Jakaś chmurka

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Fire Hell » 12 lis 2012, o 22:46

Fire patrzyła w dół. Gdzieś tam byli jej przyjaciele. Czy warto poświęcić dla nich swą moc?
-Pani... Tracąc część siebie mogę stracić przyjaciół. Lubią mnie taką jaka jestem, nie chcę się zmienić, bo wtedy mogę ich stracić-
Fire popatrzyła na Lune i podała jej swój miecz.
-Tego jednak wolę nie mieć przy sobie.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez Luna » 13 lis 2012, o 07:40

Luna przytaknęła.
- Oczywiście, Fire Hell. - odebrała od niej miecz, który zniknął w błysku światła -Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że to nie moc której używamy decyduje o tym, czy jesteśmy źli, lecz to co z nią robimy.
Stwierdzenie, że ona i Celestia znają nieco czarnej magii zostawiła dla siebie. Klacz mogłaby to opacznie zrozumieć.
- Myślę, że to wszystko, a teraz wracaj do przyjaciół i zabawy. W końcu mamy noc koszmarów!
Błysnęło i Fire Hell zniknęła z chmurki. Zaraz po niej to samo zrobiła Luna.
[z/t dla wszystkich]
Avatar użytkownika
Luna
Księżniczka
 
Posty: 476
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:55
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pani Nocy
Uroczy Znaczek: Półksiężyc.
Lubi: Spędzać czas z innymi, uczyć się nowych rzeczy oraz tworzyć jakże piękne noce na niebie.
Nie Lubi: Przede wszystkich Nightmare Moon, o ile można to nazwać zwykłą niechęcią
Strach: Przed powrotem Nightmare, przed odrzuceniem przez poddnaych na rzecz siostry
Stan: Zawsze samotna, wszak każdy jej się boi. Poza tym królewski obyczaj
Koneksje Rodzinne: Siostra Celestia, siostrzenica Cadence, bratanek Blueblood + cała reszta.
Rasa: Alicorn.
Charakter: Praworządny Dobry
Multikonto: NIE

Re: Jakaś chmurka

Postprzez BlackStar » 12 cze 2013, o 20:20

Black usiadła na chmurce i rozejrzała się po całym mieście. Czuła lekki strach, kiedy gdzieś obok przelatywało jakieś stworzenie, ale poza tym cieszył ją ciepły wiaterek. Zobaczyła jakieś zamieszanie w jednym z domków na obrzeżach, ale się tym za bardzo nie przejęła. Po prostu starała się cieszyć dniem. Z uśmiechem przymknęła powieki i spod nich oglądała świat.
Avatar użytkownika
BlackStar
Nadwrażliwy
 
Posty: 24
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 21:37
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pełna Amnezja
Uroczy Znaczek: eee...
Lubi: nie wie
Nie Lubi: nie wie
Strach: wszystko, co się rusza
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: żadne, nie pamięta rodziców
Rasa: Pegaz
Charakter: neutralny
Multikonto: TAK

Re: Jakaś chmurka

Postprzez BlackStar » 23 lip 2013, o 00:39

Blackie potrząsnęła głową. Już zachód. Chyba przysnęłam. - pomyślała i wstała. Swędziały ją skrzydła, co było znakiem, że za długo siedzi w miejscu. Wstała, przeciągnęła się i wzbiła w powietrze. Powoli nawet przestawała się bać tych latających stworów. W powietrzu czuła, że ucieknie przed wszystkim. W powietrzu czuła się wolna od ograniczeń. Jednak w tym momencie coś ją ograniczało. Głód. Szybkim lotem śmignęła do swej małej, ale przytulnej norki.
Avatar użytkownika
BlackStar
Nadwrażliwy
 
Posty: 24
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 21:37
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Pełna Amnezja
Uroczy Znaczek: eee...
Lubi: nie wie
Nie Lubi: nie wie
Strach: wszystko, co się rusza
Stan: panna
Koneksje Rodzinne: żadne, nie pamięta rodziców
Rasa: Pegaz
Charakter: neutralny
Multikonto: TAK

Poprzednia strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron