Dom Sunny'ego

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Sunny Sky » 20 cze 2013, o 17:04

- Proszę tylko popatrzeć na te znaki... - Podszedł do ściany której demon, chociaż Sky tego nie wiedział, wykorzystał by otworzyć przejście do swojego świata. - Tak, tu cała rodzina jest specjalna. Flame była heroldem rozkładu. Niedawno mieliśmy wizytę herolda magii, który postarzył dwójkę moich dzieci i dwójkę dzieci Black Gallanta. Ja sam.... mam jakieś półtorej roku, mówiąc szczerze, też postarzenie... Jeszcze z Flame byliśmy w innym wymiarze, to była jakaś... kraina umarłych. Popieprzone życie. - Pokręcił głową.
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
25....33.....26...28....36.....37....52....30.......37.....?

+20 pkt za sesję "dorastania"
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Twilight Sparkle » 20 cze 2013, o 17:44

-Mhm... Proszę się odsunąć. Po tych słowach róg twilight zabłysnął delikatnym światłem i wyemitował małą fioletową falę która "przeskanowała" każdy zakamarek w pokoju.
-Faktycznie, ktoś tutaj korzystał z magii, ale nie jestem w stanie stwierdzić co zaszło w tym pomieszczeniu. To zaklęcie było znacznie potężniejsze niż najpotężniejsze zaklęcie jakie ja znam! Nie wiem co to było, ale wiem, że twoja znajoma ma poważne kłopoty!
Po tych słowach Twilight zaczęła krążyć po pomieszczeniu. Spojrzała jeszcze raz na znaki na ścianie, wpatrywała się w nie poszukując odpowiedzi na to, kim był tajemniczy jednorożec... jeśli, to był jednorożec...
Avatar użytkownika
Twilight Sparkle
Nadwrażliwy
 
Posty: 71
Dołączył(a): 29 paź 2011, o 20:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Różowa gwiazda w otoczeniu białych iskierek
Lubi: Książki
Strach: Przed tym, że coś mogłoby pójść nie po jej myśli, a zwłaszcza przed zawaleniem egzaminu
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Rodzice - Star Sparkle & Night Light, brat - Shining Armor, szwagierka - Mi Amore Cadenza
Rasa: Jednorożec
Multikonto: TAK

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Sunny Sky » 20 cze 2013, o 17:52

Miał rację! Ale nie wiedział czy ma się z tego powodu cieszyć czy jeszcze bardziej zmartwić. W sumie to poczuł ulgę, Flame nie uciekła od niego... kochała go... Ale za to została porwana przez coś bardzo poważnego.
- To nie moja przyjaciółka. To moja narzeczona. - Poprawił ją, marszcząc brwi. - Ta siarka... czy to efekt rzucania zaklęcia czy może to co je rzucało śmierdziało siarką? To tak.... trochę piekielnie wygląda. - Rozejrzał się. - Spalenizna, zapach siarki...
WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
25....33.....26...28....36.....37....52....30.......37.....?

+20 pkt za sesję "dorastania"
Avatar użytkownika
Sunny Sky
Nadwrażliwy
 
Posty: 902
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 17:38
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Medyk
Uroczy Znaczek: Słońce wystające zza serca
Lubi: Flame, swoją pracę, żarty, śmiech
Nie Lubi: Więzienia go w ponurych jaskiniach, buraków, Instytutu, zbytniej powagi
Strach: Strata Flame i dzieci
Stan: Narzeczony Flame
Koneksje Rodzinne: Ojciec Feather, brat Shadow, narzeczona Flame, "kochanka" April, córki Sunset, Rapid Fire i Frozen Hope
Rasa: Pegaz
Charakter: Chaotyczny dobry
Multikonto: TAK

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Twilight Sparkle » 20 cze 2013, o 18:14

-Nie wiem, ale potrzebuję kartki, atramentu i pióra! klacz rozejrzała się po pokoju i zabrała jakąś luźno leżącą kartkę z podłogi. Pokój był cały osmalony, ale to nie zmieniało faktu, że nie było tutaj niczego do pisania... Nieczego, po za tym! Twilight wyrwała zwęglony kawałek podłogi i naszkicowała znaki ze ściany na kartce.
-Przeprowadzę małe dochodzenie i wrócę do ciebie, a na chwilę obecną muszę udać się do Canterlotu. Te sprawy wykraczają po za granice naszej wyobraźni. Czekaj tu na mnie i nie pozwól nikomu zniszczyć dowodów na miejscu zbrodni! Po tych słowach Twilight wybiegła z domu Sunnyego i udała się w kierunku dworca.
[z/t]
Avatar użytkownika
Twilight Sparkle
Nadwrażliwy
 
Posty: 71
Dołączył(a): 29 paź 2011, o 20:51
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Różowa gwiazda w otoczeniu białych iskierek
Lubi: Książki
Strach: Przed tym, że coś mogłoby pójść nie po jej myśli, a zwłaszcza przed zawaleniem egzaminu
Stan: Panna
Koneksje Rodzinne: Rodzice - Star Sparkle & Night Light, brat - Shining Armor, szwagierka - Mi Amore Cadenza
Rasa: Jednorożec
Multikonto: TAK

Re: Dom Sunny'ego

Postprzez Rapid Fire » 25 cze 2013, o 21:12

Mała Rapid właśnie się obudziła, po długim dobrym mocnym śnie. Śmiejąc się wesoło używając magi wylewitowała samą siebie z kojca i ruszyła na poszukiwanie rodziców. Znalazła tatę. Wydawał się jej jakiś smutny i niespojony. Podleciała do niego i przytuliła w szyję. Rozejrzała się ale nigdzie nie dostrzegła czarnej jednorożki - Tata ! Tata! Mama gdzie ? - zapytała unosząc główkę, wpatrując się dziecięcymi pomarańczowymi okrągłymi ślepkami na szarego pegaza.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapid Fire
Bitter - Sweet
 
Posty: 25
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 15:14
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Rozrabiaka
Uroczy Znaczek: słońce z ogonem ognistej komety
Lubi: być brana na "ręce, brać do buzi zabawki, rzucać przedmiotami w kucyki, być w centrum uwagi, bałaganić i hałasować, muzykę im głośniejsza tym lepsza
Nie Lubi: kładzenia się spać, gdy jej się zabiera zabawki, gdy się jej czegoś zabrania, gdy się ktoś interesuje kimś innym niż ona sama za wyjątkiem jej siostry
Strach: zostać sama, gdy nikt się nią nie interesuje
Stan: wiecznie głodna zabawy, nigdy śpiąca
Koneksje Rodzinne: siostra Sunset, mama Raging Flame tata Suny Sky
Rasa: jednorożec
Charakter: w zależności od głodu i humoru
Multikonto: TAK

Poprzednia strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron