Latarnia

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Latarnia

Postprzez SeaCoast » 1 lut 2012, o 16:25

Cieszy?a si? z tego ?e skorzysta? z jej rady a na dodatek reszt? sk?adników które ona sama by da?a on ju? doda?
- Mo?e troszeczk? lepiej. - Zachichota?a s?odko widz?c jak robi sobie ?niadanie. - Ale Ty te? wydajesz si? by? dobrym kucharzem. - Powiedzia?a szczerym s?odkim g?osem.
S?ysz?c pytanie opu?ci?a lekko g?ówk? i powiedzia?a
- Em... Ja te?. Jestem tu dopiero cztery dni. Pozna?am ju? kilka kucyków z których cz??ci wola?abym ju? nigdy nie spotka?... - Posmutnia?a troch? ale postanowi?a utrzyma? radosny wyraz pyszczka. - Ale to nie wa?ne... Mam nadziej? ?e nie b?dziesz jednym z nich.
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez Kaja Redsky » 1 lut 2012, o 17:26

- Wiesz, marynarze powiadaj?, ?e klacz na statku przynosi pecha, wobec tego wszystkie prace domowe wykonuj? ?rebaki takie jak jak, zanim zosta?em nawigatorem. Pomaga?em w kuchni, a jak kucharz by? zbyt pijany by utrzyma? nó?, to czasem przejmowa?em jego obowi?zki - za?mia? si?, a jajka wyl?dowa?y w patelni - Sprz?ta?em, pra?em, mo?na powiedzie?, ?e by?em kur? domow?, dopóki nie odkry?em swojego specjalnego talentu - roze?mia? si? ponownie, a nast?pnie gotowy posi?ek wyl?dowa? na stole, Coy usiad? naprzeciwko klaczy i chcia? zabra? si? za jedzenie, kiedy zrozumia? sens jej s?ów - Có?, te? mam taka cich? nadzieje, ?e nie oka?? si? draniem. Ale nie mów, ?e to jest niewa?ne, je?eli sprawia ci ból. Je?eli chcesz to mo?esz mi opowiedzie?, s?uchanie to jedna z niewielu rzeczy w których jestem dobry. Oczywi?cie do niczego nie zmuszam! Jak wolisz, mo?emy pogada?... o pogodzie! - doda? pr?dko z serdecznym u?miechem na pysku.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez SeaCoast » 1 lut 2012, o 19:44

Klacz u?miechn??a si? s?ysz?c opowie?? ogiera o jego dzieci?stwie. Podoba?o jej si? to ?e wiedzia? jak zadba? o dom. Jeszcze nie spotka?a tak porz?dnego pirata.
- Czyli jeste? nawigatorem tak? To chyba do?? wa?ne stanowisko? - spyta?a zaciekawiona. - I fajnie ?e umiesz takie rzeczy. To pomaga w utrzymaniu domu w porz?dku. Ale chyba czasem brak Ci kogo? kto móg?by pomóc co? - Mówi?a to z drobnym u?miechem na pyszczku melodyjnym s?odkim g?osem. nagle u?wiadomi?a sobie ?e brzmia?o to troch? jak propozycja. Zaczerwieni?a si? i doda?a j?kliwie - t-to znaczy... No... Ojej... - dos?ownie j? zatka?o. Nie wiedzia?a co powiedzie?.
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez Kaja Redsky » 1 lut 2012, o 19:59

- No có?, przyda?aby si? pomoc, od czasu do czasu, ostatniego wieczoru bi?em si? z lamp?... to znaczy próbowa?em j? naprawi?, mnóstwo czasu mi zesz?o, ale jednak dzia?a jak marzenie. Boj? si?, ?e to jednak tylko prowizorka, w ka?dym razie konserwacja si? przyda - zauwa?y?, ?e klacz jest zestresowana, dlatego stara? si? rozlu?ni? atmosfer? schodz?c na nudniejszy temat. Kiedy poch?on?? ?niadanie ju? w po?owie, zwróci? si? do niej ponownie - Wspomina?a?, ?e jeste? kuchark?, z ch?ci? spróbowa?bym twoich potraw, gdzie pracujesz, je?li mo?esz mi powiedzie?? - zapyta? z u?miechem.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez SeaCoast » 1 lut 2012, o 20:13

Klacz zacz??a si? rozlu?nia? widz?c ?e ogier nie zrozumia? tego w ten sposób w który my?la?a ?e zrozumie.
- Najwa?niejsze ?e dzia?a. - Podnios?a g?ówk? i spojrza?a si? na Coya swoimi pi?knymi piaskowymi oczyma. - Bardzo ch?tnie Ci co? kiedy? przygotuj?. A pracuj? w Kuccolo Brocio. Nie wiem czy s?ysza?e? ale to jedna z lepszych okolicznych restauracji. Je?eli nie najlepsza. - Za?mia?a si? ale zauwa?y?a ?e mog?o to brzmie? jak przechwa?ka co wywo?a?o niewielki rumieniec wstydu na jej policzkach. - Przepraszam nie powinnam si? tak przechwala?... Ale... Jakby? kiedy? chcia? tam zawita? nie ma problemu. Dzisiaj awansow... Ojej... Na prawd? nie chcia?abym si? przechwala?...
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez Kaja Redsky » 1 lut 2012, o 20:57

Coy przez chwil? wpatrywa? si? w oczy Sea s?dz?c, ?e s? zdecydowanie zbyt wielkie i b?yszcz?ce, w ko?cu lekko zarumieniony stwierdzi?, ?e patrzy si? zdecydowanie zbyt d?ugo, wi?c wróci? poch?ania? ?niadanie- Niektórzy powiadaj?, ?e skromno?? jest fa?szywa, a ja osobi?cie ceni? w kucach szczero??, wi?c mo?esz si? przechwala? ile wlezie w mojej obecno?ci - odpar? rado?nie Coy - O tej restauracji na pewno b?d? pami?ta?, by? mo?e zaprosz? tam jak?? urocz? klacz - mrugn?? porozumiewawczo.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez SeaCoast » 1 lut 2012, o 21:44

- Mo?esz by? pewien ?e nie jestem fa?szywa. Po prostu nie lubi? si? chwali?... - Powiedzia?a cichym s?odkim g?osem opuszczaj?c g?ow? - Ale skoro chcesz wiedzie? to dobrze. Od dzisiaj jestem tam szefow? kuchni. - Na jej pyszczku pojawi? si? drobny mi?y u?miech. S?ysz?c jego s?owa zarumieni?a si? potwornie. - M-masz na my?li m-mnie? - Ta wiadomo?? j? cieszy?a ale wci?? nie zna?a najlepiej pirata. Nie by?a pewna co my?le?.
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez Kaja Redsky » 1 lut 2012, o 22:24

- W takim razie z ca?ego serca gratuluj?, zw?aszcza je?eli mieszkasz tylko cztery dni! Zaproponowa?bym co? do picia, ?eby to uczci?, ale od wczoraj nic nie wypi?em, to znaczy, ko?cz? z alkoholem, przynajmniej na jaki? czas! - kiedy us?ysza? pytanie, za?mia? si? g?o?no i pos?a? talerz do zlewu - Nie musisz si? obawia?, nic ci nie zrobi?! Jestem ju? umówiony na wieczór z Sal, taka fioletowa, ?aciata jednoro?ka, bardzo porz?dna! Ju? my?la?em, ?e nie spotkam takiej uczciwej i przyzwoitej klaczy, a do tego ma pi?kne p?ciny! - powiedzia? rozmarzony - My?lisz, ?e skoro zgodzi?a si? na randk?, to co? do mnie czuje, czy tylko z grzeczno?ci? Jak powinienem si? ubra?? - radzi? si? klaczy.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez SeaCoast » 1 lut 2012, o 22:34

- Ja te? nie pij? wi?c i tak prawdopodobnie bym odmówi?a. - Powiedzia?a z u?miechem klacz. - Ooo.. Widz? ?e bardzo lubisz t? klacz. Na pewno jest bardzo mi?? osob?. - Powiedzia?a pewnie Sea. - Mi?o jest widzie? porz?dnych ogierów dbaj?cych o mi?o??. Chcia?abym mie? kogo? takiego... - Rozmarzy?a si? na chwil? ale szybko si? ockn??a i w tym samym momencie jej mózg przetrawi? ca?kowicie informacje które otrzyma?. - Sal? Czy ty powiedzia?e? Sal? Ojej... Przykro mi to mówi? ale ona jest zaj?ta... Mieszka?am z ni? od niedawna i widzia?am jak si? zachowuje w stosunku do pewnego ogiera. Przykro mi... - Posmutnia?a klacz
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez Kaja Redsky » 1 lut 2012, o 22:42

Coyowi, który radonie zmywa? patelni?, pysk zamieni? si? w dziwaczn? mieszanin? grymasów, wyra?aj?cych najró?niejsze emocje, w ko?cu wygra?y exe quo zaskoczenie z rozbawieniem - ?artujesz prawda? Ona jest bardzo porz?dna, nie tak jak inne, ona by si? ze mn? nie umawia?a, gdyby by?a z jaki? ogierem! Powiedz, ?e to ?art prosz?! Starasz si? mnie przestraszy?, nabra?? - jednoro?ec wci?? mia? nadziej?, ?e to tylko, cho? z?o?liwy, to niewinny wyg?up.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez SeaCoast » 2 lut 2012, o 16:41

Zdziwi?a j? reakcja Coya. - Em... Niestety to nie jest ?art. Przykro mi... Mo?e ona si? po prostu chcia?a spotka?... Na prawd?.... Bardzo mi przykro... - Sea posmutnia?a wiedz?c ?e ogier mo?e si? za?ama? podobnie jak ona w kilku przypadkach. - Wiem jaki to ból... Jest mi bardzo smutno ?e to ode mnie si? tego dowiadujesz...
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez Kaja Redsky » 2 lut 2012, o 16:50

- Oh pewnie si? pomyli?a?! Nie mam ?adnych pretensji, w ko?cu chcia?a? dobrze, powiedzia?a prawd?, ja, jak wspomina?em, ceni? uczciwo??. Ale to musi by? jaka? omy?ka, zdarzaj? si? najlepszym. - wida?, ?e humor powoli mu wraca?, wyra?nie nie wierzy? klaczy, sko?czy? zmywa? naczynia i u?o?y? je na suszarce - No ale do wieczora jest jeszcze mnóstwo czasu, chcesz zobaczy? co? wspania?ego? Jak sam to zobaczy?em pierwszy raz to oniemia?em z wra?enia! - zapyta? ze wzrokiem pe?nym entuzjazmu.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez SeaCoast » 2 lut 2012, o 18:42

- Mo?e si? faktycznie pomyli?am skoro jeste? tego taki pewien... Tak czy inaczej nie mam zamiaru ju? ci? przekonywa? co do tego czy mam racj? czy nie. Wa?ne ?eby? by? szcz??liwy. Ka?dy na to zas?uguje. - U?miechn??a si? lekko zakrywaj?c smutek. - Szkoda ?e ja nie... - Doda?a ale staraj?c si? zatuszowa? smutek spojrza?a si? zaciekawiona na Coya - A co to takiego?
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez Kaja Redsky » 2 lut 2012, o 19:06

- Zaraz zobaczysz! - powiedzia? pirat i nie zwa?aj?c na ewentualne sprzeciwy z?apa? Sea za kopytko z b?yskiem w oku. U?miechn?? si? ?obuziarsko, i poci?gn?? j? za sob? z dzieci?cym zapa?em, pobieg? na schody, na gór? i zacz?? j? ci?gn?? kr?t?, strom? klatk? za sob?. Klacz mia?a okazj? zobaczy? k?tem oka ?azienk?, czyst?, lecz wymagaj?c? renowacji, jednak zaraz poci?gn?? j? dalej, po pr?dkiej, lecz wyczerpuj?cej wspinacze znale?li si? w sypialni. Wczoraj tu sprz?ta?, ale jak u ka?dego ogiera, by? tu lekki ba?agan. Coy pu?ci? jej kopytko, sam nie by? zm?czony, ale ba? si?, ?e dla klaczy to mo?e by? spory wysi?ek. Wci?? u?miechni?ty patrza? na ni?.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Latarnia

Postprzez SeaCoast » 2 lut 2012, o 21:30

Klacz zm?czona wesz?a do sypialni i pad?a na ziemi? zdyszana.
- Czy... Musieli?my... Tak... biec...? - Wydysza?a ledwo.
Sea rozejrza?a is? po pokoju nie za bardzo rozumiej?c o co mog?o chodzi? Coyowi.
- eee... Przepraszam ale nie rozumiem o co Ci chodzi... To... zwyk?a sypialnia...
Spojrza?a si? zdziwiona na ogiera.
Avatar użytkownika
SeaCoast
Nadwrażliwy
 
Posty: 206
Dołączył(a): 25 gru 2011, o 19:14
Płeć: Nieustawiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron