Dom Blue Sky

Pegazy przecież też muszą mieć, gdzie mieszkać. Wiadomym jest, że tylko kucyki posiadające skrzydła potrafią stąpać po chmurach. Poza tym, w wielkich chmurach buduje się również pegazowe domy!

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 18:56

- Mieszka?em! to ma?o powiedziane za?mia? si? wypowiadaj?c te s?owa. No co prawda mieszkaniem nie mo?na tego by?o nazwa?. Jego apartament by? zniszczony i zdezelowany przez wiecznie panuj?cy tam burdel i nie przywi?zywanie uwagi do czysto?ci. No tak gdy Doshi wpad? w wir wolno?ci i porwa?a go metropolia Manehattanu nie mia? czasu na jakie? g?upie sprz?tanie. - Dzi?kuje, to bardzo mi?e aczkolwiek nie chcia?bym si? narzuca? u?miechn?? si? "czaruj?co" do klaczy. Praca wre i szybko posz?o - No uda?o mi si? powiedzia? spogl?daj?c na swoje idealnie poci?te kawa?ki pomidorków.
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 19:00

Nie b?dziesz si? narzuca? spokojnie nie martw si?. Wzi??a od niego kawa?ki idealnie poci?tych pomidorów i zrobi?a kanapki. Mi si? w Manehattanie nie podoba?a ta sztywno?? i to ?e ka?dy kucyk zachowywa? si? tak wr?cz ?miesznie. Stara?am si? przystosowa? ale nie wytrzyma?am tej atmosfery i wyjecha?am z tego miasta.po?o?y?a kanapki na talerz i wynios?a do jadalni.Po czym przygotowa?a wod? na herbat?.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 19:03

- Czy ja wiem, mnie si? to podoba?o za?mia? si?. Nie tyle co podoba?o uwielbia? te sztywne przyj?cia mo?na tam by?o pozna? wiele wa?panów i tak samo nienagannych panienek. Niektóre z nich to by?y cukiereczki. - Siadamy? zapyta? spogl?daj?c jej w oczy. - Pomog? Ci wzi?? od klaczy kanapki i pouk?ada? na talerzyku.
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 19:07

Dzi?ki za pomoc. Po czym zala?a wod? szklanki w których by?a herbata. Wiesz ka?dy ma odmienne zdanie o tych samych rzeczach. Zobaczy?a ?e ogier znowu patrzy jej w oczy i kolejny raz zarumieni?a si?.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 19:11

- O tak to na pewno wzi?? talerz z kanapkami o postawi? go na stoliku po czym zaj?? przy nim miejsce. Przygl?da? si? przez chwil? klaczy z uwag?, nast?pnie na jego pysku znowu pojawi? si? przyjemny u?miech. Jego niebiesko?? by? zadowolony z towarzystwa klaczy, stara? si? przypomnie? czy mo?e nie kojarzy jej z jakiej? towarzyskiej farsy. Jej imi? wydawa?o mu si? znajome aczkolwiek nie móg? sobie nic, a nic przypomnie?. Niech to kucyk kopnie!Coraz gorzej z t? jego pami?ci?.Skusi? si? na jedn? kanapeczk? czekaj?c a? klacz dotrze do stolika z herbat?.
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 19:16

Przynios?a herbat? i usiad?a na krze?le obok niego. O czym tak my?lisz ? Ju? przywyk?a do jego u?miechu chocia? nadal czu?a si? lekko g?upio gdy na ni? patrzy? i si? tak u?miecha?.Swoj? drog? ma bardzo ?adnie oczy.
Ostatnio edytowano 23 gru 2011, o 19:22 przez Blue Sky, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 19:21

- A nie to nic takiego, zastanawia?em si? czy mo?e ju? si? kiedy? nie spotkali?my odpowiedzia? na pytanie klaczy zajadaj?c kolejn? kanapk?. Dmuchn?? kilka razy do kubka z gor?c? herbat? po czym wzi?? jeden ?yk. Gor?cy p?yn delikatnie, stopniowo zacz?? rozgrzewa? ca?e cia?o kucyka, ekhem pegaza rzecz jasna. Dmuchn?? odgarniaj?c przyd?ug? ju? grzyw? z czo?a - Jedz równie? bo czuj? si? jak jaki? szkodnik za?mia? si?. Pojawi? si? w jej domu i ju? po kilku chwilach oga?aca? lodówk? có? za zbieg okoliczno?ci. Jego niebieski brzuch by? wiecznie g?odny.
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 19:25

Spokojnie bez przesady nie martw si? ja ci? za szkodnika nie wezm? Wreszcie powiedzia?a mu co chcia?a.Szkodniki nie maj? takich ?adnych oczu. Znowu si? zarumieni?a i zmieni?a temat. Wiesz ja te? mam takie dziwne uczucie ?e ci? kiedy? widzia?am. Po czym ugryz?a kanapk?.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 19:31

U?miechn?? si? siadaj?c nieco bli?ej klaczy, opar? oba kopytka o stó? i wzi?? kolejny ?yk herbaty. Có? by?a bardzo pyszna, zima za oknem có? mo?na chcie? wi?cej? Roz?o?y? swoje skrzyd?a, bleh ca?e ju? zdr?twia?y. - Hm, Manehattan nie jest taki du?y w ko?cu mo?e gdzie? si? mineli?my mówi?c to nie spuszcza? wzroku z jej oczu. Pochwyci? kolejn? kanapk? i zajada? ze smakiem oblizuj?c pysk. Jednym kopytkiem odgarn?? jej zielon? grzywk? - Twoje równie? s? ?adne u?miechn?? si?.
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 19:35

Mo?liwe ?e przeszli?my obok siebie nawet si? jeszcze nie znaj?c. Ugryz?a kolejny raz kanapk? i napi?a si? herbaty. Coraz bardziej si? rumieni?a a gdy odgarn? jej grzywk? poczu?a si? dziwnie i powstrzyma?a si? od zachichotania ale u?miechn??a si?.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 19:41

- No pewnie tak, bywa?a? na jaki? balach? zapyta? wystrzelaj?c to pytanie z szybko?ci? automatu. Przypomnia? sobie ostatnie swoje wyj?cie w Manehattanie no tak by?o to bodaj?e otwarcie nowej galerii. Dzi?ki swoim wysoko postawionym rodzicom by? zapraszany na wiele takich imprez. - Wiesz nie lubi? Cloudsdale zastanawiam si? jak mo?esz tu wytrzyma? u?miechn?? si?. - Nie my?la?a? o tym by mieszka? w Ponyvill?
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 19:44

W?a?nie my?la?am o tym by si? przeprowadzi? ale wiesz na razie nie ma mowy nie mam tyle pieni?dzy. A co do tych bali to tak chodzi?am na niektóre. A dla czego tak bardzo nie lubisz Cloudsdale ? Upi?a ?yk herbaty z swojej szklanki.Po chwili rozprostowa?a skrzyd?a poniewa? j? bola?o jeszcze po tym jak wczoraj dosta?a kwasem niby Celestia j? wyleczy?a ale ono nadal troch? pobolewa?o.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 19:50

- To d?uga i nu??ca historia. G?ównie chodzi mi o k?ótni? z moimi rodzicami od dawna ich nie widzia?em. Zreszt? jest tu ca?kiem sztywno, a tam na dole zawsze si? co? dzieje. A przynajmniej zawsze mo?na kogo? spotka? u?miechn?? si? mówi?c to. Obrzuci? jeszcze raz przelotnym spojrzeniem wn?trze domu Blue. - Chyba jak ka?dy pegaz chcia?em nale?e? do Wonderbolts, a moim rodzicom nie by?y na r?k? moje wyg?upy. Przed jego stalowymi t?czówkami stan?? znów obraz k??liwej matki a id? w choler? zakl?? w my?lach.
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 19:53

Moi rodzice uznali moje marzenie te? za g?upi wymys? i tyle niezbyt przejmowali si? tym ?e mi na tym na prawd? zale?y. A co do Ponyville masz racje tam na dole zawsz? co? si? dzieje. Ja tu mieszkam dla tego bo tak w?a?ciwie nie mam w Cloudsdale ?adnego znajomego ani znajomej. Po cz??ci lubi? czasami poby? sama ale brakuje mi kogo?. Poczu?a lekkie uk?ucie w sercu poniewa? Sakudoshi by? jedynym kucem z którym sp?dzi?a tyle czasu. Reszta przechodzi?a obok i widzia?a ich tylko przez chwil?.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Blue Sky

Postprzez Sakudoshi » 23 gru 2011, o 20:34

- Jako? posmutnia?a? sta?o si? co?? zapyta? ziewaj?c, jego naganne maniery poniek?d zacz??y go opuszcza?. By?o pó?no, a on by? lekko zm?czony ch?tnie si?gn??by po co? mocniejszego. Si?gn?? po kolejn? kanapk?, przez kilka chwil przygl?da? si? kawa?kowi pomidora, który ukroi? wcze?niej. Za?mia? si? cicho no, no mo?e by? z siebie dumny i szuka? pracy jako znakomity siekacz pomidorów.
Avatar użytkownika
Sakudoshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 19:08
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chmurki mieszkalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron