Dom Raging Flame

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Grinch » 25 sie 2012, o 04:15

Grinch w ko?cu dotar? przed dom czarnej Jednoro?ki i szybko podszed? do drzwi. By?y zamkni?te ale czy na klucz.
- Spróbujmy, cholera by nic jej nie by?o - Powiedzia? i nacisn?? klamk?. Drzwi si? otworzy?y a pegaz wszed? do ?rodka i zacz?? przeszukiwa? ca?y dom w poszukiwaniu klaczy. Salon, ?azienka, kuchnia okaza?y si? puste i nikogo w nich nie by?o. Zosta? jeszcze jeden pokój...sypialnia.
Ogier powoli otworzy? drzwi i po cichu wszed? do pokoju, po czym lekko odetchn??. Flame tam by?a a nawet spa?? jednak nie wygl?da?a na najspokojniejsz?.
Hmmm...posiedz? troch? przy niej i sobie pójd? - Pomy?la? i usiad? przy ?ó?ku od czasu wpatruj?c si? w jednoro?k?. Bardzo mu si? podoba?a ale teraz nie mia?o to znaczenia bo sam zasn?? siedz?c na pod?odze.
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 28 sie 2012, o 21:10

Flame nie spa?a zbyt dobrze, co da?o si? wyczyta? z jej miny po d?u?szym czasie snu, kiedy to ju? jej samopoczucie szczerze mówi?c nie by?o zbyt dobre. Ci??ko co? na to poradzi?, w ko?cu choroba nie wybiera, chocia? kto wie, czy w tym nie ma pewnej dozy z?o?liwo?ci.

Z zdziwieniem zauwa?y?a, ?e mo?e si? ca?kiem swobodnie porusza? we ?nie. Wiedzia?a ?e to sen, bo kolorystyka by?a nieco zbyt zielonkawa, ale nie wiedzia?a dlaczego tak by?o. Z zaskoczeniem równie? zorientowa?a si?, ?e po otworzeniu drzwi przed jej oczami ukaza?a si? wizja gnij?cego ?wiata. Obumieraj?ce drzewa, oraz pokryta b?blami ziemia, z których to zreszt? wydobywa?a si? niezbyt mi?o pachn?ca wydzielina. Z przera?eniem si? temu przygl?da?a, tak samo jak temu ?e na horyzoncie by?a do?? zauwa?alna ?una jak podczas po?aru, tylko ?e ta równie? by?a zielona.
-Ode mnie si? nie uwolnisz kochana.-Us?ysza?a g?os przez który poczu?a jak przechodz? j? niezbyt przyjemne dreszcze.
Obróci?a si? by zobaczy? sam? siebie, tylko ?e w stanie wo?aj?cym o pomst? do nieba. W wi?kszo?ci pokryta wrzodami oraz rozmaitymi krostami, czy te? odbarwieniami na skórze, patrzy?a si? na sam? siebie oczami niemal?e ca?kiem pokrytymi rop?, spod której da?o si? zauwa?y? mocno za?ó?cone bia?ka. Flame mia?a wra?enie, ?e ta istota z ka?dym kolejnym krokiem b?dzie si? rozpada?, jednak nic takiego za bardzo si? nie dzia?o. Natomiast podchodzi?a do samej siebie.
-My?lisz ?e jeste? wolna skarbie? Grubo si? mylisz, kto raz by? Heroldem, ten ju? zawsze b?dzie sobie zdawa? spraw? z tego jak wielk? moc dzier?y?. A ja widzia?em prawdziw? ciebie, t? która tak bardzo si? innymi nie przejmowa?a. I wiesz co? Powiem ci, ?e tak? ciebie lubi?.-Powiedzia? podchodz?c do sparali?owanej strachem jednoro?ki.
-Ta cz??? ciebie w ko?cu zwyci??y, wrócisz na morderczy szlak, a wtedy... Wtedy b?dziesz mnie szuka?, b?dziesz chcia?a z powrotem tej mocy. Nie uwolnisz si? ode mnie, przy ka?dej chorobie b?d? ci przypomina?, ?e nale?ysz tylko do mnie.
-K?amiesz, zosta?e? wyp?dzony z mojego cia?a...
-Z twojego cia?a, lecz twój umys? w g??bi pragnie tej mocy. A ja ci j? dam, wystarczy ?e znowu powrócisz do swojej dawnej natury.-Mówi?c to sta?a ju? do niej twarz? w twarz, przes?aniaj?c widok ca?ego ?wiata. Doskonale mog?a zobaczy? ka?d? krost? i ka?dy wrzód na jej twarzy, oraz to jak paskudnie teraz wygl?daj? jej piegi.

Obudzi?a si? zlana zimnym potem, oddychaj?c do?? g?o?no, zupe?nie jakby mia?a zaraz zacz?? si? dusi?, podobnie jakby mia?a na szyi co? wyj?tkowo ci??kiego. Podobnie zreszt? by?y skierowane jej kopyta, ku szyi by pozby? si? niewidzialnego dusiciela. Odetchn??a w ko?cu g??biej, po czym otar?a kopytem czo?o z zaskoczeniem orientuj?c si?, ?e jest ju? ca?a przepocona. Ale chocia? czu?a si? lepiej, widocznie przezi?bienie nie by?o zbyt mocne. Potrz?sn??a g?ow? przypominaj?c sobie sen i spojrza?a si? zaskoczona na ?pi?cego nieopodal pegaza.
Zamruga?a kilkakrotnie i szturchn??a go lekko kopytkiem.
-Grinch, wstawaj. Chyba nie zamierzasz si? tu przeprowadzi? na sta?e, co?-Zapyta?a si? staraj?c si? u?miechn??, co jej ci?gle wychodzi?o tak, ?e nie mog?a ukry? zm?czenia na twarzy.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Grinch » 29 sie 2012, o 01:36

Gdy pegaz poczu? ?e kto? go szturcha, od razu si? obudzi?. By?? to Flame, która wygl?da?a na zm?czon? i jakby mia?a przed chwil? koszmar.
- Co ja ? Nie....ale je?li chcesz to z ch?ci? - Odpowiedzia? i szeroko si? u?miechn?? do jednoro?ki. Chcia? jej o tyle o ile, poprawi? humor, co mu chyba najlepiej nie wychodzi?o.
- Wygl?dasz jakby? zobaczy?a potwora, sta?o si? co? ? Mia?a? koszmar ? - Zapyta? chwil? potem i wsta? lekko otrzepuj?c marynark?, z niewidzialnego kurzu. po tym podszed? bli?ej i ponownie si? u?miechn?? w stron? klaczy Bardzo mu si? podoba?y jej oczy...
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 29 sie 2012, o 15:08

-Nie s?dz? bym pozwala?a ci przychodzi? do mojego domu kiedy dusza zapragnie. Ani tym bardziej spa? w tym samym pokoju.-Powiedzia?a marszcz?c lekko czo?o. Mimowolnie poci?gn??a nosem czuj?c, ?e z ca?? pewno?ci? b?dzie potrzebowa?a k?pieli. Odetchn??a g??biej i spojrza?a si? jeszcze raz na pegaza, który wyra?nie wykazywa? trosk? skierowan? do niej.
-Mo?na to nazwa? koszmarem, ostatnio tyle si? dzia?o... Skupi?o si? to troch? w snach. Ale spa? trzeba.-Powiedzia?a wstaj?c z ?ó?ka. Czu?a si? ju? znacznie lepiej, chocia? niewiarygodnie bola?y j? mi??nie. Skrzywi?a si? lekko z bólu i na my?l, ?e to ca?e zielone cholerstwo wci?? marzy o powrocie. Niezbyt jej si? to podoba?o.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Grinch » 31 sie 2012, o 20:33

- Trzeba spa?, ale koszmary to co innego. Sam je mam i przypominaj? mi o niezbyt mi?ych rzeczach z przesz?o?ci, o których raczej nie lubi mówi? - Odpowiedzia? po czym lekko si? przeci?gn?? i u?miechn?? w stron? jednoro?ki. Plecy go troch? bola?y po spaniu na pod?odze ale móg? prze?y?, zauwa?y? te? ?e najprawdopodobniej klacz ma te? problem, ale nie bol?cych pleców a mi??ni.
- Hej wida?, ?e bol? ci? mi??nie.....jak chce mog? ci zrobi? masa?....je?li chcesz oczywi?cie - Doda? nie?mia?o i na chwile odwróci? g?ow? w stron? drzwi a potem znowu na Flame. Co jak co, ale czasami peszy? si? przy dziewczynach, które mu si? podoba?y oczywi?cie. Chwile potem zrobi?o mu si? dosy? gor?c?, wi?c na chwile wyszed? z pokoju, i powiesi? swoj? marynark? na wieszak, wystarczy?o mu chodzenie w ciemno-czerwonej koszuli.
Tyle ?e pozostawa? jeden problem. - kabura na szelkach.
- Co robi?, co robi?. co za normalny kuc nosi ze sob? skórzan? kabur?, z no?em bojowym w ?rodku. Ta lepiej b?dzie jak to zdejm?. - Pomy?la? i na szybko zdj?? szelki i powiesi? j? obok swojej marynarki, po czym wróci? do sypialni klaczki.
- To jak ? Dla mnie nie jest to wielkim problemem, nie wiem jak dla ciebie - Powiedzia? i ponownie, szeroko si? u?miechn??.[/b]
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 31 sie 2012, o 21:05

-Niepotrzebny mi masa?.-Burkn??a w jego stron?, niezbyt zadowolona bólem. Wsta?a z ?ó?ka i zacz??a i?? w stron? ?azienki. Mia?a prosty zamiar skorzystania z wanny w celu k?pieli.
-Nie sied? tu za d?ugo, bo jeszcze uznam to za w?amanie i naj?cie.-Powiedzia?a do niego do?? powa?nym tonem, po czym zamkn??a si? w ?azience i zbli?y?a do wanny.
Zacz??a ostro?nie odkr?ca? kurek z gor?c? wod? i zatka?a wann? korkiem, obserwuj?c przez jaki? czas jak woda wype?nia metalowy pojemnik o bia?ej, g?adkiej powierzchni, sprawiaj?c ?e cz??? wody unosi?a si? przy tym pod postaci? pary wodnej. Która do?? zag??ci?a powietrze, dzi?ki czemu zdawa?o si? by? mo?liwym do ci?cia no?em. Za?mia?a si? mimowolnie na my?l tego skojarzenia.
Wesz?a ostro?nie do wanny i zakr?ci?a kurek, odczuwaj?c jak gor?ca woda pokrywa jej czarne, przepocone i obola?e przy tym cia?o, sprowadzaj?c przy tym niejak? ulg?. Odetchn??a g??biej i u?o?y?a si? wygodniej, tak by jak najwi?ksza jej cz??? znajdowa?a si? pod wod?, oraz mog?a przy tym oddycha? i widzie?. Jej uszy znajdowa?y si? w wi?kszo?ci pod wod?, wi?c tym co g?ównie s?ysza?a by?o bicie jej w?asnego serca i szum krwi w ?y?ach które znajdowa?y si? dostatecznie blisko uszu.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Grinch » 31 sie 2012, o 21:47

- Jasne, jak chcesz. Nie mam zamiaru si? narzuca? - Odpowiedzia? i lekko si? u?miechn??. Po czym opu?ci? sypialnie i podszed? do wieszaka, gdzie zacz?? ubiera? zdj?te wcze?niej rzeczy. Po ubraniu, pegaz szybko wyszed? z domu, maj?c do?? nieciekaw? min?. Có? nie by?o mu raczej do ?miechu, z zaistnia?ej sytuacji ale co poradzi?.
- Czas troch? odpocz?? - Pomy?la? jeszcze i po chwili wzbi? si? w powietrze odlatuj?c w swoj? stron?.
zt
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 31 sie 2012, o 22:18

Podchodz?c do trzeciego ju? mieszkania po?o?onego w pobli?u jego domu, pegazik by? ju? mentalnie przygotowany na kolejn? kl?sk?. Stan?? przed drzwiami, westchn?? i uniós? kopyto. Zdawa?o mu si?, ?e inny pegaz szed? z tej strony, co rokowa?o pewne nadzieje. Zastuka? zdecydowanie w drzwi i odsun?? si? od nich, poprawiaj?c nieco siatk? z babeczkami. Gdyby mia? kciuki to by je trzyma? w intencji by kto? mu otworzy?.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 31 sie 2012, o 22:31

Flame akurat unios?a nieco g?ow? i przechyli?a j?, by pozby? si? wody z uszu kiedy us?ysza?a pukanie. ?ci?gn??a ku sobie brwi i rozejrza?a si? po ?azience. Zacz??o j? zastanawia? czy by nie udawa? ?e jej nie ma. W sumie to by jej najbardziej pasowa?o, ale chyba do ko?ca mi?ym by nie by?o. Pokr?ci?a g?ow?, zdaj?c sobie spraw? ?e robi si? za mi?a na stare lata. Stwierdzi?a, ?e warto by chocia? mi?o si? pozby? intruza.
Za?o?y?a szlafrok na siebie i owin??a g?ow? r?cznikiem, po czym otworzy?a drzwi od ?azienki i uda?a si? w stron? drzwi, otwieraj?c je. Widok kolejnego tego dnia pegaza lekko j? zaskoczy?. Uzna?a to za do?? dziwne, zw?aszcza ?e ten mia?... babeczki. ?ci?gn??a ku sobie brwi, patrz?c si? na pegaza, który chyba ca?kiem niedawno osi?gn?? wiek doros?y. W ka?dym razie wygl?da? na takiego co niedawno dorós?.
-Witam. Domy?lam si? ?e jeste? tu nowy... Niestety, jestem lekko rozchorowana. Poza tym, by?am w trakcie k?pieli wi?c chyba niezbyt fortunnie trafi?e?.-Powiedzia?a przygl?daj?c mu si? z zainteresowaniem. Wygl?da? do?? dziwnie wed?ug niej, chocia? nie mog?a sprecyzowa? co w nim jest takiego dziwnego.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 1 wrz 2012, o 03:55

Sunny, delikatnie mówi?c, zaniemówi?, gdy mu wreszcie otworzono. WRESZCIE otworzono, po dwóch pustych domach, to po pierwsze, po drugie osoba, która mu otworzy?a przyzna?a si? do choroby i wygl?da?a na nieco chor?, po trzecie...Klacz. Ale nie taka zwyk?a klacz, widzia? ju? dzisiaj kilka klaczy, ale ta konkretna by?a... no... Bardzo specyficznie wygl?daj?ca. W?tpi?, by kiedykolwiek móg? zapomnie? ten wygl?d, emanowa?a jakim? takim pi?knem, i ta g??boka czer?...
-Dzie? dobry. - Zacz??, gdy odzyska? j?zyk w g?bie. Patrzy?a na niego... Znaczy to normalne ?e kuce si? patrz? w czasie rozmowy na drugiego... - Poniek?d si? zgadza, mieszka?em kiedy? w Ponyville ale teraz tu wróci?em, mieszkam niedaleko. - Wskaza? g?ow? kierunek z którego przyszed?. - I to si? nawet dobrze sk?ada w takim razie ?e tu wpad?em... Bo jestem lekarzem. - U?miechn?? si?. - Skoro jest pani teraz, w tej chwili, zaj?ta, to mo?e podskocz? do gabinetu kilka drobiazgów i wróc? za kilka minut? Chyba ?e sobie pani nie ?yczy. - Zreflektowa? si?. Zarówno w kwestii, ?e mo?e nikt tu nie chce jego pomocy, jak i w kwestii, ?e si? nie przedstawi?. - Nazywam si? Sunny Sky. - Zapami?ta? chocia? tyle o dobrym wychowaniu by pami?ta?, ?e to klacz pierwsza podaje kopyto, a poza tym mia? t? reklamówk? z s?odyczami. Sta? wi?c grzecznie i czeka? na odpowied?.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 1 wrz 2012, o 12:12

-Nie trzeba, to tylko przezi?bienie. Samo mi przejdzie.-Powiedzia?a lekko zaskoczona jego uczynno?ci?. zamruga?a kilkakrotnie przygl?daj?c mu si?. Nietypowe ubarwienie zdecydowanie przykuwa?o uwag?, chocia? poj?cia nie mia?a dlaczego.
Spojrza?a si? na jego zapas s?odyczy, czuj?c mimowolnie jak jej ?o??dek skr?ca si? w niej z g?odu. Wiedzia?a ?e s?odyczami za bardzo si? nie naje, ale lepsze by?oby i tak to, ni? nic. ?ci?gn??a ku sobie nieco mocniej brwi, rozwa?aj?c jak wycygani? od niego te zapasy, by to nie by?o zbyt podejrzanym.
-Wi?c chyba chcesz si? pozna? z innymi... Chcesz to wjed?, chocia? raczej nie ma u mnie nic ciekawego.-Powiedzia?a jakby niedbale, odwracaj?c si? i zastanawiaj?c nad tym, czy by nie pokusi? pegaza. Mo?liwe, ?e wtedy by?oby znacznie ?atwiej. Wesz?a do domu, staraj?c si? by jej ruchy wygl?da?y zach?caj?co. Stara?a si? porusza? pon?tnie, jak zwyk?a klacz ?wiadoma swego pi?kna. Nie lubi?a robi? tego za cz?sto, ale stwierdzi?a ?e to i tak dla jej w?asnego zysku. Poza tym, potrzebowa?a nieco dowarto?ciowania.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 1 wrz 2012, o 12:59

Sunny zauwa?y?, ?e klacz si? nie przedstawi?a. Troch? szkoda, ale przynajmniej pozwoli?a mu wej??. Przekroczy? próg, gdy nagle zauwa?y?, ?e jej ruchy s?... Bardzo klaczowate. Tak klaczowato klaczowate. Jego doros?y umys? kaza? mu odetchn?? mocno dla uspokojenia si?, by skrzyd?a mu nie wystrzeli?y. To by?oby troch? kr?puj?ce... Odwróci? si? by zamkn?? za sob? drzwi.
- ?adnie mieszkasz. - Grzecznie zauwa?y?, gdy si? rozejrza?. Podszed? do stolika i po?o?y? na nim swoj? reklamówk?. - I masz sto procent racji, chc? si? pozna? z s?siadami. Specjalnie nakupi?em s?odyczy, w charakterze ?apówki... - U?miechn?? si? szelmowsko. - ... ale ?e nie napotka?em za wiele kucy, to ca?o?? przypada nam, tu i teraz. Prosz?, cz?stuj si?, nic tak nie pomaga na przezi?bienie jak owoce... A akurat mam kilka babeczek z malinami. - Spojrza? na ni? i si? nieco, mówi?c szczerze, zapatrzy?. Nie wiedzia?, czy warto zaryzykowa?... - Mówi? ju? kto? dzisiaj pani, jak pi?knie pani wygl?da? - Rzuci? pogodnym tonem. Jednak zaryzykowa?.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 1 wrz 2012, o 13:06

Spojrza?a si? na niego spod lekko przymkni?tych powiek, kryj?c zaskoczenie jego zachowaniem. M?odzieniec wydawa? si? by? nader mi?ym, co jednak zbyt cz?sto si? nie spotyka?o. Na pewno nie w Ponyville, gdzie si? przyzwyczai?a do wariatów. Tyle dobrego, ?e postanowi? przekaza? jej ca?o??, dzi?ki czemu nie musia?a za bardzo kombinowa?. U?miechn??a si? lekko s?ysz?c jego komplement. Zdecydowanie by? mi?y, mia?a wra?enie ?e spodoba?a mu si?.
-Zdarza?o mi si? kilka razy co? takiego us?ysze?. I nie mów do mnie Pani, mo?e i jestem od ciebie starsza, ale to sprawia ?e czuj? si? znacznie starzej.-Powiedzia?a z u?miechem do niego.-Jestem Raging Flame.-Doko?czy?a, po czym usiad?a na kanapie znajduj?cej si? przy stole i wyci?gn??a kopyto po babeczk?, któr? zacz??a do?? ostro?nie je??. Jej s?odycz by?a przyjemnie zaskakuj?ca. Nie chcia?a by zbyt szybko si? sko?czy?a.
-Mówi?e? ?e jeste? lekarzem... Zastanawiaj?ce. Wygl?dasz jakby? wci?? mia? mleko pod nosem.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 1 wrz 2012, o 13:30

Skin?? lekko z u?miechem g?ow?, gdy us?ysza? jej imi?. No, to si? ju? znali, i mia? jej nie mówi? per "pani".
-Dobrze, Flame. - Usiad? te? obok sto?u, na wolnym fotelu. Obserwuj?c jej twarz dostrzeg? pewne zdziwienie, gdy zacz??a je?? babeczk?. U?miechn?? si? szerzej. -Najlepsze babeczki w Equestrii. - Oznajmi? z dum?, prawie jakby sam osobi?cie je robi?. Sam si?gn?? do reklamówki, wyci?gaj?c czekoladow?, po uprzednim upewnieniu si?, ?e s? jeszcze takie. Wola? nie pozbawia? klaczy przyjemno?ci spróbowania jakiego? smaku. - Mia?em doskona?ego nauczyciela, a poza tym... To wa?ny zawód, gdyby nie lekarze z Canterlot nie by?oby mnie tu. - Ugryz? ostro?nie swoje ciastko i rozmarzy? si? lekko. Doskona?e. - Mia?em dzi?ki temu spor? motywacj? do nauki.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 1 wrz 2012, o 13:50

-Motywacj?, tak?-Powiedzia?a po tym jak ju? zjad?a babeczk?.
Obliza?a powoli wargi, zbieraj?c okruszki na j?zyk, zdaj?c sobie spraw? z tego jak to mo?e wygl?da?. W sumie, a? wybitnie jej nie interesowa?o jak? motywacj? mia? pegaz. Zastanawia?a si? czy i jego powinna jako? odes?a?, w ko?cu przerwa? jej jako? k?piel. Przy?o?y?a kopyto do czo?a, przypominaj?c sobie, ?e w wannie woda zapewne ju? do?? ostyg?a. Có? nie pozostawa?o jej nic poza osuszeniem si?.
Poprawi?a si? nieco i bez wi?kszych oporów zacz??a pociera? r?cznikiem po grzywie, by si? osuszy?. W ko?cu to nic takiego, po prostu osusza?a grzyw?. Odetchn??a nieco g??biej i zamruga?a kilkakrotnie patrz?c si? na niego. W sumie, m?ody pegaz... "Przesta?. To jeszcze dzieciak. Poza tym Reet..." Przebieg?o jej przez my?l.
-To chodzi?e? od domu do domu i próbowa?e? si? z wszystkimi przywita?. Do?? niecodzienne zaj?cie, musz? przyzna?.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron