Dom DarkFire

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fanagoria » 13 sty 2013, o 20:58

Fan ruszyła za Darkym i Spirit do sypialni. Stanęła w drzwiach i trochę ją zatkało. Ona też nie spodziewałasię źrebaka.. W dodatku ten wogóle nie przejmowal się tym, że jest w obcym miejscu. Spojrzała rozkojarzona na ogiera, potem na czerwono- czarnego źrebaka, potem znowu na Darkyego.
-Emm... Co zamierzasz zrobić...? Chyba trzebaby znaleźć jej rodziców, nie sądzisz..?
Spojrzała na Spirit.
-Drzwiami raczej nie weszła.. Byliśmy z Darkym dość cicho..
Uśmiechnęła się w jego stronę.
-Usłyszelibyśmy. Przez okno też raczej nie weszła..
Fanagoria
Niewiniątko
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Kolorowa posypka <3
Lubi: Kolorową posypkę, tulić, zmieniać fryzury.
Nie Lubi: Egoizmu
Strach: Samotność, odrzucenie
Stan: Wolna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fire Hell » 14 sty 2013, o 02:14

Krótki błysk zapowiadał czyjeś przybycie. A świadło jakby pociemniało. Właściwe to szło zaopserwować że obręcz z czarnego płomienia która otaczała klacz pochłaniała światło. Klacz rozglądała się. To był czyjś dom. Nie dobrze, gdyby tylko miała miecz.
Płomień zgasł gdy tylko dostrzegła zrebaka.
-Wyglądasz dokładnie tak jak opisywała cię Sweet-
Jej słowa równie dobrze mógł wymawiać seryjny morderca przed kolejnym atakiem.
-Czas wracać do Żłobka, Sweet się martwi, a to mi przeszkadza. Mam do niej sprawę, a przez ciebie się to opóźnia.-
Głos był taki jakby zaraz miała począć malucha katować. Głos psychopaty i sposób w jaki stała mówił że już nie długo osięgnie swój limit.
-Wybacz najście-
Padł bardziej rozkaz do gospodarza.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Spirit » 14 sty 2013, o 18:10

Spirit przyglądała się źrebięciu , kiedy nagle na środku pokoju pojawił się kolejny " intruz " , jak to sobie o nich powiedziała w myślach. Klacz i tak już miała mętlik w głowie , a ta sytuacja jeszcze bardziej zbiła ją z tropu. Nie zastanawiając się zbyt długo Spirit przyjęła jej " postawę obronną " czyli podleciała pod sufit , aby wydawać się większa niż w rzeczywistości.
-KIM JESTEŚ I CO TU SIĘ DO CHOLERY DZIEJE?! - warknęła , po czym przypomniała sobie , że w pokoju jest dziecko więc zamilkła , czekając na odpowiedź.
WS 34 BS 41 S 32 T 30 Per 28 AG 44 INT 22 FEL 20 WP 34
Avatar użytkownika
Spirit
Zniszczony
 
Posty: 126
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 14:38
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Zniszczona
Uroczy Znaczek: Nieznany
Lubi: Storma, tego miłego barmana i... to w sumie wszystko.
Nie Lubi: Tego że nie wie kim jest. No i tej wrednej półzebry. Ogólnie jakoś zebr nie lubi.
Strach: Z niczym strasznym się nie spotkała
Stan: Zakochaanaa
Koneksje Rodzinne: Nie wie. Oby tak.
Rasa: Pegaz
Charakter: chaotyczny-neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fire Hell » 14 sty 2013, o 22:13

Fire popatrzyła w stronę Spirit
-jaka ja nie uprzejma. Jestem Fire Hell i zostałam wysłana by znaleźć tego szcz... szkraba. Niestety przez drobne problemy z zabezpieczeniami magicznymi w żłobku prowadzonym przez moją przyjaciółkę ten maluch dał dyla-
Klacz wyraźnie starała się używać miłych słów na siłę, choć aż kipiała z niej złość.
-Przez takie akcje są problemy, a nie chcę by moi znajomi je mieli. Więc pozwólcie że zabiorę malucha s powrotem do miasta. Zawsze możecie iść ze mną. Wiem, nie budzę zaufania ale lepszej opcji nie macie.-
Choć tego nie chciała to niestety ostatnie zdanie zabrzmiało jak groźba
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Spirit » 16 sty 2013, o 13:54

Spirit zmierzyła nieufnie wzrokiem Fire Hell.
-Nie wyglądasz mi na pracownika żłóbka. - Klacz nie ukrywała tego , że nie ufa Hell. - Wybacz mi na chwilę.
Spirit odwróciła się od "intruza" i zwróciła się w stronę DarkFire i Fanagorii. Przybliżyła się nieco do nich , aby mieć pewność ,że Hell nie usłyszy ich rozmowy.
-Co o tym sądzicie? Jak już mówiłam , ona raczej nie wygląda , jakby zajmowała się dziećmi ,a po tonie głosu można wywnioskować , że chce nas co najmniej zabić ... -Tutaj klacz zareagowała cichym chichotem na własny , trochę makabryczny żart. - Te dziecko , też nie wygląda normalnie... Uważam , że powinniśmy to sprawdzić...
WS 34 BS 41 S 32 T 30 Per 28 AG 44 INT 22 FEL 20 WP 34
Avatar użytkownika
Spirit
Zniszczony
 
Posty: 126
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 14:38
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Zniszczona
Uroczy Znaczek: Nieznany
Lubi: Storma, tego miłego barmana i... to w sumie wszystko.
Nie Lubi: Tego że nie wie kim jest. No i tej wrednej półzebry. Ogólnie jakoś zebr nie lubi.
Strach: Z niczym strasznym się nie spotkała
Stan: Zakochaanaa
Koneksje Rodzinne: Nie wie. Oby tak.
Rasa: Pegaz
Charakter: chaotyczny-neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 16 sty 2013, o 19:57

Ogier przesz pewien czas wpadł w osłupienie... Nie tylko przez małą zabawną klaczkę ale również przez nagłe najście nieznajomej klaczy. Gdy na nią patrzył doznał dziwnego przebłysku... Czarna klacz... Podobna do tej małej... Dorosła... Wygląda na potężną... Jej żywioł to również ogień... Ocknął się i na razie zignorował widzenie a skupił się na nieprzyjemnym gościu. Jej kultura osobista i zachowanie były oburzające. Ogier wreszcie wystąpił w jej kierunku.
- Pojawiasz się w moim domu. Mówisz do mnie tonem przypominającym groźby... Wyrażasz się w sposób nieakceptowalny w stosunku do tej małej słodyczy... Przepraszam ale to pani nie ma innego wyjścia jak opuścić mój dom w trybie natychmiastowym. Mała zostaje tutaj. Zabiorę ją gdzie trzeba i zobaczymy co z nią zrobią ale na pewno nie oddam jej komuś takiemu jak Ty.
W jego głosie jawiło się zdenerwowanie, irytacja oraz bardzo duża dawka stanowczości. Ogier zbliżył się do klaczy.
- I radzę Ci się mnie posłuchać bo bardzo nie lubię nieproszonych gości...
Jego oczy zapłonęły. Ogier miał w sobie ogromne pokłady magii które uzbierały się podczas śpiączki. Jego moc tylko czekała by uwolnić się na klaczy w razie potrzeby.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fanagoria » 16 sty 2013, o 21:42

Fan obserowała całą tą sytuację stojąc za Darkym. Wtedy czuła się bezpiecznie. Zupełnie nie rozumiała co się dzieje.. Ten źrebak.. I ta nieznajoma klacz.. Zastanawiało ją, dlaczego oba kuce mają żywioł taki jak Darky. Zauważyła, że ogierowi chyba zaczna się coś przypominać. Na dodatek dotyczyło to Fire Hell... Nie podobało się to Fanagorii.. Spojrzała ciekawsko na DarkFire'a, jednak on zaraz ruszył w stronę intruza. Fan cofnęła się kilka kroków, tak, że stala prawie za drzwiami sypialni. Kompletnie nie wiedziała o co chodzi, do tego czuła lęk. Spojrzała rozkojarzonym wzrokiem na Spirit.
Fanagoria
Niewiniątko
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:52
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Kolorowa posypka <3
Lubi: Kolorową posypkę, tulić, zmieniać fryzury.
Nie Lubi: Egoizmu
Strach: Samotność, odrzucenie
Stan: Wolna
Rasa: Jednorożec
Charakter: Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fire Hell » 16 sty 2013, o 21:59

Fire uśmiechła się. Mogła skręcić kark ogierowi lub udeżeniem w krtań go udusić, był dość blisko, lecz zamiast zaatakować wypowiedziała słowa.
-To zacznę tak jak to powinno być.-
Uśmiechła się i delikatnym głosem powiedziała.
-Dzień dobry. Nazywam się Fire Hell, moja koleżanka prowadząca żłobek, Sweet Lulably, mulica, martwi się o dziecko, czarnego jednorożca z czerwoną grzywą, ponoć potrafiącego bawić się ogniem. Jako że znam zaklęcie tropiące użyłam go i wylondowałam tutaj. Pragnę sprowadzić to dziecko spowrotem.-
Hell cały czas się uśmiechała i mówiła łagodnie.
-Wiem że nie budzę zaufania, temu proponuje byście poszli ze mną. Dla mnie też to będzie na kopytko, bo niestety dzieci prawie odrazu wyczuwają że jestem na można to nazwać resocjalizacji dzięki łaskawości szlachetnej Księżniczki Luny-
Mówiąc ostatnie słowa pokazała medalion od Luny, który nosi na szyi.
-Zależy mi na wmiarę szybkim rozwiązaniu tej sprawy.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 16 sty 2013, o 22:17

Agresja ogiera opadła... niewidoczna tarcza która mimowolnie wytworzona ochraniała go również opadła. Jednak jego czujność wciąż była ostra. Słuchał klaczy analizując jej ton oraz każde słowo. Mówiąc o Lunie przypomniał sobie że miał kiedyś styczność z księżniczką. Gdy skończyła mówić przemyślał wszystko... Jej nagła zmiana tonu... Dobra z niej aktorka. Aktorom nie można ufać. To prowadzi do wątpliwości co do autentyczności medalionu... Jednak klacz musiała mieć wcześniejszy kontakt z dzieckiem gdyż wiedziała gdzie ono zniknęło... Darky postanowił wydać osąd.
- Przepraszam ale na grę aktorską nie daję się nabrać. Nie mam żadnych dowodów co do autentyczności medalionu a nawet jeśli jest prawdziwy nie oddam małego źrebaka w kopyta przestępczyni którą musiała sądzić sama księżniczka. Ufam jej osądom oraz temu że z czasem staniesz się lepszą klaczą ale aktualnie możliwość powierzenia Ci opieki nad dzieckiem odpada.
Z pomocą zaklęcia telepatii mała klacz znalazła się obok niego po czym wytworzył Bardzo mocną bańkę magiczną wokół Fire Hell.
- A teraz proszę o opuszczenie mojego domu w ten sam sposób w jaki się tu znalazłaś. I jeżeli to co mówisz jest prawdą proszę o przysłanie tu kogoś bardziej wiarygodnego. Im szybciej to zrobisz tym szybciej sprawa zostanie rozwiązana.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Spirit » 16 sty 2013, o 23:13

Spirit z zaciekawieniem słuchała obu "ognistych" kuców. Ona także wychwyciła zmianę tonu głosu Hell. Cała sytuacja była co najmniej dla niej dziwna. Klacz wylądowała dokładnie między Darkiem a Fire , chcąc jakby załagodzić sprawę. Ogniste kule w jej domu to była ostatnia rzecz jaką chciałaby zobaczyć.
-Hej , hej spokojnie! Nie chcemy chyba żadnej rozróby. - Skłamała , ale widok podpalonej chaty nie dawał jej wyboru. -Skoro ten bachor ma wrócić do żłobka to my chyba możemy go tam zanieść.Wiem gdzie to jest. A Fire Hell możesz zaczekać na nas na miejscu , jeśli nam nie ufasz. Eleganckie rozwiązanie. Co wy na to?
WS 34 BS 41 S 32 T 30 Per 28 AG 44 INT 22 FEL 20 WP 34
Avatar użytkownika
Spirit
Zniszczony
 
Posty: 126
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 14:38
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: Zniszczona
Uroczy Znaczek: Nieznany
Lubi: Storma, tego miłego barmana i... to w sumie wszystko.
Nie Lubi: Tego że nie wie kim jest. No i tej wrednej półzebry. Ogólnie jakoś zebr nie lubi.
Strach: Z niczym strasznym się nie spotkała
Stan: Zakochaanaa
Koneksje Rodzinne: Nie wie. Oby tak.
Rasa: Pegaz
Charakter: chaotyczny-neutralny
Multikonto: TAK

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fire Hell » 17 sty 2013, o 01:23

Fire przewróciła oczami.
-Całe życie to gra aktorska. Wyrażanie emocji... Najchętniej to bym się wydzierała i paliła wszysto w okół.-
Fire uśmiechała się i oparła o ściane magicznej bańki. Pomyśleć że drebny trik z stowżeniem własnej sfery wewnątrz mógł ją uwolnić.
-To nie jest tak że byłam sondzona. Poprostu sama przyszłam porozmawiać z księżniczką, co sprawiło że zostałam nawrócona-
W pobliżu pyska Fire pokazał się drobny płomyk który obserwowała jakby to ją uspokajało.
-Pójdę z wami, bo gdy tylko dziecko przejdzie procedure odstawienia do domu to biorę Sweet na mały spacerek.-
Fire mówiła spokojnie, jak by była bliska zenitu szału. Jej głos nic nie wyrażał. Służył tylko do informacji.
-Lepiej ten czar zdejmij. Przecież nie chcemy żeby ktokolwiek ucierpiał-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 17 sty 2013, o 08:02

Posluchal co Spirit ma do powiedzenia. Uznał że może być to dobre rozwiązanie. Ważne żeby tamta klacz opuściła jego dom. Na pierwsze słowa Fire szybko i krótko odpowiedział.
- Moze Twoje... To smutne... Ale przez to zdecydowanie Ci nie ufam.
Jego banka była prawie niezniszczalna. Ale na wszelki wypadek wzmocnił ja jeszcze co wywołało świecenie jego rogu i male plomyki w oczach ogiera. Był pewien ze klacz nie jest w stanie przebić jego osłony gdyż sama księżniczka miała podobno problemy z przełamaniem jej gdy testowano jego zaklęcie w Canterlocie.
- Lepiej się słuchaj bo pożałujesz...
W bance zaczynało brakować powietrza przez kulkę ognia która żywiła się tlenem. Zaczynało się w niej robić ciepło gdyż między innymi na tym polegało zaklęcie... Stopniowo temperatura w bance rosła.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fire Hell » 17 sty 2013, o 10:18

Pierwsza zasada jej się nie grozi.
Jej własny czarny ogień wypełnił całkowicie bańke żywięc się światłem, blaskiem i wszystkim co dawało energie.
-Jak długo wytrzymasz?-
Zapytała gdy ogień zaczął pobierać energie z bańki.
-Mam nadzieję że Luna nie będzie zła. Cholara i całą samo kontrole szlak trafił-
Jej śmiech przynosił na myśl szaleństwo. Wolała zginąć niż dać się pojmać.
-A tak się starałam.-
Powiedziała z gniewem. Czuła jak złość ją opanowuje, a tuż za bańką pojawił się pojedyńczy mały płomyk który wirował.
-Nie zmuszaj mnie bym to ciągnęła. Jeszcze panuje-
Te ostatnie słowa były pełne paniki i błagania. Musiały być prawdziwe, wszak Fire wiedziała że za kolejny przelew krwi dostanie jej się niemiłosiernie. Już tak daleko zaszła, a tu znów traciła kontrolę
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez DarkFire » 17 sty 2013, o 10:28

Jej moc była niczym w porównaniu do jego aktualnej. Nie mogła nic zrobić by wydostać się z banki. Ogier widząc co wyprawia zaczął zaciskac na niej osłonę...
- Radze Ci sie teleportowac z mojego domu. Nie wiesz z kim masz do czynienia...
Mowil z pelnym spokojem... Jego poklady magii nie wyczerpaly sie nawet w 1/100 szykowal sie juz nawet by samemu ja z tad wywalic w jakies bezpieczne miejsce zakleciem teleportacji.
Obrazek
Obrazek

WS BS S T Per AG Int FEL WP HP
30 26 29 32 25 21 44 33 45 5
Avatar użytkownika
DarkFire
Upadły Anioł
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 19:48
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Nieustawiona
Tytuł Użytkonika: Mistrz Ognia
Uroczy Znaczek: Kula ognia
Lubi: Słodycze, Ogień
Nie Lubi: Zimno, Wywyższania
Strach: NIC!
Stan: Wolny
Koneksje Rodzinne: Brat Coy
Rasa: Jednorożec
Charakter: Chaotyczny-Dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom DarkFire

Postprzez Fire Hell » 17 sty 2013, o 11:36

Idiota dopuszcza możliwość teleportacji... Mrygła tuż za niego ze słowami.
-Gdyby nie fakt że mam zakaz to bym was wybiła dla własnej przyjemności. Ale cóż Luna tego nie pochwala.-
Ciało Fire otaczał płomień który powoli gasł.
-Mówisz że to twój dom. Dobrze. Przekaże Sweet że dziecko jest w dobrych kopytkach. Licze też że szybko je zwrócicie, bo ona się martwi. O mnie, a za mnie szczyl mógły zginąć ale niestety ja tylko jestem jej znajomą.-
Uśmiechła się i znikła. Nie w normalnym rozbłysku mrygnięcia lecz w spatrzonej czarni pochłaniającej na chwile światło. W miejscu gdzie była unosił się płomyk z którego popłynęły słowa.
-Liczę że nie będę musiała tu wracać, a tak nawiasem to mam nadzieję że się zaprzyjaźnimy.-
Obrazek Obrazek
Obrazek
Motyw przewodni postaci: Skillet-Monstar
Avatar użytkownika
Fire Hell
Mól książkowy
 
Posty: 524
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 13:25
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: kocham noc
Uroczy Znaczek: czarny płomyczek
Lubi: Lune, Sweet Lulibly, Lucky Star i jej brata. No i wszystko co jest ładne. Kocha drogie rzeczy.
Nie Lubi: Ogółu żywych istot
Strach: Bycie zniewoloną
Stan: wolna
Koneksje Rodzinne: brak żywych członków. Zabici przez wiarę lub rodzice przez nią
Rasa: Jednorożka!
Charakter: Chaotycznie zły. Dla przyjaciół chaotycznie dobry. Ogólnie Chaotyczna.
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron