Rozległy sad

To właśnie tutaj rodzina Apple ma sady uginających się do słodziutkich jabłek jabłoni. Poza tym wyrabiają też ciasta i inne s;słodycze sporządzone z jabłek. Również najlepszy w Ponyville sok z tych przepysznych owoców.
Tutaj znajduje się dom rodziny Apple oraz stodoła służąca do przechowywania jabłek, jak i urządzania country imprezek.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, QuietWord, Sal Ghatorr

Re: Rozległy sad

Postprzez Tali » 13 gru 2011, o 20:16

Tali zwa?y?a sakiewk? w kopytku i u?miechn??a si?.
-Zacny to podarunek.- powiedzia?a i u?ciska?a kuca.
-Musz? lecie?, mam co? do za?atwienia.- doda?a i uda?a si? w stron? Ponyville.
-Trzymaj si?!- rzuci?a przez rami?.

[zt]
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Rozległy sad

Postprzez DiamondDust » 16 gru 2011, o 21:52

Diamond u?miechn?? si? lekko, kiedy Tali go u?ciska?a. Powiedzia? tylko:
-Ale? nie ma za co. To Ci si? przecie? nale?a?o.
Kiedy zebra odesz?a, Dust wy??czy? radio, schowa? je do ko?czanu i przeci?gn?? si?. Podrapa? si? lekko po g?owie, my?l?c, gdzie teraz mo?e si? uda?. W ko?cu uzna?, ?e skoro wcze?niej strzelanie z kuszy sko?czy?o si? podbitym okiem, wypada?oby potrenowa? pos?ugiwanie si? t? broni?. W ko?cu, nikt nie wie, kiedy mo?e mu si? przyda?.
-Lepiej co? wymy?li?. Dziurawienie jab?oni nale??cych do Apllejack nie jest dobrym pomys?em.
W ko?cu wpad? na pewien pomys?. Skoro nie mo?e dziurawi? drzew nale??cych do kogo?, podziurawi drzewa do nikogo nie nale??ce. Las Everfree by? miejscem idealnym. Szybko wyruszy? w jego kierunku.

[zt]
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Rozległy sad

Postprzez Rainbow Ame » 22 gru 2011, o 15:19

Ame przechadzaj?c si? zauwa?y? pi?kny, wielki sad. Poszed? do niego. Nie móg? oprze? si? tym jab?oniom. Usiad? pod jedn? i str?ci? jedno jab?ko, które zacz?? je?? ze smakiem.

EDIT: Ame si? najad? i idzie z sadu. [z/t]


[EKHM jest ?rodek zimy Grudzie? nie ma jab?ek w sadzie !!!]
Ostatnio edytowano 22 gru 2011, o 16:05 przez Rainbow Ame, łącznie edytowano 1 raz
Zapraszam na mojego bloga.
Avatar użytkownika
Rainbow Ame
Nadwrażliwy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 15:16
Lokalizacja: Miasteczko
Płeć: Nieustawiona

Re: Rozległy sad

Postprzez ReflexivoArco » 2 sty 2012, o 15:13

Rarco chwiejnym krokiem w?drowa? ju? od dobrych dwóch godzin. Nogi ponios?y go na Akry S?odkich Jab?ek. Zim? to miejsce mia?o wiele uroku, ci??kie od ?niegu ga??zie dzi?ki ?wiat?u ksi??yca i ma?ymi kryszta?kami lodu b?yszcza?y niczym najpi?kniejsze klejnoty. ?ucznik uda? si? pod drzewo, pod to samo, z którego spad? na Diamonda z Nightmare Night. Pewnie u?miechn??by si? na to wspomnienie, gdyby nie jego obecna, beznadziejna sytuacja. Wspi?? si? na jab?o? sposobem, który znali tylko ci, którzy pozwolili sobie wpa?? w obj?cia procentów, i usiad? na roz?o?ystej ga??zi. Westchn?? ci??ko i si?gn?? do wewn?trznej kieszeni p?aszcza.
Wybornie.
Na dodatek zgubi? piersiówk?. Zrezygnowany po prostu siedzia?, i patrzy? si? w ma?e, b?yszcz?ce punkciki na niebie. Dlaczego zawsze wybiera? sobie nie dost?pne dla siebie klacze? Najpierw Luna, gdy my?la?, ?e co? iskrzy ona znikn??a, a pó?niej zdawa?a sie niczego nie pami?ta?, a teraz najpierw zebra, a nast?pnie tygryfica, u której nie do?c, ?e nie ma najmniejszych szans, to jeszcze ma ch?opaka. Oj, ma ch?opaka...
Rarco wzi?? w gar?? (kopytem, ale spoko) troch? ?niegu i przy?o?y? do napuchni?tego od uderzenia Blacka policzka. W takiej pozycji po prostu patrzy? w niebo...
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Rozległy sad

Postprzez Luna » 2 sty 2012, o 17:31

Przylecia?a tu w poszukiwaniu Rarca.Nie mog?a go znale?? i szuka?a go bardzo d?ugo lecz nagle co? zaszele?ci?o. Zajrza?a w korone drzewa i ujrza?a tam Rarca.
-Jak ty tu wszed?e? ?!Nie jeste? pegazem..!.-powiedzia?a zdziwiona
-Przepraszam ?e przylecia?am..pewnie chcia?by? by? sam..chcia?am tylko zapyta? czy moge jako? Ci pomóc..czy czego? nie potrzebujesz..-Doda?a
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Rozległy sad

Postprzez ReflexivoArco » 2 sty 2012, o 17:43

Kuc ziemny us?ysza? g?os. Spojrza? na ksi??niczk? przymulonym wzrokiem
-A ?ebym to ja kuffa wiedzia?...- mrukn?? na pytanie Luny... WRRRÓ?! Luny? Cholera, nie wypada?o, ?eby ogl?da?a go w takim stanie... Ale w sumie Rarco by? pijany. Nagle us?ysza? jaki? pisk w górze, co? jakby orze?, i jeszcze drugi, co? jakby zniewie?cia?y krzyk przera?enia u jakiego? ogiera... Dziwne... Ale jako? nie mia? ochoty si? tym przejmowa?. Nie mia? ochoty na nic.
-Ty mi powiedz *hic* dlaczego to ?ycie jeft takie niesp... nespr.. nepsia.. nie-spra-wie-dli-we- wysylabilizowa?. Teraz w sumie by?o mu wszystko jedno, czy stoi przed nim Ksi??niczka Luna, Diamond czy inny kuc. Po prostu zacz??y si? wydobywa? z niego d?wi?ki.
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Rozległy sad

Postprzez Luna » 2 sty 2012, o 17:52

-Czemu jest nie sprawiedliwe ? o co chodzi ? czy chodzi o tego tygryfa? zakocha?e? sie w niej.-pyta?a
-Oj pijany jeste?..musisz wytrze?wie?-powiedzia?a i zaczarowa?a go by by? troche trze?wiejszy.
-No teraz powiedz...
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Rozległy sad

Postprzez ReflexivoArco » 2 sty 2012, o 18:02

Wybornie.
Nie do??, ?e zgubi? piersiówk?, to jeszcze zaczynaj? go wytrze?wia?... Ale w sumie zakl?cie i tak niewiele pomog?o... pomog?o? Niewa?ne, nawet magia jednej z najpot??niejszych istot tej krainy nie potrafi?a wydoby? cho?by procenta alkoholu z krwioobiegu ?ucznika. Rarco ponownie spojrza? na Lun?. I tak nie mia? ju? nic do stracenia, wi?c mo?e podpisa? na siebie wyrok. Wewn?trzny Rarco wali? aktualnie g?ow? we wn?trze czaszki.
-Ehh... Tia. chyba si? zakocha?em- powiedzia? jakby zdziwiony- I jak sko?czy?em? Z obitym pyskiem siedz? na drzewie.- doda? ponuro-I tak to si? ko?czy... *hic*... zawsze, najpierw daj? ci skrzyd?a, aby pó?niej patrze?, jak ?adnie... *hic*... lecisz w dó?...


(tryb pijackiego filozofowania- w??czony)
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Rozległy sad

Postprzez Luna » 2 sty 2012, o 18:32

-Och bardzo si? ciesze ?e si? zakocha?e? w Tali..Tak bardzo si? ciesze..ogromnie-powiedzia?a lecz ko?cówke ju? w my?lach...By?a szcz??liwa ?e jej przyjaciel si? zakocha? ale nie mog?a znie?? ?e Cierpi..
-Prosz? to dla ciebie -powiedzia?a i wyczarowa?a mu now? piersiówk?..pe?n?
-Nie powinnam Ci tego dawa?..ale musz?.. zbytnio cierpisz..
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Rozległy sad

Postprzez ReflexivoArco » 2 sty 2012, o 18:47

Rarcowi co? b?ysn??o w oku na widok prezentu. Piersiówka by?a elegancka, b?yszcza?a, a? mi?o, ale mimo wszystko wola? swoj? star?, ju? do?? poobijan?. Zszed? (pionowo wzgl?dem ziemi, bez dotykania pnia drzewa) na ziemi? i przyj?? podarek. Otworzy?, i poci?gn?? d?uuugi ?yk. Tak, to by?o to, to by?o prawdziwe, Canterlotckie wino. Nigdy go nie pi?*, ale s?ysza? legendy o nim nawet od Blaze'a, który kiedy? mia? przyjemno?? uczestnictwa w bankiecie zorganizowanym z okazji pokonania zbuntowanego barona, który wraz ze swoj? armi? stworów z Everfree rodem zagra?a? Equestrii. Blaze przeprowadzi? armie Celestii na ty?y wroga tylko sobie... no, mo?e z wyj?tkiem kilku jego kolegów... znanymi ?cie?kami doprowadzaj?c tym samym do otoczenia wrogich si?, a nast?pnie dowodzi? oddzia?em ?uczników w ostatecznej bitwie. Tak, Rarcowi zawsze ciarki po grzbiecie przechodzi?y, gdy s?ysza? t? histori?, nie tylko od Blaze'a, ale te? od przypadkowo spotkanych w karczmie podczas w?drówki po kraju by?ych ?o?nierzy, czy po prostu starych kucy, albo w jakiej? ksi?dze z tamtego okresu...
Rarco otrz?sn?? si? ze wspomnie?, zakr?ci? piersiówk?, i u?cisn?? Lun?
-Dzi?ki, Luna... *hic*... Tylko ty mnie rozumiesz...-zarzuci? jeszcze nieod??cznym podczas rozmowy po pijaku tekstem.


*A przynajmniej nie w tym wymiarze
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Rozległy sad

Postprzez Luna » 2 sty 2012, o 19:03

-Prosz? bardzo Rarco..Po prostu bardzo Ci? lubi?..bardzo wiele dla mnie znaczysz..niestety co do mi?o?ci nie mog? Ci pomóc..Magia na ni? nie dzia?a a nawet je?li dzia?a to..nie wolno miesza? w uczuciach..-powiedzia?a miej?c nadzieje ?e Rarco zrozumie chod? jedno s?owo..
-Powiniene? zakocha? si? w kim? innym ta Tali jest nieprzewidywalna..
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Rozległy sad

Postprzez ReflexivoArco » 2 sty 2012, o 19:24

Rarco zwolni? u?cisk, i spojrza? si? na Lun?, by po chwili wybuchn?? ?miechem niemal?e dzieci?cym, charakterystycznym dla tych, którzy wypili co nieco
-A gdyby to ode mnie zale?a?o, Luna, gdyby to ode mnie zale?a?o, w kim... *hic*... ulokuj? swoje uczucia.- przejecha? j?zykiem po z?bach- Wiesz, to jest jak z kol?dnikami. Nie wiesz kiedy przyjd? i kto b?dzie kol?dowa?, ale tak czy inaczej tego nie unikniesz.- tutaj przypomnia?o mu si?, ?e fakt, ?e pomimo tego, ?e chatka Blaze'a sta?a w niemal?e sercu lasu, a sam Blaze sprawia ? wra?enie ponurego (tylko sprawia? wra?enie), to te ma?e szkraby w domowej roboty kostiumach zawsze trafia?y pod jego drzwi. Blaze obiera? z?? strategi?, je?li chcia? ich wyp?dzi? raz na zawsze, bo za ka?dym razem kol?dnicy wychodzili z kieszeniami pe?nymi karmelków...
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Rozległy sad

Postprzez Luna » 2 sty 2012, o 20:02

-Och Rarco..-powiedzia?a
-Rarco musisz i?? do domu i wytrze?wie?..i radze Ci si? w bójki nie wdawa? bo stracisz jeszcze nie jeden z?b.. przy okazji twoj? piersiówke ma Tali..jak co? to do niej sie zg?o?..ale jak wytrze?wiejesz !-powiedzia?a
-Ja ju? b?d? lecie?..moja siostra i tak mnie gani za to ?e nie pomagam jej..musze w ko?cu co? z tym zrobi?..Do widzenia Rarco-powiedzia?a i polecia?a do Canterlotu[zt]
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Rozległy sad

Postprzez ReflexivoArco » 2 sty 2012, o 20:18

-Pa, Luna, dzi?ki za rozmow?...*hic*...- po?egna? si? ?ciskaj?c ksi??niczk? ze ?zami w oczach. Ona mia?a racj?, musia? i?? do domu i wytrze?wie?. Ju? zacz?? si? zbiera?, kiedy nagle przypomnia? sobie, ?e jego dom jest aktualnie zakopanym pod ?niegiem kawa?kiem p?ótna. Wzruszy? ramionami i z powrotem wdrapa? si? na drzewo. Posiedzia? tak mo?e z dziesi?? minut, gdy nagle znowu dopad?y go czarne my?li. Pogrzeba? w sakwie, i wyci?gn?? czarny futera?, a z futera?u lutni?. Tak, stanowczo od dawna na niej nie gra?... Nastroi? j?, zmieni? p?kni?t? strun?, upi? ?yk z piersiówki, i za?piewa? do?? czystym g?osem jak na kogo? za?amanego, pijanego i bez jednego z?ba

Nie wo?aj o pomoc
Nie nadejdzie
Nie próbuj si? broni?
Szkoda si?
To nieposkromiony
To
Rydwan stukonny, co p?dzi a Ty
Ty p?dzisz w nim

I cho?by? ucieka?
To J? gonisz
I cho? by? si? skrywa?
Szukasz Jej
I cho? by? udawa? ?e?
?lepy na nago?? i g?uchy na szept
Nie umkniesz Jej

Nie pokonasz mi?o?ci...
Nie pokonasz mi?o?ci...
Nie pokonasz mi?o?ci...
Nie zwyci??ysz jej w sobie
To wiedz
Nie pokonasz mi?o?ci
Nie zwyci??ysz jej
Od?o?ysz wszelk? bro?
Gdy ujrzysz J?

Cho? mówi? o Tobie
?e? ze ska?y
Cho? wszystko widzia?y
Oczy twe
Gdy ujrzysz J? ca??
To
Nagle popadniesz w nie?mia?o?? i wiedz
Dosi?gnie ci?

Nie pokonasz mi?o?ci...
Nie pokonasz mi?o?ci...
Nie pokonasz mi?o?ci...
Nie zwyci??ysz jej w sobie
To wiedz
Nie pokonasz mi?o?ci...
Nie pokonasz mi?o?ci...
Nie pokonasz mi?o?ci...
Nie zwyci??ysz jej w sobie
To wiedz
Nie pokonasz mi?o?ci
Nie zwyci??ysz jej
Od?o?ysz wszelk? bro?
Gdy ujrzysz J?...
Gdy ujrzysz J?...
Gdy ujrzysz J?...
Gdy ujrzysz J?...
Gdy ujrzysz J?...
Gdy ujrzysz J?...


Na koniec pozwoli? strun? si? wybrzmie?, z?o?y? lutni? na kolanach (?) i odda? si? ponownej kontemplacji gwiazd...

(Bard Go?dzik- pocz?tki :mrgreen:)
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Rozległy sad

Postprzez ReflexivoArco » 7 sty 2012, o 19:41

?ucznik obudzi? si?. Nie by? zdziwiony faktem, ze znajdowa? si? na drzewie, mia? na kopytku ?miesznego buta z dzwoneczkiem na czubku (prawdopodobnie fragment kostiumu Kanclerza Kuców Ziemnych) i temu, ?e g?owa bola?a go, jakby jakich ch?do?ony Nord u?y? na nim Krzyku, a nast?pnie waln?? go w szcz?k? z bani. Ale wiedzia?, ?e to niemo?liwe. Na pewno... Zakl?? pod nosem, gdy po przejechaniu j?zykiem po z?bach zauwa?y? brak jednej z tych ko?ci. Si?gn?? do wewn?trznej kieszeni i wyci?gn?? z niej piersiówk?. Ale nie srebrn?, poobijan? piersiówk?, ale eleganck?, poz?acan?, z wygrawerowanym god?em Equestrii. Zdziwiony odkr?ci? j?, pow?cha? i co? go tkn??o. Upi? ma?y ?yczek. Tak, to by?o prawdziwe, Canterlockie wino. S?ysza? o nim legendy *Tu wstaw fragment o przesz?o?ci Blaze'a*. Spróbowa? zej?? z jab?oni, ale spostrzeg?, ?e na kolanach spoczywa jego lutnia, na której nie gra? chyba od wieków.
-Albo od wczoraj- zreflektowa? si? w my?lach.
Schowa? instrument do futera?u, piersiówk? do kieszeni, po czym zszed? na ziemi?, zarzuci? puzdro na rami? i uda? si? w kierunku miasta.

/zt/
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akry Słodkich Jabłek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron