Cloudhouse SnowyVortex

Pegazy przecież też muszą mieć, gdzie mieszkać. Wiadomym jest, że tylko kucyki posiadające skrzydła potrafią stąpać po chmurach. Poza tym, w wielkich chmurach buduje się również pegazowe domy!

Moderatorzy: Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr

Cloudhouse SnowyVortex

Postprzez SnowyVortex » 22 paź 2012, o 20:48

Dom z dwoma piętrami umieszczony na szerokiej chmurzę. Ściany są zbudowane z solidnych chmur A dach pokryty Ciemnymi chmurami. W domu jest jeden Salon, kuchnia, jadalnia i garaż przeznaczony na pokój wypoczynkowy dla siatkarek.
W domu mieszczą się 3 pokoje. Jeden dla gości, jeden mój, jeden mojej siostry SpeedLight. Chmura z domem znajduje się niedaleko fabryki pogody. Przed drzwiami codziennie wieje zimne powietrze ponieważ Snowy jest śnieżnym kucykiem. Większość mebli w jej cloudhouse jest zrobione ze śniegu. Między innymi: Cała łazienka i Jadalnia. Na chmurze na której mieszka Snowy jest jeszcze siatka do siatkówki.
Godności nie mam by pisać znowu na chacie...
Smutek mnie wypełnia, tęsknota za dawnymi dniami...
Czekać czy nie...?
Aż chęć do usunięcia mnie nabiera...
Avatar użytkownika
SnowyVortex
Nadwrażliwy
 
Posty: 24
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 14:08
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Nieistniejący Amor
Uroczy Znaczek: Śnieżny wir
Lubi: Latanie, śnieg, zimę i jagody.
Nie Lubi: Ciszy, jednorożcy.
Strach: Silna magia, Celestia.
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: Siostra Neon Surf
Rasa: Pegaz
Charakter: neutralny
Multikonto: NIE

Re: Cloudhouse SnowyVortex

Postprzez SnowyVortex » 22 paź 2012, o 21:00

Jeszcze śpałam. Obudziałm się o 9:00. Wstałam i poszłam zjeść śniadanie. Wsypywałam płatki śniegu i zimną wodę. Po czym zaczynłąm je je pochłaniać. Odeszłam i zmyłam naczynia. Przeczesałam grzywę i ogon. Umyłąm zęby. Wyszłam na podwórko i zaczęłam odbijać piłką do koszykówki. Poleciałam wysoko w górę i odbijałam kopytem. Rozejrzałam się i poleciałam wysoko w górę. Zaczełam się kręcić w powietrzu tworząc śnieżny wir. Od tego kręcenia zakręciło mi się w głowie i zaczęłam spadać w dół PonyVille . Krzyczałam głośno! nie mogłam złapać równowagi bo skrzydła mi się ciągle wierciły. Próbowałam złapać równowagę ale nic z tego nie wyszło. Spadałam...
Myślałam że to już jej koniec więc dałam się porwać spadaniu. Zamknęłam oczy i przestałam wrzeszczeć.
[zt]
Ostatnio edytowano 28 paź 2012, o 11:53 przez SnowyVortex, łącznie edytowano 2 razy
Godności nie mam by pisać znowu na chacie...
Smutek mnie wypełnia, tęsknota za dawnymi dniami...
Czekać czy nie...?
Aż chęć do usunięcia mnie nabiera...
Avatar użytkownika
SnowyVortex
Nadwrażliwy
 
Posty: 24
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 14:08
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Nieistniejący Amor
Uroczy Znaczek: Śnieżny wir
Lubi: Latanie, śnieg, zimę i jagody.
Nie Lubi: Ciszy, jednorożcy.
Strach: Silna magia, Celestia.
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: Siostra Neon Surf
Rasa: Pegaz
Charakter: neutralny
Multikonto: NIE

Re: Cloudhouse SnowyVortex

Postprzez Otake » 23 paź 2012, o 16:04

Latałam sobie powoli między chmurami. Usiadłam na średniej, szarawej chmurce. Usłyszałam jak by ktoś spadał...
Rozejrzałam się. Nikogo nie było... Zaczęłam się rozsiadać na chmurze. Pisk był coraz głośniejszy. Puknęłam się trzy razy w głowę i położyłam się na chmurzę. Próbowałam zasnąć ale denerwował mnie ciągle ten pisk. W końcu podniosłam się energicznie. Strzeliłam grymasiastą minę. I spojrzałam w górę. Nad mną była dosyć spora chmura, ale nie zasłaniała mi słońca. Pomyślałam że ktoś może jest na tej chmurzę. Powoli skradając się zajrzałam na chmurę. Nikogo nie było... wróciłam na chmurę i położyłam się spowrotem.
?Ot-Ak-E?
Avatar użytkownika
Otake
Doskonały Lotnik
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 14:33
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Ot-ak-e?
Uroczy Znaczek: Serce z czarnymi skrzydłami
Lubi: Grać w siatkę, Grać w piłkę nożną, Grać w koszykówkę
Nie Lubi: Wielkiego hałasu,
Strach: Duchy
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: <nieznane>
Rasa: Pegaz
Charakter: neutralny
Multikonto: NIE

Re: Cloudhouse SnowyVortex

Postprzez WnnerFire » 27 paź 2012, o 19:38

Stojąc na jasnej chmurze, zauważyłem z daleka coś spadającego. Przyjżałem się i zauważyłem spadającego kucyka. Przeraziłem się i sprintem poleciałemby go ocalić przed śmiercią. Byłem coraz bliżej, już byłem pare metrów przed kucykiem. W końcu go złapałem. To była ona, śliczna jasno fioletowa klacz miała zamknięte oczy, była cała przerażona. Zemdlała w czasie lotu, powoli zaczynałem lądować na szarej średniej chmurze. Położyłem ją delikatnie na chmurze czekając aż się obudzi. Szybko poleciałem po deszczową chmurę i przyleciałem spowrotem. Umieściłem chmurę tuż nad nią, stanołem na niej i zaczynałem delikatnie skakać. Krople wody zaczynały powoli na nią kapać.
WnnerFire
 

Re: Cloudhouse SnowyVortex

Postprzez SnowyVortex » 28 paź 2012, o 12:04

Nagle poczułam lekkie krople na twarzy, otworzyłam oczy i podniosłam głowę. Rozejrzałam się, nikogo nie widziałam, a krople nadal spadały. Cała bez sił wstałam spojrzałam w dół a potem w górę. Cieszyłam się że żyję, i oczywiście żałuę że próbowałam zrobić śnieżny wir. Ciągle to latało mi dookoła głowy. Nie wiedziałam czy ktoś mnię uratował, czy spadłam na chmurę. Usiadłam na niej i wogule nie zwracałam ówagi na deszcz. W końcu się zorientowałam, popatrzyłam w górę i widziałam że ktoś skacze na tej deszczowej chmurce. Wstałam i wstydziłam się spojrzać albo coś powiedzieć.
Godności nie mam by pisać znowu na chacie...
Smutek mnie wypełnia, tęsknota za dawnymi dniami...
Czekać czy nie...?
Aż chęć do usunięcia mnie nabiera...
Avatar użytkownika
SnowyVortex
Nadwrażliwy
 
Posty: 24
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 14:08
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Nieistniejący Amor
Uroczy Znaczek: Śnieżny wir
Lubi: Latanie, śnieg, zimę i jagody.
Nie Lubi: Ciszy, jednorożcy.
Strach: Silna magia, Celestia.
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: Siostra Neon Surf
Rasa: Pegaz
Charakter: neutralny
Multikonto: NIE

Re: Cloudhouse SnowyVortex

Postprzez WinnerFire » 28 paź 2012, o 12:12

Skacząc tam już dwie minuty szybko przestałem i rozpędziłem chmurę. Powoli lądowałem na szarej chmurze, oczywiście zauważyłem że się obudziła. Musiałem coś powiedzieć:
-W-witaj emmm..., jestem WinnerFire, u-uratowałem cię przed spadnięciem, mam nadzieję że ci nie przeszkodziłem w czymś innym...-jąkając się mówiłem.
Powoli lekko się uśmiechnęłem. Miałem nadzieję że mi odpowie i nie będę zawstydzony.
Avatar użytkownika
WinnerFire
Sportowiec
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 paź 2012, o 18:57
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: WinnerFire
Uroczy Znaczek: Niebieski ogień
Lubi: Łazić po ogniu, placki, placki, placki, placki.
Nie Lubi: Spalonych placków. Wody (śnieg lubi)
Strach: Falami nad morzem
Stan: kawaler (zakochany)
Koneksje Rodzinne: zaginiony brat Otake
Rasa: Pegaz
Charakter: dobry
Multikonto: NIE

Re: Cloudhouse SnowyVortex

Postprzez SnowyVortex » 28 paź 2012, o 15:05

Spoglądałam na niego z szeroko otwartymi oczami. I właśnie zaczynałam mówić i lekko uśmiechać:
-Witaj... Ja jestem SnowyVortex mów mi w skrócie Snowy. Naprawdę nie wiem jak ci dziękować! I nie przeszkodziłeś mi! Ty mnię uratowałeś!- Z radościął mówiłam prosto w jego twarz zbliżając się powoli do niego. Powoli moje usta zbliżały się do jego policzka. I pocałowałam go czule. Zorientowałam się że wogule jeszcze nie znam tego kucyka i szybko cofnęłam się do tyłu.
Godności nie mam by pisać znowu na chacie...
Smutek mnie wypełnia, tęsknota za dawnymi dniami...
Czekać czy nie...?
Aż chęć do usunięcia mnie nabiera...
Avatar użytkownika
SnowyVortex
Nadwrażliwy
 
Posty: 24
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 14:08
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Nieistniejący Amor
Uroczy Znaczek: Śnieżny wir
Lubi: Latanie, śnieg, zimę i jagody.
Nie Lubi: Ciszy, jednorożcy.
Strach: Silna magia, Celestia.
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: Siostra Neon Surf
Rasa: Pegaz
Charakter: neutralny
Multikonto: NIE

Re: Cloudhouse SnowyVortex

Postprzez WinnerFire » 28 paź 2012, o 20:53

Zawstydzony prawie spadłem z chmury. Ale na szczęście złapałem równowagę. Byłem taki zdekoncentrowany że potykałem się nawet o własne nogi.
-Słuchaj... Ja chyba zaraz będę lecieć. Emmm... Muszę nazbierać...? Trochę ziół! No właśnie ziół...-Mówiłem by nie zawstydzić się jeszcze bardziej. Nagle przewróciłem się o małą grudkę chmury.
-Auć!-Szybko wstałem- Em to ja chyba już polecę co?
Avatar użytkownika
WinnerFire
Sportowiec
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 paź 2012, o 18:57
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: WinnerFire
Uroczy Znaczek: Niebieski ogień
Lubi: Łazić po ogniu, placki, placki, placki, placki.
Nie Lubi: Spalonych placków. Wody (śnieg lubi)
Strach: Falami nad morzem
Stan: kawaler (zakochany)
Koneksje Rodzinne: zaginiony brat Otake
Rasa: Pegaz
Charakter: dobry
Multikonto: NIE

Re: Cloudhouse SnowyVortex

Postprzez Otake » 28 paź 2012, o 21:30

Leżąc sobie na chmurze poczułam krople wody przesiąkające przez chmurę nade mną. Zdziwiona wstałam i usłyszałam czyjąś rozmowę. Delikatnie bez pośpiechu zajrzałam na nią, Na chmurze stała Snowy razem z jakimś ogierem, Snowy pocałowała go w policzek po czym odskoczyła. Zdziwiło mnie to ponieważ Snowy zawsze była wstydliwa. Spojrzałam na Ogiera, nie przypominał mi żadnego kuca którego znałam. Przyjrzałam się jego znaczkowi, przyglądając się dokładnie zauważyłam podobieństwo do znaczka brata. Z szerokimi oczami szybko wyskoczyłam z pod spodu chmury i krzyknełam:
-WinnerFire! Czy to naprawdę ty!? Bracie martwiłam się o ciebie, gdzie ty byłeś tyle lat? Tęskniłam za tobą co ci się stało w jaskini? Dlaczego cię wcześniej nie widziałam? Czy ty wiesz że ja (naprawdę) się o ciebie martwiłam? Jak się cieszę że cię widzę. Kocham cię!!!.
?Ot-Ak-E?
Avatar użytkownika
Otake
Doskonały Lotnik
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 14:33
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Ot-ak-e?
Uroczy Znaczek: Serce z czarnymi skrzydłami
Lubi: Grać w siatkę, Grać w piłkę nożną, Grać w koszykówkę
Nie Lubi: Wielkiego hałasu,
Strach: Duchy
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: <nieznane>
Rasa: Pegaz
Charakter: neutralny
Multikonto: NIE

Re: Cloudhouse SnowyVortex

Postprzez SnowyVortex » 28 paź 2012, o 21:42

-O hej Otake. Słuchajcie ja muszę spadać, mam ważne sprawy. Jak by co to zawołajcie, chyba że będę za daleko. No to paa...
Powoli odchodziłam i poleciałam w inną stronę myśląc o Winnerze. On jest piękny ale nie mogę z nim być skoro Otake z nim chodzi. Ale musiałam już lecieć, w końcu w Equestrii mieszka nie jeden Ogier.
Powoli dolatywałam do mojego podwórka patrząc jak Otake i Winner Rozmawiają ze sobą. ale nie mogłam się patrzeć musiałam w końcu odwiedzić Bright. Szybko wzięłam ważne rzeczy i poleciałam do jej pracowni.
[zt]
Godności nie mam by pisać znowu na chacie...
Smutek mnie wypełnia, tęsknota za dawnymi dniami...
Czekać czy nie...?
Aż chęć do usunięcia mnie nabiera...
Avatar użytkownika
SnowyVortex
Nadwrażliwy
 
Posty: 24
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 14:08
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Nieistniejący Amor
Uroczy Znaczek: Śnieżny wir
Lubi: Latanie, śnieg, zimę i jagody.
Nie Lubi: Ciszy, jednorożcy.
Strach: Silna magia, Celestia.
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: Siostra Neon Surf
Rasa: Pegaz
Charakter: neutralny
Multikonto: NIE

Re: Cloudhouse SnowyVortex

Postprzez WinnerFire » 29 paź 2012, o 07:40

-Otake!? Co ty tu robisz?- Zaskoczony Wrzasnąłem -Otake, ja... zostałem porwany, nie mogłem wrócić. Taki jakiś dziwaczny Wilczur mnie porwał zaniósł do jakiejś dziwnej chaty... i... tam poznałem Taką Gorrię i ona... była ładna... Mieszkałem z nią 18 lat ponieważ jak bym wyszedł to bym nie żył! Ale nie chodzi o to że ona mnie torturowała! Wręcz przeciwnie, Dbała o mnie... I ja się w niej zakochałem... i ten... tege. - Mówiłem i mówiłem.
Powoli Szeroko się uśmiechnąłem i przytuliłem Otake.
Avatar użytkownika
WinnerFire
Sportowiec
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 paź 2012, o 18:57
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: WinnerFire
Uroczy Znaczek: Niebieski ogień
Lubi: Łazić po ogniu, placki, placki, placki, placki.
Nie Lubi: Spalonych placków. Wody (śnieg lubi)
Strach: Falami nad morzem
Stan: kawaler (zakochany)
Koneksje Rodzinne: zaginiony brat Otake
Rasa: Pegaz
Charakter: dobry
Multikonto: NIE


Powrót do Chmurki mieszkalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron