Dom Pirate i Rose

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Sunny Sky » 12 sie 2012, o 17:15

Sunny tak sta?, tul?c prababci?, i z u?miechem na pyszczku s?uchaj?c jej komplementów, gdy nagle co? wzbudzi?o w nim podejrzenia. Postawi? uszy na sztorc i popatrzy? troch? mniej ufnie na BlueMane.
-Ale mamusia nie ?yje. Chyba nie chcesz nam nic zrobi?, prababciu? - Zapyta?. Mama mu si? cz?sto ?ni?a, marzy? by j? pozna?, ale wiedzia?, ?e w stosunku do takich propozycji lepiej by? ostro?nym. Pu?ci? klacz, odsuwaj?c si? nieco od niej.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Celestia » 12 sie 2012, o 17:50

Philomena

Dzieciak ma?y, a ju? sprytny. Feniks mia? nadziej?, ?e bez wi?kszych problemów uda mu si? przeprowadzi? rozmow?, a tutaj ju? nast?pi? pierwszy zgrzyt. Mimo to spodziewa? si? czego? takiego, cho? bardziej ze strony ich ojca. "Klacz" przesta?a go g?aska? i nachyli?a si? tu? przed jego pyszczkiem.
- Oczywi?cie, ?e nie chce wam nic zrobi?, nie by?abym w stanie. I widzisz... ja te? jestem z innego ?wiata. Ty i twój brat jeste?cie specyficznymi dzie?mi i je?li chcecie, mo?ecie si? z ni? widzie?. Ja nie mog? by? w tym ?wiecie d?ugo czasu, ale mog? wam zapewni? spotkanie z ni?. By? mo?e to jest wasza jedyna okazja na to...
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Sunny Sky » 12 sie 2012, o 22:29

Sunny zrobi? wielkie oczy. Wi?ksze ni? zazwyczaj. Gdyby kto? widzia? teraz jego min? i by j? sfotografowa?, pewnie dorzuci?by jaki? zbere?ny podpis o pedofilii, ale w tym wypadku to naprawd? by?o pozbawione jakichkolwiek nawi?za? do... Tego.
-Z innego ?wiata? Rany, to zrozumia?e! - Podskoczy?, gdy si? zorientowa?. - Moja babcia jest ju? bardzo stara, czyli prababcia by?aby ju? za stara! Jeste? z nieba? - Popatrzy? na ni? s?odkimi oczkami.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Celestia » 12 sie 2012, o 22:53

Philomena

Dzieciak by? sprytniejszy ni? my?la?, ale te? i bardziej ?atwowierny. Mimo to ca?y czas my?la? jak za?atwi? spraw? z dzie?mi i w jakim miejscu, by nikt im nie przeszkadza?. Oj chcia?by mie? dost?p do nieba, ale za wysokie progi na jego ma?e nogi. Przypomnia? sobie o starej "pustelni" alicornów, tam na pewno nie powodowa?by swoimi dzia?aniami wi?kszych zaburze? w tej rzeczywisto?ci.
- Mo?na tak powiedzie? i w istocie, by?abym bardzo stara. Jeste? naprawd? bystrym dzieckiem Sunny, w przysz?o?ci b?dzie z ciebie bardzo m?dry kuc. Mój czas tutaj jest ograniczony, nie b?d? mog?a si? tutaj pojawi? drugi raz. Je?li ty i twój brat chcecie mog? was zabra? na chwil? do mamy, nie na d?ugo, ale wystarczaj?co by?cie mogli j? pozna?.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Sunny Sky » 14 sie 2012, o 22:17

-Ju? jestem m?drym kucem! - Wyszczerzy? si? rado?nie, wchodz?c w g??b mieszkania. Niezbyt rozumia? wszystko co mówi?a prababcia ale wiedzia? jedno, ?e musi by? grzeczny. - Czy prababcia ma ochot? na co? do jedzenia? Po tylu latach na pewno jeste? g?odna! - O?wiadczy?, wchodz?c do kuchni i chwytaj?c kromk? chleba, chc?c zrobi? prababci kanapeczki. - Shadow jeszcze ?pi, ile mamy czasu? - Zapyta? spokojnie smaruj?c chleb kremem czekoladowym.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Celestia » 14 sie 2012, o 22:57

- Nie Sunny, nie jestem g?odna. Tak naprawd? nie musz? ju? je??, cho? jednak przepadam za tym.- Feniks stara? si? przypomnie? kiedy ostatni raz zjad? co? pysznego i stwierdzi?, ?e dawno. Gdyby mia? wi?cej czasu pewnie by si? skusi?, ju? chcia? odmówi?, ale zauwa?y? kromki. Podszed? i wzi?? dwie, zajadaj?c je ze smakiem. Przynajmniej na chwil? ugasz? jego g?ód, a nie przepada? za dzia?aniem gdy burcza?o mu w brzuchu.- To niedobrze, ?e on ?pi, nie mamy niestety zbyt wiele czasu. To naprawd? kwestia chwil, nied?ugo wrota si? zamkn? i b?d? musia?a wraca? do siebie.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Sunny Sky » 14 sie 2012, o 23:05

Sunny si? ucieszy?, ?e prababcia je. Zeskoczy? z sto?ka na który wszed?, by spróbowa? jej zrobi? chlebek.
- Mo?e mu opowiem wszystko jak si? obudzi, dobrze? - Zapyta?. Po chwili jednak si? zastanowi?. - A co gdyby tatu? wróci?? I skoro wrota si? zamykaj?... Jak wróc?? - Utkwi? w klaczy swoje wielkie, ufne ocz?ta.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Celestia » 14 sie 2012, o 23:19

Philomena

- Dzi?kuje Sunny, tyle mi ju? wystarczy.- Powiedzia?a odsuwaj?c od siebie nast?pne kromki. Czy jedno dziecko wystarczy? Tak czy siak co? trzeba b?dzie zrobi? z Shadowem, zostawienie go od tak tutaj i pój?cie tylko z Sunnym niczego nie rozwi??e, co najwy?ej odsunie w czasie, a spraw? pr?dzej czy pó?niej i tak si? trzeba zaj??. Nie, jak teraz to teraz, najwy?ej porwie dzieciaka bez wiedzy drugiego syna.
- Oczywi?cie, b?dziesz mu móg? wszystko opowiedzie?, z najmniejszymi szczegó?ami. I nie musisz si? przejmowa? tat?, on sam chcia?by pewno by?cie mogli zobaczy? cho? raz mam?. Zreszt? przy mnie nic wam nie grozi, a o powrót nie musisz si? martwi? o powrót, po spotkaniu z ni? wrócisz bezpiecznie do domu.- Jego nie chcia? bra? si??, chcia? by to by?a jego osobista decyzja, by potem Phil nie mia? sobie nic do zarzucenia. Jako klacz sam zrobi? du?e oczy i nachyli? si? nad pegazem.- Sunny, musisz zdecydowa? czy chcesz i?? ze mn?. Sama ciebie bez twej zgody nie mog? zabra?.
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Sunny Sky » 15 sie 2012, o 09:21

Odpowied? by?a krótka. Bardzo krótka. Do tego wypowiedziana prawie bez namys?u, bo Sunny mia? poczucie, ?e z kopytek mo?e mu si? wymkn?? jedyna okazja, by prze?y? tak? przygod? w ?yciu.
-Chc?. - Rzuci?, siadaj?c obok prababci i patrz?c na ni? z wyczekiwaniem.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Celestia » 15 sie 2012, o 09:49

Philomena

"Klacz" u?miechn??a si?, uda?o mu si? z Sunnym. By? jeszcze Shadow, ale wróci do tego ancymona, najpierw za?atwi szybko spraw? z Sunnym, a brata sobie zostawi na deser. Poruszy? skrzyd?ami, tu? za nim otworzy? si? portal do innego ?wiata, da?o si? dojrze? co? jakby budowle zawieszon? w powietrzu. Do ?rodka najpierw wszed? Phil, a tu? za ni? Sunny. Pozosta?e w pomieszczeniu osoby zauwa?y?y, jak za t? dwójk? zamkn??o si? wej?cie. Mog?y tylko mie? nadziej?, ?e to naprawd? by?a ich babcia jak i tego, ?e kimkolwiek to by?o mia?o to dobre zamiary.

z/t Philomena i Sunny
Ekwipunek- miecz normalny, torba podróżna, szary płaszcz, mieszek- złoto i kamienie szlachetne.
WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
32-24-31-34-34-24-44-38-34-16
Za avatar thx Poke:)
Avatar użytkownika
Celestia
Księżniczka
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13 gru 2011, o 18:14
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Tyrant
Uroczy Znaczek: Słońce/ obecnie Słonecznik
Lubi: Władzę, harmonię, Twilight Sparkle, Lunę( czasami).
Nie Lubi: Luny( czasami), Nightmare Moon, Discorda, Chrysalis, Tali kiedy ta postanawia być chaotyczna. Król Sombra pracuje dla mnie trololo!
Strach: Oczywiście, że nikogo się nie boje.
Stan: Oczywiście, że nikt nie jest mnie godzien.
Koneksje Rodzinne: Siostra Luna, bratanek Blueblood, siostrzenica Cadance, Shining Armor( siostrzeniec poprzez ślub)
Rasa: Alicorn
Charakter: Praworządny zły
Multikonto: NIE

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Iron Rose » 26 sie 2012, o 12:17

Z oddali by?o s?ycha? grzmot silnika. Wkrótce pod dom zajecha?y dwie klacze na czarnym b?yszcz?cym motocyklu. Iron Rose zaparkowa?a pod drzwiami i zgasi?a silnik, Po czym zeskoczy?a z motoru i pomog?a zej?? swojej ukochanej.
- Ju? jeste?my, ukochana - po tych s?owach Rose poca?owa?a Pirate w policzek i wprowadzi?a do ?rodka.
Obrazek
Wielkie dzi?ki dla Nomiki za ikonk? (cusia) :*
Avatar użytkownika
Iron Rose
Nadwrażliwy
 
Posty: 88
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 16:46
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Pirate Watch » 26 sie 2012, o 14:04

Br?zowa klacz zsiad?a z motocyklu i wesz?a za swoj? ukochan? do domku swojego brata. Cieszy?a, ?e w ko?cu tu wróci?a i ma chwil?, ?eby odpocz??.
-Feather! Wróci?y?my! Zawo?a?a zaraz od drzwi.-Sunny, Shadow, Nomi! Jeste?my! Po czym zacz??a nas?uchiwa?. Dom wygl?da? na... pusty.
-Rose, chyba nie ma nikogo w domu. Mam nadziej?, ?e poszli na spacer i za nied?ugo wróc?. U?miechn??a si? do swojej wybranki, po czym podesz?a do kanapy i po?o?y?a si? na niej.
Có? za zadziwiaj?ca cisza. W sumie to i dobrze, bo b?dziemy mog?y chwilk? odpocz?? z Rose. Pirate u?miechn??a si? sama do siebie na sam? my?l o wspólnym odpoczynku.
Bo tak na prawdę liczy się tylko wariat :D

Podziękowania Venatze za avka-prezent :3

Koneksje rodzinne: tutaj
Avatar użytkownika
Pirate Watch
Nadwrażliwy
 
Posty: 636
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 17:57
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Krawcowa
Uroczy Znaczek: Koło zębate i gogle steampunkowe
Lubi: Śnieg, łaskotki, szycie ubrań i Rose <3
Nie Lubi: Deszczu, rodziców i siostry
Strach: pająki?
Stan: W związku z Rose :3
Koneksje Rodzinne: Rozległe
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Iron Rose » 26 sie 2012, o 14:30

Najwyra?niej dom by? pusty. W sumie to nie by?o takie z?e, dzi?ki temu teraz Rose mog?a wraz ze swoj? ukochan?, cudown? Pirate odpocz?? po tej d?ugiej przeja?d?ce motorowej.
- Skoro ich nie ma, b?dziemy mog?y w spokoju odpocz?? - odpowiedzia?a swojej ukochanej, przytulaj?c si? do niej - W podró?y du?o prze?y?y?my, nale?y nam si? troch? odpoczynku - po tych s?owach jednoro?ka poca?owa?a swoj? ukochan?. Nast?pnie zdj??a okulary i schowa?a je do kieszeni kurtki, któr? powiesi?a na wieszaku w przedpokoju. Rose lubi?a swoj? ramonesk?, ale przyjemnie by?o j? od czasu do czasu zdj??...
Obrazek
Wielkie dzi?ki dla Nomiki za ikonk? (cusia) :*
Avatar użytkownika
Iron Rose
Nadwrażliwy
 
Posty: 88
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 16:46
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Pirate Watch » 26 sie 2012, o 15:22

Br?zowa pegaz z zachwytem obserwowa?a swoja ukochan?, która postanowi?a pokaza? swoje pi?kne, smuk?e cia?o zdejmuj?c kurtk?. Po chwili namys?u wsta?a z kanapy i tak?e zacz??a si? powoli rozbiera?.
-Rose, kochanie, czy mog?aby? mi pomóc z zamkiem od sukienki? Chyba si? zaci??... Owszem, zamek si? zaci??, ale Pirate by sobie z nim poradzi?a. Tak na prawd? to by? pretekst, ?eby mie? ukochan? klacz ko?o siebie. Mia?a bowiem ochot? odpocz?? od podró?y zarówno psychicznie jak i fizycznie...
-Skoro ty pokazujesz swoje pi?kne cia?ko, to ja chyba te? mog? To mówi?c pu?ci?a oczko do ukochanej. -Poza tym znacznie lepiej jest si? tuli? bez ubra?... Gdy to mówi?a, jej g?os zadr?a? z podniecenia, które wzmacnia?o si? w klaczy...
Bo tak na prawdę liczy się tylko wariat :D

Podziękowania Venatze za avka-prezent :3

Koneksje rodzinne: tutaj
Avatar użytkownika
Pirate Watch
Nadwrażliwy
 
Posty: 636
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 17:57
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Krawcowa
Uroczy Znaczek: Koło zębate i gogle steampunkowe
Lubi: Śnieg, łaskotki, szycie ubrań i Rose <3
Nie Lubi: Deszczu, rodziców i siostry
Strach: pająki?
Stan: W związku z Rose :3
Koneksje Rodzinne: Rozległe
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom Pirate i Rose

Postprzez Iron Rose » 26 sie 2012, o 15:38

Rose zauwa?y?a, ?e ukochana równie? chce zdj?? z siebie swoje pi?kne ubranie. Najwyra?niej jednak mia?a z tym troch? problemów w postaci suwaka, który wzi?? si? i zaci??.
- Ju? ci pomog?, ukochana - powiedzia?a przyjacielsko, podchodz?c do pegazki i delikatnie, acz stanowczo poci?gaj?c zaci?ty suwak. Potem delikatnie pomog?a ukochanej zdj?? z siebie sukienk?, z?o?y?a j? i po?o?y?a na rogu ?ó?ka.
Cia?o jej ukochanej by?o przepi?kne...
- Podró? bardzo mnie zm?czy?a, pewnie ciebie te?, moja ukochana... - powiedzia?a po czym z?o?y?a poca?unek swojej ukochanej i zwali?a j? do ?ó?ka, gdzie nie przerywaj?c poca?unku zacz??a si? do niej tuli?.

//przenosiny do EpZ//
Obrazek
Wielkie dzi?ki dla Nomiki za ikonk? (cusia) :*
Avatar użytkownika
Iron Rose
Nadwrażliwy
 
Posty: 88
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 16:46
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron