Jaskinia Blanco Vagabundo

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez BlancoVagabundo » 22 gru 2011, o 00:50

Zwyczajna jaskinia,po?o?ona z dala od wioski.Z zewn?trz nie wygl?da na zamieszka??.Wewn?trz niej mieszka jednak pewien kucyk.No mo?e mieszka to z?e okre?lenie...raczej ukrywa si?,
mo?e nawet wegetuje.Jaskinia ta bowiem jest praktycznie nieumeblowana.Jej jedyne wyposa?enie stanowi? dwa du?e pie?ki pe?ni?ce prawdopodobnie funkcje pó?ek mo?e sto?ów(na jednym z pie?ków le?y par? ?wiec i krzemieni),kupka s?omy w rogu ko?o której le?y ostatnia rzecz zdradzaj?ca obecno?? lokatora jaskini - zwini?te w rulon zdj?cie z autografem Rainbow Dash.Nie jest to jednak zwyk?e zdj?cie kto? na nim dorysowa? postaci w?sy,brod? oraz trzecie oko.




***

-Witaj mój go?cinny domku-powiedzia? z przek?sem bia?y u?miechni?ty pegaz wlatuj?c do jaskini.Blanco bo tak brzmia?o jego imi? d?wiga? nar?cze patyków oraz upolowanego zaj?ca
-No to mamy dzi? kolacje. Có? mi?a odmiana po trzech dniach postu-rzek? rozpalaj?c z pomoc? krzemieni oraz przyniesionego drewna ognisko.Tak Blanco nie ba? si? sadzy.Poza tym wola? zapobiega? obecno?ci nietoperzy w SWOJEJ jaskini.Nie lubi? budzi? si? po?ród ich guana
-Drogo? mnie kosztowa? zaj?czku wiesz? Goni?c ci? zgubi?em mój ostatni sztylet teraz trzeba b?dzie upolowa? paru twoich kolegów sprzeda? ich w Ponyville i kupi? jakie? nowe ?elazo-ci?gn?? dalej wzlatuj?c z zaj?cem nad ogie?.Blanco lubi? przemawia? do swoich zdobyczy a one by?y zawsze wdzi?cznymi s?uchaczami.Od wielu dni nie mia? go?ci w jaskini co akurat go nie dziwi?o.Ma?o który kucyk wiedzia? o istnieniu jego kryjówki.Pomimo tego t?skni? za towarzystwem ?ywych istot.Najlepiej takich które w par? chwil po spotkaniu z nim nie stan? si? jego posi?kiem.Blanco oszukiwa? sam siebie dobrze wiedzia? ?e specjalnie wyrzuci? sztylet aby mie? pretekst do odwiedzenia Ponyville.
-Hmm t?usty by?e? ale przynajmniej zapewni?e? mi mi?e uczucie syto?ci na par? godzin.Dobranoc szkieleciku zaj?czka hmm ?le to brzmi. Trzeba cie jako? nazwa?... hmm...WIEM! Co powiesz na Angel? Podoba ci si?? No to ?wietnie Angel! Idziesz ju? spa?.-Powiedzia? pieszczotliwie do trupa.Nast?pnie podniós? z ziemi rulon rozwin?? go i kontynuowa? swoj? przemow?
-Ja jeszcze musz? doko?czy? portret Rainbow Crash.Phi na siano gdzie mój w?giel...No to mamy kolejny element który musimy kupi?.Mam tylko nadziej? ?e przez noc par? ?adnych stworzonek z?apie si? w moje pu?apki.Jeszcze raz mi?ych snów Angel-Powiedzia? z szerokim u?miechem k?ad?c ko?ci zaj?ca na pie?ku,nast?pnie usadowi? si? wygodnie na s?omie,zamkn?? oczy i pogr??y? w marzeniach

***
-Na pohybel ni?szym gatunkom.Angel pilnuj domu wróc? pó?no-Powiedzia? wychodz?c z jaskini wczesnym rankiem.
B?d?c ju? na zewn?trz pomy?la?
"musz? zdoby? te? troch? ?ywicy.Angel b?d?cy kupk? ko?ci jako? mnie ju? nie bawi..."
[zt]
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Soar » 23 gru 2011, o 01:07

Soar czeka? przed jaskini?.
Le?a? w ?niegu, w kamufla?u i by?o straszliwe zimno.
Co? zatrzepota?o. Co? okaza?o si? by? Blancem któremu soar wyszed? na spotkanie...
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez BlancoVagabundo » 23 gru 2011, o 01:10

-Aaaa ale mnie wystraszy?e?.Nie pytam sk?d wiesz gdzie mieszkam nie czas na to teraz.Prosz? musisz mi powiedzie? co chcia?a od ciebie Celestia, jak uda?o ci si? prze?y? oraz najwa?niejsze... Czy ona ... ma dobre intencje? -Blanco bardzo si? denerwowa? czu? ?e od tej rozmowy zale?y ?ycie paru kucyków.Pomimo wielkiej ochoty nie zapyta? wi?c o rzeczy ma?o wa?ne takie jak sk?d Soar ma takie wyposa?enie,kim jest ani nawet o powody jego zachowania(które to zachowanie naprawd? niepokoi?o Blanca) z ka?da minut? pegaz by? coraz bardziej sk?onny uwierzy? w dobro Celestii.
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 09:26

Przepraszam ?e si? wtr?cam wam w rozmow? ale on jest ranny a ?e tamtego wieczoru ja by?am z nim w lesie Everfree to ja ci mog? odpowiedzie? zamiast niego. Poniewa? przys?ucha?am si? troch? waszej rozmowie.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez BlancoVagabundo » 23 gru 2011, o 09:39

Blanco spojrza? na Soara który rzeczywi?cie nie wygl?da? najlepiej.
-By?oby mi?o-odpowiedzia? z dziwnym wyrazem twarzy.Nigdy nie by? dobry w rozmowach z innymi kucykami a gdy musia? zamieni? par? s?ów z klacz? mia? naprawd? wielki problem.
-Zapraszam wi?c do ?rodka,wybaczcie ale dopiero si? wprowadzi?em -sk?ama? pomagaj?c Soarowi wsta?
"Musz? si? jako? wreszcie urz?dzi?"-pomy?la? troch? z?y na siebie.
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 09:43

Wesz?a do domu i zobaczy?a ?e wystrój by? bardzo prosty a tak w?a?ciwie go nie by?o.Po pierwsze to nie licz ?e celestia jest dobrym w?adc?.Po drugie na usprawiedliwienie tego co powiedzia?am to ona doprowadzi?a go do tego stanu. Po trzecie chcia?a wiedzie? gdzie uda? si? ten kuc co zabra? rannego po walce z Unigoliatem czy jako? tak.
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez BlancoVagabundo » 23 gru 2011, o 09:49

-Je?li tak przes?uchiwa?a Soara to wol? nie wiedzie? co Celestia chce zrobi? z tym biedakiem-powiedzia? smutno Blanco.
-Nie wiesz mo?e gdzie znajd? tego kuca?
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 09:53

Ja w ogóle nie wiem czy on jeszcze ?yj? wi?c nie ale po zachowaniu Celestii raczej bym powiedzia?a ?e w jej lochach. Nie jest ona wybitnie dobrym w?adc? co to za w?adca który zadaje ból przeci?tnemu kucykowi a potem zabija go by wydusi? z niego informacj? ?
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez BlancoVagabundo » 23 gru 2011, o 09:58

-Wierz mi wiem co? o tym.Mia?em okazje pozna? ju? jej dobro?.Par? lat temu mimo ?e wiedzia?a o mojej niewinno?ci postanowi?a pozwoli? wykona? na mnie kare ?mierci.Jak widzisz jako? uda?o mi si? prze?y? ale na pewno nie dzi?ki niej.Jeszcze raz dzi?kuj? za rozmow?.A teraz wybacz musz? odszuka? pewn? w?adczyni?.Mam nadziej? ?e si? jeszcze spotkamy-powiedzia? powa?nie
-A i wybacz ?e jestem takim fatalnym gospodarzem nie cz?sto przyjmuj? go?ci

[zt]
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Blue Sky » 23 gru 2011, o 10:01

Nie ma problemu. Ja wróc? do mojego domu bo chyba ju? przemarz?am do??. [z/t]
Avatar użytkownika
Blue Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 14:30
Lokalizacja: Cloudsdale
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Soar » 23 gru 2011, o 11:51

Razem z pozosta?ymi kucami wszed? do ?rodka i usiad? przy ogniu.
By? bardzo zm?czony, walczy? z wielkim stawonogiem, zabi?a go Celestia, po czym o?ywi?a,
pu?kownik próbowa? go zabi?. Teraz jeszcze kto? przeprowadza wywiad na jego temat.
Za du?o na jeden dzie?. Kiedy oni rozmawiali on powoli zasn??...
Kiedy si? obudzi?, g?owa mu p?ka?a.- Co si? sta?o... Gdzie ja jestem...-
By? sam w jakiej? jaskini. powoli przypomina?o mu si? wczoraj.
Po kilku minutach wsta?. Nacisn?? przycisk na opasce, na przedniej prawej nodze.. Soar znikn??. Po chwili pojawi? si?.
Prosz? prosz?, czyli dzia?a.- Soar powiedzia? sam do siebie.
Ruszy? w stron? ponyville.
Z/T
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Soar » 23 gru 2011, o 17:05

Soar wszed? do jaskini. By?o cicho i ciemno. Lubi? takie miejsca.
Jego swoista noktowizja zaczyna?a dzia?a?, wszystko by?o ja?niejsze ale mniej wyra?ne.
Usiad? w k?cie. Wyci?gn?? prezent i papier prezentowy. Szybko zapakowa? i schowa? do plecaka... co? lub kto? wszed? do jaskini...
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez BlancoVagabundo » 23 gru 2011, o 19:15

-Witaj-Powiedzia? Blanco wnosz?c na plecach pierwsze dwa krzes?a
-?adne prawda? A tu mam obiecane mi?so.Je?li braknie niedaleko zostawi?em reszt? tego rogacza-powiedzia? prezentuj?c jeleni udziec oraz dwa zaj?ce
Blanco naprawd? si? cieszy? z obecno?ci tego jednoro?ca.Wydawa? mu si? sympatyczny.
-Wiesz mia?bym tak? ma?? pro?b?...móg?by? si? podzieli? ze mn? swoj? wiedz? o okolicznych ro?linach? Oczywi?cie jak b?dziesz mia? troch? czasu... - Blanco znów zarumieni? si?.Rozmowy z innymi kucykami nie sprawia?y mu ju? tak wielkiego problemu jednak dalej mia? problem z pro?bami
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Soar » 23 gru 2011, o 19:26

Cze??- Rzuci? Soar gdy zorientowa? si? kto wszed?.
-Fakt ?adne. Przynajmniej mi si? tak wydaje. Nie gustuj? w luksusach.
- Jak zabraknie mi?sa, to jeszcze mam kilka wynalazków Azdo,- Powiedzia? wyci?gaj?c z plecaka pakunek.- Ale raczej starczy-Doda? po chwili patrz?c na króliki.
Co do ro?lin, nie znam si?. Bardzo ch?tnie bym si? z tob? podzieli? wiedz? ale, sam jej nie posiadam- Soar by? lekko zak?opotany.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez BlancoVagabundo » 23 gru 2011, o 20:28

-Szkoda... zak?ada?em ?e skoro jeste? tak dobry w sztuce przetrwania to musisz zna? si? tak?e na ro?linach.No ale mniejsza.Wiesz jeste? dziwny -Powiedzia? Blanco nie zastanawiaj?c si? jak to brzmi.
-To znaczy jeste? inny ni? reszta kucyków, na przyk?ad nie chcesz mnie wypatroszy? za jedzenie mi?sa co wi?cej sam je lubisz.Do tego widz? ?e ?wietnie radzisz sobie bez ?wiat?a.Masz ?wietny wzrok naprawd?
Blanco zapali? ?wiec? a nast?pnie zada? pytanie na które ostatnio nie mia? czasu
-Jeste? strasznie nerwowy i ostro?ny. Spodziewasz si? nieproszonych go?ci lub czego? w tym stylu?-Zapyta? z weso?ym u?miechem
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Następna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron