Wzgórze

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Wzgórze

Postprzez Bright Dawn » 29 gru 2011, o 19:42

Bright by?a tu? za nim, nieco pomagaj?c sobie skrzyd?ami przy wchodzeniu na wzgórze. No, mo?e nie nieco, tylko bardzo. Có?, trzeba korzysta? z darów natury. Stan??a obok Diamonda, gdy ten roz?o?y? koc oraz wyj?? termosy i kubki.
-Widz?, ?e w pe?ni przygotowany na wieczór, chyba jednak ta wizyta nie by?a w pe?ni przypadkowa... -Powiedzia?a mi?ym g?osem, po czym, uprzednio oczy?ciwszy kopytka ze ?niegu, usiad?a na kocu, blisko Diamonda.
-Pi?kne niebo... Na szcz??cie moi bracia i siostry nie planowali na dzisiejszy wieczór ?adnej ?nie?ycy... -Powiedzia?a, widz?c ogiera wpatruj?cego si? w gwiazdy, po chwili spyta?a si?, jeszcze bardziej do niego przybli?aj?c:
-Lubisz tak patrze? w niebo...? Cz?sto to bywasz...? To idealne miejsce... Spokój... Cisza... Nic nie zas?ania widoku...
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez DiamondDust » 29 gru 2011, o 21:04

Dust obróci? si? w stron? pegaz i powiedzia?:
-Pewnie nie uwierzysz, ale to naprawd? by?o przypadkowe. Dot?d nie wiem jak, ale w tym ko?czanie trzymam wszystkie rzeczy, jakie mog? mi si? przyda?. A przecie? gor?ca czekolada w zim? to podstawa!
Znowu spojrza? w niebo. Mówi? powoli, próbuj?c si? zarówno skupi? na gwiazdach, jak i przypomnie? sobie odpowiedzi na pytania Bright.
-Tak, lubi? patrze? w niebo. jest ono codziennie niepowtarzalne, cho? zawsze mo?na zauwa?y? podobie?stwa. Wieczorem mo?na podziwia? kolejne uk?ady gwiazd, czasem zauwa?aj?c gwiazdozbiory których nikt nie widzia?... W dzie? po?o?y? si? i spokojnie patrze? na leniwie sun?ce chmury... Ostatnio niestety nie mog? znale?? czasu na wej?cie tutaj i cho? chwil? bezczynno?ci.
Diamond obj?? pegaz swoim kopytkiem i mówi? dalej:
-Rzadko kiedy kto? zak?óca cisz? tego miejsca. Prawie zawsze mo?na tutaj przyj?? i odpoczywa?. Masz racj?, nic nie zas?ania tutaj widoku. W?a?nie dlatego to jest moje ulubione miejsce poza moim domem...
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Bright Dawn » 29 gru 2011, o 21:19

Bright za?mia?a, gdy Diamond wspomnia? o nadzwyczajnej warto?ci czekolady:
-Hehe, no tak oczywi?cie... Szczególnie dla mnie, gdy? jestem uzale?niona od s?odyczy... Taka moja ma?a s?abo??...
Gdy Diamond j? obj??, zrobi?o jej si? przyjemnie.. Poczu?a co? w g??bi siebie... Przybli?y?a si? do Diamonda najbardziej jak mog?a i opar?a si? o niego, k?ad?c g?ow? na jego barku i otulaj?c go swoim d?ugim ogonem...Ws?uchiwa?a si? w jego g?os uwa?nie... Po czym zacz??a mówi? cicho:
-Tak?e uwielbiam patrze? w niebo... Szczególnie w locie... Tak powoli lec?c na grzbiecie... Albo na chmurce jakiej? le?e?... Patrze? w gór? i rozmy?la?... Nad wszystkim... Ostatnio te? nie mia?am na taki odpoczynek czasu, by?am zaj?ta przygotowaniami otworzenia pracowni, realizacji mojego celu... Ale teraz... My?l?, ?e b?d? mia?a na odpoczynek wi?cej czasu... -Po czym wtuli?a si? w Diamonda, i doda?a, spogl?daj?c mu w oczy...:
-Wygl?da na to, ?e nasze charaktery s? sobie bli?sze ni? s?dzili?my... Przynajmniej w tej kwestii...
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez DiamondDust » 29 gru 2011, o 21:39

Dust u?miechn?? si? do Bright i zacz?? bawi? si? jej d?ugimi w?osami. Kiedy pegaz si? w niego wtuli?a, poczu? wewn?trzne ciep?o, powoli rozchodz?ce si? po ca?ym ciele. W ko?cu powiedzia?, równie? cicho:
-Mam nadziej?, ?e znajdziesz troch? wi?cej wolnego czasu. Szczególnie teraz.
Spojrza? prosto w jej niebieskie oczy. Doda? zaraz, ci?gle si? w nie wpatruj?c:
-Nigdy bym nie podejrzewa?, ?e gdziekolwiek spotkam tak podobnego mi kuca... Tym bardziej nie podejrzewa?em, ?e si? w nim zakocham.
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Angel » 29 gru 2011, o 21:43

Cicho, ?eby nie sp?oszy? znajduj?cej si? na szczycie wzgórza parki, Valor Angel rozstawi? kolejne g?o?niki dooko?a. Ziewn?? lekko, zm?czony wyjmowaniem ci??kich pakunków z torby. Postanowi?, ?e rozstawi je jeszcze tylko w jednym miejscu. Ruszy? ponownie do miasteczka, licz?c na to, ?e nie zosta? zauwa?ony.
[z/t]
Byłem Angelem zanim stało się to mainstreamowe.
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Bright Dawn » 29 gru 2011, o 21:55

-Nie wiem... Mam du?o pomys?ów... Chc? co? osi?gn??... Samorealizacja to u mnie sprawa kluczowa... B?dziesz musia? to u mnie zrozumie?...Ale... postaram si?... -Odpowiedzia?a spokojnie, staraj?c si?, aby Diamond zrozumia? jej podej?cie do ?ycia. Chcia?a jeszcze co? doda?, gdy Diamond wyzna? jej g??bokie uczucie...
Delikatnie si? przestraszy?a, jej serce zabi?o mocniej, ci?nienie krwi wzros?o...
Zakocha?...? Po jednym dniu...? Niemo?liwe, to idzie za szybko... Zbyt gwa?townie... Mog? straci? kontrol?... Wycofa? si?...? Póki nie jest za pó?no... Aby bardziej nie cierpia?... Aby ochroni?... -Przez g?ow? Bright przelatywa?y najró?niejsze my?li, jej twarz wygl?da?a na przestraszon?, przyt?oczon?... Przez pewien czas ca?kowicie si? wy??czy?a na ?wiat zewn?trzny pod nat?okiem my?li... Po kilkunastu sekundach, spyta?a si? Diamonda, niepewnym g?osem:
-Diamondzie... Za-zakocha?e? si? we mnie...?
Zna?a odpowied? na to pytanie, ale nie by?a w stanie wypowiedzie? nic bardziej skomplikowanego... Powiedzia?a to, aby zyska? sobie wi?cej czasu na konkretn? odpowied?, na pouk?adanie wszystkiego w g?owie, zanalizowanie problemu...
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez DiamondDust » 29 gru 2011, o 22:26

Dust przesta? bawi? si? w?osami pegaz, gdy zobaczy? jej reakcj? na jego wyznanie. Zmiesza? si? lekko, ale nie da? tego po sobie pozna?. Ledwo zauwa?alnie si? u?miechn?? i znowu zacz?? powoli porusza? kopytkiem. Powiedzia? cicho, patrz?c Bright w oczy:
-Tak, zakocha?em si? w Tobie. Pytanie - co czujesz Ty?
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Bright Dawn » 29 gru 2011, o 22:41

-Po prostu powiem, co czuj?... Szczero?? do bólu... -Pomy?la?a Bright, po czym wzi??a g??boki oddech, i zacz??a mówi?:
-Polubi?am Ci?, zainteresowa?e? mnie, swoim charakterem, spojrzeniem na ?wiat, i w ogóle, wszystkim... Jeste? mi?y, inteligentny, m?dry, i naprawd? s?odki i uroczy... To wszystko mi si? w Tobie bardzo podoba, i naprawd? chc? by? blisko Ciebie... Ale... -Przerwa?a na chwil? wypowied?, w razie czego szykuj?c si? do reakcji obronnej... -Ale jeszcze jest zdecydowanie za wcze?nie, abym poczu?a do Ciebie co? g??bszego, nie jestem kucykiem, która ?atwo si? przywi?zuje do innych, potrzeba czasu, aby we mnie si? obudzi?o co? g??bszego... Nie mniej... bardzo Ci? lubi?, za to, jaki jeste?, i chc? by? przy Tobie... Z Tob?... -Po tych s?owach, wtuli?a si? mocno w Diamonda, zamkn??a oczy, i poca?owa?a go nami?tnie, d?ugo...
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Angel » 29 gru 2011, o 22:44

Z g?o?ników dobieg? nagle zwielokrotniony g?os, og?aszaj?cy wa?n? wiadomo?? wszystkim przypadkiem akurat znajduj?cym si? na wzgórzu.
-Mam przyjemno?? og?osi?, ?e ju? jutro o osiemnastej w Ponyville odb?dzie si? przedstawienie, w... powiedzmy, w wielkim bia?ym namiocie w centrum miasta! Wszystkich ch?tnych zapraszamy!
Chcia?bym te? poprosi? wszystkich ch?tnych do wyst?pienia, aby ju? teraz przybyli do Sugarcube Corner i z?o?yli swoje zg?oszenia do siedz?cego tam s?omianego jednoro?ca!

Po chwili przerwy g?os rozleg? si? ponownie
-Do parki znajduj?cej si? na wzgórzu - uroczo razem wygl?dacie. Mam szczer? nadziej?, ?e ta noc si? sko?czy dla was... owocnie.
Po tych s?owach zapad?a cisza.
Byłem Angelem zanim stało się to mainstreamowe.
Avatar użytkownika
Angel
Wieczny Optymista
 
Posty: 444
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 11:50
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Zepsucia
Stan: Wyrąbane
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez DiamondDust » 30 gru 2011, o 15:44

Zanim ?ó?ty jednoro?ec zd??y? jakkolwiek zareagowa? na odpowied? Bright, ta go poca?owa?a. Otworzy? szeroko oczy ze zdziwienia. Zaraz jednak odwzajemni? poca?unek. Kiedy w ko?cu oderwa? si? od jej ust, z lekko za?mionym umys?em, z g?o?ników wydoby?o si? og?oszenie. Wzdrygn?? si? i powiedzia?, ni to do pegaz, ni to do siebie:
-C-Co to by?o?
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Bright Dawn » 30 gru 2011, o 15:56

Bright, równie? zdziwiona, ma?o, bardzo zaskoczona og?oszeniem, rozejrza?a si? po okolicy, lekko unosz?c si? w powietrze.
-Komu? si? pewnie nudzi i sobie ?arty stroi... Zreszt?... Co mnie to obchodzi... Nie warto si? przejmowa? kucykami o du?o ni?szym poziomie intelektualnym... -Pomy?la?a, po czym wróci?a do Diamonda, i odpowiedzia?a mu:
-Je?eli chodzi o to dziwne og?oszenie, to nie wiem... Zreszt?... -Przerwa?a na chwil?, wtulaj?c si? w chyba ju? swojego ch?opaka, i spojrzawszy mu w oczy, doko?czy?a, mówi?c bardzo cicho i g?aszcz?c go po policzku swoim kopytkiem: ...Co mnie to obchodzi... Nie ma ?wiata zewn?trznego poza nami teraz... Mog?aby tu nawet by? bitwa, nie ma ?wiata poza nami... Nie ma... A co do poca?unku... To... Chcia?am Ci pokaza?... ?e mimo tego, ?e nie czuj? jeszcze tak du?o jak Ty... To czuj? do Ciebie wystarczaj?co du?o, aby mi bardzo mocno na Tobie zale?a?o... Tylko na Tobie, na ?adnym innym...
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez DiamondDust » 30 gru 2011, o 17:13

Dust u?miechn?? si? w stron? Bright i przytuli? j? mocno. Spojrza? jej g??boko w oczy i powiedzia? weso?ym g?osem:
-Ka?de uczucie powinno si? rozwija?. Nawet nie wiesz, jak bardzo jest to dla mnie wa?ne.
Przyg?adzi? jej grzyw? i nala? czekolady do kubków. Wysun?? ku niej jeden z nich i poci?gn?? ?yk z drugiego.
-Oddajmy si? wi?c temu, jak to uj??a?, uzale?nieniu! Bo jest to zbyt dobre, by si? powstrzymywa?.
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Bright Dawn » 30 gru 2011, o 18:38

-Mi równie? bardzo na tym zale?y... I bardzo chc?, aby to si? rozwija?o... I b?d? d??y? do tego, aby si? rozwija?o... Dla nas... Jeste? kochany... -Powiedzia?a Bright czule, b?d?c w obj?ciach Diamonda... By?o jej tak ciep?o, wewn?trz... Tak przyjemnie... Pocz?tkowy szok ust?pi? miejsca uczuciu... Czu?a si? bezpieczna, ale nie w sposób fizyczny... O bezpiecze?stwo fizyczne umia?a sama zadba?, czu?a si? bezpieczna emocjonalnie... Jednak?e, w g??bi siebie, zachowywa?a pewien dystans, bo doskonale wiedzia?a, ?e im kucyk jest bardziej szcz??liwy, tym wi?ksze ryzyko upadku...
-Mo?e to dzi?ki niemu osi?gn? z?oty ?rodek... Zachowuj?c prawdziw? siebie i otwieraj?c si? na szcz??cie... -Pomy?la?a, wpatruj?c si? przez pewien czas w oczy Diamonda... Gdy ten rozla? czekolad? do kubków, natychmiast wróci?a do realnego ?wiata, obudzona jego weso?ymi s?owami i zapachem, któremu nie mog?a si? oprze?. Ostro?nie wzi??a kubek z czekolad?, wcisn??a si? bardziej w obj?cia Diamonda, i powiedzia?a weso?o:
-Taaak... Czeeekolada... Nie mo?e by? bardziej s?odko teraz... Czekolada w duecie z Tob?... Jak tak dalej pójdzie, to si? tutaj rozp?yn? -Po czym powolutku zacz??a popija? czekolad? ma?ymi ?yczkami
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez DiamondDust » 31 gru 2011, o 13:44

Diamond za?mia? si? cicho na stwierdzenie Bright. On równie? czu? to przyjemne ciep?o, rozchodz?ce si? po ca?ym ciele.
-Ach, nie rozp?ywaj si?, bo ja ledwie si? powstrzymuj?! I kto by nas wtedy z?o?y? z powrotem?
Po tych s?owach poci?gn?? kolejny ?yk z kubka. Naturalnie, ten zostawi? nad jego wargami "w?sa".Dust przedzieli? go szybkim ruchem w po?owie, pomajstrowa? przy grzywie, ?eby lekko falowa?a i powiedzia?, przesadnie gestykuluj?c:
-Jestem Fancypants! Jestem zaszczycony, i? moglem Ciebie spotka?. Odmieni?a? moj? wizj? ?wiata. Oficjalnie uznaj? Ci? Najpi?kniejsz? Klacz? Equestrii!
Dust przysun?? si? i uca?owa? j? w policzek. Odsun?? si? i u?miechn??, patrz?c Bright w oczy.
Diamond amant&Reflexive kobieciarz
Best Friends Forever
WS - BS - S - T - Per - Int - Ag - FEL - WP
33 - 42 - 22 - 16 - 32 - 45 - 30 - 33 - 42

+5 do BS za sesję

Obrazek
Avatar użytkownika
DiamondDust
Wieczny Optymista
 
Posty: 351
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:02
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Kuc Osobliwy
Uroczy Znaczek: Brak
Nie Lubi: Budzić się, alkoholu, wujka
Stan: Kawaler (Znowu)
Koneksje Rodzinne: Nie odkryte
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Bright Dawn » 31 gru 2011, o 14:15

Po pierwszych s?owach Diamonda, Bright u?miechn??a si? szeroko i cicho chichocz?c pod noskiem, odpowiedzia?a:
-No nie wiem co wtedy b?dzie... Jak mnie b?dziesz mocno obejmowa? to mo?e nie zamieni? si? w kolejny kubek czekolady
Po tym wzi??a kolejnego ?yka czekolady, która jej wyra?nie zasmakowa?a. Przed wypiciem jej ca?ej jednym duszkiem powstrzymywa?a j? tylko wysoka temperatura napoju. Od?o?y?a wi?c kubek troch? na bok. Wtedy zobaczy?a Diamonda wyg?upiaj?cego si? z czekoladowym w?sikiem, przez co wybuch?a ?miechem, zamykaj?c oczy, aby powstrzyma? ?zy ?miechu
Po kilkunastu sekundach, w ko?cu zacz??a si? uspokaja?:
-Ale? ja nie jestem godna do tak zaszczytnego tytu?u... Jestem zwyczajn? klacz?, Panie Fancypants, nie zas?uguj? na takie s?owa... Niech to kucyk... Oddech... Wdech... Wydech... Ufff... -Po czym delikatnie kopytkiem oczyszcza?a sobie policzka z ?ez. Wtedy te? poczu?a poca?unek Diamonda, który jeszcze bardziej j? ociepli? wewn?trz. Gdy spojrzeli sobie w oczy, Bright równie? u?miechn??a si?, po czym powoli przybli?y?a swoje usta do jego ust i delikatnie uca?owa?a Diamonda w górn? warg? tak, aby oczy?ci? j? z czekolady.
-Bez w?sów jest Pan Fancypants o wiele bardziej przystojny -Odpar?a z u?miechem, gdy zako?czy?a poca?unek.
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości