Droga do ponyville

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Droga do ponyville

Postprzez Spitfire » 2 lut 2012, o 17:41

Spitfire uwa?nie obserwowa?a to co robi?a Luna. Ca?y czas ca?ej sytuacji z domniemanym szpiegostwem nie bra?a ca?kowicie na powa?nie, tak wiec obecne zdarzenia mia?y dla niej spory wyd?wi?k humorystyczny. Gdy jednak Ksi??niczka Luna wzbi?a si? w powietrze wyra?nie zaniepokojona, Spitfire uczyni?a to samo, b?d?c w powietrzu tu? obok niej. Zaraz po tym, ów tygrys eksplodowa? wyrzucaj?c na pewn? odleg?o?? jak?? fal? ciemnej materii i energii, która po chwili zosta?a zassana do ?rodka, ukazuj?c prawie ca?kowicie czarnego jednoro?ca o dosy? przera?aj?cych, zielonych oczach. Spitfire wzdrygn??a si? w powietrzu, mówi?c do Ksi??niczki:
-Droga Ksi??niczko, znasz go?! On musia? Ci? ?ledzi?, wygl?da jak wys?annik z?ych si?...
Avatar użytkownika
Spitfire
Nadwrażliwy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 30 sty 2012, o 23:38
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga do ponyville

Postprzez Luna » 2 lut 2012, o 17:53

Ksi??niczka zlecia?a na dó? widz?c kim by? naprawde ów jednoro?ec.
-Spitfire..nie musisz si? ba?.. znam go... to Soar... Mój gwardzista.-powiedzia?a do ?ó?tej klaczy.
-A ty.. przecie? napisa?am ?eby?cie mnie nie szukali! Dobrze, ?e nie ma tu was wi?cej..-powiedzia?a uderzaj?c si? kopytkiem w czo?o
-Ech..nawet tu nie mo?na by? samemu?!-zapyta?a si? w my?lach. By?a do?? z?a.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Soar » 2 lut 2012, o 18:01

Soar spojrza? na ksi??niczk? zdziwionym wzrokiem na ksi??niczk?.
Napisa?a pani? Je?li tak to nie zauwa?y?em, wasza wysoko??- Soar widzia? ?e Luna jest z?a.
Powinien by? teraz uleg?y, tak te? postanowi?. Nie chcia? trafi? na szubienice. Odwróci? g?ow? do pegaza.- Dzie? dobry Spitfire- Stwierdzi? wracaj?c wzrokiem na Ksi??niczk?.
-Czy mam si? oddali? wasza wysoko??? - Zapyta? kl?kaj?c
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Spitfire » 2 lut 2012, o 18:17

-Gwardzista? Ale... To znaczy... No có?, wida?, ?e jest oddany Tobie... Przynajmniej... -Powiedzia?a, wyra?nie zaskoczona s?owami ksi??niczki. Troch? si? uspokoi?a, ale my?l, ?e teraz i ona mo?e by? ?ledzona, nie u?miecha?a jej si?. Popatrza?a chwil? w stron? jednoro?ca, i odpowiedzia?a mu, staraj?c si? zachowa? spokojny g?os, mimo ci?g?ego lekkiego skonfudowania i zmieszania sytuacj?:
-Witam Ci?...
Gdy ten zaproponowa? ksi??niczce swoje odej?cie, Spitfire w my?lach b?aga?a j? o to, aby si? zgodzi?a na to.
Avatar użytkownika
Spitfire
Nadwrażliwy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 30 sty 2012, o 23:38
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga do ponyville

Postprzez Luna » 2 lut 2012, o 18:29

-No trudno..co si? sta?o to si? nie odstanie-powiedzia?a ju? troch? uspokojona. Us?ysza?a pytanie i d?ugo nie wiedzia?a co ma powiedzie?. Nie chcia?a by? okrutna.. ale nie chcia?a te? by? zbyt mi?a.
-Tak! Odejd?... Aktualnie nie masz tutaj nic do roboty-powiedzia?a s?ysz?c b?agania Spitfire. Przysz?a tu specjalnie po to by odpocz?? od Canterlotu...wi?c Canterlot przyszed? do Niej..
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Soar » 2 lut 2012, o 18:42

Soar zasalutowa?.
Skoro taka twa wola, pani. Do zobaczenia, wasza wysoko??- Stwierdzi?, wstaj?c
U?miechn?? si?, po czym spojrza? na Spitfire.
?egnaj, mam nadziej? ?e kiedy? si? znowu spotkamy.- Stwierdzi?, po czym otoczy? go cie?, a sam jednoro?ec znikn??.


Z/T
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Spitfire » 2 lut 2012, o 19:09

Spitfire nic nie odpowiedzia?a tajemniczemu kucowi, którego Luna opisywa?a jako swojego gwardzist?. B?d?c nadal w powietrzu tylko u?miechn??a si? do niego, po czym jednoro?ec znikn?? ca?kowicie z pola widzenia klaczy, uprzednio zas?aniaj?c si? po?wiat? ciemno?ci. Gdy nie by?o ju? po nim ?ladu, Spitfire opad?a na ziemi?, i powiedzia?a do Ksi??niczki dosy? dosadnym j?zykiem:
-Sk?d Ty bierzesz takich gwardzistów...? -Po czym, szybko opami?ta?a si?, przypominaj?c sobie, ?e rozmawia ze wspó?w?adczyni? Equestrii:
-To znaczy... Sk?d Ksi??niczka bierze takich niecodziennych kuców? I my?l?, ?e mo?emy rusza? dalej...
Avatar użytkownika
Spitfire
Nadwrażliwy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 30 sty 2012, o 23:38
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga do ponyville

Postprzez Luna » 2 lut 2012, o 19:15

-Spokojnie..mo?esz mi mówi? po imieniu-powiedzia?a i u?miechn??a sie do niej.
- By? do mój znajomy i si? zgodzi?. Nie mia?am poj?cia, ?e tak umie. Wydawa?o mi si? ?e to zwyk?y, pospolity jednoro?ec-powiedzia?a zdziwiona.
-Dobrze. Wi?c chod?my..Mo?e jeste? g?odna? Znam ?wietn? restauracje..Chod? za mn?-powiedzia?a po czym skierowa?a si? do restauracji w ponyville.
[zt]
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Spitfire » 2 lut 2012, o 19:21

-Dobrze, Luno... Mi?o jest by? ze wspó?w?adczyni? Equestrii na Ty, to dla mnie zaszczyt... Jak wida?, najró?niejsze kuce si? zdarzaj?... Powoli zaczynam my?le?, ?e ju? nic na tym ?wiecie mnie nie zdziwi... -Odpowiedzia?a spokojnie, po czym równolegle z Lun?, spokojnym krokiem ruszy?a w stron? miasteczka Ponyville.

[z/t]
Avatar użytkownika
Spitfire
Nadwrażliwy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 30 sty 2012, o 23:38
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga do ponyville

Postprzez Kaja Redsky » 11 lut 2012, o 17:22

Coy rado?nie spacerowa? sobie w stron? domu Sal. Wiedzia?, ?e ma jeszcze godzin? czasu, no ale trudno, najwy?ej postoi na mrozie. Pewnymi siebie kopytkami depta? ?nieg zostawiaj?c w nim g??bokie ?lady. Zobaczy? jednak zaraz nadchodz?c? z naprzeciwka wymarzon? klacz. Zaraz si? speszy? i zarumieni?, nie mia? ?adnego do?wiadczenia w randkowaniu. Schowa? kamie? za sob? i podszed? rado?nie do klaczy - W-witaj. T-t-te? nie mo-mog?a? si? doczeka?? J-ja mia?em tak samo! Hahah - za?mia? si? nerwowo. Nie móg? zrozumie? czemu pierwszy raz jest taki zestresowany. By? mo?e dlatego, ?e mimo wielu przygód, w ?adnym zwi?zku si? nie musia? si? tak stara?. No i pierwszy raz by? trze?wy, jakby sobie strzeli? jedn? beczk? na odwag?... nie, lepiej nie!
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga do ponyville

Postprzez Sal Ghatorr » 11 lut 2012, o 17:50

Sal nieco si? zdziwi?a gdy zobaczy?a Coya, ale i bardzo ucieszy?a, gdy? zacz??a podejrzewa?, ?e jego dwudniowa nieobecno?? w jej najbli?szym otoczeniu by?a spowodowana samobójstwem. Jeszcze bardziej zdziwi?a si?, gdy us?ysza?a s?owa ogiera. Gdyby mia?a r?ce, podrapa?aby si? pewnie z namys?em po g?owie.
-Ehm... Doczeka? na co? - Zapyta?a nieco oszo?omiona. - Wysz?am si? przespacerowa? i zobaczy? co u ciebie, bo ostatni raz gdy ci? widzia?am spa?e? obok szubienicy, to by?o nieco... Z?owró?ebne. - Doda?a. Przypomnia?a sobie o figurce, dzielnie trzymaj?cej si? w kieszeni. Wyj??a j?. - ...I zrobi?am jeszcze tak? figurk?, o.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Kaja Redsky » 11 lut 2012, o 20:44

- N-nie pa-pa-pami?tasz? Przecie? umówili?my si? na randk? dwa dni temu, dzisiaj o osiemnastej, zapomni?a?? - zaraz jednak zobaczy?, jak Sal zaprezentowa?a figurk?. Oczy za?wieci?y mu si? jak dwie ?arówki, skoczy? do przodu i z?apa? j? w kopytka - Jest fantastyczna, naprawd? masz talent! Ale my?la?em, ?e to ogier powinien przynie?? prezent. W ka?dym razie mam co?, ale mo?e ci si? nie spodoba?, mam nadziej?, ?e ci si? spodoba, bo mi si? spodoba?, b?yszczy si? tak ?licznie, ?e jak na niego spojrza?em, to skojarzy? mi si? z tob?, bo ty te? jeste? ?liczna i b?yszczysz... - wreszcie nie?mia?o wyci?gn?? kamie? zza pleców. Szafir, wielki jak g?owa Coya, zacz?? l?ni? w s?o?cu we wszystkich odcieniach b??kitu, rzucaj?c barwny b?ysk na okoliczny ?nieg.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga do ponyville

Postprzez Sal Ghatorr » 11 lut 2012, o 21:03

Sal za?wieci?a si? nagle lampka w g?owie, gdy zda?a sobie spraw?, ?e - faktycznie - Coy co? mówi? o "spotkaniu o osiemnastej". W oczach zal?ni? jej nagle niebieski kamie?, prawie wi?kszy od g?owy m?odocianego pirata. Mimo ogromnej ch?ci (niech ?yj? kamienie szlachetne!) nie wzi??a go.
-Znaczy si?, chodzi ci o nasz? rozmow? ko?o twojej szubienicy? - Zapyta?a z zak?opotaniem. Sama proponowa?a spotkanie, ale za Discorda nie potrafi?a sobie przypomnie? nic o randce. Poci?gn??a nosem, wyczuwaj?c zapach perfum i poczu?a si? jeszcze gorzej. - Coy, ja... Mówi?am tylko o spotkaniu, a ten szafir jest pi?kny, ale za du?y na zwyk?e spotkanie, a.....Ehm.... Znaczy.. - Zamilk?a, nie wiedz?c co jeszcze powiedzie?.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Kaja Redsky » 11 lut 2012, o 22:04

- Wi?c... - Coy z min? zbitego psa spojrza? na Sal, na klacz, która zaw?adn??a ca?ym jego sercem, a teraz wykorzystywa?a t? w?adz? do wci?ni?cia wielkiego czerwonego guzika z napisem "AUTODESTRUKCJA, NIE NACISKA? POD ?ADNYM POZOREM, BO B?DZIE WIELKIE BUM!". Nie wiedzia? ju? sam co my?le?, bo kto? w?a?nie kroi? jego dusz? na malutkie kawa?eczki - mi?kkim wierzbowym patykiem, ?eby d?u?ej i bardziej bola?o. Nie wiedzia? co zrobi?. Przez my?l przelecia?y mu opcje wszelakie, pocz?wszy na roze?mianiu si? wniebog?osy i udawaniu, ?e to ?art, a sko?czywszy na zamordowaniu wszystkich dooko?a. Tego pierwszego nie by? w stanie zrobi?, tego ostatniego... te?, na jedno mu nie pozwala?o samopoczucie, na drugie, warto?ci jakie wyznawa?. Musia? wybra? co? mniej ekstremistycznego. Ledwo s?aniaj?c si? z szoku na nogach, po?o?y? uszy po sobie i patrz?c na klacz wielkimi oczami w ko?cu wykrztusi? z siebie s?owa - Wi?c... nie b?dzie randki? No tak, pewnie ?le ci? zrozumia?em. No tak, w ko?cu czemu mia?aby? si? ze mn? spotyka?? To moja wina, tak. Przepraszam, pewnie musisz si? teraz ?le czu?? Aha... Wi?c zatrzymaj ten szafir w ramach przeprosin ja go nie b?d? potrzebowa?, jest za lekki, ?eby sobie przywi?za? do szyi. Ha. Ha. No to mo?e sobie pójd? ju?. No tak, przepraszam... - zwiesi? g?ow? tak, ?e prawie dotyka? ni? ?niegu. Jego oczy wydawa?y si? powoli szkli?.
.. /\
. (゚ 。`> WS-BS-S-Per-T-Ag-Int-Fel-WP-HP
.. l` \ ;'` 31-31-36-38-34-40-32-32-44-14
. (__.)
Jedyny prawdziwy, oficjalny kot na PonyUtopii!
"Reecia: Eh jestem BD."
Avatar użytkownika
Kaja Redsky
Pirat
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 14:27
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga do ponyville

Postprzez Sal Ghatorr » 11 lut 2012, o 22:24

"No to koniec. Powiesi si? albo utopi, przy tych mrozach nawet nie b?dzie musia? wi?za? sobie niczego do szyi" my?l przemkn??a przez g?ow? Sal, przera?aj?c j? do szpiku ko?ci. Podesz?a nieco bli?ej i przytrzyma?a s?aniaj?cego si? Coya, wci?? nie bior?c kamienia szlachetnego.
-Przepraszam Coy, musia?am ci? wtedy nie s?ucha?, przepraszam, przepraszam.... - Wyrzuci?a wreszcie z siebie. A? ?al by?o teraz patrze? na ogiera, wygl?da? jakby go prze?uto i wypluto, a to wszystko przez ni?. Otar?a mu ?zy z oczu. - Wci?? mo?emy si? przej??... Ale bez randki. - Zastrzeg?a. - Zachowaj je najlepiej na inne klacze. O, pozna?am niedawno klacz ziemn? o imieniu SeaCoast, powiniene? j? pozna?. - Spróbowa?a pocieszenia z nieco innej strony. W sumie on mia? pecha do klaczy, ona do ogierów.... Pasowaliby do siebie.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron