Dom Raging Flame

Ponyville nie jest duże, ale zdarza się, że pewne miejsca są wysunięte bardziej... przy okazji są dość oddalone od centrum. Znajdują się tutaj gospodarstwa, jak na przykład farma rodziny Apple, ale także szkoła i zdarza się tutaj mieszka niektórym kucykom.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Kojira, Reetmine, Tali, Sal Ghatorr, SilentGrass

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Black_Gallant » 28 lip 2012, o 06:40

Black podzi?kowa? uprzejmie za wod? i wypi? j? powoli, ?yk za ?ykiem, nie odrywaj?c szk?a od ust. Nie by?o ?atwo, ale po d?ugiej drzemce plecy nie bola?y go ju? a? tak bardzo. Mo?e to nie by? dysk, tylko postrza??

Czu? si? jednak wci?? bardzo ?le i wci?? nie móg? si? wyprostowa?. Do tego bola?o go tylne kopytko. Chyba zrobi? sobie krzywd? skacz?c z okna, i nie poczu? tego wcze?niej.

Rozejrza? si? po okolicy. Jaki? dom, jemu nie znany, ale po obecno?ci Flame, pomy?la? ?e to mo?e by? jej dom. Sam nawet nie wiedzia? jak si? tu znalaz?, ale poczu? jaki? wewn?trzny spokój.

- Flame... Tak bardzo przepraszam ci? za k?opot. Ja... Ja sobie pójd? jak tylko mi troch? przejdzie...

Powiedzia? nieco ?a?o?nie, odstawiaj?c szklank? na pod?og?. Próbowa? na stolik przy kanapie, ale bola?o go za bardzo przy tym, wi?c si? podda? i od?o?y? spokojnie szk?o na pod?og?. Czu? si? bezpieczny, w gronie przyjació?, chocia? Grincha nie zna? a? tak dobrze.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 30 lip 2012, o 10:57

-Eh, i co ja mam z tob? eleganciku zrobi?? Ty potrzebujesz opieki, a ja nie mog? ci jej zagwarantowa?.-Powiedzia?a kr?c?c g?ow?, patrz?c si? przy tym na Blacka. Poj?cia nie mia?a co ma z nim zrobi?, sama nie mog?a si? nim zajmowa?. Poza tym Reet pewnie nied?ugo zniknie, a ona b?dzie musia?a si? zajmowa? karczm?. Niezbyt jej si? to podoba?o, ale postanowi?a si? na ten temat nie odzywa?. Naprawd? ?atwiej by by?o jej sobie poradzi? gdyby mia?a jednak swoj? magi?.
Mia?a problem, musia?a kogo? poprosi? o pomoc, a niezbyt jej si? to podoba?o. To b?dzie do?? powa?ny d?ug, a ona nie znosi takich zaci?ga?. Strasznie ci??ko si? je sp?aca i cz?sto s? ogromnym ci??arem. Podesz?a do okna i zacz??a si? przez nie wpatrywa?, zastanawiaj?c si? przy tym co zrobi?. Potrzebowa?a cudu. Albo kogo? wystarczaj?co g?upiego, lub pomocnego by to dla niej zrobi?. Tylko sk?d w tej dziurze mo?na wytrzasn?? kogokolwiek takiego?
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Black_Gallant » 30 lip 2012, o 11:16

- Jeszcze raz cie przepraszam. Odp?ac? ci si? za to jako?, powiedz tylko cen?, Flamey. Z ch?ci? zap?ac? ka?d?...

Pomy?la?, ?e w granicach rozs?dku, ale mia? nadziej?, ?e nie b?dzie próbowa?a si? z nim droczy?. Ból zel?a? na tyle, ?e móg? ju? nieco obni?y? zad i przyj?? bardziej wygodna pozycj?. Ale noga zaczyna?a coraz bardziej pulsowa? bólem i puchn??.

- Wheatley, chod? tu...

Poczeka? a? Gronostaj us?usznie podskoczy na stolik od kawy przy kanapie. Pog?aska? go po ?ebku.

- Id? do mnie do domu. Powinienem mie? ksi??k? o ortopedii... Musz? co? przeczyta?...

Poczeka? chwil?. My?la? sobie przez d?u?szy czas i zda? sobie spraw?, ?e to nieco g?upie wysy?a? zwierzaka po ksi??k?.

- Nie... To g?upie ci? wysy?a?. Id? lepiej sie pobaw na zewn?trz... Grinch... Czy móg?bym ci? poprosi? o poszukanie tej ksi??ki u mnie w domu? Tu masz klucze...

Powiedzia? k?ad?c na stoliku klucze.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Grinch » 30 lip 2012, o 13:53

- Ja znam dobrego wojskowego lekarza....nie b?dzie zadawa? niepotrzebnych pyta?. I zaw wszystko mog? zap?aci? ja - Powiedzia? w ko?cu pegaz wysilaj?c si? przy tym na krzywy u?miech. Teraz pegaz odwróci? si? bardziej do Flame.
- Wygl?dasz na zak?opotan?, sta?o si? co? ? O Blacka nie musisz si? martwi?, ale widz? ?e my?lisz nad czym innym. - Doda? u?miechaj?c si? do czarnej jednoro?ki. Mo?e by?o to g?upie, a mo?e nie ale by? gotowy pomóc jej jeszcze bardziej. B w ko?cu, co mu szkodzi?o. Chwile po tym ogier pobieg? do kuchni i nala? wody do kolejnej szklanki, po czym przyniós? j? do salonu i poda? j? Flame.
- Prosz?, na pewno chce ci si? pi?.
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 30 lip 2012, o 20:46

-Nie gadaj mi o cenie Black!-Warkn??a do?? nagle nie obracaj?c si? w jego stron?.-Dostatecznie du?o si? dowiedzia?am o przyja?ni by? nie oczekiwa? na to ?e b?d? czego? chcia?a w zamian. Masz przede wszystkim doj?? do zdrowia, inaczej si kark skr?c?. Rozumiesz?-Powiedzia?a z niezbyt przyjazn? min?, nie zmieniaj?c obiektu zainteresowania jakim by?o okno.
My?lami faktycznie by?o do?? daleko od swojego domu, ale to by?o ledwie kilka, kilkana?cie minut drogi. Jej my?li kr??y?y wokó? pewnego pegaza, co do którego ju? nie by?a pewna. Mia?a nadziej? ?e ich spotkanie b?dzie znacznie przyjemniejsze, tymczasem... wygl?da?o na to, ?e zostanie sama w Utopii. I ?e nie b?dzie go widzie? przez d?ugi czas, mo?e nawet ju? go wi?cej nie zobaczy. Westchn??a g??biej nieco zrezygnowana, poj?cia nie mia?a co ma w takiej sytuacji zrobi?.
Grinch przyniós? jej wod?, na co pocz?tkowo chcia?a zareagowa? zruganiem go i zbesztaniem jak tylko si? da?o. Chcia?a si? na nim wy?y? i pozn?ca?, w ko?cu by? zdrowy i w pobli?u. Kiedy si? z niezbyt mi?? min? w jego stron? obróci?a, zda?a sobie spraw? z jednego. On nie by? niczemu winien. Ba, on nawet chcia? jej pomóc. Spu?ci?a nieco wzrok i wzi??a szklank? w kopytka.
-To... sprawy sercowe, do?? skomplikowane...-Mrukn??a, po czym upi?a troch? wody z szklanki, po czym w kilku ?ykach wypi?a ca?o??. Sprawy sobie nie zdawa?a z tego, jak bardzo by?a spragniona.-Dzi?ki za trosk?, ale dam sobie rad?.-Odpowiedzia?a z lekkim, niezbyt pewnym u?miechem.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Applejack » 30 lip 2012, o 21:57

-To gdzie? tutaj szed?. - Oceni?a farmerka, mierz?c wzrokiem domek, pod który dotar?y z Facade. Po drodze nie natkn??a si? na zbyt du?o podobnych mieszka?, poza tym powoli obawia?a si?, ?e id?c dalej dotar?yby do Everfree, a w takim miejscu Black w swoim stanie pewnie robi?by ju? za karm? dla czego? niemi?ego, ale za to obficie wyposa?onego w z?by. W ?rodku zdawa?o si? jej, ?e kogo? widzi przez okno, wi?c, nie trac?c czasu, podesz?a do drzwi i zapuka?a.
Avatar użytkownika
Applejack
Nadwrażliwy
 
Posty: 63
Dołączył(a): 18 sty 2012, o 21:59
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Black_Gallant » 30 lip 2012, o 21:57

Black spokojnie odwróci? wzrok, zrugany za swój akt i zamkn?? po chwili oczy.

- Nie chc? lekarzy Grinch... TO co mi chcieli zrobi? w szpitalu mi wystarczy. Prosz? ci?, po prostu przynie? mi t? ksi??k?... Ale dzi?ki za ch?ci i tak.

Odczeka? chwil?, a? upewni si?, ?e Flame minie z?o?? i poprawi? sobie nieco pozycj?, by mniej go bola?o.

- Flame, nie gniewaj si? na mnie. W Sieroci?cu nauczyli mnie ?e za dobro? nale?y si? zawsze jako? odp?aci?, niewa?ne czy to wobec przyjació? czy obcych. Ale je?eli pozwolisz mi tu zosta? a? do wyzdrowienia, to b?dzie dla mnie najwi?kszy zaszczyt. Poza tym... CHyba potrzebuje towarzystwa przyjació?.

Mia? nadziej?, ze Grinch zrozumie aluzj?. Przecie? nie musi znika? na nie wiadomo jak d?ugo. Niech da jej czas si? wygada? lub chocia? wyciszy?...
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 31 lip 2012, o 11:29

-Bardzo mi przykro Black, ale jako? niezbyt widzi mi si? twoje zdrowienie tutaj. Chyba ?e zale?y ci na samotno?ci.-Powiedzia?a Flame ju? nieco spokojniej i odetchn??a. Mia?a przeczucie, ?e nied?ugo b?dzie musia?a si? st?d odej?? do miejsca pracy.
Do?? nagle us?ysza?a pukanie do drzwi, co j? zdziwi?o. Zastanawia?a si? przez chwil? czy otworzy? i zda? si? na pastw? ewentualnych niezbyt mi?ych kucyków. Podesz?a drzwi i po chwili wahania otworzy?a, je z zdziwieniem orientuj?c si? ?e widzi dwie klacze. Te same które by?y w pokoju szpitalnym Blacka.
-A wy dwie tu czego? szukacie?-Zapyta?a si? ?ci?gaj?c ku sobie lekko brwi.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Black_Gallant » 31 lip 2012, o 11:47

Black widz?c kto przyszed? ukry? g?ow? w kanapie. Nie chcia? widzie? ani rozmawia? nikogo obcego. Chcia? zosta? sam, lub w towarzystwie Flame. Byle tylko go nie m?czono.

- Nie ma mnie...

Wyszepta? i skuli? si? na kanapie na tyle, na ile pozwala?y mu obola?e plecy.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Tranquil Facade » 31 lip 2012, o 13:01

Podczas spaceru z Applejack w Facade stopniowo ros?a z?o??. Jak on móg? przy swoim stanie zdrowia czo?ga? si? przez niemal ca?e miasto? Dlaczego w ogóle postanowi? to zrobi?? A? tak bardzo chce zgin???!
Po przej?ciu sporego kawa?u drogi podesz?y w ko?cu do niewielkiego domku, który nie wygl?da? ?le. Farmerka zapuka?a, a gdy nieznana jej klacz otworzy?a, praktycznie j? zignorowa?a. Wystarczy?o jej, ?e dojrza?a gdzie? dalej tego imbecyla na kanapie.
W jej oczach zab?ysn??y ogniki i niemal?e ?widrowa?a go na wylot wzrokiem. Jeszcze mia? czelno?? skrywa? swoj? twarz przed go??mi! Bezpardonowo odsun??a czarn? klacz i sz?a do niego, przyspieszaj?c z ka?dym krokiem. Czu?a si?, jakby zaraz mia?a w niej nast?pi? pot??na erupcja wulkanu. Chwyci?a Blacka jednym kopytem za grzyw?, a drugim zasadzi?a mu solidny policzek, który do?? mocno wgniót? jego twarz w mebel, na którym le?a?.
-Co Ty do cholery jasnej wyprawiasz?! My?lisz, ?e w Twoim stanie czo?ganie si? przez miasto to forma rekreacji, jaki? sport albo Celestia raczy wiedzie? co? Zm?drzej wreszcie i nie chciej si? zabi? przy ka?dej mo?liwej okazji! Jak tak bardzo chcesz umrze?, to mog? Ci w tym nawet pomóc, projektanciku od siedmiu bole?ci! - wybuch dokona? si?, po czym nast?pi?a chwila ciszy z jej strony. Usiad?a na ziemi i ?zy zacz??y jej nap?ywa? do oczu. - Mo?e jak w ko?cu umrzesz, przestaniesz mnie martwi? tak bardzo jak teraz... G?upol, nie rób tak wi?cej...
Avatar użytkownika
Tranquil Facade
Wędrowiec
 
Posty: 245
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 13:52
Lokalizacja: Canterlot
Płeć: Klacz
Tytuł Użytkonika: ( ?° ?? ?°)
Uroczy Znaczek: Dwa kwiaty datury
Lubi: przygody, rzadkie przedmioty
Stan: :natS
Charakter: chaotyczny dobry
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Black_Gallant » 31 lip 2012, o 13:50

- AAAAAAAAARGH!

Krzykn?? gdy ta poderwa?a mu g?ow? do góry. Spowodowalo to ruszenie si? ca?ego grzebietu i jednocze?nie zmian? pozycji i ponowny, niewyobra?alny wr?cz ból. Skuli? si? w sobie i cicho sycza? przez z?by w bolu. Policzek nawet go tak nie bola? tak jak bola?y go jego nieszcz?sne plecy. A ju? sobie umo?ci? tak? pozycj? by go nie bola?o.

- TO TY CHCESZ MNIE ZABI?!?

Wydysza? gdy ból pozwoli? mu rozewrze? szcz?ki. Po policzkach sp?ywa?y ?zy bólu.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Raging Flame » 31 lip 2012, o 14:48

-Co do...-Zacz??a Flame zaskoczona post?powaniem drugiej klaczy, która po prostu wesz?a do jej domu. Ot tak, jakby by?a u siebie.
To co owa klacz zrobi?a sprawi?o jej niema?? zagwozdk?, wygl?da?o na to ?e one obie chyba przysz?y tu w poszukiwaniu Blacka, tylko ?e ta akurat chyba chwilowo zapomnia?a ?e ogierowi co? dolega w plecy. Zamruga?a kilkakrotnie patrz?c na to, co ona zrobi?a po spoliczkowaniu go i nawrzeszczeniu na niego. Wygl?da?o na to, ?e w jaki? pokr?tny sposób zale?a?o jej na nim. Rzuci?a okiem szybko po obecnych, zastanawiaj?c si? nad tym co w takiej sytuacji zrobi?.
-Em... Spokojnie, kimkolwiek jeste?.-Powiedzia?a w stron? Trannquil, zastanawiaj?c si? czy jej przypadkiem nie zirytuje jako?. Klacz wygl?da?a na odrobink? niestabiln? wed?ug niej.-Black ?yje, jest ca?y chocia? troch? pokiereszowany. Jedynym problemem jest to, ?e b?dzie on potrzebowa? opieki, a ja nie b?d? w stanie mu jej zagwarantowa?. Czy mog?aby która? z was mo?e...?-Powiedzia?a niezbyt pewnie, zdaj?c sobie ju? który? raz spraw? z tego, ?e nie lubi prosi? o pomoc innych. Ale niestety, tym razem musia?a.
WS-BS-S-T-Per-AG-Int-FEL-WP
17 - 30 - 31 - 23 - 33 - 34 - 40 - 34 - 41
Avatar użytkownika
Raging Flame
Buntownik
 
Posty: 1196
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 23:59
Płeć: Klacz
Uroczy Znaczek: Płomień
Lubi: Ciepło, być adorowaną
Nie Lubi: Chłodu, więzów, bólu
Strach: Duża ilość wody
Stan: Z Sunnym
Koneksje Rodzinne: Córki: Rapid Fire, Sunset
Rasa: Jednorożec
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Applejack » 31 lip 2012, o 14:59

Gdy drzwi zosta?y otworzone, farmerka b?yskawicznie skontaktowa?a, ?e zna klacz, która tu mieszka, przynajmniej z widzenia. Szybka próba skojarzenia jej zosta?a jednak przerwana przez Facade która, ku zdumieniu chyba wszystkich w pomieszczeniu, w?ciek?a jak sto mantykor, podesz?a do le??cego na kanapie w ?rodku Blacka, unios?a go za grzyw? i, krzycz?c na niego, da?a mu w twarz. "Musi si? jej podoba?, skoro tak o niego dba" przemkn??o AJ przez my?l, gdy Black skuli? si?, p?acz?c z bólu, a obok niego siad?a Facade, równie? p?acz?c. Pomara?czowa klacz szybko si? otrz?sn??a z lekkiego szoku, podesz?a do Flame i obj??a j? jednym kopytem, kieruj?c j? w stron? Blacka i Facade.
-No my w?a?nie w tej sprawie, partnerko. Skoro ty nie mo?esz si? nim zaj??, to mo?e to zrobi? rodzina Apple, zreszt? Black oferowa? i tak nam pomoc w ?niwach, wi?c w naszym interesie jest, by jak najszybciej wróci? do formy. - B?ysn??a z?bami w u?miechu. - To jak, mo?emy go porwa??
Avatar użytkownika
Applejack
Nadwrażliwy
 
Posty: 63
Dołączył(a): 18 sty 2012, o 21:59
Płeć: Nieustawiona

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Grinch » 31 lip 2012, o 16:12

- Dobra wezm? ci t? ksi??ke, z tego twojego domu - Odpowiedzia? spokojniej i wzi?? klucze od domu Blacka. Po tym odwróci? si? do Flame.
- Mam nadzieje ?e sobie z nim poradzisz - Doda? i powolutku ruszy? w stron? wyj?cia, przy okazji mijaj?c AJ, po wyj?ciu ogier zacz?? my?le? co by móg? zrobi?.
- Ta, teraz tylko musz? i?? po t? ksi??k?, a potem wpadn? do Sugarcube Corner co? zje??, a potem wróc? do Flame - Pomy?la? na koniec i ruszy? w stron? Ponyville.

zt
Avatar użytkownika
Grinch
Bitter - Sweet
 
Posty: 437
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 23:22
Płeć: Ogier
Stan: Beep Boop
Multikonto: NIE

Re: Dom Raging Flame

Postprzez Black_Gallant » 31 lip 2012, o 16:21

- Dzi?kuje Grinch...

Podziekowa? i zwróci? sie do Tranny.

- Do?? ju? pomog?y?cie. Nie chce z wami nigdzie i??... Dajcie mi po prostu si? zdrzemn??... Je?eli mnie ruszycie, obra?? si?... I na pewno b?d? j?cza? z bólu jak dziecko. Dajcie mi spokoj.

By? za?amany, chcia? umrze?, tak jak to Tranny mówi?a. Wtedy by si? to sko?czy?o.
Incompetence, breeds even more incompetence
- Megatron


WS....BS.....S.....T....PER...AG...INT....FEL...WP....HP
37.....46....47...39......25....38....33....42.... 28....13
Avatar użytkownika
Black_Gallant
Upadły Anioł
 
Posty: 914
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 08:58
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Ogier
Tytuł Użytkonika: Pierwszy Elegant
Uroczy Znaczek: Cylinder
Lubi: Modę, Swoje mankiety
Nie Lubi: Rażącego braku higieny, złego wychowania.
Strach: Wielki Magiel
Stan: W związku z Bright Beer
Koneksje Rodzinne: Shiny Masquarade - Brat
Tali - Siostra
Silent Grass - Biologiczny Ojciec.
Vermouth - Syn.
Haramu - Córka
Bright Beer - Przyszła żona.
Poza tym, wychowany jako sierota.
Rasa: Ziemny
Charakter: Własny
Multikonto: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Obrzeża

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron