Dom DarkFire

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fire Hell » 24 sty 2013, o 13:56

Fire podbiegła do drzwi lecz nie zastukała. Stanęł przed nimi i niecierpliwie przebierała kopytkami.
-To tu! Tu tego malucha namierzyłam ostatnio!-
Wołała w strone z której przyszła. Jej głos był podniecony. Jeszcze chwila, a problem malucha rozwiązany będzie, no i może uda się tego jednorożca co tu mieszka namówić do rzucenia zaklęcia na przeczkole. Wydaje się magią mocniejszy ale w bezpośrednim starciu to pewnie cienias. Wrazie czego można rozpuścić ogniste nici żeby się poruszać za ich pośrednictem. Tak w ten sposób mogła by się zabespieczyć ale... Przy Sweet nie można używać czegoś co by mogło ją zranić. Ech mieć ją to i dobrze i źle. Z jednej strony zwiększa to szanse odzyskania maluch, natomias dla niej walczącej samotnie niesie ryzyko zadania obrażeń przyjaciółce.
Pewien zapach, ślad po magii ognia udeżył w jej nozdrza i zaśmiała się mówiąc pod nosem.
-Zimny płomień. Ech jak łatwo go pomylić z czarny ogniem. Zabawny ogier.-
Popatrzyła w stronę z której przyszła
-Sweet im szybciej załatwimy sprawę malucha tym więcej czasu na szukanie kogoś do zabespieczenia przeczkola mieć będzimy.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Sweet Lullaby » 25 sty 2013, o 08:37

Sweet Lullaby stanęła przed domkiem. Bardziej niż zaginione dziecko, martwiła ją niecierpliwość Fire Hell. Oby w całym zamieszaniu nie zapomniała o swoich obietnicach byciu grzecznym. Znając ją już zdążyła narazić się mieszkańcom. Mulica zaczęła mieć poważne obawy, że jej znajomość z Fire może przynieść żłobkowi złą sławę. A tego by nie chciała. Oczywiście, nie miała zamiaru zostawić jej samej... ale... musiała znaleźć szybko jakieś rozwiązanie.
Avatar użytkownika
Sweet Lullaby
Wieczny Optymista
 
Posty: 201
Dołączył(a): 17 sie 2012, o 11:41
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Opiekunka do dzieci
Uroczy Znaczek: serduszko w pieluszce
Lubi: dzieci
Nie Lubi: chamstwa
Strach: samotność na starość
Stan: stara panna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: muł
Charakter: miły
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 28 sty 2013, o 17:42

Ogier wracał razem ze swoją ukochaną rozmawiając i żartując sobie. Spędzali czas bardzo miło spacerując powoli do domku. Nagle ogier ujrzał dwie klacze... Jednej nie chciał spotykać już nigdy a druga zapewne pracowała w żłobku razem z Fire. Zwrócił się do Fan
- Kochanie... Poczekaj tutaj chwilkę. Nie wiem czego można się spodziewać po tamtej wariatce.
Po tych słowach ucałował ją w usta co nałożyło na niej zaklęcie ogrzewające by nie marzła i ruszył do Hell i jej towarzyszki. Stanął obok nich i z lekko wymuszonym uśmiechem powiedział
- Witajcie. Zapewne przyszłyście po małą? - Podszedł do mulicy - Jestem Darkfire. Pani zapewne pracuję... Z Fire... Tak? Nie wiem czy to dobry pomysł by pracowała w żłóbku... Już zdążyłem się przekonać że jest... Trochę niezrównoważona psychicznie. Uważam jednak że pani wie doskonale co robi i ufam pani stanowisku.
Podszedł do swoich drzwi mijając białą klacz i kiwnął jej głową na powitanie. Otworzył drzwi i zaprosił je do środka
- Małą powinna zajmować się moja znajoma. Proszę. Zapraszam.
Machnął delikatnie kopytkiem w geście zaprosin.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fire Hell » 28 sty 2013, o 19:18

Fire uśmiechnęła się gdy Dark ją mijał
-Jak już mówiłam nie pracują dla Sweet, ja tylko pomagam odzyskać dziecko-
Gdy drzwi się otwarły biała wciągnęła powietrze i gestem przywołał krążącego w górze sępa. Ten wylądowała tuż obok niej, a ona przytuliła go tylko po to by mu szepnąć słowo "szukaj" i pozwolić odlecieć.
-Jesteś pewien że obu tam znajdziemy?-
jej ton krył nutę ironii, jakby wiedziała coś o czym jeszcze wiedzieć nie powinna, a na czole pokazywał się wyraz frustracji jakby ktoś właśnie kupił ostatni egzemplarz książki na którą czekał miesiącami, a potem spędziła kilka godzin w kolejce. Co gorsza wiedziała że musi dostać się do środka żeby mogła użyć tego czaru. Jako łowca i sprawca chaosu dobrze znała posmak niedawno użytego mrygnięcia
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Spirit » 2 lut 2013, o 16:36

Spirit siedziała jeszcze parę chwil na kanapie , cała mokra , gapiąc się w jakichś punkt na ścianie. Usłyszała nagle jakąś rozmowę przed domkiem , a po chwili otwarcie się drzwi. Obudziła się nagle ze swojej "medytacji". Westchnęła ciężko i wstała z kanapy. Podeszła wolnym , zrezygnowanym krokiem do drzwi i spojrzała na wszystkich.
- No w końcu jesteście. Ile można czekać...
WS 34 BS 41 S 32 T 30 Per 28 AG 44 INT 22 FEL 20 WP 34
Avatar użytkownika
Spirit
Zniszczony
 
Posty: 126
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 14:38
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Zniszczona
Uroczy Znaczek: Nieznany
Lubi: Storma, tego miłego barmana i... to w sumie wszystko.
Nie Lubi: Tego że nie wie kim jest. No i tej wrednej półzebry. Ogólnie jakoś zebr nie lubi.
Strach: Z niczym strasznym się nie spotkała
Stan: Zakochaanaa
Koneksje Rodzinne: Nie wie. Oby tak.
Rasa: Pegaz
Charakter: chaotyczny-neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 3 lut 2013, o 11:44

Ogier zignorował to co robiła Fire. Na jej pytani trochę się zdziwił. Ale gdy zobaczył Spirit był już pewien że klacz ma rację... Małej na pewno nie ma w jego domu. Wygląd klaczy wskazywał na wypadek przy próbie umycia źrebaka a on sam czuł że ktoś niedawno się teleportował... Na początku ignorował to bo myślał że to przez te kilka teleportacji które już się obyły w niedawnym czasie...
- Spirit... Ech... Nie musisz nic mówić... Rozumiem... Nie jestem zły... Ale wydaje mi się że te dwie panie będą w gorszym humorze wiedząc że zgubiłaś małą... Znając Fire już nawet wysłała tego swojego słodziutkiego sępa na poszukiwania...
Odwrócił się do klaczy i mulicy
- No więc nie macie tu już czego szukać. Nie mogę wam pomóc w szukaniu młodej. Jeżeli jednak jest coś czego mogłybyście potrzebować postaram się to zrobić.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fire Hell » 3 lut 2013, o 13:01

Fire popatrzyła na Darka.
-Potrzebuję na chwile dostać się do miesca z którego mrygnął maluch. Wtedy będę mogła użyć zaklęcia śledzącego by go namierzyć.-
Klacz uśmiechła się. Obecność mulicy musiała ją uspokajać i to w niezwykle potężny sposób. Uśmiech nie znikał z jej pyska, a słowa były szczere.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 3 lut 2013, o 15:54

Słuchając odpowiedzi klaczy uśmiechnął się delikatnie
- A więc zapraszam. Może się nawet czegoś nauczę... Nigdy się nie uczyłem takiego zaklęcia... Nie myślałem że może mi się przydać... Ale teraz jak o tym myślę to będzie bardzo przydatne jak już będę miał własne źrebaki
Zaśmiał się cicho ale radośnie i szczerze. Następnie puścił klacze przodem w drzwiach.
- Pewnie zniknęła gdzieś w łazience...
Ruszył w jej stronę. Otworzył drzwi i to co zobaczył trochę go zdenerwowało... Ale tylko troszkę. Uspokoił się i wysuszył całe pomieszczenie w mgnieniu oka. Przy okazji obejrzał się na Spirit i ją również osuszył.
- Taaak... To na pewno tu... Nawet zostawiła po sobie ślad. Proszę Hell. Rób co musisz. Tylko nic nie kombinuj. Będę wiedział.
Wolał być ostrożny w jej stosunku. Nie ufał jej.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Sweet Lullaby » 6 lut 2013, o 10:24

Sweet Lullaby nie wyglądała na załamaną, może nie była, może po prostu udawała silną.
- Nic nie szkodzi - powiedziała - to nie państwa wina. I tak dziękuję, że zajęliście się Rapid Fire przez ten krótki czas. Mam niestety inny problem, muszę znaleźć kogoś, kto zabezpieczy żłobek przed podobnymi wypadkami. Takimi jak tego typu teleportacja, czy przypadkowe, magiczne podpalenie.
Avatar użytkownika
Sweet Lullaby
Wieczny Optymista
 
Posty: 201
Dołączył(a): 17 sie 2012, o 11:41
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Opiekunka do dzieci
Uroczy Znaczek: serduszko w pieluszce
Lubi: dzieci
Nie Lubi: chamstwa
Strach: samotność na starość
Stan: stara panna
Koneksje Rodzinne: brak
Rasa: muł
Charakter: miły
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fire Hell » 6 lut 2013, o 11:46

Fire podeszła do mulicy i otarła się o nią jakby chcąc ją pocieszyć
-Spokojnie. Znajdziemy ją, użyję zaklęcia które nie zwiększa agresji, bo on chce poznać użyteczne zaklęcie, a nie wygląda na kogoś kto by znał to spektrum magii na tyle by go szał nie dopadł. Poprzednio nie pomyślałam i użyłam tamtego zaklęcia. To trochę skomplikowało, przepraszam moja wina.-
Klacz odeszła od przyjaciółki i minęła ogiera wchodząc do domu.
-Podstawa to znać dokładnie swój najmocniejszy żywioł. Moim jest czarny ognień, lecz nie zwykły. Ogień bólu, cierpienia i mroku. Zresztą mój znaczek dużo mówi na ten temat.-
Klacz mówiła spokojnym głosem idąc w stronę łazienki.
-A teraz ostatnia rzecz, do tego czaru trzeba odpowiednio wewnętrznie się nastawić. Dotąd korzystałam z uczucia chciwości lecz teraz postaram się użyć chęci pomocy.-
Płomiennogrzywa stanęła w łazięce robiąc dość miejsca by mógł za nią wejść ktoś jeszcze. Z jej rogu poleciała mała iskierka która przerodziła się w powietrzu w mały ognik. Na pysku klaczy widoczny był wysiłek.
-O Pani Nocy, wspaniała Night... Luno przez chęć pomocy pomóż mi znaleźć źrebaka, pokaż mi gdzie go znajdę-
Uroczysty głos Hell brzmiał jakby odśpiewywała psalm lub moglitwę. Płomień przybrał kształt okręgu, a wewnątrz ukazała się głatka powierzchnia, róg białej lśnił, a po jej pysku ściekał pot.
-Pani wysłuchaj tej która jest ci ofiarowana-
Po tych słowach w głatkiej powierzchni ukazało się wnętrze domu i poszukiwany źrebak. Widok zaczął się zmieniać. Widoczny był jakiś karmik, po tym biały królik, czerwona kanapa, schody na górę.
Na górze ognistego kręgu pokazał się kolor zwykłego ognia i magia prysła, a klacz skuliła się powtarzając w kółko w napadzie paniki
-Element harmoni-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fire Hell » 11 mar 2013, o 19:02

Fire spanikowała. A że była jednorożcem to zupełnie nieświadomie mrygnęła zostawiając charakterystyczne dla siebie okopcenie podłogi
Z.t
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron