Droga do ponyville

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Droga do ponyville

Postprzez Shade Night » 20 lip 2012, o 17:02

-Spokojnie. Znam Arientara i nie wierz? ?eby by? niebezpieczny dla kucy które si? nie zaczynaj?. Powiedzia?a klacz do Hikariego. Przecie? jeszcze niedawno sam by? zombie. Klacz zobaczy?a ?e do??czy? si? do nich czwarty kuc.
-Tak. Miecz Hikariego zosta? wyczarowany. Nie wiedzia?am ?e znasz si? tak?e na czarach. Powiedzia?a klacz dopiero teraz zdaj?c sobie spraw? z wiedzy Arientara.
-Witaj. Jestem Shade Night.Klacz przedstawi?a si? nowo przyby?emu kucowi. Ciekawi mnie sk?d wzi?? to ubranie. Jest co najmniej nietypowe.
-Nie dzi?kuj?. Klacz odpowiedzia?a propozycj? Casimira. Gdy ten zacz?? zaproponowa? o?ywienie Arientara klacz wtr?ci?a.
-Nie trzeba tutaj nic robi?. On musi po prostu uwierzy? ?e ta ?mier? by?a iluzj?. Nic wi?cej. Po chwili klacz us?ysza?a to co Casimir powiedzia? o zniweczeniu pewnych planów. Klacz tylko u?miechn??a si? s?ysz?c to. Chcia?a by si? za?mia? ale by?oby to chamskie w stosunku do Arientara. Wi?c ograniczy?a si? tylko do u?miechu.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Hikari Senshi » 20 lip 2012, o 17:17

Hikari poczu?, ?e nagle unosi si? w powietrze i l?duje kawa?ek dalej. Po chwili us?ysza? s?owa maga. Postanowi? im zaufa? i schowa? miecz do pochwy, zwyczajowo rani?c si? delikatnie by ostrze poczu?o smak krwi. Uk?oni? si? magowi i Arientarowi.
- Ja widzie? ci? wcze?niej na cmentarz razem z Arientar-san. Ty by? mag, racja Casimir-san? - zapyta? jodnoroga i zwróci? si? do Arientara - Tak, to ostrze by? wyczarowane, sk?d ty wiedzie??
WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP
36-25-34-39-31-31-31-26-31

Avatar by Kruszyna, arigato.
Ikonka by Nomiki, arigato.
Avatar użytkownika
Hikari Senshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 183
Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 17:33
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga do ponyville

Postprzez Arientar » 20 lip 2012, o 17:49

- Racja, przy nocy po?lubnej przyda?oby si? by? ?ywym - Arientar doko?czy? ?art Casimira si si? za?mia?, po czym ju? swoim normalnym tonem go zruga? - Po co przestawia?e? mi samuraja? Ogl?da?em jego miecz.
Nast?pnie wys?ucha? jednoro?ki.
- Nie znam si? na czarach, znam si? na kowalstwie. A na tym mieczu nie wida? ?adnych ?ladów obróbki kowalskiej. - odpowiedzia? i wys?ucha? s?ów o iluzji - Chcia?bym, ?eby to by?a iluzja. Niestety jestem martwy i w?a?nie to trzeba naprawi?.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Casimir » 21 lip 2012, o 22:07

- Owszem, jestem najpot??niejszym magiem w tej cz??ci Equestrii, je?eli pomin?? fakt, ?e nie kontroluj? swoich zakl??. - nie zdefiniowa? tak?e, o jak du?? cz??? Equestrii chodzi?o, ale có?. Nast?pnie zwróci? si? do Shade - Wi?c mówisz, ?e musi uzna?, ?e to by?a iluzja... Hmmmm, jestem specjalist? od iluzji. W moim domu nieopodal powinienem mie? ?rodek, który sprawi, ?e Ari na chwil? wszystko uzna za iluzj?. Klacze i ogiery, czujcie si? zaproszeni. Podejrzewam, ?e Oss powinien w?a?nie pracowa? nad kolacj?. Podejrzewam, ?e Oss w?a?nie powinien pracowa? nad kolacj?! - jego róg zaiskrzy? lekko - Na co wi?c czekamy? G?odny jestem. Poza tym... nie widzia?em wielu kuców z takimi ?renicami. - rzek? i dyskretnie spojrza? w oczy Shade, próbuj?c z nich wyczyta?, kim tak na prawd? jest. Lekko si? u?miechn?? i odwróci? wzrok w kierunku drogi prowadz?cej do jego domu.
WS:21 BS:32 S:32 T:16 Per:38 Ag:32 Int:44 Fe:33 WP:48

+ 5 do wp za sesję Luny

There is no fun about making sence.
Obrazek
Avatar użytkownika
Casimir
Buntownik
 
Posty: 735
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 22:48
Lokalizacja: sam nie wie
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: rebel
Uroczy Znaczek: Gwiazda Chaosu
Lubi: Chaos, bałagan, teatr, magię, alkohol, inne używki
Nie Lubi: Nadmiaru porządku, niesprawiedliwości
Strach: meduzy, nuda
Stan: plazma
Koneksje Rodzinne: Ojciec Yoru i wszystko, co za tym idzie.
Rasa: Jednorożec
Charakter: chaotyczny nietrzeźwy
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Shade Night » 22 lip 2012, o 15:08

-Dobry sposób. Je?li nie wida? ?e bro? by?a zrobiona to znaczy ?e zosta?a wyczarowana. Powiedzia?a klacz patrz?c si? na Arientara.
-Tak przynajmniej by?o w przypadku Hikariego. Co do Arientara nie jestem pewna ale jest szansa ?e z nim jest to samo. Chyba wiem co za ,,?rodek'' mia? na my?li. Klacz s?ucha?a tego co jednoro?ec. W pewnej chwili dostrzeg?a ze Casimir patrzy si? jej w oczy i lekko si? u?miecha. Nie wiedzia?a czy to do niej czy u?miechn?? si? do ca?ej grupy ale mimo wszystko te? si? usmichn??a.
- Ma?o kucy ma takie ?renice. Ale to na razie nieistotny detal. Powiedzia?a klacz do czarnego ogiera.
-Prowad?. Ja ch?tnie co? zjem. Odpowiedzia?a klacz na propozycj? Casimira.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Hikari Senshi » 22 lip 2012, o 15:20

Hikari sta?, przygl?daj?c si? pegazowi. Kowal mia? bardzo dziwny sposób bycia. Jakby w ogóle nie przejmowa? si? niebezpiecze?stwami. Samuraj postanowi? przemilcze? jego zachowanie. Chwil? potem Casimir zaproponowa? go?cin? w swoim domu. Wygl?da?o na to, ?e Shade jest skora odwiedzi? jednoroga.
- Skoro Shade-kun chcie? ci? odwiedzi?, to ja równie? do ciebie pój?? - powiedzia? do Casimira.
WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP
36-25-34-39-31-31-31-26-31

Avatar by Kruszyna, arigato.
Ikonka by Nomiki, arigato.
Avatar użytkownika
Hikari Senshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 183
Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 17:33
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga do ponyville

Postprzez Arientar » 22 lip 2012, o 15:26

Arientar podrapa? si? kopytkiem po g?owie. W sumie z Casimirem, Shade oraz Hikarim rozmawia?o si? do?? ciekawie, to jednak zaproszenie jednoroga wymaga?o przemy?lenia. Kowal spojrza? na swoj? ukochan? Black Arrow, która sta?a od d?u?szej chwili w milczeniu, najwyra?niej nad czym? rozmy?laj?c i zapyta? si? jej:
- Co my?lisz o wizycie w domu Casimira, kochanie? W sumie mo?naby go odwiedzi?, jest moim starym przyjacielem.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Tea Charmer » 22 lip 2012, o 19:58

Tea w?a?nie weso?o drepta? w stron? pobliskiego lasu który znajdowa? si? za Ponyville, gdy zauwa?y? na drodze pi?? kuców. Dwie klacze i trzech ogierów. Podszed? bli?ej i rozpozna? Casimira i swoj? córk?. Zobaczy? te? Arientara którego zna? m.in z Cytadeli. By?a jeszcze zielona jednoro?ka oraz samuraj którego spotka? w barze i który by? synem Teia. Postanowi? ?e podejdzie bli?ej i zagada. -Witajcie moi drodzy! - powiedzia? przyja?nie wygl?daj?c po czym zwróci? si? do neighpo?czyka i zielonej jednoro?ki - Tea Charmer. Mi?o was pozna? - powiedzia? po cz??ci Tei zmieniaj?c na chwil? kolor t?czówek patrz?c synowi prosto w oczy. Gdy po krótkiej chwili t?czówki Tea wróci?y do normalno?ci zapyta? córki: - Co u ciebie s?ycha? Arrow? To jest ten Arientar z którym chcesz sp?dzi? reszt? ?ycia? - zapyta? rado?nie Tea po czym zwróci? si? do Arientara patrz?c mu w oczy i stwierdzaj?c ?e s? nieco.. dziwne - Wygl?dasz jako?..inaczej - powiedzia? do niego po czym zauwa?y? te? ?e nie oddycha - Martwi ci? co?? - zapyta? go dwuznacznie rozumiej?c ?e jest nie do ko?ca ?ywy u?miechaj?c si? szeroko. Co? mu zosta?o z wiedzy o nieumar?ych po Tee.
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Hikari Senshi » 23 lip 2012, o 20:32

Kucyk który dopiero co przyszed?, niejaki Tea Charmer okaza? si? ciekawym kucykiem.
Odezwa? si? do samuraja z wyra?nym neighpo?skim akcentem, do tego te oczy. By?y dla niem?odego ju? neighpo?czyka bardzo znajome.
- Otōsan? - zapyta?, po czym doda? po neighpo?sku twardym g?osem - Jak uda?o ci si? uj?? z ?yciem, gdy wybijano nasz klan?
Tak, te oczy zdecydowanie nale?a?y do jego ojca. Jak to mo?liwe, ?e gdy spotka? go wcze?niej w barze go nie rozpozna?. Hikari musia? teraz szczerze porozmawia? ze swoim rodzicielem.
WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP
36-25-34-39-31-31-31-26-31

Avatar by Kruszyna, arigato.
Ikonka by Nomiki, arigato.
Avatar użytkownika
Hikari Senshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 183
Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 17:33
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga do ponyville

Postprzez Tea Charmer » 23 lip 2012, o 20:50

Ja?? Tea zosta?a brutalnie zepchni?ta na drugi plan przez Teia, gdy ten us?ysza? swego syna. - Musimy porozmawia? Synu. - Powiedzia? do Hikariego po nieighpo?sku wyra?nie niezadowolony. - Tylko nie tutaj, i nie obchodzi mnie ?e oni nie rozmawiaj? w naszym j?zyku! - kontynuowa? wyra?nie z?y na syna. - Gdzie mo?emy odby? rozmow? w odosobnieniu? - powiedzia? ju? nieco spokojniej widz?c ?e zwraca na siebie uwag?.
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Hikari Senshi » 23 lip 2012, o 21:10

- Nie znam dok?adnie okolicy, ale na pewno znajdziemy jakie? miejsce - powiedzia? po neighpo?sku Hikari, po czym odezwa? ju? si? w zrozumia?ym dla wszystkich j?zyku
- Prosi? o wybaczenie, ale ja musie? porozmawia? na osobno?ci z ten kucyk. - powiedzia?, wskazuj?c na Tea Charmera - Postara? si? wróci? do was jak najwcze?niej, - po tych s?owach uda? si? wraz z ojcem w poszukiwaniu ustronnego miejsca na rozmow?.

[z/t]
WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP
36-25-34-39-31-31-31-26-31

Avatar by Kruszyna, arigato.
Ikonka by Nomiki, arigato.
Avatar użytkownika
Hikari Senshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 183
Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 17:33
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga do ponyville

Postprzez Tea Charmer » 23 lip 2012, o 21:35

-Dobrze wi?c - powiedzia? spokojnym, jednak dalej napi?tym tonem do syna. Mia? z nim co nieco do omówienia.
- Jeszcze wrócimy. Tea te?. - powiedzia? dominuj?cy w tym momencie Tei do zgromadzonych po czym poszed? za swym synem.
[z/t]
Obrazek
Cuś stworzony przez moją Córkę ^^
Ekwipunek: Cylinder.
Ze Official Guide of Pony Utopia, also Prime Tea Provider

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
31-21-28-34-37-31-40-40-40-11
Avatar użytkownika
Tea Charmer
Wieloświadomy
 
Posty: 486
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 21:30
Lokalizacja: <brak danych>
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Guide
Uroczy Znaczek: As kier
Lubi: HERBATĘ! CYLINDRY! MONOKLE! Podziwiać piękno.
Nie Lubi: Chamstwa, prostactwa, idiotyzmu.
Strach: Autozepsucie.
Stan: Wielokrotny wdowiec i rozwodnik
Koneksje Rodzinne: https://www.dropbox.com/s/lcndrky1xzwcr ... 9.png?dl=0
Rasa: Kuc ziemny
Charakter: Neutralny/neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Casimir » 23 lip 2012, o 21:58

- Postanowione wi?c - rzek?, nie czekaj?c na odpowied? wyra?nie zaspanej Arrow - Idziemy do mnie. Klacze i ogiery, prosz? za mn?! - powiedzia? tylko i rzuci? jakie? zakl?cie na krzewy, powoduj?ce ich rozchylenie si? i utworzenie skrótu do jego pa?acu.

[z/t]
WS:21 BS:32 S:32 T:16 Per:38 Ag:32 Int:44 Fe:33 WP:48

+ 5 do wp za sesję Luny

There is no fun about making sence.
Obrazek
Avatar użytkownika
Casimir
Buntownik
 
Posty: 735
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 22:48
Lokalizacja: sam nie wie
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: rebel
Uroczy Znaczek: Gwiazda Chaosu
Lubi: Chaos, bałagan, teatr, magię, alkohol, inne używki
Nie Lubi: Nadmiaru porządku, niesprawiedliwości
Strach: meduzy, nuda
Stan: plazma
Koneksje Rodzinne: Ojciec Yoru i wszystko, co za tym idzie.
Rasa: Jednorożec
Charakter: chaotyczny nietrzeźwy
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Shade Night » 24 lip 2012, o 08:43

Klacz posz?a za Casimirem przez skrót który zosta? utworzony przez k?py krzaków. [z/t]
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Shooting Star » 27 lip 2012, o 13:49

Schooting jak co dnia bieg? odpowiedni dystans, dla zachowania dobrej formy sportowej. Nowy zawodnik Canterlot Finix nie móg? sobie pozwoli? na zaniechanie formy, dawno tak intensywnie nie trenowa?, od czasu przeprowadzki, nawet nie zauwa?y? jak daleko by? ju? oddalony os stolicy pa?stwa. W ko?cu zatrzyma? si?, aby odpocz??, najlepiej odpoczywa? po biegach kiedy robi? pompki i tak te? zacz?? robi?. Kiedy sko?czy? po trzy sesje, zauwa?y? drogowskaz do Ponyville. Zaciekawi?o go nowe miasto do którego nie by?o zbyt daleko i pod??y? drog? do jego centrum.
z/t
Avatar użytkownika
Shooting Star
Nadwrażliwy
 
Posty: 137
Dołączył(a): 25 lip 2012, o 18:50
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Sportowiec
Uroczy Znaczek: Kij do basballa
Lubi: Sport, rodzinę, przebywanie w towarzystwie.
Nie Lubi: Bycia samemu, nietoleracji
Strach: O rodzine i bliskich
Stan: Kawaler
Koneksje Rodzinne: Brat młodszy Lucky Star
Rasa: Jednorożec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron