Wzgórze

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Wzgórze

Postprzez ReflexivoArco » 4 sty 2013, o 16:24

Łucznik przyjrzał się znaczkowi z niekrytym podziwem. Wyjątkowo sympatyczny talent, i użyteczny. Te wszystkie miętowe gumy już mu bokiem wyłażą...
-W pełni sobie na niego zasłużyłaś.- zapewnił ciamkając radośnie.- Byłaś w Manehattanie podczas ataku?- upewnił się.- Co tam się właściwie działo? I nie sądzę, by koty żuły gumę. Raczej by się tylko zadławił.
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Spearmint » 4 sty 2013, o 16:29

- A zatem ten kot niezdatny będzie na gumy testera? Szkoda, zaiste. - Opalescence chyba już kończyła posiłek, wydawała z siebie taki dziwny warkot, jakby mruczenie. Spearmint nachyliła się nad nim, nastawiając uszy.
- Czyżby coś ją w gniew wprawiło? Albo zaszkodziło jej? - Zaniepokoiła się mruczeniem.
- A Manehattan.... Zło się działo. Potwory niezabitne z kucy powstawały, szerząc zarazę. Straszne, straszne rzeczy się działy. A zboczone były! - Zadrżała na wspomnienie.
Avatar użytkownika
Spearmint
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 232
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 21:59
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Kryształek
Uroczy Znaczek: Listek gumy do żucia
Lubi: Gumę do żucia, spokój, łaskotki, naukę, Sombrę
Nie Lubi: Czuć się głupią, Sombry
Strach: Śmierć
Stan: Narzeczona Feathera
Koneksje Rodzinne: Brak
Rasa: Kucyk kryształowy
Charakter: Prawdziwie neutralny
Multikonto: TAK

Re: Wzgórze

Postprzez ReflexivoArco » 4 sty 2013, o 16:40

Tym razem kiwnięcie zostało zastąpione przeczącym pokręceniem.
-Niestety nie. Ale jeśli potrzebowałabyś testera, to na mnie możesz liczyć w każdą pogodę!- zapewnił z uśmiechem.- A teraz ona mruczy, to oznacza, że jest zadowolona. Chociaż z kotami nigdy nic nie wiadomo, są strasznie humorzaste, przynajmniej większość... W jakim stanie było miasto jak je opuszczałaś?
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Spearmint » 4 sty 2013, o 16:45

- O, kot jest zadowolony. - Zadowolona, że kot jest zadowolony, wyciągnęła kopyto i zaczęła ją głaskać. Szybko je cofnęła po ataku małej, futrzastej nestii.
- Już niezadowolony. - Zmarszczyła kryształowy nosek z dezaprobatą.
- Miasto... Wszędy ciała porozrzucane, między ruinami dawniej pięknych budynków. Niewielu przeżyło, niefortunnie. Ja zdołałam, bo podczas niewoli sombryjskiej przywykłam do trudnych dni.
Avatar użytkownika
Spearmint
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 232
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 21:59
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Kryształek
Uroczy Znaczek: Listek gumy do żucia
Lubi: Gumę do żucia, spokój, łaskotki, naukę, Sombrę
Nie Lubi: Czuć się głupią, Sombry
Strach: Śmierć
Stan: Narzeczona Feathera
Koneksje Rodzinne: Brak
Rasa: Kucyk kryształowy
Charakter: Prawdziwie neutralny
Multikonto: TAK

Re: Wzgórze

Postprzez ReflexivoArco » 4 sty 2013, o 16:53

Rarco westchnął.
-Mówiłem, że są humorzaste...- powiedział widząc nadzwyczaj niewdzięcznego futrzaka. Naprawde, powinien okazać minimum wdzięczności za okazaną pomoc...- Okropności...- łucznik spojrzał na klacz z podziwem, że taka z pozoru delikatna, bezbronna istota przetrwała atak heroldów... Z tego, co mówiła konkretnie Żądzy, Shiny'ego... i jeszcze zebrała w sobie tyle siły, by pójść dalej i szukać swojego poprzedniego tyrana. Objął ją lekko i poklepał pocieszająco po ramieniu.
-To musiało być straszne przeżycie...



(Gdy klacz pobiegął Rarco został i założył biały płaszcz zimowy z ciemnogranatowymi centkami)
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Spearmint » 4 sty 2013, o 16:57

Ale że po co to klepanie? ? To jakiś lokalny zwyczaj? Na wszelki wypadek też poklepała Rarca po plecach.
- Że tak rzeknę, mam pewną eksperiencyję w tej kwestii. Przeżyłam i to się liczy... Gdzież biegniesz? - Spojrzała na Opalescence, która zaczęła iść od nich. Potruchtała za nią, by ją złapać, ale ta przyśpieszała, więc Spear też truchtała szybciej.
- Stójże, huncwocie! - Zahuczała, oddalając się coraz szybciej od Rarca.

[z/t]
Avatar użytkownika
Spearmint
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 232
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 21:59
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Kryształek
Uroczy Znaczek: Listek gumy do żucia
Lubi: Gumę do żucia, spokój, łaskotki, naukę, Sombrę
Nie Lubi: Czuć się głupią, Sombry
Strach: Śmierć
Stan: Narzeczona Feathera
Koneksje Rodzinne: Brak
Rasa: Kucyk kryształowy
Charakter: Prawdziwie neutralny
Multikonto: TAK

Re: Wzgórze

Postprzez ReflexivoArco » 4 sty 2013, o 22:57

Nagle jego rozmówczyni z dzikim okrzykiem zaczęła uciekać, czego przyczyną był najwyraźniej czymś nagle spanikowany kot. Może powinien za nią biec? Trafi po śladach bez najmniejszego problemu, tropienie na śniegu jest bana...
A co to?
Nagle jedna z zasp leżąca dotychczas spokojnie i grzecznie poruszyła się. Łucznik w pierwszej chwili sięgnął po łuk i założył na cięciwę strzałę, której jednak nie naciągał. W razie czego, zdąży. Przypatrywał się w napięciu białemu puchowi, z którego nagle wyskoczyła...
-Tali!- prawie krzyknął chowając do sajdaka łuk i strzałę, po czym rzucił się jej na przywitanie. Uściskał ją, po czym zdjął ciepły, gruby płaszcz. Jego skóra początkowo się buntowała, ale zignorował ją i okrył szczelnie swoją ukochaną. W oczach zabłysły mu radosne iskry gdy tylko na nią spojrzał. To naprawdę była ona, jego Tali, która właśnie miała go zabić, bo rozmawiał z jakąś inną klaczą.
-To znajoma, przed chwilą ją spotkałem.. Tali! Jesteś tu! Nawet nie masz pojęcia, jak za tobą tęskniłem...!- powiedział dalej nie mogąc się opanować Spojrzał jej w oczy...
-Tali... Co... Co ci się stało w oko?- zapytał patrząc w parę oczu różnego koloru.
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez ReflexivoArco » 4 sty 2013, o 23:22

Łucznik spojrzał z lekkim zdziwieniem na to, jak z ust zebry wypływa nieprzerwana lawina słów. Zdołał się połapać, o co chodzi tylko dzięki wieloletniemu szkoleniu. I mrozowi, który chronił przed przegrzaniem.
-Tali, nie żartuj. Jesteś piękna i dla mnie zawsze będziesz...- powiedział, po czym pocałował Tali niepewnie w policzek szybko się odsuwając w obawie przed atakiem. Sprawę tego herolda krwi rozwiąże później...- Czy.. To dzięki temu jesteś znowu zebrą, w której się zakochałem na zabój?
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Tali » 4 sty 2013, o 23:34

-Hmm...- mruknęła Tali
-Chyba tak, chociaz do końca nie wiem. Jak się wyrwałam od herolda to jakimś cudem odzyskałam poprzednią formę... mimo że on dalej sobie egzystował po gryfiemu. Nie zastanawiałam się nad tym... - powiedziała szamanka przysuwając się bardziej do Rarca. Czego on się bał? Przecież nic mu nie zrobi... A może bał się po tym całym gryfie...?
-Trochę mi brakuje tej siły... latania... wzroku... Teraz mam tylko...- Tali spojrzała w górę i oddmuchnęła grzywkę zasłaniającą jej całe pole widzenia
-...włosy.- dokończyła. Spojrzała na Rarca i westchnęła. Brakowało jej go, nie mogła przestać o nim myśleć ostatnio. Czuła straszne wyrzuty sumienia że dała się porzucić i że go tak zwyzywała... chociaż nie zrobiła tego sama przez siebie. Delikatnie objęła go kopytkiem, obróciła łepek, rozchyliła usta i przymknęła oczy z nadzieją że zielony zrozumie o co jej chodzi. Może potrzebuje zachęty....
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez ReflexivoArco » 4 sty 2013, o 23:52

Odpowiedzią było lekkie skinięcie głową. Tyle mu wystarczyło, ważne, że znowu był przy niej. Tali przysunęła się bliżej niego w reakcji na jego oddalenie. Chyba... się nie gniewała?
-Ale jego już nie ma, i to jest najważniejsze.- odrzekł.- A po co Ci ta cała siła czy latanie? Najsilniejsza jesteś jako ty, Tali- zebra, szamanka i alchemistrzynim, do tego największa cwaniara jaką spotkałem...- na końcu pozwolił sobie nawet na półuśmiech.
Szamanka chyba właśnie zapraszała go lekkim rozchyleniem warg do tego, za czym tęsknił przez ostatnie miesiące. Powoli zaczął się przybliżać, czas ten leciał mu chyba przez całe miesiace, lata. Ale w końcu dotarł do celu. Poczuł na sobie ciepłe, odrobinę spierzchnięte od mrozu wargi. Wsunął język do ust klaczy i zaczął ją całować tak, jak jeszcze nigdy, wkłądajac w to wszystkie godziny spędzone podczas wyprawy na siedzeniu na bocianim gnieździe i rozmyslaniu, wszystkie oparcia się pokusom... Po prostu całował całym sobą, niczym wtedy, niemal równo rok temu podczas Wigilii Ciepłych serc...
-Tali.. Ja... Cie nadal kocham...- wyszeptał.
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Tali » 6 sty 2013, o 00:55

-Ja Ciebie też...-odparła Tali wtulajac się w Rarca. Tesknila, wcześniej przez herolda i inne sprawy nie czuła tej miłości... czuła coś innego. Pożądanie? Instynkt do rozmnażania? Nie wiadomo, ale na pewno nie milosc. Teraz było zupełnie inaczej, czuła ciepło, radość i motyle w brzuchu. To ostatnie mogło być też efektem chwilowo nieco zmodyfikowanej diety, a raczej ziewania w okolicy zimowych ciem z Everfree. W każdym razie czuła sie wspaniale. Ostatni raz się tak czula kiedy... pozn... a nie to już bylo po opetaniu... a może... nie... to też... Ostatni raz czuła się tak radośnie kiedy poznała swojego prawdziwego ojca, chociaz nawet wtedy nie było jej tak milo. Nagle... o czymś sobie przyponiala
-Ty! A czemu Cię nie bylo tyle czasu? Hę? Dlaczego? Jakim cudem w tym samym czasie zniknales i Ty, ta fioletowa łaciata pinda-gwalcucielka i niebieską wariatka nie potrafiaca docenić prawdziwej muzyki, ale będąca nieźle dziana? -zapytała odsuwając się wyraźnie zdenerwowana po czym wytknela go kopytkiem w pierś oskarżycielsko.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez ReflexivoArco » 6 sty 2013, o 01:08

Rarco pomimo panującemu dookoła mrozowi czuł się nadzwyczaj dobrze i było mu niezwykle ciepło, zwłaszcza wewnątrz, kiedy znowu trzymał w objęciach swoją Tali, tą, za którą utęskniwał przez ostatnie miesiące. A teraz powiedziała, że ona również kocha jego... Teraz już wszystko będzie jak dawniej... Nie, lepiej, teraz nie ma już herdolda, już nigdy nie wypuści Tali z objęć...
Ups.
No, chyba, ze przypomni sobie, że nie było go przez spory okres czasu...
-Tali, ja... Ech, misja od Celestii. Tylko tyle pamiętam, wyczyścili nam tymczasowo pamięć zaraz po powrocie. Nie chciałem cię tak opuszczać, ale to było zaraz po kłótni w lesie, byłem poddenerwowany i tęskniłem za wędrówką, więc się zgodziłem... Wybaczysz mi? A... I gratuluję awansu...- posłał jej porozumiewawczy, niepewny dalej uśmieszek w nadziei, że zrozumie, do czego pieje. Sieć Zwiadowczych informatorów działała nadzwyczaj prężnie.
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Tali » 6 sty 2013, o 14:02

-Awansu? Nic nie wiem o żadnym awansie- odpowiedziała Tali bawiąc się odznaką wywiadu w kopytku. Ciekawe czy była rangą nad Rarcem... A w sumie, była jego dziewczyną, i tak miała na niego większy wpływ niż dowódca.
-Powiedzmy że ci wybaczę, ale żeby mi to było ostatni raz! Bo jak nie...- zaśmiała się zebra chowając spowrotem odznakę, już mocno upaćkaną błotem. Brak chwytnych kończyn nie jest najlpeszy do bawienia się i manifestowania swojego tajnego stanowiska. To chyba nawet dobrze...
-Em... Rarco, słuchaj, jak wygląda sprawa z domkiem? Oferta wprowadzki dla mnie wciąż aktualna? Bo nie przeszkadza mi spanie u Willow... ale drące się bahory nieco...-tutaj zebra ziewnęła
-...utrudniają spanie.
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez ReflexivoArco » 6 sty 2013, o 14:17

Zwiadowca uśmiechnął. Ta słodka dyskrecja Tali...
-Obiecuję... Cross my heart i takie tam...- zaśmiał się lekko podczas wykonywania krzyżyka na sercu jak podczas składania słynnej przysięgi Pinkie Pie, po czym pocałował ją w nosek.
-Jasne, że możesz się wprowadzić! Co więcej, gdybyś tego nie robiła czułbym się naprawdę zawiedziony...-dodał patrząc w jej oczy. Różne tęczówki tylko sprawiały, że jej spojrzenie było jeszcze bardziej... intrygujące...
-Czekaj, Willow już urodziła?- powiedział unosząc brwi w górę.- Świetna wiadomość! Trzeba jej jakoś pogratulować gdy ją spotkam...
Rarco kobieciarz&Diamond amant-BFF
Obrazek
Obrazek
WS-34 S-31 Ag-40 T-24 Int-37 BS-67 Per-32 Fel-30 WP-39
Obrazek
Avatar użytkownika
ReflexivoArco
Wędrowiec
 
Posty: 1252
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 13:11
Lokalizacja: Herradura
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Łucznik-alkoholik
Uroczy Znaczek: Jabłko przeszyte strzałą
Lubi: Łucznictwo, dobry alkohol, zły alkohol w dobrej ilości.
Nie Lubi: Fałszywych przyjaciół, wywyższania się.
Strach: Bezbronność, zawiedzenie przyjaciół
Stan: Jestem skłonny uznać, że w związku z Tali <3
Koneksje Rodzinne: ...Porzucony za młodu został przygarnięty przez Zwiadowcę Blaze'a...
Rasa: Kuc ziemny
Multikonto: NIE

Re: Wzgórze

Postprzez Tali » 6 sty 2013, o 15:53

-Ano urodziła... Tylko nie wiem jak mam jej powiedzieć że sie od niej wyprowadzam. Mam nadzieje że nie bedzie jej przykro...- odparła zebra. W sumie, Willow chyba tylko sie ucieszy z braku marudzenia w nocy i kłótni z Kojirą kto teraz wstaje uspokajać źrebaki. Zebra wzdygnęła się. Co jeśli Rarco kiedyś jej zaproponuje żeby zrobić własne? Urgh... to by było straszne. Nie dość że maskara w dolnych okolicach to jeszcze ten cały cyrk z opieką... I najgorsze jest to że jej prawnuk, jeszcze na wiyprawie mówił jej o jakiejś "Rali". Pewnie kłamał...
Avatar użytkownika
Tali
Ślepa Sprawiedliwość
 
Posty: 904
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:47
Lokalizacja: Zebricia
Płeć: Klacz
Stan: Dunno, chyba w związku z Rarcem.
Koneksje Rodzinne: Silent Grass- ojciec
Rasa: Zebra
Charakter: Chaotyczny Neutralny
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron