Pracownia technologiczna Bright Dawn

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez DarkFire » 17 mar 2012, o 13:42

Reakcja Bright na jego przebranie lekko rozbawi?a jednoro?ca.
- Hej... Equestria do Bright! Jest tam kto?
Za?mia? si? weso?o i widz?c ewidentny brak mo?liwo?ci ogarni?cia tego kim jest przez Bright u?miechn?? mi?o i kontynuowa?
- Em... Wiedzia?em ?e b?dzie to dla Ciebie spory szok... Zw?aszcza ?e uwielbiasz moje piosenki... Ale przecie? nie mo?emy mie? przed sob? tajemnic prawda?
Wróci? do jej poprzednich s?ów na temat jej s?odyczy. Zbli?y? swój pyszczek do jej noska i poliza? go delikatnie
- Jak dla mnie... Jeste? ca?kiem s?odka. - Za?mia? si? weso?o.
Widz?c jednak ?e wci?? jest w ci??kim szoku westchn?? lekko nie zdejmuj?c z pyska przyjaznego wyrazu.
- Anio?ku... Mam do Ciebie tylko jedn? pro?b?... Nie traktuj mnie jako Skrillexa... Wole ?eby? traktowa?a mnie jak swojego Darkyego. Nie bez powodu kryj? si? ze swoj? pasj?...
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez Bright Dawn » 17 mar 2012, o 15:13

-Dobra... Jeste? w ca?kowitej defensywie, on przygwo?dzi? Ci? do ziemi huraganowym ogniem balist i katapult. Po pierwsze: uspokoi? si?. Wdech, wydech, wdech, wydech... Operacja uko?czona. Po drugie: Zachowa? racjonalizm i nie ulega? emocjom. Zalecane stanowisko - jest on wielkim kucem, ale jest kucem. A swoj? twórczo?ci? i spojrzeniem na ?wiat jest Ci jeszcze bli?szy ni? dotychczas. Jest tak?e utalentowany magicznie, chocia? kilka spraw z jego ?ycia nadal wymaga wyja?nienia. Wedle oceny, jest on bardzo dobrym kandydatem na kuca maj?cego wy??czn? mo?liwo?? bliskiego obcowania z Tob?, jednak?e mimo tego nadal nale?y zachowa? pewien dystans emocjonalny aby zostawi? sobie miejsce na ewentualn? obron? i kontratak. Podsumowuj?c, dzi?ki wykonaniu w pe?ni kontrolowanego kroku naprzód mo?esz wiele zyska?. -Przez g?ow? Bright przelecia?a ca?a analiza ?rodowiskowa i osobowa Darka, jak i zaj?cia konkretnego stanowiska wobec tego, co si? w?a?nie sta?o. W jej wn?trzu dosz?o do kompromisu pomi?dzy rozumem i sercem. My?l?c tak nadal pozostawa?a w stanie ju? nieco zmniejszonego ''stwardnia?ego warzywka'', gdy to Dark - czyli Skrillion - j? poliza? w nosek. Wtedy te?, zamkn??a ona oczy szybko, po czym potrz?sn??a kilka razy g?ow?, aby zrestartowa? umys?. Po chwili, otworzy?a powoli oczy, jednocze?nie s?ysz?c w swojej g?owie wcze?niej nies?yszany i ca?kowicie nieznany jej d?wi?k:
http://www.youtube.com/watch?v=9JulUhd4XOA
Gdy ju? procedura restartu si? zako?czy?a, ponownie wzi??a g??boki oddech, i powiedzia?a, ju? znacznie p?ynniej i spokojniej:
-No to chyba mamy jakie? inne kubki smakowe... -Po czym za?mia?a si?, i zbli?aj?c si? powoli do Darka z u?miechem na ustach... Podnios?a powoli wzrok, i gdy ich noski si? stykn??y, wlepi?a swoje wielkie lazurowe oczy w jego ?lepia... Po chwili, z sercem bij?cym coraz szybciej, powiedzia?a cicho... czule... przelewaj?c do swojego g?osu wszystko to co mia?a w sercu...:
-Nie mog? si? ju? d?u?ej broni?... B?d? Ci? traktowa?a jak tego jedynego kuca, który ma prawo do blisko?ci ze mn?... Niewa?ne kim jeste?... Sta?e? si? w?a?nie nim... Jedynym... Moje serce Ci? wybra?o... Nie zawied? go...
Po chwili ci?g?ego kontaktu wzrokowego, bliskiego, bezpo?redniego... Zamkn??a powoli powieki swoich oczu, i delikatnie zbli?aj?c swoje ust do ust ogiera, szykowa?a si? do poca?unku.. D?ugiego, romantycznego...
viewtopic.php?f=3&t=24&start=105#p46348

nowoczesna samopowtarzalna kusza - 5 obr. + przebicie
krótki wysuwany mieczyk - 3 obr.

38-33-25-24-33-43-37-32-34-6
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP-HP
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez DarkFire » 17 mar 2012, o 19:32

- Najwyra?niej... - Powiedzia? ?miej?c si? lekko Jednoro?ec. Zauwa?y? ?e Bright odzyska?a ju? panowanie nad swoj? osob?. Nie by?? ju? stwardnia?ym kamieniem a ponownie t? sam? mi??, inteligentn? i pi?kn? klacz? co zawsze. Gdy ta zbli?y?a si? do niego zdj?? okulary odk?adaj?c je gdzie? na bok za pomoc? magii. Opieraj?c swój nosek o jego Darky spojrza? si? w jej oczy by móc je spokojnie podziwia?. Za?mia? si? krótko do siebie i powiedzia?.
- Wiesz... Masz przepi?kne oczy... Zawsze gdy w nie patrze... Czuj? si? jakbym móg? si? w nich uton??...
Po jego s?owach przemówi? anio?. Ka?de jego s?owo by?o jak uderzenie pobudzaj?ce uczucie Jednoro?ca. Zmru?y? delikatnie oczy podczas s?ów klaczy która w jego nadziei zostanie t? jedyn?... Ju? na zawsze...
- Ja...
Zanim zd??y? cokolwiek powiedzie? Bright zacz??a przygotowywa? si? do poca?unku. Jednoro?ec widz?c to zamkn?? oczy a ich usta po chwili z??czy?y si? w d?ugim nami?tnym poca?unku. Serce bordowego jednoro?ca zabi?o mocniej ni? kiedykolwiek. Mia? wra?enie ?e jego serce za chwile wyrwie si? z klatki piersiowej by po??czy? si? z sercem jego ukochanej. Ka?da sekunda by?a jak minuta... Ca?y ?wiat zwolni? niesamowicie zupe?nie jak na pro?b? pary. Niesamowite uczucie ciep?a p?yn??o teraz przez ca?e cia?o ogiera.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez Bright Dawn » 18 mar 2012, o 10:55

W ko?cu sta?o si?. Po kilkudniowym dok?adnym analizowaniu Darka jako kuca, klacz z??czy?a si? z nim w d?ugim, nami?tnym poca?unku... Jej serce zacz??o bi? mocniej, krew szybciej przep?ywa?a w ?y?ach, ogarn??o j? uczucie... delikatnej przyjemno?ci... Jakby bezpiecze?stwa... Ale tego samego do?wiadczy?a z Diamondem, i si? zawiod?a...
-Wszystko b?dzie pod kontrol?... -Powiedzia?a do siebie w my?lach, po czym delikatnie - nie agresywnie - oderwa?a powoli swoje usta od ust Darka, i otworzy?a niezbyt szeroko swoje oczy, ponownie kieruj?c ich wzrok w ?renice ogiera... Opieraj?c si? swoim noskiem o jego nosek, cichym i subtelnym g?osem, powiedzia?a:
-Przerwa?am Ci wypowied?... Co chcia?e? powiedzie?...?
viewtopic.php?f=3&t=24&start=105#p46348

nowoczesna samopowtarzalna kusza - 5 obr. + przebicie
krótki wysuwany mieczyk - 3 obr.

38-33-25-24-33-43-37-32-34-6
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP-HP
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez DarkFire » 18 mar 2012, o 11:32

Gdy klacz przerwa?a poca?unek jednoro?ec troch? zawiedziony pogodzi? si? ze swym losem. U?miechn?? przyjemnie w jej stron? i otworzy? lekko oczy. S?ysz?c jej pytanie spokojnie odpowiedzia?
- Ja... - W tej chwili kolor jego t?czówek gwa?townie zmieni? si? na mocny ró? - Kocham Ci? Bright... Teraz wiem to na pewno... To ju? nie jest zwyk?e zauroczenie... To jest prawdziwa silna wi?? która po??czy?a moje serce z twoim.
Po tych s?owach zbli?y? si? jeszcze do klaczy i owin?? jej szyj? swoim ?ebkiem po czym delikatnie przesuwa? bródk? po jej szyi ignoruj?c ból na swojej. Teraz nie by? on dla niego wa?ny.
- Obiecuj? Ci... Nie zrani? Ci? nigdy. Od teraz jeste? i b?dziesz na zawsze najwa?niejszym kucykiem w mym ?yciu.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez Bright Dawn » 18 mar 2012, o 12:00

Widz?c gwa?townie zmieniaj?cy si? kolor t?czówek Darka, klacz si? mocno zaskoczy?a. Jak dot?d nigdzie nie s?ysza?a o takim zjawisku, wygl?da?o bardzo niezwykle. Jednak?e, to co Dark powiedzia? po tym, j? wr?cz przestraszy?o.
-To znowu si? dzieje zbyt szybko! Musz? si? broni?... Nie dam mu kontroli... Nigdy... -Pomy?la?a, gdy Dark j? niejako przytula? swoj? szyj?... Wys?ucha?a z najwi?ksz? uwag? co powiedzia?, i zaraz po tym, odpowiedzia?a...:
-To niemo?liwe... -Po czym powoli zerwa?a ów u?cisk, i nadal b?d?c blisko ogiera, kontynuowa?a wypowied? mówi?c szczerze i prosto z mostu, nieprzerwanie patrz?c mu si? w oczy...:
-To niemo?liwe, aby w tak krótkim czasie poczu? prawdziw? mi?o??... Nawet mnie nie znasz... Tylko pobie?nie, a nie znasz mojego wn?trza, tego g??bokiego... Nie mo?esz powiedzie? ?e mnie kochasz... Niedawno zako?czy?e? swój d?ugi zwi?zek... Z kucykiem którego kocha?e? ca?ym sercem... Niemo?liwe, aby Twoje serce tak szybko si? przestawi?o z jednej klaczy na drug?... A nawet je?li, to minie sporo czasu, zanim ja Ci? obdarz? tak samo silnym uczuciem... Bo gdy ostatnio szybko si? z kim? zwi?za?am, zosta?a uderzona prosto w serce... Nie mog? pope?ni? znów tego samego b??du... I nie pope?ni?... -Westchn??a ci??ko, po czym zbli?ywszy si? ponownie go ogiera i dotykaj?c si? z nim noskami, kontynuowa?a ze spuszczonym wzrokiem...:
-Chc? z Tob? by?... Ja jako ca?o??... Cia?o, rozum i serce... Ale na to wielkie uczucie z mojej strony... B?dziesz musia? cierpliwie poczeka?... Musz? Ci? pozna? wzd?u? i wszerz, poczu? to... Co?... Jeste? ju? dla mnie bardzo wa?ny... Ale jeszcze niepoznany... -Przerywaj?c wypowied?, podnios?a powoli wzrok, i ze szklanymi, ?wiec?cymi oczyma, doda?a cicho...:
-Tylko prosz? Ci? o jedno... Nie zniech?caj si? do mnie... Nie porzucaj... Walcz...
viewtopic.php?f=3&t=24&start=105#p46348

nowoczesna samopowtarzalna kusza - 5 obr. + przebicie
krótki wysuwany mieczyk - 3 obr.

38-33-25-24-33-43-37-32-34-6
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP-HP
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez DarkFire » 18 mar 2012, o 21:27

Wys?ucha? jej dok?adnie wpatruj?c si? w ni? swoimi ró?owymi oczyma. Wiedzia? ?e jego uczucie by?o prawdziwe. By? tego teraz pewien. Jego oczy nie mog? k?ama?. Okazuj? jego najprawdziwsze i najskrytsze odczucia. Westchn?? lekko ale u?miech wci?? nie schodzi? mu z pyska. Wci?? z bardzo przyjaznym i przyjemnym wyrazem twarzy powiedzia? równie mi?ym g?osem
- Spokojnie aniele. Mog? na Ciebie poczeka?. Nie wa?ne ile to mi zajmie. Chce by? z Tob? i tylko z Tob?. Nie mam zamiaru niczego po?piesza?. Chce i?? twoim tempem. Chce by? mi zaufa?a. Chce by? z Tob? ju? na zawsze.
zbli?y? si? delikatnie do niej i dotkn?? noskiem tak jak ona zwyk?a to robi? z nim. Chcia? by zrozumia?? ?e jego s?owa s? pe?ne szczero?ci i uczucia.
- Wiesz sk?d to wiem? Bo moje oczy nie mog? k?ama?. Wiem ?e s? ró?owe... One wyra?aj? me uczucia. Mo?na to traktowa? jako kl?twa... Ja to wole traktowa? jako dar. Kolor mych oczu zawsze ukazuje najszczersze uczucia. Bright... Aniele... Ja wiem ?e Ci? kocham. Nic nie b?dzie mnie w stanie przekona? ?e tak nie jest.
W chwil? potem z rogu jednoro?ca wystrzeli?a t?cza. T?czu? najwyra?niej mia? zamiar do?o?y? troch? uczucia od siebie. Zanim cokolwiek zrobi? u?o?y? si? na kszta?t serca nad g?owami kucyków a nast?pnie nacisn?? na ty? g?owy Bright ??cz?c par? w poca?unku
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez Bright Dawn » 18 mar 2012, o 22:21

-Dzi?kuj? Ci... Jeste? kochany... Naprawd?... -Tylko tyle klacz odpowiedzia?a na pierwsz? wypowied? Darka, tu? przed subtelnym dotkni?ciem si? noskami... Ale nie by?y to s?owa poste, powiedziane od niechcenia... Towarzyszy? im szczery u?miech na pyszczku klaczy, a samo brzmienie g?osu by?o lekkie, ciche, wyj?te prosto z serca... Gdy ich noski ponownie si? zetkn??y, na policzkach lazurowej pagazicy pojawi?y si? delikatne rumie?ce.. By?o jej ciep?o... W ?rodku, tak przyjemnie... Jak nic innego uwielbia?a taki sposób wyra?ania uczu?... Poprzez subtelne, delikatnie dotkni?cia...
S?ucha?a kolejnych s?ów ogiera z najwy?sz? uwag?, wpatruj?c si? przy tym w przedmiot jego s?ów... Wydawa?y si? takie... Niezwyk?e... Zmieniaj?ce kolor... Po ostatnich dwóch zdaniach które wysz?y z ust ogiera, odpowiednio wcze?niej wyargumentowanych, klacz szykowa?a si? do tego, aby raz jeszcze uca?owa? ogiera, czuj?c ogarniaj?ce jej wn?trze - a przede wszystkim serce - rosn?ce ciep?o... Nim to jednak zrobi?a, sta?o si? kolejne dziwne zjawisko, którego ''producentem'' by? w?a?nie Dark. Dziwno?? tego, jak i innych wydarze? czy opowie?ci Darka by?a tak du?a, ?e za nic ta inteligentna i prewencyjna klacz nie mog?a w stanie przewidzie?. Na jej oczach z rogu bordowego jednoro?ca wystrzeli?a t?cza, które u?o?y?a si? w kszta?t mi?osnego serca nad g?owami - chyba mo?na ju? rzec - pary. Klacz u?miechn??a si? na ten gest od Darka (w jej mniemaniu), i ju? chcia?a co? powiedzie?, gdy owa t?cza rozwin??a si? i popchn??a jej g?ow? od ty?u, czego efektem by? niekontrolowany przez ni? poca?unek obu kucyków. Po kilku sekundach intymnego z??czenia, na policzkach klaczy pojawi?y si? mocne rumie?ce, a sama ona przerywaj?c poca?unek, dopowiedzia?a nieco speszonym i nie?mia?ym g?osem, delikatnie odchylaj?c g?ówk? na bok i patrz?c na Darka k?tem oka, ze skrywanym u?miechem...:
-Ej no... Mówi?e? ?e nie b?dziesz mnie do niczego pop?dza?... My?la?am, ?e mówisz tak?e o tych swoich magicznych sztuczkach... Kto wie co mi jeszcze nimi mo?esz zrobi?...
viewtopic.php?f=3&t=24&start=105#p46348

nowoczesna samopowtarzalna kusza - 5 obr. + przebicie
krótki wysuwany mieczyk - 3 obr.

38-33-25-24-33-43-37-32-34-6
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP-HP
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez DarkFire » 18 mar 2012, o 22:33

Na jej s?owa ogier cicho zachichota?. T?cz? wyda?a z siebie dziwny d?wi?k który mo?na by równie? porówna? do ?miechu dziecka. Po chwili T?czu? schowa? si? ponownie do rogu jednoro?ca a ten szykowa? si? do wyt?umaczenia zjawiska.
- Przepraszam kochanie... To nie ja... Em... To kolejne z moich... ?e tak powiem "Udziwnie?". To by?... T?czu?. Tak go nazwa?em. Czasami si? pojawia tak jakby chc?c wnie?? wi?cej uczucia w me ?ycie. Nie raz robi? to wbrew mej woli ale tym razem idealnie wczu? si? w moment.
Za?mia? si? ponownie po czym spojrza? jej si? w oczy.
- Mam nadziej? ?e zniesiesz te dziwactwa które si? we mnie kryj?. To chyba wszystkie z nich. O ile dobrze pami?tam...
Darky podrapa? si? po g?owie jakby si? zastanawia? czy ma racj? przyjmuj?c niepewn? min? ale po tym za?mia? si? weso?o jak z dobrego dowcipu. Teraz spokojnie spojrza? si? na swoj? wybrank?... Celestio jak ona cudownie wygl?da?a...
- Celestio... Jak Ty cudownie wygl?dasz mój ma?y anio?ku... Rumieniec daje Ci tyle uroku... Jeste? przepi?kna.
Ogier podniós? kopytko i podpar? nim bródk? Bright po czym zmru?y? delikatnie oczy i u?miechn?? si? mi?o.
- Zaprawd?... Najpi?kniejsza klacz jak? znam...
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez Bright Dawn » 18 mar 2012, o 23:13

-Oj noooo... Normalna ze mnie klacz, jak ka?da inna... Ju? mi tak nie pochlebiaj... -Ca?kowicie niekontrolowanie, Bright sta?a si? jeszcze bardziej zarumieniona i zawstydzona, a co za tym idzie jeszcze bardziej próbowa?a to ukry?... Nie rozumia?a tego zjawiska... Ale by?o na swój sposób... Przyjemne... Takie mi?e uczucie w sercu...
Gdy ju? chcia?a ponownie si?owo zatrzyma? procedur? coraz wi?kszego zawstydzania si? wydaj?c przy tym z siebie t?umione piski, Dark podniós? jej g?ówk? za podbródek, i ich spojrzenia si? spotka?y... Nigdy, przenigdy tak jak w tej chwili, nie czu?a takiej wi?zi z innym kucem... Jej serce bardzo przyspieszy?o, oddech sta? si? nieco p?ytszy, i czu?a niepohamowan? wewn?trzn? potrzeb? bycia przy Darkym najbli?ej, jak to mo?liwe... Wtem us?ysza?a kolejne s?owa, które trafi?y prosto do jej serca... Nic nie odpowiedzia?a a... No có?, nie mog?a powstrzyma? rumienienia si?... Aby wi?c to ukry?, ponownie zacisn??a z?by i oczka, jakby ''wchodz?c'' pod podbródek Darka, korzystaj?c z tego ?e jest do niego nieco ni?sza, tam schowa?a si? przed jego wzrokiem, gdzie pisn??a z zawstydzenia, tak jak przedtem, ocieraj?c si? przy tym policzkiem o jego szyj? i klatk? piersiow?... W tym miejscu, nie móg? dojrze? jej wyrazu pyszczka, który powolutku zacz?? wraca? do normy... Po chwili, nadal b?d?c ''schowan?'' pod podbródkiem Darka, doda?a cicho:
-A co do dziwno?ci, to chyba nic mnie ju? nie zaskoczy... Jeste? wampirem, jednocze?nie Skrillionem, i posiadasz druga psotn? ?wiadomo?? w postaci t?czy która pcha Ci? do bliskich kontaktów z innymi klaczami... Twoje oczy zmieniaj? kolor, a Ty sam jeste? mistrzem magii ognia b?d?c przy tym niezwykle czu?ym i kochanym... Wszystko to czyni Ci?... Oryginalnym, jedynym... Jeste? niezwyk?y... Ale nawet bez tego wszystkiego by?by? tym, którego moje strasznie wra?liwe serce wybra?o... -Po chwili, delikatnie ?miej?c si?, doda?a nadal ''wtulaj?c'' si? w ogiera...:
-Jestem tak blisko Skrilliona... Ca?owa?am si? ze Skrillionem... Skrillion mnie kocha i mówi ?e jestem najpi?kniejsza... Czy mo?e by? lepiej...?
viewtopic.php?f=3&t=24&start=105#p46348

nowoczesna samopowtarzalna kusza - 5 obr. + przebicie
krótki wysuwany mieczyk - 3 obr.

38-33-25-24-33-43-37-32-34-6
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP-HP
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez DarkFire » 19 mar 2012, o 14:27

Na pierwsze s?owa klaczy jednoro?ec zareagowa? krótkim ?miechem.
- Ale? ja tylko stwierdzam fakty kochana.
Ogromne dawki s?odyczy które przekazywa?a mu klacz poprzez swoje zachowanie wywo?ywa?y nieodpart? ch?? przytulenia jej do siebie. Jej krótkie t?umione piski... Jej czaruj?cy wyraz pyszczka... Jej s?odki rumieniec. To wszystko wywo?ywa?o uczucie przyjemnego ciep?a w sercu jednoro?ca mówi?ce mu "Troszcz si? o ni? i nigdy nie zostawiaj. To najlepsza klacz jaka w ?yciu Ci si? trafi." Gdy klacz wesz?a pod jego g?ówk?. Ogier u?miechn?? si? delikatnie. By? to u?miech opiekuna który odda?by ?ycie za zdrowie swego podopiecznego. Kolejny cichy pisk wywo?a? lekkie drgni?cie przyjemno?ci rozchodz?ce si? od uszu na ca?e cia?o. S?owa klaczy na pocz?tku troch? bawi?y jednoro?ca. Ten opis do niego idealnie pasowa? ale nie spodziewa? si? takiego zako?czenia. My?la? o s?owach obracaj?cych to w ?art a otrzyma? cudowny komplement od swej ukochanej. W tej chwili opieraj?c si? na jednym przednim kopytku uniós? drugie by przycisn?? troch? mocniej do siebie Bright a nast?pnie zacz?? j? delikatnie g?aska? po grzywie.
- Dzi?kuj? Ci moja droga... Nigdy nie zwiod? twojego serduszka... Nigdy...
Gdy sko?czy? klacz jakby obracaj?c ca?? sytuacj? w ?art wspomnia?a o tym czym si? zajmuje ogier. U?miechn?? si? przyja?nie i wyda? z siebie krótki ?miech. Postanowi? nie odpowiada? na to pytanie. Nie jemu ocenia? czy mo?e by? lepiej czy nie. Zwróci? jej tylko uwag?.
- Jestem Skrillionem fakt... Ale prosz?... Nie nadu?ywaj tego przydomka.
Nie mówi? tego maj?c do niej pretensj?. Jego g?os by? ciep?y i mi?y. Po prostu wola? ?eby go tak nie nazywa?a. W chwil? po tych s?owach ogier na chwil? zab?ysn?? a strój gwiazdy muzyki znikn??.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez Bright Dawn » 19 mar 2012, o 18:24

Czuj?c delikatne g?askanie ogiera na swojej grzywie, klacz mocniej si? do niego przycisn??a... By?o jej tak przyjemnie, ciep?o... Czu?a si? jakby... bezpieczna... To ostatnie uczucie j? bardzo dziwi?o... Wiedzia?a, ?e jest silna mentalnie, ?e potrafi si? obroni?, ?e praktycznie nic jej nie grozi ze strony innych cz?onków spo?ecze?stwa ze wzgl?du na to jaki wiedzie tryb ?ycia... A mimo to, czu?a si? bezpieczniej ni? zwykle... Tak... przyjemnie bezpieczniej... I nie chcia?a aby to uczucie si? ko?czy?o...
-Nie martw si?, nie b?d? nadu?ywa?... -Odpowiedzia?a cicho klacz ogierowi, nadal b?d?c schowana pod jego podbródkiem. Ale ju? nie na d?ugo. U?miechn??a si? szeroko, po czym ''wychodz?c z ukrycia'', spojrza?a jej - ju? mo?na powiedzie? - partnerowi w oczy, i ciep?ym i wyra?nie nieformalnym g?osem, doda?a:
-B?d? go u?ywa? tylko aby si? z Tob? droczy?. B?d? musia?a w ko?cu kiedy? zobaczy? jak si? denerwujesz. -Po czym za?mia?a si?, i wpierw kilkakrotnie pocieraj?c swoim noskiem o nosek Darka, uca?owa?a go w ów czu?y na dotyk narz?d w?chu. Po tym, wróci?a do patrzenia si? w ''magiczne'' t?czówki ogiera...
viewtopic.php?f=3&t=24&start=105#p46348

nowoczesna samopowtarzalna kusza - 5 obr. + przebicie
krótki wysuwany mieczyk - 3 obr.

38-33-25-24-33-43-37-32-34-6
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP-HP
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez DarkFire » 19 mar 2012, o 18:39

- To d?-d?i?ki... - Powiedzia? g?osem jakby dopiero co wróci? z ca?onocnej imprezy po wypiciu du?ej ilo?ci napojów wyskokowych. Nie wiedzia? czemu tak to powiedzia? ale uzna? to za ca?kiem zabawne mimo ?e w opinii Bright takim zapewne nie b?dzie.
- Chocia?... Jak si? kiedy? wydurnia?em to do?? ?atwo by?o j? rozbawi?. - U?miechn?? si? do siebie w my?lach - Mo?e i teraz si? uda.
Po chwili jednak us?ysza? jej kolejne s?owa które wywo?a?y u niego krótki ?miech. który przerwa? krótki s?odki ca?us w nosek. Na jego pysku zago?ci? s?odki u?mieszek oraz delikatny trudno widoczny rumieniec. Postanowi? jednak wróci? do tematu
- Najwyra?niej to jak si? denerwuj? nie jest zbytnio zauwa?alne gdy? nie tak dawno gdy... No wpad?a tu Derpy by?em do?? mocno wkurzony na twoje zachowanie. By?a? troch? zbyt agresywna. - Patrz?c si? jej w oczy wci?? mia? mi?y wyraz pyska. Nie by? teraz na ni? w ?adnym stopniu z?y za tamto zachowanie. - Ale szybko si? uspokoi?em. Mam w sobie tak? zalet? ?e szybo opanowuj? mocniejsze emocje. Poza tym ?atwym do zrozumienia by?o owe posuni?cie. Ca?y ?wiat wygl?da? tak jakby si? na Ciebie uwzi??. - Za?mia? si? krótko jednoro?ec. - No... Ale teraz jestem tu po to by broni? ci? przed takimi sytuacjami.
Jednoro?ec po chwili wpatrywania si? w pi?kne oczy swej wybranki rozejrza? si? po pokoju. Muzyka wci?? cicho gra?a a na stole le?a?o kilka szkiców. Darky przybra? do?? niezr?czny wyraz pyska.
- Wygl?da na to ?e swoj? obecno?ci? przerwa?em Ci prac?? Zdradzisz mi mo?e nad czym to tak wysila?a? swoj? g?ówk??
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez Bright Dawn » 19 mar 2012, o 22:39

Tym razem mu si? nie uda?o. na jego ''zkacowany'' g?os Bright zareagowa?a tylko delikatnym u?mieszkiem na pyszczku. Po chwili, us?ysza?a odpowied? ogiera odno?nie skrajnie negatywnych emocji, w tym tak?e komentarz odno?nie jej ostatniego owego ekstremalnie irracjonalnego zachowania. Klacz delikatnie si? za?mia?a s?ysz?c te s?owa, po czym nie zrywaj?c kontaktu wzrokowego uwa?nie ?ledz?c t?czówki Darka, odpowiedzia?a mi?ym i sympatycznym g?osem:
-U mnie zawsze silne emocje s? na ko?cu, rzadko kiedy dopuszczam je do wtr?cania si? w moje dzia?ania... Tylko wtedy je?eli mog? co? nimi zyska?... A wtedy by?am jeszcze po... ''szoku pourazowym'' wywo?anym przez Diamonda... By?am rozchwiana, moje wszystkie systemu obrony by?y wyczulone na praktycznie wszystko... I gdy Derpy wlecia?a mi do pracowni niszcz?c po drodze szyb? i lad?, to po prostu co? we mnie p?k?o... -Po chwili przerwy, u?miechn??a si? i kontynuowa?a:
-Ale ?a?uj? tego. Tego wybuchu. Pierwszy raz mi si? takie co? zdarzy?o. Zawsze nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach zachowywa?am stoicki spokój. Teraz ju? takie cierpienie mi si? nie przydarzy, to z powrotem wróc? do pe?nej filozofii stoicyzmu. I nie martw si?, sama si? potrafi? obroni?... -Wypowiedziawszy ostatnie zdanie z wyra?n? dum? i wewn?trzn? si??, odda?a si? chwili ci?g?ego zag??biania si? w oczy jednoro?ca. Wtem, jego oczy zacz??y ucieka? rozgl?daj?c si? po pokoju, a Bright niejako te ruchy powtarza?a. By?a ciekawa, na czym skupi? swoje spojrzenie. Po chwili, otrzyma?a odpowied?. W odpowiedzi na s?owa Darka, podesz?a do blatu projektowego, i uprzednio spojrzawszy na wyrysowane schematy, powiedzia?a ponownie kieruj?c swój wzrok na jej towarzysza z delikatnym ?miechem na pocz?tku:
-No, po cz??ci przeszkodzi?e?... Ale to nic... Jestem ju? w fazie zaawansowanej rozwi?zania problemu magicznych zespo?ów steruj?cych i nap?dzaj?cych w moim jak dot?d najpowa?niejszym wynalazku - hoverboardzie, czyli desce dzi?ki której jednoro?ce b?d? mog?y na ograniczon? wysoko?? wzbi? si? w przestworza. Ca?y dzie? pracowa?am nad rozwi?zaniem problemu przeró?nych paradoksów przy zaprojektowaniu tego nap?du... Po jednoro?ec sam siebie nie mo?e unie??, wtedy wyst?puje ów paradoks... Projektuj?c t? desk?, musia?am to jako? obej??... I chyba po 8 czy 9 godzinach, uda?o mi si?... Przynajmniej w teorii. -Sko?czywszy wypowied?, u?miechn??a si? w kierunku ogiera, obserwuj?c jego reakcj? ne jej kolejny ''technologiczny be?kot''.
viewtopic.php?f=3&t=24&start=105#p46348

nowoczesna samopowtarzalna kusza - 5 obr. + przebicie
krótki wysuwany mieczyk - 3 obr.

38-33-25-24-33-43-37-32-34-6
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP-HP
Avatar użytkownika
Bright Dawn
Racjonalista
 
Posty: 628
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 00:40
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Naukowiec
Uroczy Znaczek: Chmurka z prześwitującymi promieniami Słońca
Lubi: Spokój, porządek, kreatywność, odpowiedzialność, system władzy Equestrii, assuming direct control, naukę, technikę i technologię
Nie Lubi: Wszelkich używek, chaosu, egoizmu, krótkowzroczności, irracjonalizmu
Strach: Przed utratą kontroli nad sytuacją
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Grinch - brat, główna rodzina w Cloudsdale. Przedstawicieli rodziny można spotkać w Canterlocie, na terenie Germaneigh, w Trotterdamie i innych miejscowościach środkowej Equestrii.
Rasa: Pegaz
Charakter: praworządny neutralny
Multikonto: NIE

Re: Pracownia technologiczna Bright Dawn

Postprzez DarkFire » 20 mar 2012, o 20:58

Jednoro?ec spokojnie wys?ucha? s?ów klaczy lekko si? u?miechaj?c
- Tak wiem... Dlatego w?a?nie szybko opanowa?em swoje emocje i nie wytyka?em Ci tego potem. Cieszy mnie jednak ?e ?a?ujesz tego czynu. To dobrze. Mniejsze szanse na wi?cej takich wybuchów. A co do obrony w?asnej... Wiesz... Nawet je?eli tak twierdzisz i tak zawsze b?d? przy Tobie je?eli tylko b?dziesz mnie potrzebowa?a
Gdy klacz odpowiedzia?a mu na pytanie d?ug? wypowiedzi? o swym wynalazku ogier s?ucha? zaciekawiony. Pomys? lataj?cej deski bardzo go zainteresowa?.
- Niesamowite... Naprawd? Ci si? uda?o? No... W sumie to nie mo?e by? a? takie trudne... Jednoro?ce nie mog? unie?? same siebie bo jest to si?a dostarczana cia?u A od cia?a A czyli to po prostu nie dzia?a. Tak jak sami nie mo?emy si? popchn?? tak jednoro?ce po prostu same nie mog? si? unie??. Fakt wyj?tki stanowi? niektóre ma?e ?rebaki ale te zjawiska s? niewyt?umaczalne. Wracaj?c do tematu... Skoro Magia odpowiednio wzmocniona i ukierunkowana Przejdzie z Cia?a A do B które b?dzie... Powiedzmy zawiera?o jeden z twoich kryszta?ów odpowiednio przetworzony... Wtedy uruchomione moc? cia?a A cia?o B b?dzie dzia?a?o si?? na A co spowoduje mo?liwo?? lotu!
Jednoro?ec mówi? to wszystko do?? pewny siebie. Teraz mia? tylko nadziej? ?e klacz nie wy?mieje jego b??dnych wniosków o ile takie s?. W jego opinii to naj?atwiejsze rozwi?zanie.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości