Dom Raging Flame

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 2 wrz 2012, o 18:56

Przez chwil? milcza?a patrz?c si? na niego z uwag? i przekrzywi?a lekko g?ow? zastanawiaj?c si? nad odpowiedzi?. W sumie, nie widzia?a powodu by na to nie pozwoli?. Najwy?ej pó?niej si? co? wykombinuje jakby m?ody sobie co? wymy?li?.
-No dobra, mo?esz. Ale nie my?l sobie za du?o, bo ci te kopytka poprzetr?cam.-Rzuci?a g?osem który mia? wskazywa? ?e to forma ?artu. Tylko jako? trudno jej by?o powstrzyma? si? przed zastanowieniem si?, czy faktycznie by co? takiego zrobi?a.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 2 wrz 2012, o 19:07

Sunny nie by? pewien, czy Flame ?artuje czy nie, ale, po raz kolejny tego pi?knego dnia, postanowi? zaryzykowa? i skorzysta? z jej pozwolenia. Po?o?y? kopytko na jej ods?oni?tym, ciep?ym brzuszku, który a? si? prosi? o pieszczoty, i zacz?? j? g?aska?.
-Oj no, przecie? nie zrobi?aby? mi tego, prawda? Zbyt mnie lubisz na przetr?canie kopyt... Pr?dzej bym pewnie sko?czy? z ?ladem kopyta na twarzy. - U?miechn?? si? znowu, rozkoszuj?c si? dotykiem jej krótkiej, czarnej sier?ci. Drugim kopytem rozla? znowu resztk? wina do obu kieliszków. - Ta butelka nie wytrzyma?a starcia z nami. - Powiedzia? z lekkim ?alem w g?osie.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 2 wrz 2012, o 19:16

-Sk?d wiesz ?e tego bym nie zrobi?a?-Powiedzia?a bior?c kieliszek do kopytka. Tym razem musia?a uwa?a? by nie wyla? tego za bardzo na siebie. Chocia? nie oby?o si? bez tego, ?e kilka kropel spad?o na jej w?oski na piersi. Ale tego prawie ?e wcale nie poczu?a. Wypi?a reszt? wina z kieliszka, przy czym cz??? wina nie trafi?a do ust, sp?ywaj?c od k?cików ust w stron? podbródka.
-Wiesz o mnie tylko tyle co ci powiedzia?am. Nie wiesz nawet ile w tym prawdy, po prostu mi zaufa?e?. Sk?d wiesz, czy ca?y czas ci? nie ok?amywa?am?-Zapyta?a si? po chwili i przymkn??a oczy. Ciep?o które czu?a od czasu kiedy zacz??a pi? wino by?o niesamowicie przyjemne. ?a?owa?a, ?e to ju? koniec zawarto?ci flaszki.-Nic o mnie nie wiesz skrzydlaty.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 2 wrz 2012, o 19:21

Z lekkim u?miechem na twarzy otar? kopytkiem to, co rozchlapa?a, czyli z piersi i z podbródka, po czym sam wypi? swoj? porcj?.
-Zdaj? si? na intuicj?, wydajesz si? by? bardzo mi?? klacz?, a na pewno pi?kn?. Takim ogiery jako? odruchowo ufaj? - Mrugn?? jej, nie przerywaj?c g?askania. Atmosfera wyra?nie si? ociepla?a. - A poza tym... Ufam kucom, no. Zawsze si? mog? dopyta? innych. Dajmy na to, wiem ju?, ?e masz znajomego, Blacka, to ju? co?... Ale po co to mówisz? Chcesz mnie wystraszy??
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 2 wrz 2012, o 19:28

-Wypytywanie si? losowych kucyków w moim przypadku raczej nie b?dzie dobrym pomys?em.-Powiedzia?a ju? nieco powa?niejszym g?osem, jednak niepozbawionym lekkiego przeci?gania sylab w losowych wyrazach. Spojrza?a si? na niego i westchn??a zdaj?c sobie spraw? z tego, ?e chyba trzeba b?dzie go powoli wprawi? w histori? najnowsz?.
-Pi?kno to bardzo skuteczna bro?, odpowiednio j? stosuj?c mo?na omota? ka?dego heteroseksualnego ogiera. Mo?na równie? wiele zdzia?a?, co mi si? nieraz podoba?o i przydawa?o. Powiedzmy, ?e jestem bardzo gro?n? klacz?. Dlatego te? w wyniku moich akcji na pewien czas zablokowano mi magi?. A ty, taki m?ody ogierek, ju? do?? mocno wypity... Jeste? teraz ca?kowicie w mojej mocy. Czy to nie ekscytuj?ce?
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 2 wrz 2012, o 19:50

Te rozwa?ani zacz??y coraz bardziej przeszkadza? Sunny'emu. Jakby to przemy?le? mocniej, faktycznie nie by?o ?adnych powodów, dla których jego nowa znajoma nie mia?aby mie? kryminalnej przesz?o?ci. Niezra?ony tym, dalej j? g?aska?.
-Pewnie co? bym s?ysza?, gdyby w okolicy mieszka?a seryjna morderczyni... To raz. Po drugie... Skoro tylko zablokowano ci magi? to znaczy, ?e by?a? w kopytach odpowiednich s?u?b, a wi?c tylko ograniczenie magii nie jest takie z?e. Po trzecie... Gro?na klacz która by mi co? chcia?a zrobi? nie pozwoli?aby si? chyba g?aska? ani nie otwiera?aby drzwi w szlafroku. Po czwarte... Fakt, to bardzo ekscytuj?ce. - U?miechn?? si?. Ju? nie wytrzyma?, skrzyd?a zadrga?y jeszcze kilka razy i znowu otworzy?y si? na pe?n? szeroko??. Spojrza? na nie z lekk? irytacj?. - Szkoda, ?e nie mo?na tego wy??czy?.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 2 wrz 2012, o 19:55

Za?mia?a si? g?o?no, ca?kiem rozbawiona s?owami pegaza. Ten widocznie nie zamierza? da? sobie wmówi? o niej niczego. Nawet jej to pasowa?o, je?li tylko on odpowiednio j? polubi to nie da wiary ?adnym plotkom. Albo chocia? b?dzie je chcia? skonfrontowa? z rzeczywisto?ci?.
-Masz zadziwiaj?c? zdolno?? do obracania wszelkich moich s?ów na moj? w?asn? niekorzy??, Sunny.-Powiedzia?a z u?miechem, po czym spojrza?a si? z zainteresowaniem na jego skrzyd?a. Nie zamierzaj?c si? pyta?, ani nie zwa?aj?c na to czy w?a?ciwie, zacz??a je delikatnie g?adzi? kopytami. Piórko po piórku, raz za razem, z lekkim u?miechem i troch? zamglonym wzrokiem.
-Zawsze uwa?a?am, ?e skrzyd?a s? pi?kne.-Powiedzia?a czuj?c lekki dreszcz.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 2 wrz 2012, o 20:06

Naprawd? ?adnie si? ?mia?a. Ciekawe, ile mia?a lat, wygl?da?a na du?o bardziej do?wiadczon? od niego. Dwadzie?cia cztery? Mo?e dwadzie?cia pi??? Wola? nie wiedzie?, jak by zareagowa?a na informacj?, ?e tak naprawd? nie ma nawet roku i ?e zosta? magicznie postarzony o jakie? 18 lat...
-Oj tam zaraz niekorzy??... Gdybym ich nie obraca?, to pewnie ju? bym st?d uciek?. Moja obecno?? tu jest niekorzystna? - Odpowiedzia? jej u?miechem, ale po chwili znieruchomia?, nawet jego kopyto zatrzyma?o si? na jej brzuchu. Powód by? prosty, klacz zacz??a je?dzi? kopytami po jego skrzyd?ach, co by?o wi?cej ni? przyjemne. Sapn?? lekko z nadmiaru uczu?. - Wiesz... Ciekawe, jak si? sko?czy dla nas dzisiaj ten dzie? w tym tempie. - Powiedzia?, zanim móg? si? powstrzyma?. Nachyli? si? do jej uszka. - Pssst... Jeste?my ju? pijani? - Szepn??.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 2 wrz 2012, o 20:11

-A czy to wa?ne?-Zapyta?a si? lekko zamy?lonym g?osem, nie przerywaj?c g?adzenia piór pegaza. Robi?a to tak, jakby chcia?a dok?adnie pozna? jakie ka?de z tych piórek jest w dotyku. Na jej twarzy malowa? si? delikatny u?miech, który lekko zszed? po jakim? czasie. Westchn??a g??biej i wyci?gn??a si? jak struna, ukazuj?c jaka faktycznie jest d?uga.
-My?l?, ?e ju? jeste?my pijani, s?odziutki.-Powiedzia?a z u?miechem, jak wróci?a do poprzedniej pozycji.-Jak ci nie pasuje bieg wydarze? zawsze mo?esz wyj??. O ile ci si? kopyta nie popl?cz? w drodze do domu.-Powiedzia?a po czym si? za?mia?a ponownie.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 2 wrz 2012, o 20:16

-Oj tam, nie narzekam. I nie s?dz?, by wiele ogierów narzeka?o w tej sytuacji. - W sumie ciekawe, czy mia?by problemy z chodzeniem. By to sprawdzi? musia?by jednak wsta?, a to chyba by mog?o sprawi? pewne problemy Flame, która mog?aby zlecie?. U?miechn?? si? tylko i kontynuowa? przerwane przed chwil? g?askanie. - A poza tym, nie by?oby grzecznie przerywa? ci zabaw? moimi skrzyd?ami. Odnosz? wra?enie, ?e przypad?o ci to do gustu... No i nawet nie wiesz, jak mi si? podoba, jak mówisz do mnie "s?odziutki". - Przymkn?? lekko z zadowolenia oczy. On mia? g?askane skrzyd?a, sam j? g?aska?, by?o ciep?o, spokojnie i bezpiecznie... Ta chwila dla niego mog?a trwa?.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 2 wrz 2012, o 20:36

-Có?, nie przyzwyczajaj si? zanadto. Raczej nie s?dz? bym cz?sto tak mówi?a gdy b?d? trze?wa.-Powiedzia?a czarna klacz z u?miechem i odetchn??a g??biej.
By?o jej teraz tak dobrze, znikn??y troski, zdawa?o si? ?e wszystko ulecia?o. Przymkn??a oczy na chwil?, nie przerywaj?c g?adzenia go po skrzyd?ach, powoli dochodz?c do tych po?o?onych najbli?ej jego pleców. Otworzy?a oczy zdaj?c sobie spraw?, ?e teraz si? do niego przytula. Podnios?a wzrok do góry i za?mia?a si? lekko.
-A jak ty by? mnie nazywa??
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 3 wrz 2012, o 09:51

Wniosek by? prosty i bezlito?nie logiczno-racjonalny.
-Czyli powinienem na ka?de spotkanie z tob? przynosi? alkohol? - Mizia? dalej j? kopytkiem po brzuszku. Klacz tak si? zap?dzi?a w g?askaniu jego skrzyde?, ?e, jakim? sposobem, sko?czy?a tul?c go. Przerwa? g?askanie i obj?? j? mocno, dwoma kopytami, przyciskaj?c nieco do siebie. Pachnia?a na p?yn do k?pieli... I tylko zadawa?a strasznie trudne pytania. Zamy?li? si?.
- Nie wiem.... W?gielku? Ro?ku? - Zbyt kolokwialnie... - Kochana? Pi?kna? To zbyt prosto... - Przycisn?? usta do jej grzywy, ni to ca?uj?c ni to tul?c si? twarz? do niej. - Nie mam pomys?u... Ale Flamy brzmi pi?knie, nie wystarczy? - G?upio mu by?o, ?e nie mo?e nic wymy?li?.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 3 wrz 2012, o 10:07

-Ja raczej alkoholu przynosi? nie b?d?.-Powiedzia?a staraj?c si? utrzyma? powag?, ale nie potrafi?a ju?. Alkohol uderzy? w ni? wystarczaj?co by by?a ca?y czas weso?a, uwolniona od wszelkich trosk mog?a si? w ko?cu cieszy? ?yciem. Troch? szkoda jej by?o, ?e jak wytrze?wieje to wróci szara rzeczywisto??. Ale z tym musia?a si? pogodzi?.
-Zadziwiaj?ce, jak wielu ogierów nazywa mnie tak zdrobniale od mojego imienia. Có?, chyba to po prostu do mnie pasuje.-Powiedzia?a czuj?c jak si? oblewa lekkim rumie?cem. By?o jej bardzo dobrze jak ten pegaz znajdowa? si? tak blisko. Czu?a si? przy tym te? troch? niezr?cznie, bo w ko?cu Reet chyba jednak liczy? ?e jak wróci to jako? mi?dzy nimi si? u?o?y. Sama nie wiedzia?a co my?le?, wi?c nie my?la?a ju?. Tylko milcza?a.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Sunny Sky » 3 wrz 2012, o 10:28

- Nie sprawdza?em dawno zawarto?ci barku w domu, mo?e co? si? tam znajdzie... Flamy. - Szepn?? jej do ucha. Zacz?? lekko ko?ysa? klacz? w jego obj?ciach. Zamkn?? oczy, by?o tak przyjemnie... Nagle go uderzy? fakt, ?e nigdy tak nie tuli? klaczy ani nie by? tulony. Nigdy. Jego umys? podpowiada? mu, ?e wi?kszo?? kucy mia?a do tego w dzieci?stwie matki... Ale on nie mia? ani dzieci?stwa, ani matki. Westchn?? lekko, troch? mu to zepsu?o humor, ale wci?? tuli? Flame, czyli wszystko by?o dobrze. Nie chcia? burzy? ciszy, wi?c tylko tuli?, tuli?, tuli?... I g?aska? po grzywie.
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 3 wrz 2012, o 10:38

Flame mrukn??a co? cicho zadowolona i przymkn??a oczy czuj?c tulenie. Ko?ysanie zacz??o do tego dzia?a? na ni? dziwnie koj?co, zupe?nie jakby czego? jej dawno brakowa?o. Poprawi?a nieco kopyta i odetchn??a g??biej czuj?c jak jej powieki robi? si? coraz ci??sze, mia?a dziwne wra?enie, ?e zaraz za?nie. Nawet ziewn??a zaraz. Mia?a pocz?tkowo zamiar si? powstrzyma?, ucieka? jako? przed tym, ale do?? szybko zrezygnowa?a. Zamiast tego zapad?a w spokojny, ciep?y sen, oddychaj?c przy tym g??boko. Na jej twarzy w dalszym ci?gu znajdowa? si? drobny u?miech.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron