Dom Sunny'ego

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez April Moon » 23 maja 2013, o 07:06

- Ależ przecież nikt nie musi o niczym wiedzieć, kochanie.
Szepnęła jej na ucho, które zaczęła czule miętosić ząbkami. Potem ogier wrócił ze swoimi dziećmi. Cieszyła się, że Frozen możę się bawić z innymi dziećmi. Nawet pomyślała, że obecność małego ogierka też dobrze na nią wpłynie. Musiałą się nauczyć, że może i są rzadkością w equestrii, ale są integralną jej częścią.
- Nie przeszkadzasz, Black. Flame i ja po prostu omawiałyśmy sprawy towarzyskie dotyczące mnie. Uwierzysz, że myślała, że chcę cię uwieść?
Zachichotała. Wymierzyła w sobie wszystko. Jej ton głosu, przejście na "ty", zdradzenie prywatnej tajemnicy. Może i go nie dopuści do siebie, ale może mu nieco... podokuczać. Dodatkowo, zagrałaby tak troszkę na nerwie Flame, a ta była taka słodka jak się wściekała.
Obrazek

WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
30....35.....28...35....33.....36....34....34.......37.....?
Avatar użytkownika
April Moon
Nadwrażliwy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 21:04
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Księżycowa Klacz
Uroczy Znaczek: Księżyc w aktualnej kwadrze oraz Szara gwiazdka.
Lubi: Księżyc, Gwiazdy, dobry s...erial.
Nie Lubi: Złego s...erialu, dnia, Nowiu.
Strach: Że nie wróci po nowiu.
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Rodzina w Manehattanie. Tato, Mama i młodsza siostra.
Rasa: Jednorożec.
Charakter: Praworządny zły - Chaotyczny neutralny.

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Raging Flame » 23 maja 2013, o 16:12

Czuła, że to się może źle skończyć. Była strasznie spięta tą sytuacją, a obecność April na pewno jej w tym nie pomagała. Dzieci przynajmniej się bawiły i nie wyglądało jakby się za bardzo przejmowały rozmowami dorosłych. Uśmiechnęła się lekko nerwowo słysząc słowa April.
-I wolałabym byś nic takiego April nie robiła. Beer mogłaby niekoniecznie być zadowolona z tego, że jednorożka wodzi za nos jej ukochanego.-Powiedziała czując jak się lekko czerwieni. Wstała i zniknęła na kilka chwil, wracając z ciastem wspomnianym przez Sunny'ego.
-Tyle czasu minęło odkąd się ostatni raz widzieliśmy. Częstuj się i opowiadaj co i jak.-Powiedziała uśmiechając się najnaturalniej jak mogła, co było trochę trudne ze względu na poddenerwowanie.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Sunny Sky » 23 maja 2013, o 17:46

Sunny spokojnie posprzątał przyrządy do badań, ułożył je na swoich miejscach i wyjrzał do poczekalni. Hm, Violet nie było... Poszła... No cóż, poszła w stronę miasta, chyba się jej nic nie stanie do czasu, gdy zaczną szukać. Wyszedł z gabinetu, zamykając za sobą drzwi na klucz, i przeszedł do całej reszty, siadając obok Flame. Spojrzał z lekką podejrzliwością na jej ucho, na którym chyba widział delikatne ślady ugryzień. Objął ją delikatnie jednym kopytem.
- A Beer czemu nie przyszła, tak swoją drogą? - Zapytał z lekkim zdziwieniem.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
25....33.....26...28....36.....37....52....30.......37.....?

+20 pkt za sesję "dorastania"
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Black_Gallant » 24 maja 2013, o 09:26

- Wiesz, odwiedzaliśmy groby jej rodziny w Manehattanie i podróż bardzo ją wymęczyła, teraz sobie spokojnie śpi w domu.

Powiedział i poczęstował się ciastem.

- Mmmm... Dobre. Poza tym, postanowiliśmy nieco was pchnąć naprzód i ustalić rychłą datę ślubu. Ale z tego co widzę, chyba Sunny będzie stawał do kobierca samotrzeci.

Zamruczał popijając karotką.

- Staramy się też o trzecie dziecko, ale niestety na razie bez powodzeń. Wracając do ślubu, chcieliśmy się też podzielić kosztami. Jestem w stanie załatwic ekskluzywny, ale za to po znajomości Tani Catering, i fotografkę, najlepszą w całej Equestrii... Zróbcie listę gości, i jakbyście mogli, wybierzcie, czy wolicie kapłana czy urzędnika by udzielił ślubu. Mnie to wszystko jedno, nie jestem wierzący.

Powiedział spokojnie i wypił karotkę do połowy.

- Pyszotka.

Uśmiechnął się.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Mistrz Gry » 24 maja 2013, o 10:05

Obrazek
MAGIA

Wdarł sie do domu niepozornie, pod postacią podmuchu. Gdy podmuch otwarł okno, wleciał do środka pod postacią malutkiego kruka który rozbił się o fotel, a potem uderzył o ziemię, tuż przy dzieciach.

- Caw? Caw!

Zapłakał, a dzieci, za wyjątkiem Rapid Fire, która chyba bała sie kruczęcia, podbiegly do niego z ciekawością. Wtedy dotknął je piórami i zaczał rosnąć.

- Caw! Caw!

Krzyknął i spojrzałna Blacka. Oczy czarnego kuca zalśniły na czerwono gdy siedział sparaliżowany.

- Cześć, Bracie... Widzę, że sobie poczynasz... Pozwolisz, że pożyczę sobie od nich troszkę energii... Ty, Raging Flame, na pewno nie będziesz miała nic przeciw?

Spojrzał na czarną jednoróżkę i uśmiechnął się swoim dziobem, choć powinno to być niemożliwe. Rosnał i rosnął.

- Wróciliście z Niflheimu... Ale ja nie dostałem od was naszyjnika Hel. Za karę, odbiorę po parę lat waszemu dziecku, i dzieciom Blacka. Zdrajcy.

Spojrzał na nich wyzywająco i znów zakrakał.
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Sunny Sky » 24 maja 2013, o 10:37

- No cóż, April się nie oświadczyłem, czyli "samotrzeci" stoi pod znakiem zapytania, ale... - A już było tak miło, siedzieli sobie, skomplementowano jego ciasto, April się przekomarzała naraz z Flame i Blackiem, zwykłe spotkanie. Powinien się już przyzwyczaić, że w jego życiu nie ma normalnych rzeczy, nawet pomijając fakt, że miał lekkie problemy z siedzeniem... ale nieeeee, jakieś przebrzydłe ptaszysko musiało im wpaść do domu, od razu rzucając się na Frozen, Sunset, Vermoutha i Haramu. Nie po to pierwszą dwójkę spłodził, przyjmował ich poród i wychowywał, a drugą badał, by teraz jakiś relikt przeszłości próbował się do nich dorwać! Miał już naprawdę dosyć klęsk, katastrof i innych takich w swoim życiu. Przynajmniej Rapid się schowała za rodzicami... - ŁAPY PRECZ OD DZIECI! - Ryknął wściekle i po prostu się rzucił na herolda z kopytami. Jakim byłby ojcem, gdyby nie zareagował?
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
25....33.....26...28....36.....37....52....30.......37.....?

+20 pkt za sesję "dorastania"
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Mistrz Gry » 24 maja 2013, o 13:53

Obrazek
MAGIA

Dzieci zaczęły się zmieniać. a kruk rosnął. Wkrótce jego bióra przybrały niebieskie barwy, a lotki papuzie. Urosnął i wyrosły mu wielkie łapy jaszczurze z torsu. Obrósł też tkaniną i spowiły go szaty, a na głowie pojawił się diadem.

- Odejdź ode mnie, nieczysty pegazie. Może potem mój brat Rządza, się tobą zajmie.

Powiedział i uderzył mocno skrzydłem w Sunny'ego. Ten może i nie poleciał na ścianę, ale z powrotem usiadł na kanapie, przygważdżając dwie klaczki.

- No... Tyle mi chyba wystarczy. Zapłacicie mi, za oszukanie mnie, kucyki.

Powiedział i spojrzał jeszcze raz na Black Gallanta

- A ty... Twoje ciało kiedyś znów będzie moje, jak tylko mój brat się nim znudzi.

Znów zmalał przybierajać postać kruczęcia i wyleciał przez okno. Wszystko wróćiło do normy, poza Vermouthem, Haramu, Frozen Hope i Sunset, które to źrebięta znalazły się w wieku szkolnym. Magia nie omieszkał im też nieco przyśpieszyc dorastania psychiki, ale odebrał im lata najwcześniejszej młodości pozbawionej wszelkich trosk.

[z/t dla Magii]
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Nadwrażliwy
 
Posty: 120
Dołączył(a): 30 gru 2011, o 00:07
Lokalizacja: ZEWSZĄD
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Bóg
Uroczy Znaczek: KAŻDY
Lubi: WSZYSTKO
Nie Lubi: WSZYSTKIEGO
Strach: NICZEGO
Stan: W TRÓJCY
Koneksje Rodzinne: JEDEN MESJASZ
Rasa: BOSKA
Charakter: BOSKI
Multikonto: NIE

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Haramu » 26 maja 2013, o 17:06

Haramu powoli podniosła się z podłogi i potrząsnęła głową. Czuła się... dziwnie. Bardzo dziwnie.
- Tato... co się stało? - Zapytała i od razu zatkała sobie usta kopytem. Mówiła! Normalnie! A jeszcze przed chwilą ledwo była w stanie coś z siebie wydukać... spojrzała w dół i dostrzegła dużo większą odległość do podłogi niż przed chwilą. Zrobiło się jej słabo, więc podeszła szybko do ojca i oparła się o niego, by nie zemdleć.
Avatar użytkownika
Haramu
Nadwrażliwy
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 01:08
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Bękart
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Skrzydła, spać, jeść
Nie Lubi: Mokrej pieluchy
Strach: Straszny tata
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Mama Daktari, tata Black Gallant
Rasa: Zebra-pegaz
Charakter: Prawdziwie neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Black_Gallant » 27 maja 2013, o 00:16

Dopiero po chwili jego oczy wróciły do niebieskiej barwy. Takiej jaką miały oczy jego przerażonych dzieci. Załamany usiadł przed Haramu i przytulił ja mocno do siebie.

- Nie mam pojęcia kochanie... Ja... ja po prostu nie wiem... Już jestem... Będzie dobrze...

Wyciągnął też kopyto do syna, który chyba nie mógł się ocknąć z szoku po postarzeniu. ( ODPISZ DO CHOLERY OBOJGIEM SAL!).
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Vermouth » 27 maja 2013, o 07:39

Vermouth dłużej się otrząsał z kompletnego szoku i podszedł do wyciągającego w jego stronę kopyto ojca. Przytulił go mocno.
- To... niesprawiedliwe. - Powiedział zbolałym tonem. Nie do końca rozumiał co się stało, ale był pewien jednego, było im fajnie, radośnie i przyjemnie, a teraz nagle urośli. Do tego ta bestia była... no, straszna. Strasznie straszna. Nagle poczuł ochotę, by brać lekcje walki bronią białą, by się obronić kolejnym razem.
Avatar użytkownika
Vermouth
Niewiniątko
 
Posty: 71
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 20:49
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Pierworodny
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Tatusia, mamusię, zabawki
Nie Lubi: Nie ma takiej rzeczy
Strach: Pająki, brak zabawek, brak mamusi i/lub tatusia
Stan: Kawalerek
Koneksje Rodzinne: Tata Black Gallant, mama Bright Beer
Rasa: Ziemny
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Sunset » 27 maja 2013, o 11:45

Urosła. I to tak okropnie. I tak naraz. Nie podobało jej się to i z przerażenia zapłakała. Skoczyła do mamusi i wtuliła się w nią mocno.

- Mamoooooooo! Co się stałooooo?

Przerażona ciskała ją mocno w pasie i płakała jej w futerko.
"Przynosisz tyleż radości, ile bólu. Radości, bo oto jesteś ze mną, bólu, bo nie potrwa to długo. " ~Życie Pi
Avatar użytkownika
Sunset
Buntownik
 
Posty: 71
Dołączył(a): 25 kwi 2012, o 15:04
Lokalizacja: Ponyville
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Sekutnica
Uroczy Znaczek: Jeszcze nie posiada. Ale będzie najlepszy!
Lubi: Słodycze, miętę, ogiery (są takie silne) Rodzeństwo, Vermoutha, Haramu
Nie Lubi: Kocyka (uraz z dzieciństwa), Gdy ktos krzyczy głosniej od niej. Wilgoci (tej złej).
Strach: Że tato i mama sie rozstaną lub ich straci.
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Sunny-Sky - Tato
Shadow Sky - Whut? Drugi tato?!
Raging Flame - Mama
Rapid Fire - siostra
April Moon - Ciocia
Frozen Hope - Pół Siostra
Rasa: Jednorożec
Charakter: Sekutnica - Awanturnica
Multikonto: TAK

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Raging Flame » 29 maja 2013, o 09:31

Była w szoku. Wizyty tego szubrawca się nie spodziewała i tylko niemo obserwowała co robił, czując jak serce jej wali gdy zaczął coś robić z dziećmi. Była przerażona i nie mogła się ruszyć przez parę chwil.
-Cholerny...-Warknęła w końcu próbując się już wiele za późno zerwać, ale coś ją powstrzymało. Jej własna córka, obejmowała ją mocno w pasie i płakała. Przełknęła ślinę i się nachyliła do niej, sama zaczynając ją przytulać.
-Spokojnie kochana, nic takiego. Wszystko będzie dobrze...-Powiedziała czując jak coś jej ściska gardło.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Sunny Sky » 29 maja 2013, o 10:15

Sunny był taki naćpany adrenaliną, że ledwo poczuł, że został uderzony. Zaraz gdy odzyskał równowagę rzucił się z powrotem w stronę demona, ale było już za późno. Szlag... Dopadł okna.
-ZNISZCZĘ CIĘ! Będziesz BŁAGAŁ o powrót do dziury, z której wypełzłeś, a ja się będę śmiał! ZATAŃCZĘ NA TWOIM GROBIE, S******NU! - Wrzasnął wściekle w stronę odlatującego kruka. Trzęsąc się z wściekłości odszedł od okna i popatrzył po swoich dzieciach. Ech... - Black. Czy takie coś sie zdarzyło? Czy te cholerstwa wracają? - Podszedł do ogiera ziemnego, czując, że najchętniej by teraz kogoś zamordował
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
25....33.....26...28....36.....37....52....30.......37.....?

+20 pkt za sesję "dorastania"
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Black_Gallant » 29 maja 2013, o 14:54

- Nie wiem Sunny... On... On się uwziął... Chce mi uprzykrzyć życie... I widze, ze was też wziął na cel... Ale przysięgam, ze za to że odebrał moim dzieciom słodkie dzieciństwo, to zajebę tego kurwisyna tam gdzie będzie stał jak go tylko dorwę...

Powiedział wściekły, choć na chwilę znów zabłysły mu oczy na czerwono. Następnie przytulił mocno swoje dzieci, dwoje przerażonych małych dzieci w postarzonych nagle ciałach. Tyle stracili przez to. Pierwszy galop, pierwsze urodziny, To było potworne.

- Jak ja to wytłumaczę Beer? Ona mnie zabije...
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Haramu » 1 cze 2013, o 10:58

- Um... Tato, ty i pan Sunny używacie słów, które są chyba niegrzeczne... - Powiedziała dość niepewnym tonem nagle zbyt wyrośnięta zebrazka. Przynajmniej została przytulona, a Vermouth się wreszcie odezwał. Zerknęła na swoje plecy i rozłożyła skrzydła na próbę. - O, też urosły. - Ucieszyła się. Może mam ją nauczy latać? Gdy już otrząśnie się z szoku?
Avatar użytkownika
Haramu
Nadwrażliwy
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 01:08
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Bękart
Uroczy Znaczek: Brak
Lubi: Skrzydła, spać, jeść
Nie Lubi: Mokrej pieluchy
Strach: Straszny tata
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Mama Daktari, tata Black Gallant
Rasa: Zebra-pegaz
Charakter: Prawdziwie neutralny
Multikonto: TAK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron