Jakaś chmurka

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Jakaś chmurka

Postprzez Luna » 12 lis 2012, o 12:15

Gdzieś w niewielkim oddaleniu od Ponyville płynęła sobie mała chmurka. Nagle coś rozbłysło i pojawiły się na niej dwie klacze: Księżniczka Luna oraz Fire Hell. Mimo iż ta druga był jednorożcem, to dzięki magii Księżniczki utrzymywała się chwilowo na chmurze niczym pegaz. Luna rozejrzała się, nikogo nie było w pobliżu. Dobrze. Będą mogły rozmawiać spokojnie. Klacz westchnęła i usiadła wygodnie miękkim na obłoczku.
- Martwimy się o ciebie Fire Hell - powiedziała spokojnie i z troską w głosie - Widzimy, że starasz się zmienić, a zmiana nie będzie łatwa. Dla kogoś kto zaznał zła, szczególnie. Bo zło kusi nas prostymi rozwiązaniami, bo zło najpierw daje, a zapłaty żąda potem. Często złe wybory wydają się nam łatwiejsze. Łatwo jest myśleć tylko o sobie i skupić się na własnym bólu. Myślenie o innych wymaga nieco wysiłku, wymaga dania czegoś od siebie, a dla kogoś kto nigdy tego nie robił, może to być trudne. - Luna przerwała na chwilę - Tobie również wyrządzono wiele zła. Okłamywano cię i wychowywano w kłamstwie, kazano ci w te kłamstwa wierzyć. To co ci zrobiono, było okrutne.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Fire Hell » 12 lis 2012, o 13:01

"Kłamsto?" Gdzie? Kto ją okłamywał? Dlaczego?
Zdesorientowanie aż było widać w postawie klacz. I choć ta wiedziała że udadek z tond był nie do przeżycia ufała że uda jej się jeszcze trochę pożyć, a najwyżej. To lepszy los niż uwięzienie.
Było pytanie które musiała zadać.
-Czym jest zło? Wiem że nie mogę zabijać i kłamać, lecz czym jest zło?-
Pytanie było szczere. Wszak nauczoną ją tylko jednego "bierz co ci się należy i siej noc"
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Luna » 12 lis 2012, o 13:40

-Zło to wyrządzanie krzywdy innym - odpowiedziała bez zająknięcia - Zło to kłótnie, kłamstwa, złość i brak harmonii. To gniew, zazdrość i strach. Zło jest potęgą, która nawiedza świat, a swą moc bierze z tych uczuć. Potrafi się personifikować w postaci demonów i potrafi opętywać serca kucyków - w głosie Księżniczki słychać było smutek. - Okłamano cię, gdy mówiono, że Nightmare Moon była czymś więcej niż demonem. Celestia nie wymazała mi pamięci, zrobiła to moc elementów harmonii. Zaś to co straciłam tyczy się głównie mojego tysiącletniego wygnania. Fire Hell, nigdy nie było kucyków nocy, nigdy nie było choroby nocnych kwiatów. One zawsze ginęły w słońcu. To wszystko kłamstwa.
Pamiętam dobrze co chciałam zrobić. Byłam zadrosna o Celestię, o to, że lepiej radziła sobie z rządzeniem, że to ona miała posłuch. Wydawało mi się, że kucyki wolą dzień od nocy. Wydawało mi się, że Celestia nie ma już dla mnie czasu, że przestałam być ważna. Pozwoliłam by zazdrość, poczucie straty i żal opanowały moje serce, to zaś otworzyło do niego drogę demonowi. Nigtmare nie ma własnej mocy, przejmuje inne kucyki i steruje nimi jak lalkami. Nightmare kontrolował mnie poprzez moje złe emocje. Podsycając we mnie żal, nakłonił mnie do sprowadzenia na kucyki wiecznej nocy. Tak Fire, ta noc miała być wieczna. Wydawało mi się, że w ten sposób pokażę siostrze, że nie jest ode mnie potężniejsza, lecz prawdziwym celem demona było sprowadzenie na Equestrie nieszczęścia. Jeśli kucyki stałby się zlęknione, przepełnione żalem i straciłby nadzieję, wtedy wpuściły mrok do swojego serca. I tego właśnie chciała Nightmare Moon.
- Luna spojrzała w górę, zamyśliła się chwile, potem jednak znów spojrzała na Fire - Widzę jednak, że przed swoim wygnaniem demon zdołał zatruć umysły paru kucyków. Słyszałam co mówiłaś Fire i były to paskudne kłamstwa. Tym paskudniejsze, że zatruwają serca kucyków żalem i nienawiścią oraz poczuciem straty za czym, co nigdy nie istniało. Jeśli ta sekta urosłaby silniejsza, jeśli przekonałaby do siebie dość kucyków, to myślę, że rzeczywiście mogliby sprowadzić Nightmare z powrotem. A wtedy demon pożywiłby się ich sercami i uczynił z nich własne marionetki.
Ostatnio edytowano 12 lis 2012, o 14:25 przez Luna, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Fire Hell » 12 lis 2012, o 14:19

To to wszystko jest kłamstwem? A ona... Ona... Mordowała w jej imię. Była zła.
-Chyba już jestem jej marionetką-
Łzy popłynęły z oczu klaczy. Jeśli to prawda to jaki sens ma jej życie.
-Siałam ból, cierpienie i zniszczenie. Me serce jest zatrute. Czy ja powinnam żyć?-
Pytanie skierowała bardziej do siebie. Miecz u jej boku nagle wygał się ciężarem, a szata koszulą Heraklesa co swą trucizną palą całe ciało.
Odchyliła głowe w tył, a środkiem szat przebiegł płomień dzieląc je na dwoje, sprawiając że spadły z niej i zostały na niej same juki. Usiadła z dalej odchyloną głową, a miecz popchnęła do przodu.
-Czy śmierć boli?-
Jeśli miała by zginąć to nie chciała by bolało i żeby to zrobiła Luna. Tak już sens życia straciła. Wszystko było kłamstwem to po co żyć.
-Jestem potworem. Nie chcę przynosić ci zmartwień.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Luna » 12 lis 2012, o 14:34

- Nie gadaj bzdur Fire Hell! - Luna uniosła się chwilowym gniewem - Nikomu nic by nie przyszło z twojej śmierci! - potem jednak złagodniała - Posiadanie zmartwień, to normalna część życia. Gdyby nie było przed nami trudności, nie mielibyśmy okazji uszlachetniać naszych serc. Nie jesteś marionetką, wciąż myślisz za siebie, masz własną wolę, potrafisz wybierać. Wciąż jest dla ciebie szansa.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Fire Hell » 12 lis 2012, o 14:56

Fire spojrzała na swoje kopytka i wisior którego dziwnym zrządzeniem losu rzemyk się nie przepalił.
-Jak mam żyć? Wszystko w co wierzyłam, czym żyłam to kłamsto. Wstydzę się siebie.-
Łzy strumieniami spływały z oczu klaczy.
-Nie potrafię. Ciągle myśle o zabijaniu. Jedyne co we mnie mocniejsze to pragnienie zdobycia kosztowności. Może to głupio zabrzmi ale gdy spotkałam twoją siostre to bardziej skupiłam się na ocenianiu jej ozdób niż na niej-
Fire uśmiechła się przez łzy
-Na pierwszy rzut oka to podstawy pod klejnoty przekombinowano. Złoto nie utrzymało by tak drogocennych kryształów.-
Dziwne jak o tym pomyśleć to było to zabawne.
Fire Hell podeszła do krawędzi chmury
-Jaka powinnam być. Jedynie co potrafię dobrze to zabijać... I pędzić bimber. W swym wozie mam kilka nocnych kwiatów. Są piękne.-
Myśli klaczy krążyły niezbadanymi tropami. Była rozbita i przybita.
-Mogę ci służyć? Kiedyś próbowano zrobić ze mnie niewolnice. Zakiłam ich. Twoją byłabym odrazu, a nawet byłabym z tego szczęśliwa.-
O tak to była nadzieja. Niewolnicy nie muszą decydować. Odda swą wole Lunie i będzie szczęśliwa.
Coś na dnie oczu klaczy zwiastowało stan bliski desperackiemu szaleństwu.
-Proszę-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Luna » 12 lis 2012, o 15:04

Tak, Fire Hell potrzebowała dużo pracy nad sobą.
- Nie potrzebujemy niewolników - odpowiedziała Luna - W Equestrii nie ma miejsca na takie okropności. Bycie niewolnikiem może wydawać się proste, ale to tylko uciekanie przed sobą. Jeśli na prawde chcesz się zmienić, potrzebujesz wziąć odpowiedzialność za siebie, nie zaś zrzucać ją na nas. - Luna położyła kopytko na ramieniu Fire Hell - To nic, że wiele nie potrafisz, ale jesteś młoda Fire, masz czas by poznać wiele nowych rzeczy. Wspomniałaś, że znalazłaś przyjaciół. Dbaj o nich, słuchaj ich, spędzaj z nimi czas, a wiele się od nich nauczysz. Nic nie rozświetla serca tak jak prawdziwa przyjaźń. Zaś wstyd w tej sytuacji jest właściwy, pomoże ci uniknąć dalszych błędów i oznacza, że masz jeszcze sumienie.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Fire Hell » 12 lis 2012, o 16:03

Sumienie? Wiele bardziej była zła na siebie że zagniewała Lune niż skruszona za to co zrobiła.
-Czuje się przy nich jakbym była z innego świata.-
Fire położyła swoje kopytko na kopytku które Luna położyła na jej ramieniu.
-Pani, a mogę być twoją służką? Boję się że jak zostane sama to znów postąpię źle.-
Oczy klaczy były zapłakane
-A co jeśli to ja mam być jej narzędziem? Przepowiednia jest nie jasna... Jeśli masz racje i Nightmare to zły duch to ja mogę być jej pojemnikiem.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Luna » 12 lis 2012, o 18:53

-Dlaczego ta przepowiednia miałaby być prawdziwa, skoro cała ta sekta opiera się na kłamstwie? - Luna zadała pytanie. Popatrzyła w górę, na Księżyc, jakby tam miała znaleźć pomoc lub podpowiedź. Fire Hell tak bardzo chciała udowodnić jej... właściwie co? - Fire, jesteśmy pewni, że służyłabyś nam wiernie, ale nie tego teraz potrzebujesz. Potrzebujesz kogoś bliskiego. Przyjaciół, rodziny. Z przykrością musimy stwierdzić, że jako królowa jesteśmy zbyt zajęte. Siedziałabyś w zamku sama, nie wiedząc co ze sobą zrobić, my zaś nie mielibyśmy dla ciebie czasu.
Ale myślimy, że mamy dla ciebie propozycję. MY, władczyni nocy, będziemy uważnie cię obserwować, jak sobie radzisz, jak zdobywasz przyjaciół i czy rzeczywiście oczyszczasz swoje serce. A kiedy uznamy, że nastąpiła w tobie zmiana, wtedy wrócimy i zaprosimy cię do zamku.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Fire Hell » 12 lis 2012, o 19:46

Fire skuliła się.
-Widziałam jak krople mojej krwi w starej studni układają się w słowa. Byłam wtedy sama.-
Strach. Pierwszy raz bała się tego co zobaczyła. Dotąd cieszyła się, lecz teraz się bała.
-"Gdy wieku odpowiedniego dożyjesz, a krwi rodziny piętno nosić będziesz. Po podróży długiej z mieczem co krwi przelał morze, przed swą panią staniesz. A wtedy powróci by wszystko do porządku należytego doprowadzić."-
Fire się wzdrygneła. I schowała wzrok.
-Podejrzewałam że nie miałybyście czasu. Nikt nigdy nie miał dla mnie czasu, ale przynajmniej w zamku nie stanowiłabym zagrożenia dla nikogo. Wszak strażników jest tam dość by w odpowiedniej chwili zareagowali...-
Strach przed samym sobą. Fire zerwała z szyi medalion.
-To sybol Nightmare... Czy możesz go zmienić na swój. Nie chcę go już nigdy nosić w tej formie.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Luna » 12 lis 2012, o 19:58

Luna zastanowiła się, czy siła która układała tę przepowiednie, znała się choć odrobinę na gramatyce. Po tym co usłyszała, mogła uznać, że nie bardzo.
- Cóż, może to było o mnie? Może o tym doprowadzaniu porządku, chodziło o odrodzenie twojego serca? - zastanowiła się na głos - Przepowiednie rzadko sprawdzają się w oczywisty sposób. Fire, nie jesteś aż takim potworem jak ci się wydaje. Nie skrzywdziłaś nikogo w Ponyville, prawda? Nie chodzisz i nie rzucasz się z mieczem na każdego. Myślę, że twoi nowi przyjaciele znajdą dla ciebie czas. W końcu po to ma się przyjaciół.
Luna spojrzała na medalion. Skoncentrowała się, zaś jej róg zabłysnął. Magia skupiła się wokół przedmiotu i zmieniła się w symbol półksiężyca, dokładnie taki jak na uroczym znaczku Księżniczki.
-Fire, powiedz, dlaczego chcesz się zmienić? Czy w ogóle chcesz się zmienić? - spytała poważnie.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Fire Hell » 12 lis 2012, o 20:33

Fire się zastanowiła.
-Nie wiem. Może to chodzi o to że wiedziałam że spotkam tu Ciebie więc postanowiłam się skryć i obserwować. Potem spotkałam twoją siostre i zastanowiło mnie to co mówiła. Od dłuższego czasu też miałam wątpliwości, a jak ujrzałam że jesteś szczęśliwa to nie chciałam tego psuć.-
Ciałem Fire wstrząsnął dreszcz.
-Potem spotkałam Sweet Lullably i Shorting Star. Początkowo myślałam że ciągną mnie w jakąś płapke, lecz byli naprawdę mili i przedstawili mi słabogłową Lucky Star, zresztą siostre Shota. Nie wiem. Poprostu uznałam że zabijanie to nie jest droga którą powinnam iść dalej.-
Klacz popatrzyła na Lune.
-Odciełam jednemu ucho.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Luna » 12 lis 2012, o 20:52

Luna uniosła jedną brew? "Jednemu komu?" pomyślała, ale potem przegnała tę myśl, miała ważniejsze sprawy. A może Fire próbowała ją tym zbulwersować? Księżniczka zaczęła mieć wrażenie, że ten dialog robi się dość jednostronny. Odpowiedzi klaczy były takie, jakby ta wcale jej nie słuchała, tylko odtwarzała wcześniej zaplanowaną rozmowę. Księżniczce ta klacz przypominała małego kucyka, który chodzi i niszczy zabawki po to, by ktoś z dorosłych w końcu zwrócił na niego uwagę. Oczywiście skala była trochę inna. W dodatku Fire Hell w ogóle nie odpowiedziała na jej propozycje. A może zwyczajnie jej nie zrozumiała? Luna odkaszlnęła i spróbowała wyrazić się nieco nowocześniej.
- Mam dla ciebie zadanie Fire Hell. Chcę, żebyś została w Ponyville i udowodniła mi, że potrafisz się zmienić. Zdobądź przyjaciół, żyj normalnie jak każdy inny kucyk i zachowuj się dobrze. Za rok, w kolejny Nightmare Night zjawie się, żeby ocenić twoje zachowanie. Jeśli zdasz ten test, przyjmę cię do siebie na służbę.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Fire Hell » 12 lis 2012, o 21:22

Fire kiwnęła głową.
-Rozumiem. Postaram się byś była zadowolona.-
Zmienić się? Ale jak od czego właściwie zacząć. Dobrze że dostała podpowiedź. Uczepi się trujki swych przyjaciół i postara się nauczyć jak żyć w społeczęstwie, a miecz już na zawsze zniknie z jej życia.
-Pani... A co z tym?-
Uniosła w górą kopytko, a nad nim pokazał się czarny płomień który pochłaniał światło w okół siebie.
Przyglądała się mu. Miecz i ten płomień były dotąd jej sensem życia, lecz teraz... Musiała to zmienić.
-Chciałabym cię nie zawieść. Postaram się.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Luna » 12 lis 2012, o 21:29

Luna przymknęła oczy, był sposób, jednak to rozwiązanie niektóre kucyki mógłby uznać za drastyczne, może nawet okrutne.
-Fire, jest jeden sposób. Myślę, że może ci on pomóc w przemianie. Nie chcę jednak żebyś sądziła, iż popieram, lub nie popieram tego rozwiązania. Musisz je przemyśleć i zadecydować za siebie, to tylko opcja, którą mogę ci zaproponować. - Luna przerwała, by upewnić się, czy Fire ją rozumie - Mogę pozbawić cię tej mocy i oczyścić, by dać ci szansę na odnalezienie siebie po raz drugi. Ale strata tej mocy oznaczałaby również utratę części tego kim jesteś teraz.
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Następna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron