Dom Blue Sky

Pegazy przecież też muszą mieć, gdzie mieszkać. Wiadomym jest, że tylko kucyki posiadające skrzydła potrafią stąpać po chmurach. Poza tym, w wielkich chmurach buduje się również pegazowe domy!

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr

Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 22 gru 2011, o 16:57

Ma?y dom jednopi?trowy. Panuje tam zwykle porz?dek lecz nie zawsze. Pierwsze pi?tro to pokój go?cinny wraz z kuchni? i jadalni?. Za? drugie pi?tro jest to sypialnia po??czona z ?azienk? i ma?ym pokoikiem na ró?ne rzeczy.

Wróci?a z lasu Everfree i posz?a prosto do sypialni po?o?y?a si? na ?ó?ku i rozmy?la?a o tym co j? dzisiaj spotka?o.
Pozna?a Soara i dowiedzia?a si? jak mo?e by? ksi??niczka Celestia jak si? zdenerwuje i o tym ca?ym robaku który ich zaatakowa?. Po kilku minutach takich rozmy?la? usn??a.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 09:05

Wsta?a z ?ó?ka i posz?a do kuchni zrobi? sobie ?niadanie. Zjad?a po czym polecia?a do Ponyville po to by urz?dzi? sobie poranny spacer.
--------------------------------------------------
Wróci?a do domu z spaceru i od razu zacz??a przygotowywa? dom na ?wi?ta.
-------------------------------------------------------
Gdy sko?czy?a postanowi?a ?e za jaki? czas znowu pójdzie do Ponyville by zobaczy? je w pe?ni przygotowane do ?wi?t.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 18:22

Pokaza? drog? do swojego domu ?wie?o poznanemu ogierowi i zaprosi?a go do ?rodka.Prosz? wejd?
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 18:25

Przyby? do domu Blue prosto z karczmy. - Dzi?kuje u?miechn?? si? wchodz?c do ?rodka i ?ci?gaj?c swój dwu kolorowy szalik. No tak przecie? ka?dy pegaz musi mieszka? w Cloudsdale, on sam uciek? st?d ile si? w skrzyd?ach no ale reszta, phi do kucyka czemu by nie.
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 18:27

Jeste? g?odny bo akurat zamierza?am zrobi? sobie kolacj? czy chcesz co? do picia ?
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 18:30

- A co proponujesz do jedzenia? u?miechn?? si? i rozejrza? po wn?trzu mieszkania. - ?adnie si? urz?dzi?a? doda? odrzucaj?c grzyw? do ty?u.
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 18:31

Dzi?ki. Ca?y dzisiejszy dzie? pracowa?am by by? w takim stanie. A tak na kolacje mog? by? jak kanapki z serem i pomidorami.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 18:33

- Ch?tnie, pomóc Ci przygotowa?? Odstawi? torb? na pod?og? i podszed? nieco bli?ej do klaczy.
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 18:34

Ja ci? tam nie zmuszam ale jak chcesz to mo?esz mi pomóc.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 18:37

- Ok rzuci? zadowolony najwyra?niej. - Powiedz mi tylko co mam robi?! nie lubi? patrze? jak klacze same si? krz?ta?y a on mia? siedzie? niczym król na piedestale. By? gotowy do pracy i u?miecha? si? ci?gle.
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 18:38

Jak mo?esz to pokrój pomidory. ja ju? pokroj? chleb i ser.Po czym zobaczy?a ?e ogier si? ca?y czas u?miecha. Nawet tego nie zauwa?y?a ale zarumieni?a si?.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 18:40

- Pewnie! zabra? si? do pracy z szybko?ci? pocisku wystrzelonego z procy. Raz dwa uwija? si? kroj?c pomidory, stara? si? ?eby ka?dy z kawa?ków by? idealny i nie przypomina? pomidorowej miazgi. - Od dawna tu mieszkasz? rzuci? w nat?oku pracy, zwracaj?c wzrok stalowych t?czówek w stron? Blue.
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 18:42

Tak. Mieszkam tu troch? czasu od kiedy wyprowadzi?am si? od rodziców. Kroi?a teraz chleb. A ty gdzie mieszkasz ?Po chwili zobaczy?a ?e ogier patrzy si? ca?y czas na ni? a ona coraz bardziej si? rumieni. Poczu?a si? lekko g?upio ?e tak si? rumieni.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 18:47

U?miechn?? si? przyja?nie widz?c jej rumie?ce. - Ja aktualnie nie mam ?adnego miejsca zamieszkania, dopiero co wróci?em z Manehattanu tam mieszka?em przez ostatni czas. Oj tak to by?y czasy! Pe?no wolnego czasu tylko dla niego, bez zb?dnych rodziców i ich bezsensowego brz?czenia. Ci?g?e ujadanie matki o jego stanie, wy?szych sferach i to, ?e m?odemu hrabi nie wypada takie zachowanie. Za?mia? si? na sam? my?l o wyrazie pyska swojego ojca, gdy wrócili z balu w ogrodach a w pokoju Doshiego zastali tylko puste szafki. Pewnie po dzi? dzie? gryz? pióra ze skrzyde? ze z?o?ci.
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 18:49

Te? mieszka?e? w Manehattanie? Ja na pewien czas tam wyjecha?am.Zacz??a kroi? pomidory.Troch? mieszka?am tu potem polecia?am do Manehattanu i powróci?am tutaj. Ej tak swoj? drog? mo?esz zamieszka? u mnie je?li chcesz. Ja i tak mieszkam sama wi?c nie widz? problemu z tym.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Następna strona

Powrót do Chmurki mieszkalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron