Droga do ponyville

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Droga do ponyville

Postprzez Arientar » 17 lip 2012, o 18:17

Ma?a wydawa?a si? przestraszona. I najwyra?niej si? zgubi?a, przynajmniej tak to wygl?da?o.
- To jest droga mi?dzy Ponyville a Lasem Everfree - powiedzia? weso?o, rozgl?daj?c si? na boki - Nie smu? si?. Jestem Arientar, a ta oto jednoro?ka ma na imi? Black Arrow - wskaza? kopytkiem na swoj? ukochan? - A ty jak masz na imi??
Stara? si? przyj?? min?, która wskazywa?a by na zainteresowanie jej ma?? osóbk?. Jednak Blizny po walce z wilkiem i martwe oczy, które nie potrafi?y przybra? ?adnego wyrazu sprawi?y, ?e raczej mu to nie wysz?o. Pomimo to mia? nadziej?, ?e ma?a si? go nie wystraszy. Naprawd? szczerze chcia? jej pomóc.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Black Arrow » 17 lip 2012, o 18:22

By?a rada, ?e ma?a klacz si? obudzi?a. Inaczej mia?aby lekkie wyrzuty sumienia. gdy jednak dostrzeg?a w oczach ma?ej strach, cofn??a si? lekko do ty?u wiedz?c, ?e mieszka?cy Everfree zazwyczaj nie budz? pozytywnych odczu?. Spojrza?a na swoje ciemnofioletowe kopyta i stwierdzi?a, ?e zrobi?aby karier?, jako pracownica halloweenowego teatrzyku. Pozwoli?a wi?c mówi? swojemu towarzyszowi, który najwidoczniej mia? dobre podej?cie do dzieci.
- Spytaj si?, co jej si? sta?o.- Szepn??a do ukochanego.
Avatar użytkownika
Black Arrow
Nadwrażliwy
 
Posty: 290
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:08
Lokalizacja: Las Everfree
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Wieloswiadoma
Uroczy Znaczek: Krwawa strzała
Lubi: Spacerować po lesie, podróże, spędzanie czasu z przyjaciółmi i mocne trunki od czasu do czasu.
Nie Lubi: Katastrof, tłumów i i braku klientów.
Strach: Powrót dawnych wrogów i związane z tym kłopoty.
Stan: W związku z Arientarem
Koneksje Rodzinne: Dużo nas, dużo nas...
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczna-neutralna
Multikonto: TAK

Re: Droga do ponyville

Postprzez SweetCandy » 17 lip 2012, o 18:32

- P-Ponyville? A-ale... Ja zupe?nie... Nie wiem gdzie to jest... -Wyj?cza?a za?amana po czym jej wzrok opad? na ziemi?.
Ma?e kropelki ?ez kapa?y na ziemi?. Klacz zupe?nie nie wiedzia?a co robi?. Ogier wydawa? si? by? do?? dziwny... Klacz równie? nie budzi?a pozytywnych emocji... Nie ufa?a im. Gdy si? przedstawi? a przy tym pani? która sta?a obok jej zaufanie delikatnie wzros?o ale by?o ono minimalne.

- J-ja... Ja jestem... - Nie chcia?a podawa? prawdziwego imienia. Surowe obrze?a Manehattan nauczy?y j? kilku rzeczy. Jedn? z nich by?a nieufno??. - Jestem CuteSugar. - To jedyne co przysz?o jej do g?owy w tak krótkim czasie.
Ma?a klacz wiedzia?a ?e b?dzie potrzebowa?a dachu nad g?ow? oraz jedzenia. Mo?e te kucyki b?d? w stanie jej to zapewni? cho? na krótki okres czasu. Nie mia?a poj?cia gdzie teraz jest jej rodzina wi?c nawet nie my?la?a o próbach odnalezienia ich. Zw?aszcza ?e miejsce do którego zmierzali to mia?a by? niespodzianka...
Avatar użytkownika
SweetCandy
Nadwrażliwy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 19:52
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Cukiereczek
Uroczy Znaczek: brak
Lubi: Piec, cukierki, ciasteczka, wyroby słodkościowe
Nie Lubi: gorzkiego smaku, nieuprzejmych egoistycznych kucyków
Strach: Powrót do byłego miejsca zamieszkania
Stan: słodki
Koneksje Rodzinne: Zagubiona rodzina
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: TAK

Re: Droga do ponyville

Postprzez Arientar » 17 lip 2012, o 18:49

- CuteSugar? - pytaj?co powiedzia? pegaz - Ca?kiem ?adne imi?. - dopowiedzia? weso?o. Ma?a zacz??a p?aka?, wida? by?o ?e to dla niej trudna sytuacja. Ariemu szczerze by?o jej szkoda.
- Nie ?am si?. Zaraz ci pomo?emy. - powiedzia? pogodnie - Jeste? g?odna?Wiesz mo?e, gdzie s? twoi rodzice? Lub kto? z najbli?szej rodziny? troskliwie zapyta?, po czym spojrza? na Arrow.
- Trzeba jej jako? pomóc, sama nie da sobie rady. - powiedzia? do swojej ukochanej.

//Arrow wyjecha?a i pozwoli?a omija? jej kolejk?//
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez SweetCandy » 18 lip 2012, o 15:59

- Nie ?am si?... ?atwo panu mówi?... - Mówi?a przez p?acz - To nie pan straci? w?a?nie rodzin? bez wiedzy gdzie s?.
Biedna klacz desperacko potrzebowa?a dotyku kogo? jej bliskiego. Cho?by przyjació?ki z ulicy... Kogo? kogo zna?a. Nikogo takiego tutaj jednak nie by?o. ?zy dalej ciek?y jej z oczu czego nie by?a w stanie zatrzyma? ale da?a rad? to zahamowa?.
- Nie p?acz? z byle powodu... Wychowano mnie w bardzo surowych warunkach... Wtedy przynajmniej mia?am swoje bezpieczne miejsce a teraz... Nie mam ju? nic...
Klacz u?ala?a si? przez chwil? nad sob? jakby mia?o to jej pomóc. By?a to dla niej na prawd? ekstremalna sytuacja. Szybko jednak postanowi?a si? pozbiera? w sobie. Stan??a równo na kopytka i spojrza?a si? b?agalnie na par? kucyków. z jej oczu wci?? wyp?ywa?y s?one kropelki.
- Przepraszam ale... Czy nie wiecie gdzie mog?abym si? schroni?? W tej chwili chyba jedynym kucykiem który móg?by mi pomóc w odnalezieniu rodziny jest Celestia... A z ni? szans na spotkanie nie mam... Musz? teraz my?le? o przetrwaniu... Tak jak zawsze...

(Je?eli uwa?acie ?e zachowuje si? zbyt dojrzale o to mi chodzi. Jestem wyj?tkowo dojrza?a jak na swój wiek przez surowe warunki wychowania.)
Avatar użytkownika
SweetCandy
Nadwrażliwy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 19:52
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Cukiereczek
Uroczy Znaczek: brak
Lubi: Piec, cukierki, ciasteczka, wyroby słodkościowe
Nie Lubi: gorzkiego smaku, nieuprzejmych egoistycznych kucyków
Strach: Powrót do byłego miejsca zamieszkania
Stan: słodki
Koneksje Rodzinne: Zagubiona rodzina
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: TAK

Re: Droga do ponyville

Postprzez Arientar » 18 lip 2012, o 16:12

Pegaz popatrzy? na ni? z wspó?czuciem.
- uwie? mi, doskonale wiem, jak to jest straci? rodzin?. By?em ma?ym ?rebakiem, gdy moi rodzice zgin?li w wypadku kolejowym. Przygarn?? mnie wujek, który mieszka? w Stalliongradzie. Mieszka?em razem z nim w ubogiej dzielnicy kucyków ziemnych i delikatnie mówi?c, pegazy nie by?y tam lubiane. Gdy mia?em 16 lat, umar? te? i mój wujek. Nikt z mojej bliskiej rodziny ju? nie ?yje. - Przez t? krótk? chwil? pegaz by? powa?ny, ale zaraz doda? weso?o - Pomimo, ze mnie wybitnie nie lubili w Stalliongradzie, po pewnym czasie zyska?em sobie sympati? mieszka?ców. Nie raz dosta?em w ?yciu w ko??, ale zawsze trzeba przyj?? to z humorem, ka?de nieszcz??cie w ko?cu mija, a potem nast?puj? dobre dni. - zako?czy? swoj? mow?.
Po chwili ma?a klaczka zada?a pytanie o schronienie:
- Przyby?em tu ju? do?? dawno, ale mia?em tyle przygód, ?e nie zd??y?em jeszcze si? osiedli?. Ale Arrow mieszka w do?? przytulnej jaskini w lesie. Nie jest tam zbyt przyja?nie, ale my?l?, ?e mo?esz tam zamieszka? dopóki nie znajdziemy ci lepszego schronienia lub twoich rodziców - powiedzia? patrz?c na ukochan?. Arrow skin??a g?ow? i u?miechn??a si? do ma?ej.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez SweetCandy » 18 lip 2012, o 16:41

Klacz wys?ucha?a bez s?owa opowie?ci Arientara. Mia?a mieszane uczucia. Z jednej strony poczu?a z nim delikatn? wi?? poszkodowania i ran zadanych psychicznie z drugiej jednak strony Czu?a ?e nie potrzebnie jej to opowiada?. Postanowi?a jednak postawi? na t? pierwsz? dobr? stron?.
- Przepraszam. Nie wiedzia?am.
Klacz nie mia?a te? poj?cia co mo?e jeszcze powiedzie?. Mimo swej ponadprzeci?tnej dojrza?o?ci wci?? mia?a tylko 6 lat. Jej cia?o samo zareagowa?o kontynuowaniem p?aczu z powodu smutnej opowie?ci mimo szcz??liwego zako?czenia.
- Dobrze... Mog? i??...
Wci?? p?aka?a przez sw? m?od? psychik? mimo ?e stara?a si? zatrzyma? ?zy. Nie by?a w stanie tego Zrobi?
Avatar użytkownika
SweetCandy
Nadwrażliwy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 19:52
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Cukiereczek
Uroczy Znaczek: brak
Lubi: Piec, cukierki, ciasteczka, wyroby słodkościowe
Nie Lubi: gorzkiego smaku, nieuprzejmych egoistycznych kucyków
Strach: Powrót do byłego miejsca zamieszkania
Stan: słodki
Koneksje Rodzinne: Zagubiona rodzina
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: TAK

Re: Droga do ponyville

Postprzez Shade Night » 18 lip 2012, o 17:10

Klacz gdy wysz?a z kryjówki od razu skierowa?a si? w stron? Ponyville. Gdy byli ju? na obrze?ach us?ysza?a rozmow?. Jeden g?os kojarzy?a. A drugi nale?a? do jakiego? ?rebaka. Mianowicie ma?ej klaczki. Chyba nie wkurzy si? ?e podesz?am si? przywita?. Klacz posz?a razem z Hikarim w stron? g?osów. Gdy ju? doszli klacz zobaczy?a ?e nie myli?a si? do znajomo?ci g?osu.
-Witaj Arientar.Powiedzia?a zbli?aj?c si? do dwóch kucy. Dopiero teraz przyjrza?a si? ró?owej klaczce.
Zobaczy?a ?e klaczka p?acze. Postanowi?a na razie si? nie odzywa?, A tym bardziej unika?a tego by ma?a zobaczy?a jej oczy. Dla doros?ych kucy nie jest to nic strasznego, ale ?rabakowi mo?e si? to ?le skojarzy?. Stan??a obok Hikariego i czeka?a na odpowied?.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Hikari Senshi » 18 lip 2012, o 17:17

Hikari szed? razem z Shade po drodze, a? spotkali inne kucyki. Ma?e ?rebie, m?od? klaczk?, oraz pegaza, którego Hikari spotka? na zagajniku.
Neighpo?czyk cicho obserwowa?, jak Shade wita si? z pegazem i ten jej odpowiada. Nie dostrzeg? ?ycia w jego oczach. Po d?u?szej obserwacji zauwa?y?, ?? pegaz tak?e nie oddycha. Neighpo?czyk stan?? mi?dzy klaczami a nieumar?ym.
- Arientar-san, czy ty by? Kyonshi? - zapyta?, lecz jedyn? odpowiedzi? by? zdziwiony wyraz pyszczka pegaza. Hikari postanowi? powiedzie? to w prostszy sposób - Czy ty by? martwy? - w g?osie samuraja by?o czu? zdenerwowanie.
WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP
36-25-34-39-31-31-31-26-31

Avatar by Kruszyna, arigato.
Ikonka by Nomiki, arigato.
Avatar użytkownika
Hikari Senshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 183
Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 17:33
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga do ponyville

Postprzez Arientar » 18 lip 2012, o 17:21

Arientar ju? chcia? zaproponowa? ma?ej, by posz?a z nimi do jaskini gdy spotka? star? znajom?.
- Witaj Shade - powiedzia? weso?o, gdy nagle stan?? przed nim Hikari, zafaj?c mu pytanie, które pegaz wybitnie nie zrozumia?. Gdy Samuraj wyja?ni? mu dok?adnie, o co chodzi, pegaz si? roze?mia?.
- U nas to nazywa si? Zombie. Niestety sta?em si? jednym z nich, ale staram si? wyleczy?. Musia?em przerwa? poszukiwanie sposobu na od?ycie, bo ta ma?a potrzebuje pomocy. - wskaza? kopytkiem na SweetCandy.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez SweetCandy » 18 lip 2012, o 17:55

Obecno?? nowych kucyków zaniepokoi?a ma??. Nie chcia?a by? widziana w takim stanie. To by?a kolejna motywacja do zaprzestania p?aczu który jako? zmusi?a do odej?cia. Potem rozejrza?a si? po wszystkich zgromadzonych. Dodatkowo s?owa tego w zbroi j? wystraszy?y... A tym bardziej odpowied? pegaza. Zacz??a powoli si? cofa? przez co przy okazji ujrza?a oczy zielonej klaczy. To by?o dla niej za wiele. Zombie, Jaki? wojownik oraz klacz z oczami jak u jaszczurki albo... Smoka... Ca?a magia mi?ej atmosfery i ch?ci pomocy prysn??a w tej chwili. Klacz w panice zacz??a rozgl?da? si? dooko?a. Zauwa?y?a dym. Zapewne z kominka. Co znaczy ?e tam jest dom. A jak jest dom to i miasto. Szybko po??czy?a te informacje i ruszy?a w stron? Ponyville najszybciej jak mog?a.

[ZT]
Avatar użytkownika
SweetCandy
Nadwrażliwy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 19:52
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Cukiereczek
Uroczy Znaczek: brak
Lubi: Piec, cukierki, ciasteczka, wyroby słodkościowe
Nie Lubi: gorzkiego smaku, nieuprzejmych egoistycznych kucyków
Strach: Powrót do byłego miejsca zamieszkania
Stan: słodki
Koneksje Rodzinne: Zagubiona rodzina
Rasa: Jednorożec
Charakter: Praworządny dobry
Multikonto: TAK

Re: Droga do ponyville

Postprzez Shade Night » 18 lip 2012, o 18:12

Patrzy?a na ma?? klaczk? co jaki? czas. Zobaczy?a ?e ona si? niepokoi a wr?cz denerwuje t? sytuacj?. No mo?e ten widok nie by? codzienny. Gdy klaczka zacz??a biec w stron? Ponyville Shade chcia?a za ni? krzykn?? ale sobie to darowa?a. Takie s? dzieci. Nic si? nie dzieje a ju? uciekaj?. Ale co zrobi?, ciekawe jak jej pójdzie szukanie domu w Ponyville. Klacz wiedzia?a ?e klaczce b?dzie bardzo trudno znale?? dom w Ponyville. Biedna. Nie wie jeszcze ile b?dzie jeszcze chodzi? ulicami i prosi? o nocleg. Klacz ?a?owa?a ma?ej jednoro?ki ale nie mia?a co zrobi?. Wygl?da?a ona na normaln? ale w ko?cu by?o to jeszcze tylko dziecko. Odwróci?a si? w stron? Arientara.
-Hikariemu chodzi o to ?e tak ?mier? by?a tylko iluzj?. Niczym innym. Klacz szybko stre?ci?a opowie?? któr? Kuc ziemny by przytoczy?.
Avatar użytkownika
Shade Night
Nadwrażliwy
 
Posty: 222
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:02
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Skrytobójczyni
Uroczy Znaczek: Żmija oplatająca różę.
Lubi: Noc,ciszę,zmrok,księżyc,pieniądze,spokój,nocne niebo,Lunę
Nie Lubi: Gapiów,tłumu,źrebaków,rozkazów,
Strach: Śmierć znikąd
Stan: W związku z Hikarim.
Koneksje Rodzinne: Nieznane
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Hikari Senshi » 19 lip 2012, o 12:54

Hikari spostrzeg?, ?e ma?a zacz??a ucieka?. Na szcz??cie miasto nie by?o daleko, a nie ufa? temu nieumar?emu pegazowi.
- Ona by? w to miasto bezpieczniejsza ni? tutaj - powiedzia? do Shade, wyci?gaj?c miecz i przystawiajac ostrze do twarzy Arientara tak, ze wystarczy?oby tylko jedno pchni?cie by przebi? g?ow? pegaza na wylot. Hikari nie by? pewny, czy to cokolwiek mo da w walce z nieumar?ym, ale czu? si? przez to bezpieczniej.
- Czemu niby ja móc ci ufa?, ze ty nie by? niebezpieczny? - zapyta? z zw?tpieniem w g?osie, czekaj?c na reakcj? nie?ywego, acz stoj?cego przed nim rozmówcy.
WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP
36-25-34-39-31-31-31-26-31

Avatar by Kruszyna, arigato.
Ikonka by Nomiki, arigato.
Avatar użytkownika
Hikari Senshi
Nadwrażliwy
 
Posty: 183
Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 17:33
Płeć: Nieustawiona

Re: Droga do ponyville

Postprzez Arientar » 19 lip 2012, o 18:40

"Poczyni?em b??da" pomy?la? pegaz, patrz?c na uciekaj?c? ?rebaczk?. Nast?pne, co zobaczy? pegaz to by?o ostrze skierowane prosto mi?dzy jego oczy. Nie zmartwi?o go to zbytnio, w sumie nie móg? by? bardziej martwy ni? by? w chwili obecnej, wi?c martwienie si? by?o dla niego bez sensu.
- To ostrze nie zosta?o wykute - stwierdzi? po ogl?dzinach, nie zwracaj?c uwagi na s?owa samuraja - Wyczarowane? - zapyta? weso?o, u?miechaj?c si?.
Karta Postaci

WS-BS-S-T-Per-Ag-Int-Fe-WP-HP
36-26-36-38-24-27-39-27-32-13
(+5 EXP - Sesja Morska)
Dzięki za avatar, Tranquil Facade.
Dzięki za cusia, Nomi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Arientar
Wieczny Optymista
 
Posty: 418
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 20:51
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Zombie
Uroczy Znaczek: Znak zapytania
Stan: Zakochany w Black Arrow
Koneksje Rodzinne: Sierota
Rasa: Nekrokucyk, Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Droga do ponyville

Postprzez Casimir » 19 lip 2012, o 20:27

Casimir szed? akurat do Ponyville, gdy niespodziewanie natkn?? si? na przyjació?. Po drodze zd??y? zmy? z siebie krew i wytrze?wie?, wi?c ju? raczej nie powinien gorszy?, zapyta? wi?c...
- Ari? To ty? Hikari? Jakim cudem odtrupia?e?...?! A pani... Jestem Casimir - uk?oni? si? zielonej klaczy - Gdzie moje maniery, zapomnia? bym si? przedstawi?... - rzek? skonfundowany. Od czasu walk w Manehattanie ma problem z ogarnianiem otaczaj?cej go rzeczywisto?ci, alkohol w tym mu nie pomaga. Wydoby? z torby paczk? papierosów pochodz?c? z krainy dwuno?nych ssaków, homo sapiens, na której widnia?a marka "Pozna?skie", wydoby? jednego, nabi? do lufki i zaproponowa? towarzyszom. Po chwili zorientowa? si? w sytuacji i za pomoc? telekinezy odsun?? miecz Hikarego od twarzy przyjaciela
- Hikari, on na prawd? nie jest niebezpieczny. Teraz musimy znale?? sposób na o?ywienie go przed ?lubem. Widzisz, brak pulsu mo?e zniweczy?... - tutaj ugryz? si? w j?zyk.
WS:21 BS:32 S:32 T:16 Per:38 Ag:32 Int:44 Fe:33 WP:48

+ 5 do wp za sesję Luny

There is no fun about making sence.
Obrazek
Avatar użytkownika
Casimir
Buntownik
 
Posty: 735
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 22:48
Lokalizacja: sam nie wie
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: rebel
Uroczy Znaczek: Gwiazda Chaosu
Lubi: Chaos, bałagan, teatr, magię, alkohol, inne używki
Nie Lubi: Nadmiaru porządku, niesprawiedliwości
Strach: meduzy, nuda
Stan: plazma
Koneksje Rodzinne: Ojciec Yoru i wszystko, co za tym idzie.
Rasa: Jednorożec
Charakter: chaotyczny nietrzeźwy
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron