Dom Raging Flame

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Black_Gallant » 2 wrz 2012, o 12:51

Wheatley

- ?ywcem mnie nie we?miesz!

Krzykn?? gronostaj i obrazony wbieg? za meble i tam ponownie zapali? cygaro.

- Wheatleya tu nie ma. Jak Gallant chce zebym wróci?, niech sam przyjdzie!
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 2 wrz 2012, o 12:56

Flame ?ci?gn??a ku sobie brwi, przygl?daj?c si? gronostajowi i pokr?ci?a g?ow?.
-Tak, jestem Raging Flame i zaraz b?dziesz mie? tego gryzonia.-Powiedzia?a podchodz?c do sto?u i niezbyt uprzejmie chwyci?a zwierz? w z?by. Podesz?a z nim do klaczy i postawi?a na ziemi.
-To jest Wheatley, gronostaj który mi troch? zacz?? przeszkadza?. Przeka? Blackowi prosz?, ?e jak nast?pnym razem si? do mnie wprowadzi to sobie zrobi? z niego szal. A i nie wiem kiedy do was zawitam, raczej to b?dzie jednak bez ostrze?enia. Poj?cia nie mam jak b?dzie z czasem u mnie.-Powiedzia?a pocieraj?c lekko czo?o i odetchn??a g??biej.-Zabieraj po prostu gryzonia, zanim teraz nie postanowi?, ?e potrzebuj? bia?ego szalu.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Bright Beer » 2 wrz 2012, o 13:00

Pegazica szybko chwyci?a Wheatley'a, by zapobiec jego ucieczce, i u?miechn??a si? znowu do Flame.
-Jestem przekonana, ?e nawet niezapowiedziana wizyta by?aby bardzo fajna. Przeka?? mu, do widzenia! - U?miechn??a si? po raz ostatni i, niewol?c gronostaja, zacz??a i?? z powrotem w stron? Ponyville. Mia?a nadziej?, ?e zwierz?tko b?dzie spokojne, bo chcia?a jeszcze po co? i?? do siebie.

[z/t dla gronostaja i mnie]
"Radość niszczenia jest równocześnie radością tworzenia." - Michaił Bakunin
Avatar użytkownika
Bright Beer
Upadły Anioł
 
Posty: 252
Dołączył(a): 4 sie 2012, o 20:45
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Szyszka chmielowa
Lubi: Jasne piwo
Nie Lubi: Wódka
Strach: Pijaństwo, heroldzi
Stan: z Blackym
Koneksje Rodzinne: narzeczony Black Gallant, syn Vermouth
Rasa: pegaz
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 2 wrz 2012, o 13:15

-Do zobaczenia.-Rzuci?a kiedy klacz wychodzi?a. Odetchn??a g??biej i spojrza?a si? na pegaza który wci?? siedzia?. Usiad?a troch? ci??ej ni? zamierza?a, czuj?c jak jej cia?o ju? troch? jej ci??y. U?miechn??a si? jednak do pegaza i przeci?gn??a si? ponownie, przy czym kopyta zostawi?a do?? szeroko.
-Uhm, chyba si? troszk? zasiedzieli?my.-Powiedzia?a poprawiaj?c kopytem grzyw?.-W takim stanie to ja raczej do pracy nie pójd?.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 2 wrz 2012, o 13:24

- Nie mog? powiedzie?, bym mia? wiele dawnych przyjació?, za których mog? pi?. - Odpowiedzia? dyplomatycznie. Nie zna? teraz nikogo, niby za kogo mia?by pi?? Za Tolimir?, t? fajn? klacz która kiedy? by?a u taty? Za Blanca, który go upi?? - Ale pasuje... Pasuje. - Skin?? g?ow?. Wychyli? kieliszek i us?ysza? nagle pukanie. Przez ca?? krótk? wizyt? pegazicy Sunny nie ruszy? si? z miejsca, siedz?c na tapczanie i tylko s?uchaj?c, co robi? klacze. Zauwa?y?, ?e Flame ju? wydaje si? by? nieco wstawiona. U?miechn?? si? krzywo, jemu te? wino odrobin? szumia?o w g?owie.
-Mówi?a?, ?e jeste? chora, faktycznie nie powinna? i??. - Stara? si? poj??, co chcia?a powiedzie? przez "zasiedzieli?my si?". - To ?le, ?e si? zasiedzieli?my? Brzmi, jakbym mia? ju? sobie i??... Akurat gdy pozbyli?my si? gronostaja. - U?miechn?? si? i strzepn?? z grzywy okruszki z jedzonej przez stworka babeczki.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 2 wrz 2012, o 13:36

-Znaczy si?... Nie powinnam by?am tyle wypi?.-Powiedzia?a czuj?c jak si? lekko czerwieni. Odetchn??a g??biej i przyjrza?a si? jeszcze raz z zainteresowaniem pegazowi.-Wiesz, wtedy mówi? i robi? rzeczy których bym normalnie nie zrobi?a. A potem s? problemy.-Powiedzia?a i si? poprawi?a nieco, tak ?e znajdowa?a si? bli?ej niego. Przechyli?a si? tak jakby mia?a zamiar si? po?o?y?.
-Mam takie drobne pytanko. Masz ju? kogo? na oku?-Zapyta?a si? zbli?aj?c do niego. By?a ju? niebezpiecznie blisko.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 2 wrz 2012, o 13:57

Skrzyd?a mu zadrga?y, a kolejny rumieniec uderzy? na twarz. Wino weso?o szumia?o mu w g?owie, a Flame znajdowa?a si? coraz bli?ej. I to pytanie... Zaryzykowa?.
-Na razie do bycia na moim oku najbli?ej jest... Tobie. - Powiedzia? szczerze. Tkwi? nieruchomo na miejscu, zastanawiaj?c si?, co te? przysz?o jednoro?ce do wype?nionej winem ?licznej g?ówki. - A... ty? Masz kogo??
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 2 wrz 2012, o 16:05

-Mo?na powiedzie? ?e kogo? mam. Tylko ?e ten pegaz znajduje si? obecnie bardzo daleko st?d, oraz nie do ko?ca jest sob?. Ostatnio mi?dzy nim a mn?... Troch? si? nieprzyjemnie zrobi?o.-Powiedzia?a u?miechaj?c si? spokojniej, jej g?os by? równie? cichszy, zupe?nie jakby chcia?a ?eby si? troch? przybli?y? by lepiej s?ysze?.
-Szczerze, jestem zaskoczona, ?e tak m?ody i dobrze rokuj?cy pegaz nie ma jeszcze ?adnej piel?gniarki która by do niego cicho wzdycha?a w przerwach pomi?dzy dializami.-Powiedzia?a, po czym za?mia?a si? ca?kiem szczerze.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 2 wrz 2012, o 16:11

By us?ysze? jej s?owa, musia? si? troch? przybli?y?. Zrobi?o mu si? jako? niewyra?nie, gdy j? us?ysza?, podrywa? zaj?t? klacz. G?upie uczucie, strasznie. Ale w sumie to jej zachowanie nie wskazywa?o na to... No i to co powiedzia?a te? by?o smutne.
-Cierpi? na niedobór piel?gniarek. - Spróbowa? si? u?miechn??. - I... No... Przykro mi, ?e masz problemy z tamtym pegazem. - Zrobi? to, co kaza?y mu zrobi? resztki instynktu z dzieci?stwa, czyli przytuli? j? w ramach pocieszenia.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 2 wrz 2012, o 16:20

Flame zaskoczy?o troch? to ?e j? przytuli?. No, tego na pewno si? nie spodziewa?a. Zamruga?a kilkakrotnie czuj?c jak trzyma j? w kopytach i u?miechn??a si? lekko. Przetar?a lekko kopytem oczy i odetchn??a g??biej.
-Nie masz powodów by by?o ci przykro. To straszny palant... sama nie wiem co takiego w nim widzia?am. Chyba po prostu by?am zbyt samotna by dostrzec, ?e to nie jest odpowiedni ogier...-Powiedzia?a ciszej i odetchn??a. By?o jej tak dobrze w jego kopytach. Poczu?a lekki dreszcz i podnios?a oczy w jego stron?.
-Szkoda, ?e to si? sko?czy...-Mrukn??a ju? do?? cicho i westchn??a g?o?no.-... mam nadziej?, ?e powitanie w Ponyville ci si? spodoba?o.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 2 wrz 2012, o 16:52

Mi?o si? j? tuli?o. To by?o... Kompletnie inne ni? kiedy by? dzieckiem. Jej chyba te? si? to spodoba?o, przynajmniej tak mu si? wydawa?o. Otar?a oczy, czyli... No có?.... Wspomnienie musia?o by? bolesne. Jednym kopytem, niemal?e odruchowo, zacz?? g?aska? jej grzyw?.
-Ka?dy zas?uguje na kogo? dobrego. - Powiedzia?, szczerze mówi?c, tylko dlatego, ?e nie wiedzia? co jej odpowiedzie?, a chcia?. Jako? to zdanie zda?o mu si? strasznie banalne, wr?cz g?upie. U?miechn?? si?. - Bardzo mi si? spodoba?o powitanie. - Przypomnia? sobie wyraz twarzy ojca i zachichota? lekko. Spojrza? klaczy prosto w oczy. - Flamy... czy my jeste?my pijani? - Zapyta? z odrobink? ciekawo?ci w g?osie.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 2 wrz 2012, o 18:00

Spojrza?a si? na niego krytycznie i pokr?ci?a g?ow?. Za?mia?a si? przy tym lekko, czuj?c jak alkohol we krwi wci?? nie pozwala jej na powag?. Podoba? jej si? ten stan lekkiego wstawienia.
-Pijani jeszcze nie. Ale troch? wina zosta?o, chcesz si? przekona? jak to jest si? upi??-Zapyta?a si? u?miechaj?c si? do niego figlarnie i obróci?a si? nieco, tak ?e w?a?ciwie le?a?a plecami na jego nogach, patrz?c si? na niego z do?u.
-Jakby co to nikomu nie powiem.-Powiedzia?a przywdziewaj?c na twarz niewinn? min?.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 2 wrz 2012, o 18:15

Z tego co zauwa?y?, obaj byli nieco wstawieni. Jego umys? dzia?a? inaczej ni? zwykle, mia? wra?enie, jakby by? co najmniej tak radosny jak w dzieci?stwie... Ale bez tamtej niedojrza?o?ci i niewinno?ci. Skrzyd?a mu znowu lekko drgn??y, gdy si? na nim po?o?y?a.
-Wiesz... - Zastanowi? si? nad jej propozycj?. - Nie wydaje mi si?, ?eby ten pomys? by? z?y, jutro mam spokój i mog? si? leczy? ca?y dzie?. - U?miechn?? si? szeroko, si?gaj?c po butelk? i znowu polewaj?c do obu kieliszków. Spojrza? w dó?... Flame, le??ca na jego nogach.... Kusi?o go, by co? zrobi?, ale na razie ten konkretny pomys? zostawi? na potem. Przejecha? za to jeszcze raz kopytem po jej grzywie. - Jedwabista, jak ?wie?o umyta. - Zachichota? lekko z w?asnego kiepskiego dowcipu.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 2 wrz 2012, o 18:24

Flame mimowolnie si? zarumieni?a s?ysz?c s?owa pegaza. Przekl??a równie? w my?lach sam? siebie za to, ?e tak bardzo lubi t? skrzydlat? ras?. U?miechn??a si? lekko i poprawi?a si?, by chwyci? kieliszek.
-Czyli pijemy do oporu. Dobry pomys?.-Powiedzia?a kiwaj?c powa?nie g?ow? i wypi?a powoli zawarto?? kieliszka. Przymkn??a na chwil? oczy, przyjmuj?c alkohol i zdaj?c sobie spraw? z tego, ?e nied?ugo mo?e zacznie zachowywa? si? tak, ?e ten albo j? jeszcze bardziej polubi, albo b?dzie j? unika?. Nic na to nie mog?a jednak ju? poradzi?. Wino p?yn??o weso?o w jej ?y?ach i nie zamierza?o zbyt szybko ich opu?ci?.
-Powiem ci, ?e z do?u te? jeste? ca?kiem przystojny.-Powiedzia?a, po czym parskn??a krótko ?miechem.-Jak znajdziesz sobie jak?? klacz, musisz j? koniecznie przekona? by si? po?o?y?a tobie na nogach.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 2 wrz 2012, o 18:39

Sunny chwyci? swój kieliszek i te? go opró?ni?. Wchodzi?o ju? g?adko, znacznie pro?ciej ni? pierwszy kieliszek. Za?mia? si? weso?o, gdy i Flame parskn??a ?miechem.
-Wiesz, jednej klaczy nawet nie musia?em do tego jako? specjalnie namawia?. - Rzuci? z u?miechem. Uniós? jedno kopytko nad jej brzuszek, jakby chc?c go pog?aska?. W sumie to w?a?nie chcia?, ale si? jeszcze powstrzyma?... - Pog?aska?? - Zapyta? z szelmowskim u?miechem. - Mam kopyta wyrobione na naklejaniu plastrów i sprawdzaniu pulsu, nie zrobi? ci krzywdy.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron