Dom Sal i Silent Rose

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez Sal Ghatorr » 14 mar 2012, o 22:03

No có?, chyba wypada?oby mu teraz powiedzie? prawd?. Prze?kn??a ?lin? i rozpocz??a rogiem robi? Silentowi masa?, by zrelaksowa? go przed t? straszn? wiadomo?ci?.
-Co do "Utopii" to by? tak taki ma?y wypadek, nie wystrasz si?... I najlepiej od?ó? kaw?. - Powiedzia?a, staraj?c si? nada? g?osowi przyjemny ton. - By? tam taki tyci po?ar, b?yskawicznie ugaszony, prawie si? nie ma czym przejmowa?. - Wyrzuci?a z siebie szybko. - I my?la?am, czy nie mogliby?my i?? dzisiaj razem do dentysty, widzia?am og?oszenie w Ponyville, trzeba dba? o to by w wieku 50 lat nie mie? sztucznej szcz?ki. - Doda?a. Popatrzy?a na niego z niepokojem, maj?c nadziej?, ?e jako? przetrwa te wiadomo?ci. Na wszelki wypadek te? od?o?y?a kaw? i szybko si? do niego przytuli?a, chc?c mu doda? otuchy.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez SilentGrass » 14 mar 2012, o 22:17

Zgodnie z rozkazem od?o?y? kaw? na szafk? i szybko prze?kn?? kawa?ek jab?ka. Nast?pnie potok s?ów wprawi? go w niema?e zak?opotanie. Nag?y kontakt cia?a Sal z jego troch? pomóg? mu z oswojeniem si? z t? wiadomo?ci?. Cia?o zacz??o mu nieco dr?e?, a w gardle poczu? lodowaty u?cisk. Ledwo mog?c przecisn?? s?owa przez gard?o wyszepta? cicho.
- Naprawd?? Nie ?artujesz sobie przypadkiem?
Przytuli? si? z ca?ej si?y do klaczy i wtuli? swoj? twarz w jej w?osy.
- Naprwd?... G?os nadal ci??ko grz?z? mu w gardle.
- Chcesz mnie zabra? do dentysty?
Chwile jeszcze tak trzyma? Sal, by po chwili zacz?? si? ?mia?.
- Heh! Po?ar w karczmie? I tak sta?a d?u?ej ni? zak?ada?em, po tym co si? w niej dzia?o... Ale dentysta... Brrrr...
Chwyci? z powrotem swoj? kaw? i powoli upi? ma?y ?yczek.
- Nigdy jako? na z?by nie narzeka?em, poza tym dba?em ?eby nie by?o szkorbutu na pok?adzie!
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez Sal Ghatorr » 14 mar 2012, o 22:27

Silent zareagowa? na to du?o lepiej ni? si? spodziewa?a. Ba, lepiej ni? w jej najlepszych wyobra?eniach - obawia?a si? co najmniej zawa?u, a tu.... Reakcj? by? ?miech. No, przynajmniej reakcj? na bardziej zatrwa?aj?c?, w jej opinii, wiadomo??. Odetchn??a z ulg?, nie pu?ci?a go jednak - zbyt si? jej podoba?o trzymanie swojego ukochanego ogiera.
-Nie, nie ?artuj?. Pierwsi pacjenci dostan? lizaka, a poza tym pójd? z tob?! Potem b?dziemy mogli wreszcie i?? do tej biblioteki. - Odpowiedzia?a, prostuj?c si? lekko i ca?uj?c go w policzek. Sk?d jej przyszed? do g?owy dentysta? Sama nie wiedzia?a, ale wola?a zadba? o swoje uz?bienie. U?miechn??a si? lekko, gdy wpad?a jej pewna my?l do g?owy. - Ostatnio mam wra?enie, ?e wi?cej si? ca?ujemy i.... Robimy inne rzeczy... Ni? z sob? rozmawiamy, skarbie. - Wypu?ci?a ow? my?l z siebie. Jej to nawet pasowa?o....
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez SilentGrass » 20 mar 2012, o 15:29

Uporczywie "suszy?" z?by w stron? klaczy aby pokaza? jej ?e dentysta nie jest w sumie potrzebny jego osobie. Mia? nadziej? ?e uda mu si? odwie?? Sal od tego pomys?u. Poza tym... Mia? wi?ksze problemy ni? z?by. W ko?cu by? w karczmie po?ar, musia? si? zorientowa? dlaczego to si? sta?o i jak mo?e temu przeciwdzia?a?. Bo to by?o jego ostatnia karta, jedyne co go trzyma?o w tym miejscu. Spojrza? na klacz... No mo?e nie jedyne.
- W ogóle... Jest jaki? dentysta w Ponyville? Nigdy nie s?ysza?em o takiej osobie...
Zacz?? dosy? niepewnie staraj?c si? odwie?? klacz od tego pomys?u.
- Poza tym... Jak sama mówi?a?. By? w karczmie po?ar, musz? si? tym zaj??. Rozezna? si? w ca?ej tej sytuacji.
Poca?owa? klacz delikatnie w nosek.
- Wizyta w bibliotece i u dentysty b?dzie musia?a poczeka?.
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez Sal Ghatorr » 20 mar 2012, o 15:43

Odwróciwszy nieco g?ow?, z uwag? przyjrza?a si? z?bom Silenta. Mo?e i nie by?y w z?ym stanie, ale przynajmniej rutynowy przegl?d by si? im przyda?. Wreszcie, zgodnie z zasad? "darowanemu koniowi nie patrzy si? w z?by", odwróci?a wzrok od pere?ek pirata, pu?ci?a go i znowu opar?a si? o ?cian?, przywo?uj?c rogiem swoj? kaw?. ?ykn??a w zamy?leniu.
-Dobra, tym razem ci si? upiek?o. - Westchn??a ci??ko, zdaj?c sobie po chwili spraw? z pewnej niezr?czno?ci tego sformu?owania. Udaj?c ?e nic takiego nie powiedzia?a, spokojnie wys?czy?a kaw? do ko?ca. - I?? z tob? czy wolisz dokona? przegl?du w samotno?ci? - Zapyta?a jeszcze. W razie gdyby mia?a i?? z Silentem musia?aby si? szybko umy?, a je?li ten by wola? i?? sam.... Mia?a do niego jeszcze jedn? pro?b?.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez Sal Ghatorr » 20 mar 2012, o 15:44

Odwróciwszy nieco g?ow?, z uwag? przyjrza?a si? z?bom Silenta. Mo?e i nie by?y w z?ym stanie, ale przynajmniej rutynowy przegl?d by si? im przyda?. Wreszcie, zgodnie z zasad? "darowanemu koniowi nie patrzy si? w z?by", odwróci?a wzrok od pere?ek pirata, pu?ci?a go i znowu opar?a si? o ?cian?, przywo?uj?c rogiem swoj? kaw?. ?ykn??a w zamy?leniu.
-Dobra, tym razem ci si? upiek?o. - Westchn??a ci??ko, zdaj?c sobie po chwili spraw? z pewnej niezr?czno?ci tego sformu?owania. Udaj?c ?e nic takiego nie powiedzia?a, spokojnie wys?czy?a kaw? do ko?ca. - I?? z tob? czy wolisz dokona? przegl?du w samotno?ci? - Zapyta?a jeszcze. W razie gdyby mia?a i?? z Silentem musia?aby si? szybko umy?, a je?li ten by wola? i?? sam.... Mia?a do niego jeszcze jedn? pro?b?.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez SilentGrass » 20 mar 2012, o 18:35

"fcuk YEA!" Zakrzykn?? dono?nie w my?lach ciesz?c si? z tego mentalnego zwyci?stwa nad nieuchronnym spotkaniem z dentyst?.
Pirat podrapa? si? po g?owie w zamy?leniu.
- No nie wiem... Mi to w sumie bez ró?nicy... A dla Ciebie, chyba jednak jaka? b?dzie... Bo w ko?cu wiem jak bardzo nie lubisz chodzi? do tej karczmy.
Przetar? oczy i ziewn?? z szeroko otwartymi ustami.
- To jak... Chce Ci si? zwiedzi? karczm? jeszcze raz... Czy znajdziesz dla siebie jakie? inne zaj?cie?
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez Sal Ghatorr » 20 mar 2012, o 19:25

Chyba to nie by?a najlepsza chwila, by zwierzy? si? Silentowi z swojego wypadu do "Utopii" na "jednego" po traumatycznym i przypadkowym spotkaniu z pewnym ciemnoczerwonym piratem z ci?g?? depresj?. Zerkn??a na niego, gdy ziewn?? sobie s?odko. W jej wn?trzu trwa?a walka, z jednej strony nie chcia?a go zostawia? cho?by na chwil?, z drugiej ch?tnie by si? przesz?a, mo?e spotka?aby znowu swoje znajome i przygotowa?a znowu co? mi?ego na wieczór?
-Chyba po prostu sama pójd? do tego dentysty, a potem si? przejd? po mie?cie. - Zadecydowa?a z pewnym trudem. Zerkn??a raz jeszcze na swojego ukochanego ogiera i u?miechn??a si? lekko, osuwaj?c si? znowu na ?ó?ko. - Czy móg?by mo?e zanim wyjdziesz pog?aska? mnie po brzuszku? Bardzo mi si? to spodoba?o w czasie wczorajszej k?pieli. - Zapyta?a swoim ulubionym (od oko?o tygodnia), filuternym tonem, obserwuj?c go uwa?nie.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez SilentGrass » 20 mar 2012, o 21:14

Zwlók? si? powoli z ?ózka i rozprostowa? ko?ci. Wyjrza? przez okno i spojrza? na weso?y ?wiat za nim. U?miechn?? si? widz?c to ale nagl? przesz?a mu przez g?ow? pewna my?l... Okno by?o ods?oni?te, przez ca?? noc... A noc dla niego i Sal by?a niezwykle... Hmmm... Produktywna? Ciekawe czy kto? ich podgl?da?...
- Có? rób co chcesz... Tylko uwa?aj na tego dentyst?... S? gorsi od klaunów!
Mia? ju? zamiar wyj?? kiedy to Sal ca?kowicie odmieni?a jego kroki.
U?miechn?? si? do niej.
- Heh... Jeszcze Ci ma?o?
Po czym bezceremonialnie wskoczy? na ?ó?ko i przysun?? si? do klaczy. Poca?owa? j? w nosek, a nast?pnie w usta. W tym czasie delikatnie g?aska? kopytem po ca?ej d?ugo?ci jej brzuszka. Zjecha? ustami troch? ni?ej ca?uj?c podbródek i szyj? klaczy. Pod??a? w tym kierunku ca?uj?c klatk? piersiow? Sal i jej brzuszek. Ca?y czas kierowa? si? w dó?, a? zatrzyma? si? przy wzgórku ?onowym, gdzie zostawi? ostatni poca?unek i podniós? si? do twarzy klaczy.
- Na razie musi Ci to wystarczy? kochanie.
Poca?owa? j? jeszcze raz w usta i podniós? si? z ?ó?ka.
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez Sal Ghatorr » 20 mar 2012, o 22:21

Silent nagle okaza? si? bardzo ?wawy jak na tak? wczesn? por? i na taki wiek. Z zadziwiaj?cym wigorem skoczy? na ?ó?ko pokornie przyst?puj?c do wype?niania jej prostego ?yczenia. Pogr??ona w b?ogostanie rozkoszowa?a si? delikatnymi ruchami kopytka Silenta i jego poca?unkami, szczególnie tym w nosek. Kilka razy mrukn??a cicho, gdy pieszczota stawa?a si? mocniejsza, szczególnie pod koniec, gdy powoli zaczyna?a si? zastanawia?, czy Silent nie ma ochoty na powtórk? z nocy. Niestety/na szcz??cie Silent zako?czy? zabaw? i zszed? z ?ó?ka. Sal sapn??a cicho, staraj?c si? ustabilizowa? przy?pieszony oddech, i pod??y?a jego ?ladem.
-"Na razie"? Trzymam ci? za s?owo. - Odpowiedzia?a z u?miechem i skierowa?a si? ku wyj?ciu. Zanim wysz?a, rzuci?a okiem na ?ó?ko.... Duh, zakrwawione i przepocone... Podesz?a znowu do niego, ?ci?gn??a pokrwawione prze?cierad?o (z ulg? stwierdzaj?c, ?e niczego innego nie zachlapa?a), uporz?dkowa?a poduszki i ko?dr? i otworzy?a okno. - Wypior? to, zadbam by w pokoju si? wywietrzy?o i wychodz?. - Oznajmi?a mu, id?c do ?azienki z prze?cierad?em, w celu umycia i siebie i jego.
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez SilentGrass » 22 mar 2012, o 19:56

Sta? przy drzwiach wys?uchuj?c swoj? ukochan? klacz, teraz jak le?a?a na ?ó?ku z tym brudnym prze?cierad?em wydawa?a mu si? niezwykle seksowna... Zastanawia? si? czy nie zosta? i powtórzy? jeszcze raz zabawy z nocy, ale w sumie... Za bardzo si? teraz martwi? innymi sprawami ?eby... "Cholera..." Ci?nienie lekko skoczy?o piratowi
kiedy klacz wsta?a i wypi??a si? zbieraj?c z ?ó?ka prze?cierad?o... Przetar? czo?o i weso?o powiedzia?.
- Oczywi?cie kotku... W tych sprawach mo?esz oczekiwa? ?e zawsz? si? "stawi?"
Kiedy klacz mówi?a o praniu po?cieli pirat zlokalizowa? swój kapelusz oraz sakw?. Za?o?y? wszystko na siebie i dok?adnie sprawdzi? zapi?cie sakwy. Ju? mia? wyj?? z pokoju i od razu z domu, ale najpierw podbieg? szybko do klaczy poca?owa? j? w usta na po?egnanie.

[z/t]
22:26:34 Tomek: Ja tylko wymyślam sytuację, nikogo do niczego nie zmuszam. Jeżeli ktoś posłucha się mojej absurdalnej sugestii to jego wola. Tylko że niektórzy nie łapią tego, że zawsze daję im wybór...

Obrazek
Obrazek

36-23-26-24-36-34-36-35-9001
WS BS S T PER AG INT FEL HP
Avatar użytkownika
SilentGrass
Pirat
 
Posty: 408
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:35
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pirat!
Uroczy Znaczek: Butelka rumu świetnej marki "XXX"
Lubi: Rum!
Nie Lubi: Jak nie ma rumu .-.
Strach: Kidy pije coś innego niż rum!
Stan: Całkiem radośnie pijany z klaczą zwaną Sal
Koneksje Rodzinne: Jest ojcem forum.
Rasa: Pirat.
Charakter: Zależy od stanu upojenia.
Multikonto: NIE

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez Sal Ghatorr » 24 mar 2012, o 21:28

Zaskoczona nieco tempem ogiera, zd??y?a tylko krzykn?? za nim "Nie pij za du?o!" nim zatrzasn??y si? za nim drzwi. Hm, troch? szkoda, liczy?a ?e Silent poczeka odrobin? i pójd? do Ponyville razem... Przynajmniej nie musia?a si? ?pieszy? przy k?pieli, dzi?ki czemu zamiast prysznica by?a w stanie wybra? zwyk?? k?piel. Wyleguj?c si? w niej (szkoda, ?e bez Silenta...) mia?a czas na chwil? relaksu i odrobink? przemy?le? na temat ostatniej doby. Mia?a pewne powody do zmartwie? - z perspektywy czasu jej decyzja zdawa?a si? jej nieco nieprzemy?lana. A co je?li Silent b?dzie uwa?a? j? teraz za "dam? negocjowalnego afektu"? Albo widzia? w niej g?ównie obiekt seksualny? Ten koszmar te? wstrz?sn?? ni?, powoli zapomina?a, ?e mia?a ojca, a tu nagle.... "Co si? sta?o, to si? nie odstanie, a chyba by?o warto" stwierdzi?a wreszcie, wychodz?c ju? w pe?ni czysta z wanny. Troch? czasu musia?a co prawda po?wi?ci? zaschni?tej krwi i mocno zaburzonym w wyniku ostatnich zdarze? w?osom, ale patrz?c w lustro uzna?a, ?e efekt jest nawet do?? zadowalaj?cy. Teraz pozosta?a mniej zabawna cz??? - pranie. Lekko zdyszana wysz?a pó? godziny pó?niej, to dra?stwo nie chcia?o si? porz?dnie wypra?. Rozwiesi?a to na wieszaku, który umie?ci?a u Silenta, upewni?a si? ?e ma suche w?osy, ubra?a p?aszcz (wreszcie wiosna! Nie trzeba nosi? kurtek!) i wysz?a, zamykaj?c za sob? drzwi.

[z/t]
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez Sal Ghatorr » 7 kwi 2012, o 13:00

Pogr??ony w coraz wi?kszej depresji i pogardzie do samego siebie klaczoogier dopad? wreszcie drzwi. Akurat by? g??boko zamy?lony i stara? si? powstrzyma? coraz bardziej natarczywe g?osy wyzywaj?ce go w w?asnej g?owie od "puszczalskich dziwek", wi?c by? nieco zaskoczony faktem, ?e pierwsza próba wej?cia do domu spe?z?a na niczym. A, fakt, drzwi s? zamkni?te na klucz... Wydoby? rzeczony obiekt z niesionego w reklamówce p?aszcza i wszed? do ?rodka. Przede wszystkim zerkn?? do pokoju Silenta, który by? pusty. Hm, czyli jego plan, by zaraz po wej?ciu rzuci? mu si? do nóg b?aga? o wybaczenie nie wypali?. Nieco uspokojony tym, ?e ma wi?cej czasu by si? pozbiera?, od?o?y? u siebie reklamówk? i skierowa? swoje kroki do ?azienki. Po pewnym kr?puj?cym wypadku na toalecie (z któr? jednak poradzi? sobie bez brudzenia ani siebie ani otoczenia) wszed? do wanny, w której zacz?? si? my? pod prysznicem - ale jak my?! Teoretycznie prysznic jest po to, by oszcz?dza? wod?, Sal/Castin wyla? j? jednak w takich ilo?ciach, ?e starczy?oby spokojnie do zwyk?ego umycia si?. Co wi?cej, obawia? si? nawet tkn?? g?bki by jej nie pobrudzi? czym?, wi?c umy? si? tylko za pomoc? myd?a. Dopiero pod koniec, gdy wyla? na siebie ju? du?o wi?cej wody ni? zwykle uzna?, ?e mo?na bezpiecznie (bez ryzyka naniesienia na to jakiego? ?wi?stwa z swojego nowego, paskudnego cia?a) chwyci? szczotk?, co zrobi?, tr?c z ca?ej si?y miejsce na klacie, gdzie siedzia?a Rarcia. Przesta? dopiero, gdy czerwie? skóry w tym miejscu zacz??a si? przebija? nawet przez futro.
Od?wie?ony, ale dalej pogr??ony w ponurych my?lach, klaczoogier po?o?y? si? spa? do siebie.

***

Castin obudzi? si? w równie pod?ym nastroju, jak ten z którym si? k?ad?. Ca?onocne koszmary na dodatek nie pozwoli?y mu odpocz??. Dopiero po chwili od obudzenia dostrzeg? na szafce list. Ciekawe co to... Wezwanie do karczmy, gdzie szed? Silent. By?a wzmianka o zmianie p?ci. Czy?y to pirat to wys?a?, a przedtem ?ledzi? j?? Lekko spanikowany umy? si? szybko, zjad? b?yskawicznie co? z lodówki, ubra? swój p?aszcz i swoje bransolety (nieco za ma?e na jego wi?ksze nogi, ale jako? zdo?a? je naci?gn?? na si?) i wybieg? z domu, zamykaj?c go przedtem na klucz. Je?li to wys?a? Silent... To ju? na pewno wie, co zrobi?a! "Mam za swoje".

[z/t]
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom Sal i SilentGrass'a

Postprzez Sunny Sky » 31 sie 2012, o 22:14

Plan Sunny'ego by? prosty - nie czeka? a? s?siedzi przyjd? kiedy? do niego, tylko samemu pój?? do nich, porozmawia?, przedstawi? si? i zwyczajnie mi?o sp?dzi? czas z innymi kucami. Pierwszy dom który wzi?? za cel, niedaleko jego w?asnego, by? sporaw? chatk? z dwoma drzewami w ogródku. Dopiero gdy podszed? zorientowa? si?, ?e jedno drzewo jest z kamienia.
-Hm, dziwne. - Mrukn?? pod nosem, podchodz?c do drzwi. Zapuka? w nie grzecznie. Odczeka? chwil? i znowu zapuka?. Dopiero teraz zauwa?y?, jak straszliwie zachwaszczony jest ogród przy domku. Zerkn?? do jednego z okien. Pusto. Cicho. - Albo gdzie? poszli, albo opuszczony. - Mrukn??, troch? zawiedziony, odchodz?c.

[z/t]
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Sal i Silent Rose

Postprzez Sal Ghatorr » 22 sty 2013, o 18:32

No, wreszcie znajomy kształt wykutej w skalnym bloku jabłoni zamajaczył na horyzoncie. Sal uśmiechnęła się sama do siebie i przyśpieszyła nieco kroku. Z płaszcza wyjęła klucze, którymi otworzyła drzwi.
- Rose, kochanie, już jestem! Mamy gościa! - Zawołała, wchodząc do środka, otrzepując się przedtem z śniegu. Zatrzymała się w pół kroku. To była ta myśl, która nie dawała jej spokoju? Że ma dziecko z Silentem? Z uśmiechem odłożyła zakupy w wypełnionym drobnymi rzeźbami przedpokoju. Wiedziała że tu jest jej córka, ale gdzie sam pirat...?
[Dzisiaj 14] SilentGrass: Sal zmusza mnie do ustatkowania się :/

WS - 16
BS -23
S - 26
T - 28
Per - 34
AG - 28
Int - 51 (+10 z sesji)
FEL - 50 (+10 z sesji)
HP - 6
WP - 41

Obrazek
Avatar użytkownika
Sal Ghatorr
Upadły Anioł
 
Posty: 721
Dołączył(a): 21 gru 2011, o 20:44
Lokalizacja: Manehattan
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Dłutko
Lubi: Sztuka, spokój, nos, porządek
Nie Lubi: Chaos, bałagan
Strach: Strata córki
Stan: "Wdowa" po Silencie
Koneksje Rodzinne: Siostra Shar, córka Silent Rose, reszta rodziny z Manehattanu nie żyje
Rasa: Jednorożec
Charakter: Neutralny dobry
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron