.... 45....11
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Reetmine » 8 sty 2012, o 22:59

- Nie martw si?, Kamow to swój ch?op, sam ma nas... sporo za uszami i nie przepada za gwardi?. Zreszt? kiedy? pracowali?my razem w wywiadzie i na nim te? ci??? pewne rzeczy...

Kamow nie przej?? si? tym, ?e rozmawiali szeptem, ale uca?owa? kopytko Shade. W ko?cu jako jeden z szefów 'podziemia" Cloudsdale musia? trzyma? klas?.
- Pewno co? si? znajdzie dla was, go??beczki. Mo?e nie to, co si? znajdzie w Canterlot, ale nikt nie narzeka na moj? go?cinno??.- Tutaj si? za?mia?, bo to niejednoznacznie brzmia?o.- A czego ode mnie chcecie?

- Potrzebujemy "stworzy?" sobie pewien zwój, sfa?szowa? w sensie. A wiem, ?e twoje zr?czne kopytka s?yn? z podrabiania ró?nych papierów.- Pegaz wola? od razu przej?? do rzeczy i wyj?? mieszek ze z?otem, stawiaj?c go przed tamtym. Ten chwil? go zwa?y?, po czym pu?ci? oko do klaczy.

- Nie tylko z tego s?yn? moje zr?czne kopytka. Powied?cie tylko co mam napisa? i nawet sama cholerna Celestia nie rozpozna tego, ?e wysz?o to z mojego pióra.- Kamow zako?czy? to tubalnym ?miechem.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Shade Hunt » 8 sty 2012, o 23:08

Shade u?miechn??a si? najbardziej seksownie jak tylko umia?a i pu?ci?a oko w stron? ogiera, mimo ?e ca?y czas z?era?y j? nerwy i zdenerwowanie po ostatniej akcji Fearbane w karczmie. Jednak?e lata wyszkolenia w jej fachu robi?y swoje by?a ?wietn? i wprawiona do gry aktork?.
- Po?o?y?a flaszk? najlepszej Whisky jak? nie wzi?? Fearbane a któr? ona zd??y?a podw?dzi?.
Jednak?e musz? mie? gwarancj? ?e b?dzie tylko jedna kopia a dane które dostarcz? nie wyjd? po za to pomieszczenie i ten dom. Gdyby tak si? sta?o ucierpia?aby ?e tak powiem pa?stwowe sprawy Equestri a tego bym bardzo ale to bardzo nie chcia?a - powiedzia?a s?odko Shade uwodzicielsko ocieraj?c si? o ogiera. - P?ace diamentami - wyszepta?a mu do ucha po czym b?yskawicznie odsun??a si? od niego i stan??a przy Rettmine jak gdyby nigdy nic.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
29.... 35.... 31... 31...35....42....33.....54.... 45....11
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Reetmine » 8 sty 2012, o 23:25

- Sfa?szowanie papierów mówicie, pa?stwowe sprawy Equestrii... co? mi tu brzydko pachnie, zbyt niebezpiecznie.- Ale wtedy us?ysza? o zap?acie w diamentach. To od razu mu otworzy?o oczy.- Zap?ata z góry, zbytnie niebezpiecze?stwo skoro to takie wa?ne. I nie martw si? kochana, je?li to sprawy pa?stwowe to to nie wyjdzie z tego pokoju, chyba ze z wami. Ja tam z pa?acem nie chce zadziera?.

Reet si? zastanowi? czy poprosi? go jeszcze o pomoc. W sumie je?li gwardzi?ci ich poszukiwali sprawa si? utrudni?a. A ka?da pomoc si? przyda.
- Przy okazji potrzebujemy si? dosta? do Canterlot. Masz za?atwi? jaki? transport?

- Niestety go??beczki, a? tak daleko moje ?rodki nie si?gaj?, a wierzcie mi, ?e chcia?bym. Ale potrzebuje wiedzie? co mam napisa?, kto? musi dytkowa?.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Shade Hunt » 8 sty 2012, o 23:33

- Znasz j?zyk alicornów? Czy mam napisa? i poda? ci kartk? powiedziec jak masz podrobi?. Wej?cie jest Reet w jeziorze w lesie Everfree tamt?dy mozna si? dosta? do pa?acu niepostzre?enie ale potrzebne s? s?odycze i to du?e ilo?ci by przej?? tamtymi korytarzami w miar? bezpiecznie. Nie s?dz? by korytarze podziemne zmieni?y si? zbytnio od tego czasu a ja znam drog?. Wysypa?a na stó? diamenty - oczywi?cie ta informacja równie? nie wyjdzie poza ten pokój prawda panie Kamow- zacze?a si? zrecznie bawi? malymi ?lni?cymi kuleczkami turlajac je po blacie sto?u i czekaj?c na odpowiedz ze strony z?oz?bnego kuca.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
29.... 35.... 31... 31...35....42....33.....54.... 45....11
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Reetmine » 8 sty 2012, o 23:44

Z?otoz?bny kuc wzi?? par? diamencików i sprawdzi? jeden w z?bach, po czym u?miechn?? si? i za?mia?.
- Sk?d ja ?adniutka mia?bym zna? taki j?zyk, pierwsze s?ysz? o czym? takim. Napisz no na kartce i wyjdzie istne arcydzie?o. Co do s?odyczy mog? wam je za?atwi? w ilo?ci hurtowej, jak i te? transport pod las, tam akurat mam swoje wp?ywy. A domy?lam si?, ?e kto? was mo?e ?ciga? i tu, w Cloudsdale.

Reet'owi przypad?a do gustu informacja od Shade, czyli by?o jakie? w miar? pewne wej?cie. Jak i pomoc Kamowa mog?a by? przydatna, to ju? by?o co?.
- Czekoladki? Jest w tym lesie co?, co zjada s?odycze???
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Shade Hunt » 8 sty 2012, o 23:55

Wystarczy co? co si? rozlewa np p?ynna czekolada puding p?atki czekoladowe nie musi by? wóz ale dobrze by by?o tego sporo. Si?gn??a do torby i wyj??a sobie opakowanie pralinków odpiecz?towa?a i zacz??a seksownie sobie je?? - Nie Reet nie je czekolady ale ch?tnie zje ciebie wiec jaki wybór ogierku twoje ?ycie czy danie temu cholerstwu czekolady by si? czym? innym zaj??o a ciebie zostawi?o w spokoju.
Potrzebuj? jaki? pokój i chwil? ciszy by popracowa? nad tym zwojem piór i ka?amarz te? si? przyda. I musz? ca?kowicie zmieni? wygl?d ?ci?cie grzywy i ogona to piku? ale zmiana ubarwienia to ju? gorzej wi?c bed? potzrebowa? jeszcze farb i to odpownych na wod?. - westchn??a klacz wrzucajac sobie pralink? do pyszczka - Jakie lubisz kolory u kalczy ogierku? - zapyta?a puszczajac mu oko mimo ?e wiedzia?a ze takie sztuczki na niego nie dzia?aj? i tak lubi?a si? w ten sposób z nim droczy?.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
29.... 35.... 31... 31...35....42....33.....54.... 45....11
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Reetmine » 9 sty 2012, o 00:08

- Oboj?tnie, byleby tobie pasowa?o. Szkoda, ?e nie ma czego? do zmiany uroczego znaczka... Czyli ja te? musz? si? przemalowa?, no trudno. I chyba jednak wol? by to zjada?o czekolad? ni? mnie.

- Tamten pokój moja droga, tam znajdziesz rzeczy do zmiany wygl?du, wszystko w cenie tej roboty.- Kamow Podszed? do niej i da? rzeczy do pisania.- Daj zna? jak sko?czysz z pisaniem, styl odpowiedni to jedno, ale sfa?szowanie czego? z zapomnianego j?zyka to nie przelewki. A na pocz?tek za?atwie dla was t? czekolad?, p?atki b?d? ?atwo teraz dost?pne.

kamow wyszed?, zostawiaj?c ich samych w pokoju.

- Shade, co tak naprawd? mamy ukra??? Czy b?d? móg? po tym wróci? do miasta nie obawiaj?c si? gniewu Celestii? I sk?d mam wiedzie?, ?e twój szef mnie nie oszuka i nie wystawi na koniec?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Shade Hunt » 9 sty 2012, o 09:48

Shade westchn??a i zacz??a si? gor?czkowo zastanawia? nad zmian? koloru, na pocz?tku my?la?a o ciemnym kolorze ale potem stwierdzi?a ?e królewscy gwardzi?ci s? przecie? biali. Z zmiany koloru szarego na bia?y nie b?dzie takiego problemu z przemalowaniem. Spojrza?a w lustro b?dzie musia?a ?ci?? grzyw? i ogon nie u?miecha?o si? jej to zbytnio. Oczywi?cie grzywa i ogon odrosn? o ile Spinel pozwoli jej ?y? w tym ?wiecie na co tak bardzo nie liczy?a.
Poprawiaj?c w?osy us?ysza?a pytanie Reeta:
- Jak bardzo chcesz wiedzie? im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie i Celestia jak si? dowie ca?y swój gniew skieruje na mnie nie na ciebie - wzruszy?a ramionami - zawsze mog? powiedzie? ?e wykorzysta?am ci? dla w?asnych celów i zmusi?am do wspó?pracy. Mo?na wymy?li? jakikolwiek najprostszy szanta?. Wiesz mi ogierku gdyby Spinel chcia? naszej ?mierci ju? by?my nie ?yli. Da? nam to co jest potrzebne licz?c na nasz spryt i inteligencj?.
Nie zak?ada?am ?adnych trudno?ci w zdobyciu tego zwoju. Dla kogo? kto nie pos?uguje si? j?zykiem alicornów i nie zosta? ustanowiony stra?nikiem informacje s? bezwarto?ciowe.
Jednak?e nie chcia?bym by ktokolwiek dowiedzia? si? o tym co jest w zwoju dlatego si? zabezpieczam jedn? kopi?. Nie mo?na u?y? kopi gdy? tylko oryginalny zwój jest magiczny.
I trzeba go odda? stra?nikowi.

Shade wesz?a do pokoju i zacz??a bardzo powoli p?ynnym ruchem pisa? po pergaminie
- O co poprosisz Spinela ogierku wybra?e? ju? ? Mam nadziej? ?e wybra?e? m?drze raz jeden ogier poprosi? o nie?miertelno?? ale g?upiec zakocha? si?. Jego ukochan? zabili bandyci podczas podró?y po?lubnej. On sam zem?ci? si? okrutnie ale co z tego skoro jej ju? na ?wiecie nie by?o. Wpad? w depresj? i rozpacz chcia? si? zabi? ale nie mia? jak bo by? nie?miertelny. Spinel nie cofn?? zakl?cia - na chwil? jej kopytko przesta?o pisa? po czym znowu wróci?o do pisania - Wybieraj zatem m?drze co by? chcia? dosta?
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Reetmine » 9 sty 2012, o 20:14

- Ja i tak mam przer?bane, wi?c ró?nicy mi to nie robi. Zreszt? ju? widz? jak ot tak wypu?ci mnie z próby okradzenia zamku... I mam nadziej?, ?e masz racj? co do twojego szefa.

Zauwa?y?, ?e klacz ma dobry pomys? z bia?? farb?, cz?sto si? na nia patrzy?a. ?ci?cie w?osów nie by?o problemem, ot taka zmiana image'u.

- Skoro ja i Kamow pierwsze o tym s?yszymy, to raczej ma?o prawdopodobne by ktokolwiek to odczyta?. Acz o jakiego stra?nika ci chodzi? Co do pro?by szczerze nie wiem jeszcze, ca?y czas si? nad tym zastanawiam. A ty o co by? prosi?a?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Shade Hunt » 9 sty 2012, o 20:49

- Ja?? - za?mia?a si? ostro i g?o?no odchylaj?c g?ow? do góry szara klacz - Ja nie mog? o nic prosi? i tak Spinel zrobi? mi ?ask? ?e mnie wypu?ci?. Chocia? przez te kilka dni poczuj? ?e ?yje. To i tak du?a nagroda jak na niego. Co do stra?nika - Shade od?o?y?a pióro do ka?amarza i zacz??a wertowa? linijka po linijce napisany tekst - Taki du?y ?aciaty ogier pewnie nie super inteligentny ale na pewno bardzo silny i wytrzyma?y i cholernie uparty. Pewnie jest taki jeden w okolicy Ja nie wiem gdzie go szuka? ale ty pewnie wiesz. - pu?ci?a oko do Reeta.
Wzi??a w kopytko nast?pny pergamin i zacz??a pisa? instrukcj? Kamowi jak ma to podrobi? i na co zwraca? uwag? piecz?? i kolor zwi?zania zwoju.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
29.... 35.... 31... 31...35....42....33.....54.... 45....11
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Reetmine » 9 sty 2012, o 21:06

- Wiem o kogo ci chodzi. A wi?c Autumn jest stra?nikiem czego?... pewnie tej ca?ej kosy, to najbardziej by pasowa?o. I jak widz? Spinel ciebie wypu?ci? z tej bransolety tylko na chwil?, fajna nagroda za wiele lat s?u?by jak si? domy?lam.

Do pokoju wszed? Kamow, z kieliszkiem w r?ce. Przygl?da? si? pegazom, po czym charkn??.

- I jak tam, napisa?a? ten zwój? Je?li to jest nie po naszemu to musz? szybko opanowa? styl. A, czekolada na was czeka, sporo puddingu mi si? uda?o zebra? i mam nadziej?, ?e b?dzie to wam wystarczy?. Pi?tna?cie kilo, jak makiem zasia?. A, transport te? na was czeka: warzywa i troch? s?odko?ci do Manehattan, po drodze wyjdziecie sobie z tego, przed tym ca?ym lasem czy gdzie b?dziecie chcie?. Ale nie liczcie na luksusy, beczka to beczka.- Powiedziawszy to za?mia? si?.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....43....21....33....38....33....30.....48....50....11

Obrazek
Avatar użytkownika
Reetmine
Bitter - Sweet
 
Posty: 1945
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Uroczy Znaczek: Luneta
Lubi: Pieniądze, używki, intrygi.
Nie Lubi: Braku kontroli, braku pieniędzy, pyszałków.
Strach: Utonięcie, psy.
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Bhmmmm
Rasa: Pegaz
Charakter: Neutralny zły
Multikonto: TAK

Re: Dom Kamowa

Postprzez Shade Hunt » 9 sty 2012, o 21:23

- Nie ogierku on jest stra?nikiem Celesti i ?wiadomie to wybra?. Dziwne ?e ona nic nie wie albo o niczym nie pami?ta albo gra - wzruszy?a ramionami - bo ustanowienie stra?nika by?o tak dawno temu. To wielkie i ci??kie brzemi? i tylko... - przerwa?a nagle - acz za du?o mówi? - u?miechn??a i zachichota? si? widz?c wchodz?cego Kamowa poda?a mu 2 zwoje ten do podrobienia jak i instrukcj?.
- Tutaj jest wszystko co jest ci potrzeba w razie w?tpliwo?ci pytaj.
- W gorszych warunkach si? jecha?o. 15kg to za du?o my?l? ?e z 5kg powinno w zupe?no?ci wystarczy? - rzek?a - Shade - Kamow masz mo?e farby do koloryzacji futra? Musze troch? swoje rozja?ni? - pu?ci?a ogierowi oko - i jaka? z?ota farb? na zmian? znaczka. Mam nawet pomys? na co go zmieni?.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
29.... 35.... 31... 31...35....42....33.....54.... 45....11
Avatar użytkownika
Shade Hunt
Niewiniątko
 
Posty: 264
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 20:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Famme Fatale
Uroczy Znaczek: zakrwawiony sztylet przebijający słońce
Lubi: truskawki, czekoladę, budyń czekoladowy, broń egzotyczną, papierosy i alkohol zwłaszcza wina
Nie Lubi: gdy coś nie idzie zgodnie z planem, manipulacji, głupich kucyków
Strach: zakochać się, złamać skrzydło
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: pegazik
Charakter: chaotyczny-dobry
Multikonto: TAK

Następna strona

Powrót do Chmurki mieszkalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron