Jaskinia Blanco Vagabundo

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Soar » 25 gru 2011, o 18:08

Soar u?y? tricku którego nauczy? go kiedy? Asdo.
Sta? si? bledszy. Teraz nie mo?na go by?o zrani?. Jednak on te? nie móg? nic nikomu zrobi?.
Wszystko po prostu przez niego przelatywa?o.
-Ja jestem Najemnikiem.... Przynajmniej by?em, do przedwczoraj.
Odwruci? si? do pegaza ty?em.
- Gdzie widzia?e? tak? bro?? Przecie? jest tylko dwadzie?cia egzemplarzy. I wszystkie nale?? lub nale?a?y do najemników...
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Rockstone » 25 gru 2011, o 18:25

- Nak**wia?o si? smoki z ró?nymi osóbkami, czasem szlachetnymi, czasem mniej. Czasami nawet z jednoro?cami. Tak, znam te niektóre wasze sztuczki. Nie musisz si? ba?, nie mam ochoty robi? Ci krzywdy. Anyway,jestem niemal pewien, ?e kto? z tej waszej prze?wietnej organizacji pomóg?, no có?, opu?ci? ten ?wiat komu? z moich bliskich. Na czym polega twój problem? Mo?emy po??czy? si?y. Pomo?esz mi dowiedzie? si? kto wyda? polecenie na moj?... wiesz o co chodzi, a ja mog? pomóc rozwi?za? twój problem.
Avatar użytkownika
Rockstone
Wędrowiec
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 16:53
Lokalizacja: Ze ?wiata
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Soar » 25 gru 2011, o 18:44

Kim by?a?- To co mówi? pegaz wyra?nie go zainteresowa?o.- Jak si? nazywa?a? I gdzie do tego dosz?o?- Soar zala? wroga potokiem pyta?. Nie chcia? by? zbyt w?cibski ale potrzebowa? tych informacji ?eby mu pomóc.- Kiedy to si? sta?o?- Soar nabra? kolorów. Teraz by? ju? ca?kowicie materialny.
Dalej mam przyjaciela, który ma dost?p do Akt. Je?li to nasza organizacja, to dowiemy si? kto to zrobi?...
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez BlancoVagabundo » 25 gru 2011, o 21:22

Blanco obudzi? si? ju? jak?? chwile temu.By? zaskoczony ?e znajduj? si? we w?asnej jaskini tym bardziej ?e prócz niego by?y tam te? dwa inne kucyki - Soar i jaki? nieznajomy. Pegaz postanowi? udawa? ?e ?pi aby pods?ucha? o czym rozmawiaj?.Ba? si? ?e je?li ujawni sw? ?wiadomo?? Soar mo?e unika? poruszania pewnych tematów boj?c si? aby Blanco znów nie zrobi? czego? g?upiego.
"Nie b?d? si? w to miesza?"-postanowi? Blanco gdy us?ysza? w czym problem-"No chyba ?e Soar poprosi"
-Witaj nieznajomy w moich skromnych progach,jak cie zw??-powiedzia? z u?miechem do Rockstone'a - Masz mo?e ochot? na jelonka?
Nast?pnie zwróci? si? do Soara.
-Dzi?ki za przytaszczenie mnie tu.
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Rockstone » 25 gru 2011, o 21:55

Szary pegaz zaskoczy? si? pytaniem bia?ego. By? pewny ?e ?pi.
- Ja? Rockstone. Nie dzi?ki, nie jestem g?odny.
Opar? si? o ?cian? jaskini i zacz?? intensywnie my?le?. Nie by?y to przyjemne my?li, czego mo?na si? by?o domy?li? po jego twarzy. Zaraz zacz?? opowiada? najemnikowi wypranym z emocji g?osem.
- Jednoro?yca z jednego z szlacheckich rodów Cancerlotu. Nazywa?a si? Rose. Dwa lata temu w Manehattanie. Wraz z towarzyszami wdar?em si? w konflikt pomi?dzy dwoma politykami o posad? gubernatora. Towarzyszami, heh. Wszyscy zdygali pa?? przed ko?cem sprawy. Zosta?em tylko ja, Rose i jeden kuc ziemny. A silny by? sk*rwiel. Anyway, nasz "kandydat" wygra?. W ramach wdzi?czno?ci zaprosi? nas na bal. W pewnym momencie, akurat gdy ta?czy?em z Rose, pad? strza?. Ona dosta?a.- tu lekko westchn??. - Wiem tylko tyle, ?e nasz przeciwnik nie by? z tym zwi?zany. Je?li powiesz mi, kto za to odpowiada, to ci? ch?tnie wspomog?. Deal?
Avatar użytkownika
Rockstone
Wędrowiec
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 16:53
Lokalizacja: Ze ?wiata
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Soar » 25 gru 2011, o 23:56

Zgoda- Stwierdzi? soar id?c do ogniska. Usiad? przy nim.
Jego oczy sta?y si? ca?kowicie bia?e.
Po chwili wsta?.
Dobra, z tego co mi przekaza? Asdo, to niewiele wiemy.
Spraw? zajmowa? si? niejaki Bapos,
Zamach by? na ciebie Rock . Zleceniodawca pos?ugiwa? si? pseudonimem, "jiods".
Po nieudanym zamachu kto? sprz?tn?? Baposa, oczywi?cie bez p?acenia.
Z danych wynika tylko tyle.
Spojrza? na Blanca.- Nie ma problemu, to mój obowi?zek jako kolegi- Nieznacznie si? u?miechn??.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez BlancoVagabundo » 26 gru 2011, o 00:14

-Witaj Rockstone mów mi Wielki Wszechmocny Jedyny Niepokonany Mi?o?ciwy Dobry oraz Skromny Suwerenie Protektorze Imperatorze Najwspanialszej Najpi?kniejszej Najlepiej Urz?dzonej Jaskini w Equestrii w skrócie WuWuJoteNeMDeoeSeSPeIeNeNeNUJotwuE -pegaz dziwnie si? u?miecha? -lub je?li wolisz po prostu Blanco

-Soar -zwróci? si? nast?pnie do by?ego najemnika- mia?em podobny wzrok gdy zjad?em pewien niebieski kwiat. Gdyby? dosta? wielkiej sraczki to b?d? ?askaw robi? za ?limaka przed jaskini?.Jako? tak nie lubi? odchodów od czasu gdy mieszka?em tu ze stadem nietoperzy...
ale nie o tym chcia?em mówi? -pegaz minimalnie si? speszy?- Masz co? przeciwko mojemu udzia?owi w pomocy Rockstone'owi?
Blanco widz?c zmiane wyrazu pyska Soara postanowi? wycofa? si? ze swojej jaskini.Z jednej strony dziwi? si? ?e najemnik nie zrozumia? ?artu, z drugiej natomiast troche rozumia? jego reakcje Blanco ju? niejednokrotnie by? karany za swoje ?arty.
-Ten tego ja zaraz wróc?... albo mniej zaraz trzymaj si? Soar i pami?taj ?limak za jaskini?.
Wylatuj?c z jaskini szepn??
-Dobry ?art stryczka wart -W nast?pnej chwili by? ju? pogr??ony we wspomnieniach
[zt]
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Rockstone » 26 gru 2011, o 23:22

- Bywa?, Wielki Wszechmocny Jedyny Niepokonany Mi?o?ciwy Dobry oraz Skromny Suwerenie Protektorze Imperatorze Najwspanialszej Najpi?kniejszej Najlepiej Urz?dzonej Jaskini w Equestrii.
Kuc zastanowi? si? przez chwil? nad tym, co powiedzia? mu jednoro?ec.
- "jiods" mówisz? Okey, co? to t?umaczy.Niewiele, ale po odrobinie dedukcji mo?na co? wywnioskowa?.
Pegaz zachcia? si? najwyra?niej troch? zrelaksowa? i uciec od wspomnie?. Wyj?? zza pazuchy kawa?ek bibu?y i torebk? z dziwnie pachn?c? ro?lin?. Skr?ci? z niej papierosa, odpali? od ogniska i mocno si? zaci?gn??.
- No dobra, jak mog? ci pomóc?
http://www.youtube.com/watch?v=KXpGe0ds5r4
Pomi?dzy biel? a czerni? istnieje tysi?c odcieni szaro?ci.
Avatar użytkownika
Rockstone
Wędrowiec
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 16:53
Lokalizacja: Ze ?wiata
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Soar » 26 gru 2011, o 23:46

Aktualnie nie mo?esz. Mi nikt nie mo?e pomóc.
Ale mo?liwe ?e kiedy? b?d? potrzebowa? pomocy, albo chocia? przys?ugi.
Wtedy lepiej mie? wielu przyjació?. Naprawd? wielu przyjació?.
Poza tym czasem lubi? pomóc w miar? mo?liwo?ci.
- Soar u?miechn??.- Co palisz?- zapyta? Rocksona
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez BlancoVagabundo » 26 gru 2011, o 23:50

Blanco wbieg? do jaskini.Przez dziwne zachowanie skrzyde? mia? problemy z lotem.Ju? chcia? przeprosi? Soara kiedy poczu? dziwne uczucie w?a?nie z tego powodu powiedzia?
-Soar pi?knie dzi? wygl?dasz ty Rock te? mo.... -ugryz? si? w j?zyk
"Co ja do siana robi?... i czemu?"
-To znaczy ciesz? si? ?e jeste?cie w takiej formie te wasze smuk?e cia...-tym razem wsadzi? sobie kopytko do ust
-?E?ASHAM -wybe?kota? wylatuj?c przed jaskini?.B?dzie tam spa? a? mu przejdzie ale najpierw doko?czy "portret" Rainbow Dash poniewa? s?ysza? ?e pegazica jest w mie?cie
"Mo?e to pozwoli mi si? zrelaksowa??" -pomy?la? siadaj?c na kamieniu.Blanco mia? du?e problemy ze skupieniem co chwila chcia? dorysowa? jej sutki lub penisa.

-Ehh to b?dzie ci??kie - powiedzia? do siebie z u?miechem.Mimo k?opotliwo?ci uczucie by?o nawet przyjemne - jak to nie minie to pewnie b?d? móg? si? do tego czego? przyzwyczai?
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Rockstone » 26 gru 2011, o 23:56

Rock zerkn?? na kuca.
- Bagienne zio?o. Chcesz bucha? Wiedz tylko, ?e je?eli kiedy? próbowa?e? konopi indyjskich, to nie zrobi to na tobie wi?kszego wra?enia. Chocia? zdaje mi si?, ?e i tego potrzebujesz. Te twoje zapewnienia o niemo?liwo?ci pomocy troch? zahaczaj? o emopie**lenie.
Spojrza? na drugiego kuca, który w?a?nie wtoczy? do jaskini.
-EEEEEEEeeee ,co ty odpier**dalasz?
Avatar użytkownika
Rockstone
Wędrowiec
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 16:53
Lokalizacja: Ze ?wiata
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Soar » 27 gru 2011, o 00:00

Przykro mi nie pale. Emo gadka tak? Jak chcesz to mi mo?esz pomóc, pchaj si? na fortece, uzbrojon? w Automatyczn? wersj? tej broni. Prosz? bardzo. Mo?esz mi pomóc. Ale ja nie chce nikogo nara?a?-
Soar podszed? do Rockstona - Jak my?lisz czego si? na?pa??- Spojrza? podejrzliwym okiem na Blanca. Jego zachowanie by?o przynajmniej dziwne. I podejrzane.
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez BlancoVagabundo » 27 gru 2011, o 00:08

Pegaz wreszcie sko?czy? rysunek.Nie by? taki jak planowa? ale... i tak pasowa?
Rainbow Dash mia?a troje oczu, g?st? brod? zaplecion? w warkoczyki oraz Thlehrowskiego w?sika.
Zza niej wygl?da? dziwny falliczny kszta?t który krzycza? do Rainbow "Blanco wyzywa Rainbow Dash na wielki wy?cig do stolicy"
Czego? jeszcze brakowa?o wi?c pegaz postanowi? dopisa? zdanie od siebie
Na dole rysunku Blanco doda? ma?ymi literkami "Rainbow Dash jeste? pi?kna twoja grzywa j..."
-Co ja... znowu - skre?li? poprzednie zdanie zamiast niego napisa? "Rainbow je?li nie jeste? tchórzem sta? do pojedynku"
-No teraz lepiej.Nie, nie, nie, nie wytrzymam tego- krzykn?? wbiegaj?c znów do jaskini.Nie móg? zapanowa? nad sob?
-Witajcie znów przepraszam za swoje zachowanie - powiedzia? pomimo swoich problemów
-Mog? wam jako? pomóc? - mówi? spokojnie pomimo obrazów które przelatywa?y kucykowi przed oczami. Obrazy te by?y mocno rozerotyzowane
Jedyne co go zdradza?o to skrzyd?a. Ca?y czas by?y w pozycji "podniecony"
39-39-38-36-26-31-26-19-28- 7
WS-S- T-WP-Fel-AG-Per-Int-BS-HP
Avatar użytkownika
BlancoVagabundo
Wieczny Optymista
 
Posty: 438
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:01
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Rockstone » 27 gru 2011, o 00:22

Szarak nachyli? si? nad jednoro?cem
- Co najmniej kilka tabletek ekstazy i krecha amfy.
Zauwa?y? kamie? le??cy na pod?o?u. Podszed?, podniós? go i zacz?? mu si? przygl?da?. Potem wyj?? miecz z pochwy i zacz?? go ostrzy? o ten?e kamie?. Miecz mia? dziwne, ciemne ostrze, z kilkoma ubytkami, w których by?o zast?pione dziwnym, niebieskim materia?em. Jednak najbardziej dziwi? du?y klejnot na r?koje?ci, który sprawia? wra?enie ?wiec?cego. Z powrotem zwróci? si? do kuca.
- A my?la?e? mo?e o super-ekstra- ninja style akcji ? Tym zawsze mo?na by?o wi?cej uzyska?.
Od razu zagada? do Blanco.
-Mo?esz mi pomóc, mówi?c mi, co ci? tak podnieci?o, gdy? to "sp?dza mi sen z powiek".
http://www.youtube.com/watch?v=KXpGe0ds5r4
Pomi?dzy biel? a czerni? istnieje tysi?c odcieni szaro?ci.
Avatar użytkownika
Rockstone
Wędrowiec
 
Posty: 68
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 16:53
Lokalizacja: Ze ?wiata
Płeć: Nieustawiona

Re: Jaskinia Blanco Vagabundo

Postprzez Soar » 27 gru 2011, o 00:28

Fajny miecz.- Soar z zaciekawieniem spojrza? na ostrze.
Jego oczy sta?y si? nagle bia?e, upad?. Od razu si? podniós?.
Sorki panowie musz? szybko ucieka?.- Rzuci? w biegu- Nied?ugo wróc?- Doda?, du?o mniej pewnym g?osem.

Z/T
Avatar użytkownika
Soar
Wędrowiec
 
Posty: 594
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:36
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Luna Slave
Uroczy Znaczek: Celownik
Lubi: Ciemność,Półmrok, noc, dzień, Księżniczki
Strach: Magiczne latające kowadła.
Stan: Zakochany...
Koneksje Rodzinne: Brak...
Rasa: Jednoróg
Charakter: Praworządny Dobry/Chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości